Wypukłe oczy jaki makijaz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-08-28, 17:02   #1
xxxkarolciabdgxx
Przyczajenie

Wypukłe oczy jaki makijaz?

Witam . Otóz jak w temacie mam wypukłe oczy koloru brazowego. Nie wiem jak mam sobie palowac te oczy bo jak proboje to wyglada okropnie zawsze sobie maluje tylko rzesy i robie na dole kreske chcialabym miec zawsze "przydymione oko" ale na mnie to okropnie wyglada. Jaki makijaz mi by pasowal? dozucam fotke...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P280812_1658.jpg (68,3 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P280812_1651.jpg (56,7 KB, 64 załadowań)
xxxkarolciabdgxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:52   #2
Wampierz
Zakorzenienie

Dot.: Wypukłe oczy jaki makijaz?

Cytat:
Napisane przez xxxkarolciabdgxx Pokaż wiadomość
Witam . Otóz jak w temacie mam wypukłe oczy koloru brazowego. Nie wiem jak mam sobie palowac te oczy bo jak proboje to wyglada okropnie zawsze sobie maluje tylko rzesy i robie na dole kreske chcialabym miec zawsze "przydymione oko" ale na mnie to okropnie wyglada. Jaki makijaz mi by pasowal? dozucam fotke...
Przy takich oczach bosko wygląda czarna kreska, i właśnie przy takich można poszaleć i dać taką krechę grubo Możesz uzyskać naprawdę wspaniały efekt, takie oczy odaliski.
Próbowałaś już kreski na górnej powiece albo dookoła? Możesz też dość mocno poszaleć na górnej powiece. Jeśłi chodzi o smokey eyes... wydaje mi się że można by zrobić o ile na dole byłaby tylko kreska a dymek na dole to co najwyżej przy zewnętrznym kąciku, za to na górze można dać większe natężenie cienia.

Jedyny problem, jeśli właśnie nie chcesz mocnego makijażu, to wtedy spróbuj kreski i cieni w nieco jaśniejszych, bardziej przydymionych kolorach, np. ciemnoszary zamaist czarnego. Ale ogólnie lepiej się przyzwyczaj, że twoje oczy zwracają uwagę, są naprawdę ładne. I polecałabym zawsze używać czarnego tuszu do rzęs.

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości