Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Naturalne paznokcie

Notka

Naturalne paznokcie Manicure, pielęgnacja paznokci, odżywki do paznokci, choroby paznokci, olejowanie, lakiery do paznokci, sposoby na wzmocnienie paznokci.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-08-27, 20:20   #181
_Nikki_
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

A ja jak mam mało czasu to w adidasy wskakuję i np Ale jak w szpilkach idę gdzieś to malutkie kroczki i noga za nogą w miarę prostej linii

Mimo wszystko nie lubię chodzić w szpilkach

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-27, 20:22   #182
smoothly
Zakorzenienie

Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ja też się tak uczyłam ale w praktyce to zawsze inaczej wygląda ale jak idę po tych małych kostkach to nogi w jednej linii stawiam
no i zawsze.. od pięty do palców stopa
no i dobrze

Cytat:
Napisane przez AgataBm180 Pokaż wiadomość
już mi przechodzi, to od nerwów
ooj, nerwy to zuooooo.
nie daj się!

Cytat:
Napisane przez chucky123 Pokaż wiadomość
Tak,wiem że nigdy nie będę chodzić jak modelka i tego nie chce.Wiecie w adidadas,papciach po domu zapierdzielam byle jak Chciałabym iść na rozpoczęcie w szpilkach,no i nie wiem jak z tym chodzenie,ale chyba będę robić tak troszkę noga przed nogę.
hahaha, na rozpoczęcie obowiązkowe szpile *_*

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-27, 20:26   #183
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
ja przybywam by zameldować się w nowej części bo sercem zawsze jestem z Wami i nie opuszczę Was na pewno.
Zatem jeśli kto mnie jeszcze pamięta witamser decznie
I z góry przepraszam za nie obecność ale mam kryzys ostatnio i mało mnie na necie przez to
Ale tęskno mi za Wami bardzo

Wracaj na dłużej !!

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

ja na rozpoczęcie w koturnach szpilki to dla mnie luksus, na który sobie pozwalam jak mam...taki kaprys czyli stosunkowo rzadko, choć najlepiej mi w nich

smoothly - straszne zuo.. niestety ale staram się walczyć..
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-27, 20:26   #184
_Nikki_
Zakorzenienie

Może zrobiłabym nawet teraz tą fotkę ale wolę w dzień od światła to lepiej będzie widać, ale ta moja kamerka jest tak beznadziejna że szok zrobiłabym komórką ale to też nie lepiej

_Nikki_ jest offline  
Stary 2012-08-27, 20:40   #185
Mmedeah88
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Rozumiem to.. też potrafię piłować godzinami

aj tam no bo zmiana spora. Co dziwne, obie wersje podobają mi się tak samo śliczne
Ja to niecierpliwa jestem. Nie lubię piłować paznokci i przeważnie robię to na raty Jeśli po dłuższym piłowaniu kształt nadal mi się nie podoba, a długość zatrważająco maleje- odkładam pilniczek

Łał, Aniu, ale mnie zaskoczyłaś Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
To mówisz, żeby zostawić? Ja ciągle nie wiem, co by mi pasowało tak naprawdę
Prezio, a ja bym na Twoim miejscu spróbowała. Ja też się bałam, bo nigdy migdałków nie miałam. I wiesz- w razie jakby Ci się nie spodobały, to przecież odrosną

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Ja mam nie tyle żółte, co jakby lekko pożółkłe. Kiedyś się nad tym zastanawiałam i mój wniosek był taki, że im grubsza płytka, tym bardziej żółtawe paznokcie. Po prostu warstwa rogowa nie jest idealnie biała. Jeśli mamy cieniutki paznokieć, to widzimy przez niego różową macierz i wydaje się taki czyściutki, a grubsza warstwajest mniej przezroczysta i coraz bardziej żółtawa. Moje paznokcie są bardzo twarde i grube, więc płytka nie jest też idealnie biała. Przebarwienia od kolorowych lakierów dopełniają dzieła.
Tak, czy owak wcale mnie to nie martwi, bo i tak mam zawsze pomalowane, więc o ile są zdrowe, to pod spodem mogą być nawet zielone
Hmm... Coś w tym może być, bo ja mam od zawsze cienką płytkę i, jeśli nie użyję jakiegoś wybitnie odbarwiającego lakieru, to moje paznokcie nie są zażółknięte.

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
A to moje dzisiejsze paznokcie Uwierzcie, że na żyw wyglądają 100 razy lepiej i pięknie błyszczą.
Ps. Wizaż zżarł jakość i odebrał kolorom cały urok
Dla porównanie wkleje tak obrazek:

Bardzo ładne

Cytat:
Ja mam to samo ale z kciukiem
Ja jeszcze kiedyś też miałam tolerancję tylko na krótsze kciuki. Teraz wszystkie lecą na zero

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
a co do śmierdzenia to chyba nic nie przebije lakierów z chińskiego marketu

tak 5.30 to dobra godzina
nie umiem spać dłużej bo mi szkoda dnia na spanie
Nie mam żadnego lakieru od Chińczyka, ale za to mam holosia z GR od Kawki, który wali klejem na kilometr

5.30?
Mój ojciec i babcia są takimi rannymi ptaszkami. W głowie mi się nie mieści, jak można samemu z siebie tak wcześnie wstawać. Z drugiej strony jak ostatnio wstałam o 6.00, to dzień wydawał się być taaaki długi

Cytat:
Mam 5 ugryzień komarów na jednej nodze,a 3 na drugiej.
Uuu... Bidula Amolem je potraktuj. W sensie ugryzienia Amolem Komary kapciem, ewentualnie z armaty

Agateczka Mam nadzieję, że to nic poważnego...

Byłam przed chwilą w Rossie. Chciałam sobie kupić jakiś tusz z Max Factora, bo zniżka obecnie jest. Podchodzę do pracującej tam dziewoi z False Lashem i pytam, czy on ma sylikonową szczoteczkę (nigdy go nie miałam, a na wystawce nie było testera). Na co ta z miną "WTF" odpowiada mi flegmatycznie, że nie wie, ale sprawdzi. Po czym bierze ode mnie ten tusz, otwiera go (), ogląda, ogląda, ogląda i stwierdza, że on chyba jednak ma tę sylikonową szczoteczkę.
Grzecznie jej podziękowałam, a z kupna tuszu zrezygnowałam. Wrrr...

Edytowane przez Mmedeah88
Czas edycji: 2012-08-27 o 20:42
Mmedeah88 jest offline  
Stary 2012-08-27, 20:42   #186
chucky123
Zakorzenienie

Medi,traktowałam je amolem już
chucky123 jest offline  
Stary 2012-08-27, 20:56   #187
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
ja przybywam by zameldować się w nowej części bo sercem zawsze jestem z Wami i nie opuszczę Was na pewno.
I z góry przepraszam za nie obecność ale mam kryzys ostatnio i mało mnie na necie przez to
Wszystk o się ułoży

Ciebie byśmy miały zapomnieć? Ciebie?! O nie!

W ogóle gdzie są stare pazurkomaniaczki? Gdzie Wy jesteście? Ruda nas opuściła na dobre?

Cytat:
Napisane przez Mmedeah88 Pokaż wiadomość

Prezio, a ja bym na Twoim miejscu spróbowała. Ja też się bałam, bo nigdy migdałków nie miałam. I wiesz- w razie jakby Ci się nie spodobały, to przecież odrosną

Byłam przed chwilą w Rossie. Chciałam sobie kupić jakiś tusz z Max Factora, bo zniżka obecnie jest. Podchodzę do pracującej tam dziewoi z False Lashem i pytam, czy on ma sylikonową szczoteczkę (nigdy go nie miałam, a na wystawce nie było testera). Na co ta z miną "WTF" odpowiada mi flegmatycznie, że nie wie, ale sprawdzi. Po czym bierze ode mnie ten tusz, otwiera go (), ogląda, ogląda, ogląda i stwierdza, że on chyba jednak ma tę sylikonową szczoteczkę.
Grzecznie jej podziękowałam, a z kupna tuszu zrezygnowałam. Wrrr...
No może spróbuję Na razie muszę je nudziakiem pomalować na jeden dzień

Już brak słów. Co się dziwić, ze klientki macają, jak od obsługi przykład biorą
Kontroluje.
Prezes Kuli Ziemskiej jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:19   #188
Śniegowa
Oby do wiosny

Cytat:

u mnie się skończy takie wstawanie.. i tak później wstajesz niż moja rodzicielka, ona to już od 5 na nogach, a ja się na drugi bok wtedy przekręcam
To nieludzka pora wręcz.
Cytat:
Tak chodziło mi o podręczniki.Kupywałam dziś,bez 5(!!) ksiązek zapłaciłam 107 zł za uzywane.Dwie mi skseruje brat,a 3 muszę zdobyć.
Ciesz się, że możesz używane....
My jesteśmy na nowej podstawie programowej. I rządzący genialnie wymyślili, co by nie wszysscy rodzice na raz nie musieli kupować nowych książek, że w nową podstawę wchodzi rocznik 96.... Więc? Od kilku lat nie możemy się posiłkować używkami tylko musimy nowe.... Noż urwał go mać!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Z tego tytułu nawet zabrałam się za piłowanie bo już każdy paznokieć żył swoim życiem. Po trzy milimetry poszło

Ceny książek to jakaś porażka. Zastanawiam się od jakiegoś czasu nad kupnem Kindle'a, chociaż jasne, że to nie to samo co czuć książkę pod ręką. Ale biblioteka na moim zadupiu jest tak uboga, że aż żal tam wchodzić...
Dużo!

Zgadzam się, ale nawet e booki u nas sa mega drogie... No bo jaka to różnica zapłacić 29,90 za papier czy 25,90 za ebook?? Jedyny plus ebooka to waga....

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Co do cen książek to na serio załamka
Szperałam ostatnio po Empiku w poszukiwaniu kilku sztuk i jestem załamana :/

Dobrze, że nie mam zwyczaju kupowania książek w ciemno. Kupuję tylko te, które już przeczytałam, bardzo mi się podobały i wiem, że jeszcze do nich wrócę. To bardzo ogranicza mój głód zakupowy jeśli o książki chodzi, ale i tak windują takie ceny, że szkoda gadać :/
No właśnie dlatego nie kupuję tylko wypozyczam z biblioteki.. A czytam sporo.

Cytat:
A to moje dzisiejsze paznokcie Uwierzcie, że na żyw wyglądają 100 razy lepiej i pięknie błyszczą.

Przepiękne. Cudownie ułożyłaś dłoń do zdjęcia. Bardzo zmysłowo
Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
pokażę, pokażę
na razie mi się podobają
jutro powinnam już do domu wrócić więc może mi się da wrzucić

(...)

tak 5.30 to dobra godzina
nie umiem spać dłużej bo mi szkoda dnia na spanie
Koniecznie. Ciekawam

To zazdroszczę, bo mnie się strasznie ciężko zebrać o tej porze. Niestety ten egzemplarz sporo snu potrzebuje. Zaraz sie do łóżka szykuję.
Cytat:
Pomóżcie !Chciałabym się nauczyć w szpilkach.Odpowiednie obuwie mam.
Chodziłam wczoraj i dziś,nagrywałam się.
Tylko tu się pojawia problem.Nie wiem jak konkretnie chodzić.Czy stawiać na zmianę nogi jedną przed drugą mniej więcej tak -->KLIK
Czy chodzić normalnie,tak jak chodzę ?
Normalnie to się nie da.

Cytat:
ja też się tak uczyłam ale w praktyce to zawsze inaczej wygląda ale jak idę po tych małych kostkach to nogi w jednej linii stawiam
no i zawsze.. od pięty do palców stopa
I to z tego co wiem to błąd- z palca się powinno. Ale ja to raczej wygodne- płaskie noszę na codzień

Cytat:
Tak,wiem że nigdy nie będę chodzić jak modelka i tego nie chce.Wiecie w adidadas,papciach po domu zapierdzielam byle jak Chciałabym iść na rozpoczęcie w szpilkach,no i nie wiem jak z tym chodzenie,ale chyba będę robić tak troszkę noga przed nogę.
To tak jak ja.
Obcas tak, ale nie za wysoki, bo nie lubie się katować.
Chociaż z 2 strony miałam kiedyś idealnie wygodne 9 cm szpilki... Biegać w nich mogłam

Cytat:
:
W ogóle gdzie są stare pazurkomaniaczki? Gdzie Wy jesteście? Ruda nas opuściła na dobre?
Ruda mi pisała, że ma urwanie jajec.

Ja to strasznie za Lizakiem tęsknię.

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
No właśnie się zastanawiałam jak odbudowa idzie. Czy już kasę dostaliście?
Śniegowa jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:23   #189
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
jaaaaaaaaaaaaaa *_* cudny ten lakier catrice
Kiedyś wkleję bez brokatu Kojarzy mi się z mleczną czekoladą
Cytat:
super wyszły
Dziekuję
Cytat:
Bardzo ładne
Bardzo dziękuję
Cytat:
Przepiękne. Cudownie ułożyłaś dłoń do zdjęcia. Bardzo zmysłowo
Ojej, nawet nie zwróciłam uwagi na to Dziękuję

Cytat:
Pomóżcie !Chciałabym się nauczyć w szpilkach.Odpowiednie obuwie mam.
Chodziłam wczoraj i dziś,nagrywałam się.
Tylko tu się pojawia problem.Nie wiem jak konkretnie chodzić.Czy stawiać na zmianę nogi jedną przed drugą mniej więcej tak -->KLIK
Czy chodzić normalnie,tak jak chodzę ?
Ciężko się nauczyć w domu, później jak wyjdziesz na "nasze polskie chodniki" to rzeczywistość przerasta nawet najpiękniejszego bucika Stawiaj kroki tak jak Ci najwygodniej a najlepiej w ogóle o tym nie myśl, tylko swobodnie przebieraj nogami
ameljja jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:29   #190
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:
Ciężko się nauczyć w domu, później jak wyjdziesz na "nasze polskie chodniki" to rzeczywistość przerasta nawet najpiękniejszego bucika Stawiaj kroki tak jak Ci najwygodniej a najlepiej w ogóle o tym nie myśl, tylko swobodnie przebieraj nogami

zgadzam się w 100%... nasze drogi to chyba specjalnie zrobione są po to, aby producenci niskiego obuwia nie zbankrutowali..
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:35   #191
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Też tęsknię za Lizakiem. I Szyszusiem. I za resztą starych wyjadaczy
Kontroluje.
Stary 2012-08-27, 21:37   #192
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:
Też tęsknię za Lizakiem. I Szyszusiem. I za resztą starych wyjadaczy
Dokładnie..
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:39   #193
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
Wybacz, nie zauważyłam wcześniej
Fajne zdjęcie i fajne mani. Długo nosiłaś poprzednie? Ja to tydzień w jednym śmigam

Doczytałam co to za top. Kilka razy go miałam w ręce i odkładałam z myślą "po co mi kolejny złoty top?". Chyba powinnam żałować?
Kontroluje.
Stary 2012-08-27, 21:43   #194
AgataBm180
Placuszek racuszek

magiczny niby zloty, niby zielony, niby miedziany bierz
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:46   #195
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Teraz już go nie dostanę
No chyba, że jutro wracając do domu znajdę go w K.
Kontroluje.
Stary 2012-08-27, 21:50   #196
cooone
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
To nieludzka pora wręcz.

Zgadzam się, ale nawet e booki u nas sa mega drogie... No bo jaka to różnica zapłacić 29,90 za papier czy 25,90 za ebook?? Jedyny plus ebooka to waga....

Ruda mi pisała, że ma urwanie jajec.

Ja to strasznie za Lizakiem tęsknię.

No i to, że niektóre można pobrać z internetu

A Ruda wróci tutaj, czy nadal jest zła...?
cooone jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:52   #197
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Śnieguś, czy Tobie też INM zostawia na płytce ślady pędzelka, czy to ja jestem jakaś uzdolniona inaczej w jego aplikacji
u mnie nie, bardzo fajnie własnie się wypoziomowuje sam. Ale --> trzeba do dać dość dużo na pędzelek. Przynajmniej w moim wypadku. Z każdym topem tak mam ze jak wezmę za mało to jakby nie starcza żeby ładnie pokryć, a to szybkoschnące więc nie ma czasu sięgać do butelki drugi raz.

Cytat:
Patrzcie Musiałam tak skleić bo inaczej się nie dało,klej nie trzyma.
ja bym obcięła równo z tym ułamaniam... wiesz co może się stać jak tym zaczepisz! Jezu ja na każdym kroku widziałabym jak to się obrywa tak w kierunku mięska...
Pamiątasz jak kiedyś miałam rozdwojenie na środku mięska... nie złamania nawet... tylko rozdwojenie. Spiłowałam na zero bo bałam się ze od tego rozdwojenia może się coś stać... a co mówiąc od złamania...

Cytat:
Trochę drogie te top coaty, przynajmniej jak dla biednej studentki ;p
Za to dzisiaj kupiłam top coat z essence za 7 zł (mojej mamie sprawiłam na urodziny z tej firmy i naprawdę ładnie nabłyszcza i utwardza).
hmmm to na prawdę dobra inwestycja... INM jest wydajny i na prawdę świetny. (swój mam chyba od maja a używam dużo na raz na paznokieć i co mani - a wiemy ze potrafię malować codziennie i gdzieś 1/3 butli mi została) takich po 7 zł mam chyba z pięć - żadnego nie używam bo są beznadziejne... Mam z Manhattana za chyba 15zł... kiedyś lubiłam bardzo - dopóki nie spróbowałam INM. Wysłałam koleżankę po dwie butelki żeby mieć na zapas...
A u mnie nawet nie wysusza tak jak u dziewczyn. Ja siedzę regulaminową godzinę z tym a i tak go kocham, jest na prawdę wart uwagi. A SV też zamówiłam. Zobaczymy jak u mnie wyjdzie porównanie obu. Bo mamy zwolenniczki i jednego i drugiego.

Cytat:
Słodkości
I to cudowne dziecko

Rewelacyjnie do siebie pasują
dziękuję ślicznie

Cytat:
Mgiełka
Zmieniasz codziennie mani?
Kosmiczne
ostatnimi czasu trochę tak, ale to też poślizg ze zrzucaniem zdjęć, czasem tel nei chce ze mną współpracowac i tak wychodzi ze dodaję zdjęcia codziennie

Cytat:
Też fajne, chopciaż nie przypuszczałabym, że połaczenie cytrynki z takimi brokatami może wyjść tak fajnie
to nie taka cytrynka jak na zdjęciu, bardziej pistacja taka rozbielona

Cytat:
Ojjj tam oj tam. nie wypominamy
a gdziesz bym śmiała. Ja miałam kolejne 21 urodziny w tym roku

nadrabiam dalej...

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!

...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:54   #198
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:
Teraz już go nie dostanę
No chyba, że jutro wracając do domu znajdę go w K.
No chyba,że tak mi się przez przypadek zapodział ostatni.. szukałam jakiegoś brokatu..a tu boom
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-27, 21:57   #199
Prezes Kuli Ziemskiej
szef wszystkich szefów

Cytat:
No chyba,że tak mi się przez przypadek zapodział ostatni.. szukałam jakiegoś brokatu..a tu boom
Im trudniej dostępny, tym bardziej go chcę

Wdepnę jutro do N. Zobaczę co tam się u sąsiadów ostało
Kontroluje.
Stary 2012-08-27, 22:03   #200
AgataBm180
Placuszek racuszek

Cytat:

Wdepnę jutro do N. Zobaczę co tam się u sąsiadów ostało

Mam tak z wieloma lakierami

ja miałam jechać do Natury.. przy okazji do sklepu z przyborami do szkicowania hahaha
AgataBm180 jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:06   #201
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
ja nad tym ubolewam, bo czasami mam ochotę wynieść pół księgarni ciekawych książek, ale te ceny..
uhhhh też lubię czytać i lubię mieć ksiązki... ale mnie nie stać

Cytat:
Rozumiem to.. też potrafię piłować godzinami
noooooo niestety...
szkoda paluszka... mam nadzieję, ze bardzo nie boli..

Cytat:
Wręcz mój szczęśliwy "numerek"

Cytat:
Tak, czy owak wcale mnie to nie martwi, bo i tak mam zawsze pomalowane, więc o ile są zdrowe, to pod spodem mogą być nawet zielone
heheh o to to

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:16   #202
ameljja
Zakorzenienie

Cytat:
Wybacz, nie zauważyłam wcześniej
Fajne zdjęcie i fajne mani. Długo nosiłaś poprzednie? Ja to tydzień w jednym śmigam

Doczytałam co to za top. Kilka razy go miałam w ręce i odkładałam z myślą "po co mi kolejny złoty top?". Chyba powinnam żałować?
Dziękuję. Pandy? 2 dni a fiolet zmyłam kilka godzin po namalowaniu i zrobiłam właśnie pandy
Mi się ten złoty bardzo podoba, mimo, że nie przepadam za świecidełkami.
Cytat:
hmmm to na prawdę dobra inwestycja... INM jest wydajny i na prawdę świetny. (swój mam chyba od maja a używam dużo na raz na paznokieć i co mani - a wiemy ze potrafię malować codziennie i gdzieś 1/3 butli mi została) takich po 7 zł mam chyba z pięć - żadnego nie używam bo są beznadziejne... Mam z Manhattana za chyba 15zł... kiedyś lubiłam bardzo - dopóki nie spróbowałam INM. Wysłałam koleżankę po dwie butelki żeby mieć na zapas...
Hmm... to może się skuszę jednak na niego Można go dorwać w jakiejś drogerii (skoro wysłałaś koleżankę :P)? Czy może przez internet? (mieszkam na zadupiu )
ameljja jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:24   #203
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
fajne masz taką długą płytkę

Cytat:
Zrobiłam ćwiczenia na ramiona i nie umiem rąk do góry podnieść
hehehehe no ładnie

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Ale jestem ogarnięta... ja pierdziele..pisałam w starym watku wiec skopiuję tu.
Wczoraj Złamał mi się paznokieć u małego palca ;/ wrrr ale jestem zła. w zasadzie to pękł pewnie gdzies zaczepiłam no i spiłowałam..Dzisiaj u palca wskazującego się zlamał ;/ dobrze, że to lewa ręka. Ale nie chce piłowac wszystkich. I nie wiem co zrobić.. Troszke je spiłowałam , ale mimo wszystko ten mały i wskazujący kiepsko wygląda przy tych 8 dłuższych. I nie wiem co lepiej zrobić bo na prawde nie chciała bym obcinać wszystkich, ale też nie chce wyglądać jak jakaś 'ofiara'- bo u prawej ręki mam wszystkie długie. Co myslicie?
Hmmm ja u siebie piłuję na równo co by sie nie działo... nawet na zero jak trzeba. Psychicznie mnie boli różna długość... ale to tylko ja mam jakąś nerwice natręctw

Cytat:
ooo hej, mam nadzieję, ze u ciebie lepiej już. Trzymaj się tam pamiętamy o tobie i tez tesknimy ;*

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
hahaha, na rozpoczęcie obowiązkowe szpile *_*
hmmm ja chodzę w trampkach

Cytat:
Cytat:
magiczny niby zloty, niby zielony, niby miedziany bierz
Cytat:
Hmmmm czyżbym musiała się udać po nowy brokat jutro do Natury nie mam go... o dziwo

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:24   #204
zlakobieta
Zadomowienie

Cytat:
Oczywiście, że pamiętamy My również tęsknimy. Wracaj jak najprędzej

Cytat:
Ja myślę, że po wakacjach wszyscy wrócą. Mam nadzieję, że Ruda też.

Dziewczęta, jutro o 6tej śmigam do Rawy Mazowieckiej i nie będzie mnie dwa dni. Miejcie litość i nie spamujcie za dużo. Na konferencji będę podczytywała, ale z pisaniem, to już kiepściej będzie

Bawcie się dobrze
zlakobieta jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:27   #205
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Hmm... to może się skuszę jednak na niego Można go dorwać w jakiejś drogerii (skoro wysłałaś koleżankę :P)? Czy może przez internet? (mieszkam na zadupiu )
Mi na prawdę odpowiada, aczkolwiek to może być jak z Seche albo się kocha albo nienawidzi.
Ekhm wysłałam koleżankę do Krakowa do sklepu Euro Fashion... to profesjonalny top... raczej przez neta. Chyba że w Krk albo w Warszawie masz po drodze

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:30   #206
smoothly
Zakorzenienie

Cytat:
Kiedyś wkleję bez brokatu Kojarzy mi się z mleczną czekoladą
oooo tak, poproszę

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ja bym obcięła równo z tym ułamaniam... wiesz co może się stać jak tym zaczepisz! Jezu ja na każdym kroku widziałabym jak to się obrywa tak w kierunku mięska...
Pamiątasz jak kiedyś miałam rozdwojenie na środku mięska... nie złamania nawet... tylko rozdwojenie. Spiłowałam na zero bo bałam się ze od tego rozdwojenia może się coś stać... a co mówiąc od złamania...
o jezusie aż mnie dreszcze przeszły. też mam takie wizje zaraz..

Cytat:
hmmm ja chodzę w trampkach
da się, u mnie w gimnazjum dziewczyna w glanach chodziła

akcja - powrót do formy!
smoothly jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:30   #207
justka01081987
Raczkowanie

hej dziewczynki, jeszcze chyba u was nie udzielalam sie ale zawsze czytue co tam piszecie, wstawie fotke swoich pazurkow, dodam ze taka dlugos to 1 raz chyba od kilku lat, uzywam evelinki, i w ciagu 2 msc tak urosly, zdjecie z telefonu wiec kiepskie, jutro moze jakos je czyms machne innym kolorem to tez wstawię, musze je duzo skrocic,a le sama to troche boje sie ze zepsuje, bo ide do pracy od 3 wrzesnia wiec musze..., a i pewnie tez chce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg w.jpg (16,0 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg w1.jpg (16,2 KB, 46 załadowań)
Stary 2012-08-27, 22:33   #208
Trelle
Zadomowienie

Cytat:
Na alle są i kaboszony, i ramy
O, jak wrócę ze stolicy to klikam 'kup teraz' :brzydal. Dziękuję, nie wiedziałam jak to się nazywa
Cytat:
O kurczę, wygląda na początki onycholizy
No właśnie... dziewczyny pisały wcześniej, że jak tego można nie zauważyć, że trzeba od razu przestać używać... A to chyba się najczęściej dzieje tak jak w Twoim przypadku. ( choć z drugiej strony używanie 5 butelek pod rząd to głupota)

Dziewczyny nie będę cytować wszystkich wypowiedzi na temat mojego nieszczęsnego pazurka ale postaram się na wszystko odpisać..
Stosowałam jako bazę 8 w 1 jedną buteleczkę i było ok, skońćzyła się to kupiłam diamentową. Po 2 tygodniach stosowania zaczęły z dnia na dzień boleć mnie bardzo mocno paznokcie, więc od razu zmyłam paznokcie i przestałam jej używać. Od 2/3 tygodni moją bazą był lakier bezbarwny. W zeszłą niedzielę wieczorem pomalowałam paznokcie i w piątek(wtedy co pokazałam zdjęcie bynajmniej) zobaczyłam co się zaczęło dziać mi z płytką. W sobotę rano zmyłam pozostałe paznokcie i okazało się, że mam coś takiego na 4 pazurach. Na jednym już prawie zeszło ale 3 są w złym stanie. Po przyjeździe jeżeli się to nie zmniejszy to pojadę do dermatologa..
Wydaje mi się, że jednak powinno się Evelinki stosować tak jak jest napisane czyli kilka warstw i zmywać i używać ich tylko w razie potrzeby a nie jako baza.
Najgorsze jest to, że dopiero teraz wychodzą skutki stosowania tych odżywek. Według mnie są one dobre ale nie można przesadzić.
Suma sumarum wykończyłam 1,5 butelki..
Nie zrażajcie się. To, że mi się coś takiego przytrafiło to nie znaczy, że musi Wam. Bez paniki, bez paniki!
[QUOTE=Prezes Kuli Ziemskiej;36118303]Trufelku nasz kochany /QUOTE]
Powinnaś częściej pokazywać pazurki.
Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Mały offtop dziękuję Ala za rzucenie filmikiem, bo to zdobienie bardzo mi się spodobało
Bardzo ładne.

Trufle bardzo Cię przepraszam za brak mani ale nie mam kompletnie czasu, ledwo znajduję czas na spanie. Jak wrócę to zrobię dla Ciebie pazurki bo miałam fajny pomysł, obiecuję.
Cytat:
[CENTER]KOCHANY TRUFELKU

Super kolory.
Jak Ty to robisz, że końcówki paznokci też są pomalowane lakierem? Mi nigdy nie chce się to udać..
Cytat:
1 zdj - poprzednie Orly Rapture + brokat z chinskiego centrum
Piękne
Cytat:
Dobra tylko dla ludzi o mocnych nerwach.
Nic nie widać ale współczuję..
Samo mani super - do skopiowania.
Cytat:
Ja przychodzę ze spóźnionymi pazurkami dla Trufelka
Truflowe kolory

Nadrobiłam poprzednią część, teraz nowa.
Trelle jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:53   #209
MgielkaM
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczęta, jutro o 6tej śmigam do Rawy Mazowieckiej i nie będzie mnie dwa dni. Miejcie litość i nie spamujcie za dużo. Na konferencji będę podczytywała, ale z pisaniem, to już kiepściej będzie

Bawcie się dobrze
ojjj chyba nie masz co liczyć na mało spamu Miłego wyjazdu, myśle że coś poza konferencyjnego też będzie

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
o jezusie aż mnie dreszcze przeszły. też mam takie wizje zaraz..

da się, u mnie w gimnazjum dziewczyna w glanach chodziła
dlatego ja zawsze grzecznie piłuję na zero

Heheh z tym, ze u mnie w lo raczej nikt nie przywiązywał wagi... zresztą ja chyba nawet nie bardzo chodziłam na rozpoczęcia roku tylko na lekcje ... kurde - nie możliwe chyba zebyśmy nie miewali rozpoczęć roku, a ja jakoś pamiętam tylko integracyjny w pierwszej klasie.. na studiach też nie... na studiach szło się na zajęcia od razu...

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie będę cytować wszystkich wypowiedzi na temat mojego nieszczęsnego pazurka ale postaram się na wszystko odpisać..
ojjj mam nadzieję, ze to nic poważnego i samo się zasklepnie ładnie..

...

You're dead, and dead,

and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline  
Stary 2012-08-27, 22:56   #210
zlakobieta
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Trelle Pokaż wiadomość
Super kolory.
Jak Ty to robisz, że końcówki paznokci też są pomalowane lakierem? Mi nigdy nie chce się to udać..
Jak juz pomaluje paznokieć z wierzchu, yo przykładam pędzelek tak jakby długością prostopadle do paznokcia i przeciągam. Nie wiem jak to przystępniej wytłumaczyć

Cytat:
ojjj chyba nie masz co liczyć na mało spamu Miłego wyjazdu, myśle że coś poza konferencyjnego też będzie

Dzięki
Pozakonferencyjne aktywności też zawsze na szczęście są
zlakobieta jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Naturalne paznokcie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości