Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Edukacja

Notka

Edukacja Wszystko o szkołach, szkoleniach, uczelniach i sprawach uczennic i studentek :-)
Na tym forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-22, 17:20   #1
Ewka:D:D
Rozeznanie

Szkoła policealna PASCAL

Witam, czy uczęszczał ktoś do szkoły policealnej PASCAL? Jakie są wasze wrażenia i opinie? Ja zastanawiam się nad zapisaniem się do nowego oddziału , który otworzyli na technika rachunkowości lub administracji.

Ewka:D:D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 18:54   #2
lullaby1809
Przyczajenie

Dot.: Szkoła policealna PASCAL

Hej nigdy o takiej szkole nie słyszałam Czy to szkoła płatna? i gdzie ? ja tak jak Ty też wybieram się do policealnej na technik rachunkowości tylko że do AP Edukacja pozdro

PS bardzo dobry kierunek technik rachunkowości
lullaby1809 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 19:32   #3
HoneyIlove
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ewka:D:D Pokaż wiadomość
Witam, czy uczęszczał ktoś do szkoły policealnej PASCAL? Jakie są wasze wrażenia i opinie? Ja zastanawiam się nad zapisaniem się do nowego oddziału , który otworzyli na technika rachunkowości lub administracji.
hej ja chodziłam na technika administracji ale do AP Edukacja... kierunek łatwy, prosty i przyjemny... w tym roku w czerwcu skończyłam już tą szkołę i czekam za wynikami egzaminu zawodowego... polecam administracje jeśli choć troszkę interesuje cię prawo albo pracowałaś w jakimś biurze bądź urzędzie... u mnie niestety otworzyli Pascal'a jak skończyłam pierwszy rok tak więc nie opłacało mi się przenosić na rok do innej szkoły... a do AP musiałam dojezdrzać 25km ;p

HoneyIlove jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 08:52   #4
Ewka:D:D
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez lullaby1809 Pokaż wiadomość
Hej nigdy o takiej szkole nie słyszałam Czy to szkoła płatna? i gdzie ? ja tak jak Ty też wybieram się do policealnej na technik rachunkowości tylko że do AP Edukacja pozdro

PS bardzo dobry kierunek technik rachunkowości
Wczoraj poszłam sie zapisać nauka 100% bezplatna, a ze str widze ze szkoly maja w Gdyni, Grudziądzu, Bydgoszcz, Włocławek, Konin, Nysa , Ostróda, Płock, Wyszków, Wołomin, Otwock. Zjęcia sob-ndz

Ewka:D:D jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-13, 11:43   #5
taylorchristie
Raczkowanie

GG do taylorchristie

Odświeżam wątek !xD
Ktoś się wybiera ? Jakieś spostrzeżenia tych, co już wcześniej wybrali, coś cokolwiek ?;d
taylorchristie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 13:08   #6
Zuuuzzza
Przyczajenie

Jestem obecnie na administracji w Pascalu w Bydgoszczy. Jak dla mnie to trafiony wybór. Szkoła i sekretariat w Fordonie, zajęcia też w Fordonie - po co jeździć do centrum jak wszystko ma się pod nosem? I najważniejsze, że nauczyciele są wyrozumiali, bo przecież niełatwo pracować w tygodniu, a uczyć się w weekendy - da się to pogodzić. Szczerze polecam!
Zuuuzzza jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-28, 14:02   #7
majadlugowska
Przyczajenie

Ja dla odmiany mogę napisac cos o Pascalu w Otwocku Jak dla mnie - duzy plus. Co tu dużo mówić, minął mi pierwszy semestr, a poczatki sa podobno najgorsze - jak to się mówi. Ja osobiście jestem zadowolona, materiał dość jasno przekazywany, fajna kadra, zajęcia co dwa tygodnie w weekendy, wiec mozna to śmiało z pracą pogodzić ( Ja osobiście też pracuje). Myślę, że warto trochę czasu poświęcić, w koncu 4 dni w miesiącu to nie tak dużo - a wykształcenie się zdobywa nie zapomnę wspomnieć że nauka zupełnie za darmo !
majadlugowska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-31, 19:24   #8
blucantr
Przyczajenie

Doprawdy, te reklamy mogłyby być trochę bardziej subtelne
blucantr jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Edukacja

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości