Doradźcie mi choć to już oklepany temat :)) -podkład.. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-12-10, 01:57   #1
Akina
Raczkowanie

GG do Akina

Doradźcie mi choć to już oklepany temat :)) -podkład..

Kochane Wiazanki!
Mam już totalny mętlik w głowie po przejrzeniu ocen kilkunastu interesujących mnie podkładów na KW..Szukam takiego,który będzie odpowiedni dla mojej suchej(i przesuszającej się)skóry,mimo suchości zaopatrzonej w niespodzianki .Nie chciałabym efektu maski ani jakiegoś szczególnego matu.Raczej subtelne krycie + delikatne rozświetlenie (może by ożywiło moją bużkę ).I dodam,że chodzi mi o coś raczej z wyższej półki bo średnią już przetestowałam.Pozdrawiam i czekam na sugestie !
Akina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-10, 10:56   #2
lila12
Zadomowienie

Re: Doradźcie mi choć to już oklepany temat :)) -podkład..

Witaj,
Ja osobiście lubię, gdy skóra jest satynowa, rozświetlona , wypoczęta po zastosowaniu podkładu. Dlatego w przypadku skóry suchej polecałabym preparaty witaminowe i liftingujące. Tu proponuję Ci:
1. mój ulubiony Chanel Teint Fluide Universel (bardzo lekki, rozświetlający, dający efekt niezwykle wypoczetej buzi, ładne kolorki)
2. Vitalumiere Chanel (troszkę bogatszy, bardziej gęsty)
3. Diorlift Diora (liftingujący, gęsty - myślę, że ta konsystencja będzie lepsza na zimę, gdy musimy chronić buzię przed wiatrem i mrozem). Po nim buzia jest ładnie wygładzona, promienna.
4. Helena Rubinstein Lift Sculpture (rich texture, wersja dla skór suchych). Jest świetny!
To są moje osobiste faworyty, sprawdzone i wg mnie najlepsze.
Pozdrawiam
Lila
Stary 2003-12-10, 11:31   #3
mauricel
Raczkowanie

Zgodnie za Lilą przyznam że Vitalumiere podkład we fluidzie i jeszcze bogatszy Vitalumiere podkład w kremie jest na zimę świetny - szczególnie ten krem choć polubi cery naprawdę suche ( przy przesuszającej się dość mocno skórze zimą Teint Fluide Universel może się za bardzo nie sprawdzić choć też go uwielbiam - ale to indywidualne podejście każdej z nas )
Ja jeszcze polecam wspaniałe nawilżające podkłady Kanebo
- Cream Finish - bogatszy dla cer normalnych i suchych , typowa puchowa kołderka ale naturalny wygląd i komfort suchej cery .
- Liquid Finish - ten mimo iż jest przeznaczony dla cery normalnej i mieszanej idealnie nawilża cały dzień skórę i nie wysusza . Nie matuje mojej normalnej/suchej skóry ale właśnie zapewnia jej satynowe wykończenie i rozkoszną gładkość - to moja perełka zimowa

Wszystkie mają naturalną świetną kolorystykę i a co ważne mimo dość wysokiej ceny są naprawdę wydajne .
mauricel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-10, 14:19   #4
Akina
Raczkowanie

GG do Akina

Dziękuję wam Kochane! A od jakiego wieku można używać tych podkładów liftingujących??
Akina jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości