Farby Syoss -w徠ek zbiorczy - Strona 8 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-08-22, 15:50   #211
b l o n d
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 192
Wpisy w blogu: 7
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

W豉郾ie na這篡豉m na w這sy "jasny blond" syoss (8-6). Za 23 min. zmywam

edit: po przeczytaniu niekt鏎ych komentarzy mia豉m sporo obaw co do tej farby - niepotrzebnie. Kolor jest 郵iczny! Nak豉da豉m na bardzo jasny blond, wyszed jasny, ciep造, o miodowych refleksach, a odrost闚 og鏊e nie wida. W這sy s mi瘯kie i l郾i帷e. Od篡wka ma bardzo 豉dny zapach.
Polecam

Edytowane przez b l o n d
Czas edycji: 2011-08-22 o 16:38
b l o n d jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 17:26   #212
bez_sensowna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 522

Dziewczyny kupi豉m farbe syoss miodowy blond, niestety po awarii nie ma zdj璚 tych os鏏 ktore malowa造 na ten odcie i boje si 瞠 wyjdzie 鄴速y lub jeszcze inny. Zosta這 mi jeszcze p馧 farby karmelowa czekolada z weelatonu i nie wiem czy nie zmieszac razem?

Cz瘰to szuka si sensu 篡cia przy pomocy bezsensownych metod
bez_sensowna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-21, 19:49   #213
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

Cytat:
Napisane przez bez_sensowna Poka wiadomo嗆
Dziewczyny kupi豉m farbe syoss miodowy blond, niestety po awarii nie ma zdj璚 tych os鏏 ktore malowa造 na ten odcie i boje si 瞠 wyjdzie 鄴速y lub jeszcze inny. Zosta這 mi jeszcze p馧 farby karmelowa czekolada z weelatonu i nie wiem czy nie zmieszac razem?
Dziewczyny narzekaly ze miodowy wychodzil zolty, ale zalezy jaki masz swoj kolor.
Nie mieszaj roznych farb.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-22, 10:46   #214
bez_sensowna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 522

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny narzekaly ze miodowy wychodzil zolty, ale zalezy jaki masz swoj kolor.
Nie mieszaj roznych farb.
Zrobi豉m pr鏏e na pasemko i 豉dny wyszed.
Wsumie gdybym mia豉 zmieszac to musialabym dwa r騜ne mleczka rozwijaj帷e po陰czy
Wcze郾iej malowa豉m bursztynowym blondem teraz si wyp逝ka i taki troszke 鄴速awy si robi

Cz瘰to szuka si sensu 篡cia przy pomocy bezsensownych metod

Edytowane przez bez_sensowna
Czas edycji: 2011-09-22 o 10:47
bez_sensowna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-03, 16:06   #215
martusssiek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Mam pytanie: moje w這sy ju przesz造 wiele, 瞠 za du穎 opowiada, ale do rzeczy..jaki czas temu pofarbowa豉m w這sy na jasny br您 syoss- wysz造 ciemniejsze ni na opakowaniu, ale spoko, w wakacje si 豉dnie sp逝ka造 i teraz jest taki jasny br您. Teraz chcia豉bym zafarbowa odrosty ( mysi ciemny blond), ale po ostatnich do鈍iadczeniach ba豉m si, 瞠 wyjd ciemniejsze ni reszta w這s闚 i kupi豉m ciemny blond. Zastanawiam si teraz jak je ufarbowa tzn. czy one maj rozja郾iacz czy jak? Bo nie chcia豉bym 瞠by moje naturalne odrosty si rozja郾i造 bardziej ni reszta w這s闚. Czy kto mo瞠 poradzi jak mam pofarbowa 瞠by by這 dobrze? Czy kto mia podobne do鈍iadczenia?? to pilne!!!
martusssiek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-07, 23:18   #216
imaginacja93
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 242

Hej, wiecie mo瞠 ile % ma oxydant w SYOSS Mixing Colors (chodzi mi o kolor mix purpury i czerwieni). Z g鏎y dzi瘯uj

Ostatnie farbowanie: 22.02.2016r.
Zapuszczam w這sy -51 cm (29.02.16)
P馧 drogi do celu i zadowolenie- 60 cm
Wymarzony cel:70 cm

M鎩 last.fm
imaginacja93 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-14, 22:06   #217
agent
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

Witam Skuszona odwiecznym pragnieniem rozja郾ienia w這s闚, si璕n窸am dzi po casting jasny per這wy blond. Kolor rozja郾i mi w這sy o 2 tony, efekt taki sam jak przewidywa豉 instrukcja na opakowaniu lecz z rudymi refleksami (wydaje mi si, 瞠 m鎩 kolor ma sk這nno嗆 do 豉pania rudego). Dodam, 瞠 jestem ciemn blondynk, w這sy mam rzadkie i bardzo cienkie, nie chcia豉m ich dodatkowo niszczy wi璚 wybra豉m w豉郾ie farb bez amoniaku. I teraz pytanie : Czy Syoss rowniez nie zawiera amoniaku? jak wp造wa na w這sy? Po castingu moje s do嗆 mi瘯kie i nawil穎ne (mo瞠 to sprawka tej za陰czonej od篡wki)... Chcia豉bym jednak rozja郾i jeszcze o ton czy dwa, jakiego moge si spodziewa efektu nak豉daj帷 na to drugi casting lub syossa?

Marzy mi si Bardzo jasny blond Syossa, ale wiem, 瞠 gdybym mia豉 osi庵n望 kolor z opakowania musia豉bym u篡 trwa貫j farby a amoniak = jeszcze bardziej zniszczone w這sy... Jestem w kropce nie wiem co zrobi
Stary 2011-12-12, 15:29   #218
DarkChocolateWithChilli
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 180

Witajcie

Mam pytanie odno郾ie farby Syoss 鈔edni blond. Nie wiecie mo瞠, czy ma on jak捷 domieszk czerwonego barwnika? Pytam, poniewa ostatnio pomalowa豉m w這sy Wellatonem w piance, kolor 鈔edni popielaty blond (nawiasem m闚i帷 zdecydowanie nie polecam tej farby) i wysz造 mi takie zielonkawo-szare w這sy w miejscach, gdzie mia豉m ja郾iutkie pasemka. Na szcz窷cie poszorowa豉m szamponem przeciw逝pie穎wym i sytuacja zosta豉 opanowana, jednak ten kolor nie za bardzo mi si podoba. S造sza豉m, 瞠 czerwony barwnik niweluje ziele. Zastanawiam si, czy za jakie 2-3 tygodnie b璠 mg豉 bezpiecznie pomalowa Syossem 鈔edni blond bez ryzyka zielonego odcienia? B璠 bardzo wdzi璚zna za odpowied.

Pozdrawiam

DarkChocolateWithChilli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-28, 00:47   #219
Juuras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97
syoss miodowy, sredni b康 orzechowy blond ? wrzucajcie fotki ; )

Czy kt鏎a z was farbowa豉 sobie w這ski syossem odcieniem miodowy,鈔edni b康 orzechowy blond ? http://www.goldmax.pl/syoss-farba-do...d-p-11910.html , http://www.webkupiec.pl/a/lista_prod..._produktow.htm , http://polskieziolaikosmetyki.com/s/...RZECHOWY-BLOND
Zastanawiam si czy kolor wyszed by podobny do koloru wlos闚 dziewczyny na zdj璚iu .? http://www.google.pl/imgres?q=ORZECH...P9934Dw&zoom=1 , http://www.google.pl/imgres?q=ORZECH...AbB69wT&zoom=1 ,http://polskieziolaikosmetyki.com/s/...RZECHOWY-BLOND jesli kt鏎as z was robila sobie kt鏎ykolwiek z tych odcieni to prosz wrzucajcie zdj璚ia,i jesli wiecie jaka farba moze dactaki efekt to prosz o pomoc b璠zie to moje pierwsze farbowanie naturalny mam taki lekko popielaty blond , nie da si tego konkretnie okre郵i

Edytowane przez Juuras
Czas edycji: 2011-12-28 o 01:05
Juuras jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-28, 19:05   #220
AnnetteK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: syoss miodowy, sredni b康 orzechowy blond ? wrzucajcie fotki ; )

Farbowa豉m miodowym blondem z Syoss, moim naturalnym kolorem by 鈔edni ch這dny blond. Efekt by w porz康ku, chocia od razu m闚i,瞠 je郵i masz d逝窺ze w這sy ni do brody to musisz kupi dwa opakowania farby. Ja si naci窸am i kupi豉m na pocz徠ku jedn, a potem dopiero doczyta豉m to w ulotce...a by這 ma造mi literkami.
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-28, 19:23   #221
Juuras
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 97

Aha , no moje w這sy s prawie do 這patek ; ) wi璚 jesli si zdecyduj to kupie 2 . A co do koloru to nie by on jaki rudawy albo dziwnie 鄴速y ? kolezanka robi陰 sobe miodowy blond dawno dawno temu ,nie wiem nawet jaka farba i mia豉 brzydki 鄴速awy kolor ..i w豉snie tego si boj

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

A moze znacie jakeis dobre szamponetki kt鏎e na pewno mniej zniszcz mi w這sy niz normalna farba.. i przynajmniej zobaczy豉 bym czy w tym kolorze w og鏊e b璠zie mi 豉dnie
Juuras jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-02, 19:01   #222
Eri_i
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 94

Zapytam si od razu, prosto z mostu
Je郵i zafarbuj w這sy farb Syoss - Z這cysty Ciemny Blond a moim "wyj軼iowym" kolorem b璠zie Czekoladowy Br您, r闚nie Syossa, to jaki kolor mi wyjdzie? ^^
W og鏊e patrz na palet barw i dosz豉m do wniosku, 瞠 nie ma zwyk貫go, jasnego br您u : O http://i.pinger.pl/pgr178/a84a60950002702549f9f9d5 czego takiego pokroju, a nawet jeszcze odrobink ja郾iejszego o.O
Eri_i jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-02, 21:49   #223
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

syoss miodowy blond, k豉dziony na sprany jasny rudy...my郵a豉m, 瞠 b璠zie ja郾iejszy, siostra k豉d豉 na kolor blond taki 鈔edni, kolor wyszed du穎ooo ja郾iejszy ni m鎩
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這sy.jpg (51,5 KB, 183 za豉dowa)
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-03, 14:24   #224
AnnetteK
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK

Cytat:
Napisane przez konstancja01 Poka wiadomo嗆
syoss miodowy blond, k豉dziony na sprany jasny rudy...my郵a豉m, 瞠 b璠zie ja郾iejszy, siostra k豉d豉 na kolor blond taki 鈔edni, kolor wyszed du穎ooo ja郾iejszy ni m鎩
Bardzo 豉dny kolor te farbowa豉m miodowym blondem,ale na moim 鈔ednim ch這dnym blondzie wysz這 zdecydowanie ja郾iej
AnnetteK jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-03, 17:13   #225
konstancja01
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 189

Cytat:
Napisane przez AnnetteK Poka wiadomo嗆
Bardzo 豉dny kolor te farbowa豉m miodowym blondem,ale na moim 鈔ednim ch這dnym blondzie wysz這 zdecydowanie ja郾iej

ech no w豉snie...kolor 豉dny ale dla mnie za ciemny, mo瞠 tak mocno chwyci dlatego, ze mia豉m wcze郾iej rozja郾iane w這sy
KOCHAM <3
zapuszczam w這ski

konstancja01 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-14, 18:17   #226
MilkaaxD
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Wy郵ij wiadomo嗆 przez MSN do MilkaaxD
Thumbs up Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Na pocz徠ku przepraszam 瞠 d逝gie, ale my郵 瞠 warto przeczyta. Opisalam wszystko dokladnie.

W豉郾ie jestem po farbowaniu farb 9-5 mro幡y per這wy z SYOSS'a..
Powiem tak, od paru tygodni 郵edzi豉m w徠ek tych farb na forum, i by豉m bardzo sceptycznie do nich nastawione, jednak 瘸dna z opisanych sytuacji nie przypomina豉 tego co chcialam osiagn望 na moich w這sach.

Moje w這sy og鏊nie s bardzo ciemnego blondu, wpadaja niemal瞠 w jasny br您. Od 2 lat moje w這sy by造 rozja郾iane u fryzjera (pasemka) Od 4 miesiacy nie farbowa豉m ich w og鏊e gdy takie wizyty s do嗆 drogie ( nie mieszkam w Polsce ) i troche szkoda mi by這 kasy, wola豉m wyda na co innego

ale do rzeczy.. kiedy gdzie obi這 mi si o uszy o tych 'super' farbach ktore sa proste w uzyciu, pomy郵alam wiec ze zamiast pasemek zrobie sobie jasny blond na calej glowie. No i tak.. 3 dni temu mama mi przywioz豉 z Polski 2 farby Syoss'a 9-5, i pozatym kilka dni temu kupi豉m sobie L'Oreal Sublime Mousse z nr 1000. Czyta豉m baaardzo du穎 o jednym i drugim produkcie, opinie zazwyczaj by造 negatywne, ale tak jak m闚i豉m nikt nie mia w這s闚 podobnych do moich, wiec postanowilam zaryzykowac.

Farbe nr 9-5 najpierw na這zy豉m na odrosty ktore byly dosc duze [ ok 7cm ] i trzyma豉m to na w這sach przez 30min i po tym czasie nalozylam reszte produktu na reszte wlosow i trzyma豉m to jeszcze przez 5 min. Og鏊nie po 25 min zauwa篡豉m 瞠 farba na moich w這sach wyglada podejrzanie RUDO ;o ale nie chcialam sie na zapas martwic, jednak gdy juz wlosy sp逝ka豉m by豉m w szoku, w這sy rude, ale to nic. Nastawia豉m si ze rezultat moze byc nie satysfakcjonujacy.

Umy豉m g這we szamponem i odrazu zrobi豉m plukanke do wlosow.
Po wysuszeniu wlos闚 bylam BARDZO MILE ZASKOCZONA, gdyz wlosy wygladaly zupelnie inaczej, niz na mokro, i w rzeczywistosci nie byly wcale az tak rude. Fakt, przyznam ze w miejscu odrostu ale to tylko na obszarze 2cm sa one leciutko rudawe, ale ogolnie cale w這sy cudo. jestem bardzo zadowolona. Jak m闚ilam mialam wczesniej rozjasniane pasemka, i ta farba nadala mym wlosa cudownych refleksow.

Wlosy wygladaja naturalnie, sa delikatne, i mi nie wypadaja
Mysle 瞠 przy nastepnym uzyciu [ zrobie to dopiero gdy pojawi mi sie minimalny odrost ] wlosy wyjda wlasnie takiego koloru jaki chcialam.

Moja rada, jezeli farbujecie ciemny blond ta farba, radze wam zaraz po umyciu uzyc plukanki srebrnej, wtedy to wyplucze ten rudawy kolor

Jestem jak najbardziej na TAK ! polecam.
Stary 2012-02-03, 20:10   #227
hope92
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
syoss mix

Hej dziewczyny Czy malowa豉 sobie mo瞠 kt鏎a z Was w這ski now farb syoss mix orzechowe cappucino? jak wychodzi? czy kolor jest bardzo ciemy?
hope92 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-10, 22:50   #228
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: syoss mix

hej
ja wlasnie dzi farbowalam syossem mix ale czerwien z fioletem i wysz這 niemal czarne z po鈍iat czerwon.
Ale poczytaj opinie na KWC tam pisaly dziewczyny duzo
Stary 2012-02-11, 15:53   #229
Anitast
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 786

A mnie interesuje 8-15 szampan i biale zloto
Jezeli ktoras z Was farbowala prosze o zdjecia
Anitast jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-11, 20:09   #230
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155

Cytat:
Napisane przez hope92 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny Czy malowa豉 sobie mo瞠 kt鏎a z Was w這ski now farb syoss mix orzechowe cappucino? jak wychodzi? czy kolor jest bardzo ciemy?
Ja farbowa豉m tym kolorem, naprawd 豉dny 鈔edni br您 nie za ciemny i nie za jasny, niestety nie posiadam zdj耩. Ale og鏊nie polecam
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-02-27, 21:52   #231
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Hej, czy kt鏎a z Was farbowa豉 ju w這ski tymi nowymi Syosskami Pro Nature?
Mnie intryguje odcie 8-52 (ch這dny jasny blond), tylko ciekawe, jak maj wod: 6% czy raczej 9%?
Za陰czam fotki kolor闚.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg syoss ProNature.jpg (103,3 KB, 61 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 8-52.jpg (30,8 KB, 36 za豉dowa)

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-02-28 o 10:44
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-07, 16:43   #232
Iwona2012
Przyczajenie

Question Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

POMOCY!!!!!Dziewczyny polozylam na rozjasnione wlosy sredni blond schwarzkopfa i wyszly mi zielonkawo-glonowate wlosy.
Kusi mnie zeby polozyc na to wlasnie SYOSS SREDNI BLOND bo czytalam ze dziewczyna polozyla na rozjasnione wlosy wlasnie syoss 7-6 i nie miala zielonych.
Niech ktos da znac czy to podziala?!
Boze!!!nie chce wracac do ciemnych wlosow!!!
P.S Ciezko byc blondynka
Iwona2012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-09, 18:30   #233
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienbie Casting Creme Gloss

Cytat:
Napisane przez Iwona2012 Poka wiadomo嗆
POMOCY!!!!!Dziewczyny polozylam na rozjasnione wlosy sredni blond schwarzkopfa i wyszly mi zielonkawo-glonowate wlosy.
Kusi mnie zeby polozyc na to wlasnie SYOSS SREDNI BLOND bo czytalam ze dziewczyna polozyla na rozjasnione wlosy wlasnie syoss 7-6 i nie miala zielonych.
P.S Ciezko byc blondynka
2 osoby juz k豉d造 7-6 na jasne wlosy i nie bylo zieleni.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-10, 11:30   #234
CarmelaSoprano
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 901

Cytat:
wyszly mi zielonkawo-glonowate
pi瘯ny kolor

Moja szcz窷liwa liczba to czterysta miliard闚.
Tak, wiem, nie jest zbyt por璚zna w 篡ciu codziennym.
CarmelaSoprano jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-14, 10:47   #235
Martyna2012
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Thumbs up Dot.: Nowe farby Syoss i nowe odcienie Casting Creme Gloss

Hey . Farbowa豉 kt鏎a z Was w這sy mixem karmelowo nugatowym? Jak to wychodzi? Czyta豉m wasze wypowiedzi ale niewiele znalaz豉m na temat tego odcienia ;*

---------- Dopisano o 10:47 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
P.S Ciezko byc blondynka

No na rozja郾ione w這sy nigdy nie k豉dzie si blond闚 ciemniejszych bo zawsze b璠 zielone . Br您y to samo. Ja te to przechodzi豉m 2 razy .za 1 razem polo篡豉m naturalny blond garniera i wyszly zielone . Wr鏂i豉m do blondu ale musia豉m 軼i望 po這we w這s闚 potem zn闚 mnie podkusilo 瞠by przyciemni bo jednak rozja郾iane si krusz i fryzjerka na這篡豉 mi farb br您 z miedziany rudy i bezowy blond . Wyszly karmelowe bardzo 豉dne szybko si sp逝ka造 ale juz na to jak farb nie na這篡sz nie wyjdzie zielona
Martyna2012 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-21, 14:05   #236
no smoke
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22
Syoss - z這cisty ciemny blond! :)

Witam, Wiza瘸nki!
M鎩 wymarzony kolor w這s闚, jest taki:
http://www.google.pl/imgres?q=z%C5%8...1t:429,r:0,s:0
w tej chwili mam bardzo jasny blond, co przypominaj帷ego taki:
http://www.google.pl/imgres?q=blond+...1t:429,r:4,s:0
Kt鏎a z Was farbowa豉 t farb w這sy i mog豉by mi pokaza efekty jakie wychodz na takich w這sach jak moje... Je郵i to nie k這pot prosi豉bym o za陰czanie zdj耩...
a mo瞠, proponujecie mi inne farby, lepsze i wypr鏏owane?
by豉bym wdzi璚zna.
no smoke jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-03-21, 16:44   #237
kaska222
Moderator

Wiadomo軼i: 6 515
Dot.: Syoss - z這cisty ciemny blond! :)

Cytat:
Napisane przez no smoke Poka wiadomo嗆
Witam, Wiza瘸nki!
M鎩 wymarzony kolor w這s闚, jest taki:
http://www.google.pl/imgres?q=z%C5%8...1t:429,r:0,s:0
w tej chwili mam bardzo jasny blond, co przypominaj帷ego taki:
http://www.google.pl/imgres?q=blond+...1t:429,r:4,s:0
Kt鏎a z Was farbowa豉 t farb w這sy i mog豉by mi pokaza efekty jakie wychodz na takich w這sach jak moje... Je郵i to nie k這pot prosi豉bym o za陰czanie zdj耩...
a mo瞠, proponujecie mi inne farby, lepsze i wypr鏏owane?
by豉bym wdzi璚zna.
http://wizaz.pl/forum/search.php?searchid=30496826

RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-04, 14:20   #238
Tawisia
Przyczajenie

Dot.: Farba Syoss

Fatalna sprawa!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Farbowa豉m t farb (kawa-br您, nr nie pami皻am) nie dwa tygodnie temu. A zaznaczam ze przed koloryzacj w這sy odrasta造 ok 3 miesi璚y. I dupa totalna z t farb. Zmywa si za ka盥ym razem kiedy myj w這sy, zwyczajnie jak szamponetka. Kolor ciemny pozosta tylko na kilku pasmach a wyj軼iowy mia豉m do嗆 sprany br您 mo瞠 nawet 鈔edni. Mimo wszystko chcia豉m przyciemni a w gruncie rzeczy pobawi豉m si w zniszczenie w這s闚, suche nie rozczesuj si i 幢e pior no koszmar. Skusi豉m si tylko ze wzgl璠u na naturaln palet ale wida w o og鏊e to nie mia這 najmniejszego sensu. NIE Polecam, nie polecam. A na marginesie to od kiedy "szwarckopf " jest profesjonaln firm fryzjerska?? Zrozumia豉bym ta雟z "welle"
Tawisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-12, 12:23   #239
Kasia_820
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15

hej czy u篡wa moze kto Syoss'a Pronature ch這dnego jasnego blondu 8.52??? jestem na etapie poszukiwania koloru... probowalam z cieplejszymi odcieniami ale moje w這sy ci庵le 豉pi 鄴速ko... postanowi豉m wi璚 spr鏏owa ch這dnego odcienia, ale chcia豉bym zobaczy efekt tej farby, b璠 wdzi璚zna za jaka fotk Pozdrawiam
Kasia_820 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-04-13, 18:24   #240
Vea
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 565

Cytat:
Napisane przez Kasia_820 Poka wiadomo嗆
hej czy u篡wa moze kto Syoss'a Pronature ch這dnego jasnego blondu 8.52??? jestem na etapie poszukiwania koloru... probowalam z cieplejszymi odcieniami ale moje w這sy ci庵le 豉pi 鄴速ko... postanowi豉m wi璚 spr鏏owa ch這dnego odcienia, ale chcia豉bym zobaczy efekt tej farby, b璠 wdzi璚zna za jaka fotk Pozdrawiam
Ten kolor wychodzi nie jak jasny, ale jak 鈔edni blond w ch這dnej tonacji. Kole瘸nka mojej kuzynki nim robi豉 i nie by豉 w og鏊e zadowolona z poziomu jasno軼i, ale o kolorze m闚i豉, 瞠 faktycznie ch這dny. Ona farbowa豉 od razu, gdy te farby si pojawi造, ale fotek 瘸dnych nie ma. Teraz robi czym innym, bo ten 8-52 jak dla niej by za ciemny, wi璚 niewiadomo, czy ch這dny akcent pozostaje czy raczej si wymywa. Mnie r闚nie ciekawi efekt tego koloru.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-04-13 o 18:30
Vea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #mokkabrown, #syoss, #w這sy, amaretto, blondynka, br您, ciemny blond, jasny blond, mix, syoss, z這ty

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-03-23 18:25:14

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:33.