Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-27, 13:34   #1
201611220859
Konto usunięte

Kosmetyk do układania fryzury idealny dla włosów szybko przetłuszczających się

Niby prosta rzecz, a dla mnie zagwozdka.

Stosowałam kiedyś różne specyfiki do suszenia włosów suszarką i układania szczotką (grubą, okrągłą).
Jednak powodowały łupież (pianki), przetłuszczały mi włosy (no, może nie dokładnie, ale robiły się takie "strąkowe", brudne) spray'e, które właśnie miały być nieobciążające albo nic nie robiły (jakieś odżywki, które miały pomóc również w układaniu włosów).

Zraziłam się i od kilku lat nie stosuję nic, czasem na koniec przy suszeniu i układaniu dobry lakier i jeśli to robię tuż przed wyjściem, starcza Owszem.

Ale teraz mam sytuację taką, że ranne mycie włosów odpada zupełnie... A ułożone poprzedniego wieczoru włosy są zupełnie przy głowie, efektu brak.

Przydałby mi się kosmetyk odpowiedni do stylizacji rano, na sucho lub ewentualnie ze zwilżeniem włosów wodą dodatkowo.
Cena się nie liczy, mogę zahaczyć o hurtownię fryzjerską.

Macie pomysły?
201611220859 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 16:06   #2
happyswallow
Raczkowanie

Dot.: Kosmetyk do układania fryzury idealny dla włosów szybko przetłuszczających się

A próbowałaś może pudru do włosów? Stosujesz tylko u nasady, więc prawdopodobieństwo zrobienia sobie strąków na głowie jest niskie, do tego uważam, że pudry są o wiele trwalsze od pianek i lakierów. Wadą jest to, że dość trudno go zmyć (przynajmniej jeśli chodzi o ten, którego ja używałam, Got2be) i nieumiejętnie nakładając można sobie strasznie posklejać włosy, ale to już ekstremalne przypadki.
Stary 2012-08-28, 17:26   #3
201607040946
Konto usunięte

Dot.: Kosmetyk do układania fryzury idealny dla włosów szybko przetłuszczających się

ja pudru nie polecam włosy sa matowe, takie smutne, posklejane, paskudne w dotyku. sama mam problem z tłustymi włosami i pomaga chyba tylko lakier
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 21:07   #4
Lilka1988
Przyczajenie

GG do Lilka1988

A probowalas suchego szamponu...wlosy staja sievtaki jak po umyciu i mozna jeszcze ulozyc. Moje rowniez sie przetluszczaja i jak nie moge ich umyc rano to go stosuje niekiedy jak dla mnie efekt jest nie najgorszy...
Lilka1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
kosmetyki, przetłuszczające się, stylizacja włosów, włosy

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości