Farby Syoss -w徠ek zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2010-12-19, 14:20   #181
cecilly
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Dziewczyny!!!!
UWAGA!!! nie u篡wajcie MIODOWEGO BLONDU SYOSSA!!!
Fabowa豉m z farbowanych dawno temu 鈔ednich z這cistych w這s闚...wyszed...z馧ty; (((( nie wiem co zrobic!!! mia豉m byc pi瘯na na jutrzejsz wigili na uczelni a wygl康am jak kupka nieszcz瘰cia!!!
Macie pomys co zrobi 瞠by
a)przyciemni lub
b) sch這dzic lub
c) z-rudzi????
cokolwiek byle nie 鄴速e!!!! B豉gam pomocy!!!!Chce jutro o 18 wygladac jak cz這wiek:/
cecilly jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-19, 14:41   #182
skandii
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6
GG do skandii

鄴速y zneutralizujesz fioletowym, z delikatnych to p逝kanke polecam, albo farba na poziomie blondu plus fioletowy toner ok 2.5cm na opakowanie farby.
skandii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-19, 15:37   #183
joluska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 75

Cytat:
Napisane przez Shailiha Poka wiadomo嗆
Kupi豉m dwa rozja郾icze z firmy Joanna "Blond Intensiv" na 4 - 5 odcieni. To jest rozja郾iacz wi璚 popro kogokolwiek 瞠by Ci go na這篡, nak豉da si od do逝 nie od g鏎y bo g鏎a si szybciej rozja郾ia. Podziel wlosy na pasma i od do逝 i to wcale nie takie trudne jak mi si samej wydawa這 na pocz徠ku

Ponawiam pytanie! Czy kto farbowa w這sy miodowym br您em na rozja郾ianych albo nawet normalnych w這sach i jaki wyszed efekt.
a 瞠by wiedzia豉 ze tak zrobi豉m ! ale przed przeczytaniem tego jak odpisa豉. no i by豉m blondyneczk tak pod rud i w ko鎍u z豉pa mi pi瘯ny rudy po na這瞠niu drugiej farby (akurat nie syoss)
apropos Syossa 8-7 miodowy blond odsprzeda豉m go kole瘸nce, bo nie by mi ju potrzebny i u niej wysze速aki 郵iczny jak na opakowaniiu one jest ciemn blondynk. wiec ja Syossa polecem
dzi瘯i
joluska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-23, 19:23   #184
brownayes
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 491
Dot.: Farba Syoss

Ja zafarbowa豉m na ciemny blond 6-8 i kolor wyszed ciut ciemniejszy jak na pude趾u taki jasno br您owy ze z這tymi refleksami. Bez w徠pienia jest to ciep造 troch podrudzia造 odcie. Og鏊nie mi si podoba, ale mam wa瞠nie, 瞠 w這sy si odrobine przesuszy造 (cho ich sta og鏊nie jest kiepski po rozja郾iaczu i prostownicy, wi璚 ci瞛ko stwierdzi czy to od tej farby). Napewno bedzie si spiera na rudo, ale zale篡 co kto lubi. Ja aktualnie pr鏏uje r霩nych odcieni ciemnego blondu by dopasowac co dla siebie. A m鎩 naturalny to ciemny popielaty blond. T farb k豉d豉m na Wellaton ciemny blond 7.0.

Mo瞠 za jaki czas wstawie foto. Pozdrawiam.
brownayes jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-26, 21:34   #185
sabinaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Dziewczyny, prosz niech kt鏎a wrzuci fotki z farbowanymi w這sami na CIEMNY BLOND z SYOSS'a .

Moje mam rozja郾iane, powiedzmy 瞠 bia貫 , z ma造m 鈍ie篡m odrostem. Czy po zafarbowaniu t farb nie wyjd za ciemne ? Chcia豉bym uzyska taki jak na pude趾u lub troszku ja郾iejszy, niee chc za ciemnego!

sabinaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-12-26, 22:43   #186
k_katarzyna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

ja robi豉m z這cistym ciemnym blondem syossa i by豉m zadowolona, wyszed kolor bardzo zblizony do tego na opakowaniu. Ostatnio robi豉m castingiem Caffe latte i nie polecam:/,mia by taki karmelowy a bardzo przyciemni mi w這sy, oby sie szybko zmy...
k_katarzyna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-14, 16:42   #187
Filozofka888
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Farbowa豉m w這sy 鈔ednim blondem syoss, ale efekt jest daleki od tego co na opakowaniu Pocz徠kowo wyszed taki szary blond z zielonkaw domieszk:/
Po 3 myciach si spra i praktycznie jest ju do嗆 jasny blond:/
K豉d豉m na w這sy rozja郾iane taki jasny blond. Chcia豉bym przyciemni, ale tak 瞠by nie byly zbyt jasne ani zbyt ciemne... Co po鈔edniego... Jak farb polecacie?
Filozofka888 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-19, 01:00   #188
sabinaaaa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

Filozofka, ja r闚nie mam jasny blond [rozja郾iane] dosta豉m pod choink z syoss'a 鈔edni blond nie zaryzykowa豉m , bo wiem 瞠 wysz造 by rude , karmelowe,b康 zielonkawe ;< Czeka豉m tylko , a kto co napisze po zmianie i potwierdzi moje przypuszczenia . Chcia豉m ciemny blond , no, ale nie wiem czy teraz zakupie co z tej firmy ... Chyba wybior si do fryzjera

Edytowane przez sabinaaaa
Czas edycji: 2011-01-19 o 01:02
sabinaaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-01-19, 14:20   #189
Filozofka888
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 665

Cytat:
Napisane przez sabinaaaa Poka wiadomo嗆
Filozofka, ja r闚nie mam jasny blond [rozja郾iane] dosta豉m pod choink z syoss'a 鈔edni blond nie zaryzykowa豉m , bo wiem 瞠 wysz造 by rude , karmelowe,b康 zielonkawe ;< Czeka豉m tylko , a kto co napisze po zmianie i potwierdzi moje przypuszczenia . Chcia豉m ciemny blond , no, ale nie wiem czy teraz zakupie co z tej firmy ... Chyba wybior si do fryzjera
No w豉郾ie wysz造 tak jak napisa豉m... przynajmniej u mnie... ale b. szybko kolor si wyp逝ka, min窸y chyba 2tygodnie i jest ju taki blond jasny, ale nie 鄴速y stonowany 豉dny. Nie wiem jednak czy pofarbuj ni ponownie bo mo瞠 mi nie z豉pa odrost闚 i wtedy odrosty b璠 pewnie takie jak na opakowaniu, a reszta dziwna. Widzia豉m taki 鈔edni blond z Londy, ale nie wiem czy ryzykowa bo nigdy jej nie kupowa豉m A ciemny blond jak wyjdzie za ciemny to znowu te nie b璠 zadowolona.
Filozofka888 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-26, 21:17   #190
niemawcale
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Exclamation Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Dzisiaj u篡豉m farby Syoss Mro幡y per這wy blond. Koszmar! Moje w這sy by造 naturalne, 鈔edni blond - teraz s w kolorze jajecznicy. Nie spodziewa豉m si tego, ten odcie nie ma nic wsp鏊nego z mrozem ani per豉mi, ani w og鏊e z tym co mo積a zobaczy na pr鏏ce w palecie... naprawd odradzam :/
niemawcale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-02-28, 16:05   #191
_blondyneczka_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 264
GG do _blondyneczka_

ja sie nie zgodze z opinia wyzej bo zafarbowalam sayossem 9/5 sama w domku i wyszly prawie takie jak na opakowaniu wiec jestem zadowolona. Mialam swoje rozjasnione pasemka troche ciemnej czekolady i swoj odrost ciemny blond. Na odroscie i moich rozjasnionych kolor wyszedl ladny ale moich ciemnych pasemek z ciemnej czekolady wogole nie ruszyl ale jestem zadowolona z tej farby
Stary 2011-04-04, 17:05   #192
enka901
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Mia豉m kolor ciemny blond , jasniutki br您 to byly moje naturalne wlosy chcialam je jednak jakos o篡wi, bro bo瞠 nie rozja郾ic. Poprostu nadac im ladny odcien. Pofarbowalam wlosy farba syoss ciemny zlocisty blond i co... wlosy wyszly mi blond, o jakies 3-4 tony jasniejsze niz mialam. Nie wiem jak to mozliwe ale w niczym nie przypominaja koloru z opakowania, sa bardziej rude i poprostu jasne! Wlasnie siedze i placze bo jestem zalamana. Od razu polecialam do rossmana po nowa farbe tym razem syoss jasny braz (bo wiem ze brazy wychodza ciemne czasami wrecz czarne, ostatnio jak uzywalam z castinga jasny braz to tez byly mega ciemne ale zmyly sie do ladnego koloru ). Zobaczymy jaki wyjdzie efekt koncowy. Mam nadzieje ze chociaz troche bedzie przypominal moj poprzedni kolor bo juz za nim tesknie!
enka901 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 20:23   #193
playboykaa77
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 458

Cytat:
Napisane przez enka901 Poka wiadomo嗆
Mia豉m kolor ciemny blond , jasniutki br您 to byly moje naturalne wlosy chcialam je jednak jakos o篡wi, bro bo瞠 nie rozja郾ic. Poprostu nadac im ladny odcien. Pofarbowalam wlosy farba syoss ciemny zlocisty blond i co... wlosy wyszly mi blond, o jakies 3-4 tony jasniejsze niz mialam. Nie wiem jak to mozliwe ale w niczym nie przypominaja koloru z opakowania, sa bardziej rude i poprostu jasne! Wlasnie siedze i placze bo jestem zalamana. Od razu polecialam do rossmana po nowa farbe tym razem syoss jasny braz (bo wiem ze brazy wychodza ciemne czasami wrecz czarne, ostatnio jak uzywalam z castinga jasny braz to tez byly mega ciemne ale zmyly sie do ladnego koloru ). Zobaczymy jaki wyjdzie efekt koncowy. Mam nadzieje ze chociaz troche bedzie przypominal moj poprzedni kolor bo juz za nim tesknie!
ale casting to nie syoss, moim zdaniem za ciemna farbe wzielas te drogeryjne wychodza ciemno. a na blondzie to juz w ogole.

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2011-04-04 o 20:24
playboykaa77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-04, 22:10   #194
enka901
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95

Wiem ze Syoss to nie Casting. Dzisiaj najpierw pofarbowalam wlosy ciemny blond z syossa i mi sie rozjasnily bardzo wlosy nie wiem dlaczego bo mialy wyjsc o ton ciemniejsze od moich naturanych, dlatego kupilam kolejna farbe syoss jasny braz i nalozylam ponownie. I teraz ok sa ciemne ale wiem ze sie zmyja! Dobrze ze w koncu przypominam czlowieka!
enka901 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-07, 13:19   #195
Alicja1985
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 136

Postanowi豉m wypr鏏owa Syossa mro幡y per這wy blond na odrosty (ciemny blond myszowaty). Efekt okej, jestem zadowolona.

Waga: 50kg
Wzrost: 1,73cm
88-68-90 ;P

Zar璚zyny: 21.02.2010r
奸ub: 18 wrzesie 2010r
Blog mojego RUS kotka :3
http://korel-bluecat.bloog.pl
Alicja1985 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-12, 18:14   #196
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Znacie:

http://www.syoss.pl/index.php?id=125

odcienie rozja郾iaj帷e.

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-04-13 o 08:37
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-13, 08:37   #197
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Podbijam pytanie
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-13, 08:43   #198
fioletowytulipan
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

cze嗆 kobietki czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Syoss odcieniem 鈔edni blond? m鎩 problem polega na tym, 瞠 naturalny kolor w這s闚 mam podobno ciemny blond (wg mnie taki mysi/popielaty) co w stylu Hilary Swank, chcia豉bym go minimalnie rozja郾i i rozpromieni, 瞠by mia odcie naturalny, lekko z這tawy a nie taki popielaty. Do tej pory u篡wa豉m wellaton 9.0 i bardzo fajnie wychodzi na moich w這sach jednak pomimo tego, 瞠 w這s闚 nie niszczy to ma amoniak a chcia豉bym przetestowa co bez amoniaku. My郵a豉m o tym odcieniu Syoss w豉郾ie.... kt鏎a u篡wa豉 na kolor w這s闚 podobny do mojego?
fioletowytulipan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 17:49   #199
breaktheice
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

HEJ
Widzia造軼ie mo瞠 gdzie nowe odcienie blond闚 z Syossa? maj numery 10, 11 i 12
breaktheice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-19, 20:28   #200
Jazzowka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

ja widzialam niedawno w rossmanie i zastanawialam sie - to jest rozjasniacz czy farba rozjasniajaca (jak np garnier)?
Jazzowka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-04-28, 23:19   #201
breaktheice
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Hej
Mam pytanko, gdy tydzie temu rozja郾i豉m sobie w這sy now farb rozja郾iaj帷a z syoss'a. To by m鎩 pierwszy raz i efekt jest zadowalaj帷y, lecz chcia豉bym odrobink, ale naprawd tyci tyci ja郾iejszy odcie, tak aby nie wyszed bia造. Czy d逝go powinna przy nast瘼nym rozja郾ianiu trzyma farb na w這sach w tym wypadku? Z g鏎y dzi瘯uj za odpowied, pozdrawiam.
breaktheice jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-07, 12:44   #202
padme_
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Dot.: Pokrycie koloru casting creme gloss

Wiesz co, ja mia豉m rozja郾iane i farbowa豉m mro幡ym be瞠m i wyp逝kuje si r闚nomiernie,tak瞠 ta wcze郾iej rozja郾iona cz窷 nie jest blondem

A ja mam pytanie,czy z tym castingiem jest tak, 瞠 im d逝瞠j si trzyma tym jest ciemniejszy kolor? czy nie ma znaczenia? Nie chcia豉bym mie znowu a tak ciemnych w這s闚, wi璚 my郵a豉m, 瞠 b璠 po prostu trzyma kr鏂ej.
padme_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-23, 19:00   #203
Ancax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8
Syoss- Czerwie czy czer?

Witam, to m鎩 1 post na tym forum
Ot騜 zak豉dam ten w徠ek poniewa, ju tu tu wakacje. Pomy郵a豉m, 瞠 'zaszalej' i zmieni kolor w這s闚. Zastanawiam si nad farbami z firmy "Syoss", konkretnie odcieniami "Intensywna Czerwie", "Czer" oraz "Czer Granatu". Mo瞠 kto farbowa w這sy w豉郾ie kt鏎ym z tych odcieni (najbardziej zale篡 mi na opiniach o Intensywnej Czerwieni)? Je郵i to mo磧iwe to mo瞠 kto da fotki po koloryzacji. B璠zie to moje 1 farbowanie wiec je郵i mo積a prosz r闚nie o odp. na pytanie czy te farby nie zniszcz mi w這s闚? Mam zdrowe i mocne w這sy wiec szkoda by by這 mi je zniszczy byle jak farb...

Z g鏎y, ogromne DZI艼I!

A, nie wiem czy to przydatne ale m鎩 kolor w這s闚 to taki no jakby to okre郵i, do嗆 pospolity br您 (jeszcze ani razu farbowany).
Ancax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-23, 21:14   #204
Merys
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 190
Dot.: Syoss- Czerwie czy czer?

Cytat:
Napisane przez Ancax Poka wiadomo嗆
Ot騜 zak豉dam ten w徠ek poniewa, ju tu tu wakacje. Pomy郵a豉m, 瞠 'zaszalej' i zmieni kolor w這s闚. Zastanawiam si nad farbami z firmy "Syoss", konkretnie odcieniami "Intensywna Czerwie", "Czer" oraz "Czer Granatu". Mo瞠 kto farbowa w這sy w豉郾ie kt鏎ym z tych odcieni (najbardziej zale篡 mi na opiniach o Intensywnej Czerwieni)? Je郵i to mo磧iwe to mo瞠 kto da fotki po koloryzacji. B璠zie to moje 1 farbowanie wiec je郵i mo積a prosz r闚nie o odp. na pytanie czy te farby nie zniszcz mi w這s闚? Mam zdrowe i mocne w這sy wiec szkoda by by這 mi je zniszczy byle jak farb...

Z g鏎y, ogromne DZI艼I!

A, nie wiem czy to przydatne ale m鎩 kolor w這s闚 to taki no jakby to okre郵i, do嗆 pospolity br您 (jeszcze ani razu farbowany).
Na czerwieniach sie nie znam, ale masz tutaj kilka watkow odnosnie tego koloru. http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360805&page=22
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364796&page=10
Merys jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-24, 00:54   #205
rockandrollqueen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 411
Dot.: Syoss- Czerwie czy czer?

Cytat:
Napisane przez Ancax Poka wiadomo嗆

Z g鏎y, ogromne DZI艼I!

w KWC s recenzje tej farby
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,39...ce.html&next=1
http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,39...ce.html&next=1

Je郵i masz dosy ciemny sw鎩 br您 to czerwie mo瞠 nie wyj嗆 do嗆 intensywna.
Stary 2011-06-11, 13:19   #206
Labressa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Drogie Panie, od dawna marzy mi si 鈔edni blond. Zakupi豉m farb Syoss'a odcien 鈔edni blond, kolor moich wlos闚 to ciemny blond na odrostach, reszta w jasnym/鈔ednim br您ie. Tak wi璚 takie pytanie: czy po zafarbowaniu w這s闚 鈔ednim blondem syossa moje w這sy zrudziej, czy po prostu b璠 ja郾iejsze?
Labressa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-06-11, 15:59   #207
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

moze wyj嗆 ciemny blond, ale raczej ciep造 i b璠zie si spiera na ciep這.
masz farbowane w這sy tak? wiec syoss nie zmieni ich koloru jedynie rozja郾i odrosty.
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-03, 16:33   #208
margaretas
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 000

a casting mial kiedys bursztynowy blond i miodowy blond, jednak zd您yli wycofac zanim sie zdecydowalam.

ten promienny blond wychodzi rudawy? hm...
widzialyscie jakies zdjecia?
chodzi mi o zdecydowany rudawy odcien.
ten wydaje mi sie za jasny.

chodzi mi o uzyskanie koloru jak na zdjeciach - sarni br您, karmel.
ew. miodowy blond.

ktos mial taki odcien?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bro630_Joanna_Brodzik_2736322.jpg (29,1 KB, 43 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg d4f0887846738b60031c2370f2c25523,1.jpg (20,1 KB, 72 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Joanna_Brodzik_1701200.jpg (19,4 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg joanna_brodzik.jpg (22,8 KB, 46 za豉dowa)

Edytowane przez margaretas
Czas edycji: 2011-07-03 o 16:57
margaretas jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-04, 19:17   #209
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

http://www.syoss.pl/index.php?id=289

nowa seria syoss mixing colors.
bardzo mnie kusi ten br您,

"Jasny i popielaty br您 stapiaj si ze sob zapewniaj帷 wspania造 modny i awangardowy wygl康.

G喚boki Odcie Bazowy i Intensywny Modny Ton SYOSS Mixing Colors zosta造 starannie dobrane przez fryzjer闚 i stylist闚 dla profesjonalnej jako軼i koloru, pe軟ego zr騜nicowanych refleks闚."

z opisu wynika 瞠 w jednej tubce mamy bazowy odcie (poziom koloru) a w drugiej tubce refleks, tak?
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-07-28, 15:43   #210
nygus
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53
Wpisy w blogu: 3

taka ciekawostka dotycz帷a farby syoss filmik http://www.youtube.com/watch?v=dT6j4...eature=related

---------- Dopisano o 15:43 ---------- Poprzedni post napisano o 15:36 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=NkKs0...eature=related
nygus jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #mokkabrown, #syoss, #w這sy, amaretto, blondynka, br您, ciemny blond, jasny blond, mix, syoss, z這ty

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-03-23 18:25:14

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.