Farbowanie ciemnych w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-10, 21:57   #1
Nimfaa777
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Farbowanie ciemnych w這s闚

Mia豉m w這sy purpurowego koloru, dzi ufarbowa豉m na br您owy ale jest problem , tam gdzie by造 odrosty kolor jest fajny ale tam gdzie by purpurowy jest czarny, farbowa豉 mi je mama Czy by to nie zniszczy這 moich w這s闚 je郵i bym zaraz po Farbowaniu posz豉 do fryzjerki i znowu je ufarbowa豉 ?a mo瞠 co innego powinnam zrobi ? pomocy doradzicie mi jakos , nie chce czekac d逝go a nie chce tez 瞠by mi si jeszcze bardziej zniszczy造 w這sy
Nimfaa777 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-12, 12:39   #2
ambaje
Zawsze jest jakie jutro

Wiadomo軼i: 1 237
Dot.: Farbowanie ciemnych w這s闚

Zale篡 od kondycji Twoich w這s闚. Ja mia豉m z farbowaniem 3-dniowy maraton - czwartek dekoloryzacja i farba u fryzjera, pi徠ek farbowanie w domu, sobota znowu farbowanie u fryzjera - dopiero wtedy by豉m w miar zadowolona z koloru. Za miesi帷 zn闚 posz豉m zafarbowa do fryzjera i od tamtego czasu nie farbuj w這s闚 - od marca br. Nie zauwa篡豉m niczego niepokoj帷ego poza du篡m przesuszeniem bezpo鈔ednio po tych zabiegach. P騧niej regularnie Amla 3 razy w tyg., teraz vatika i oliwa z oliwek zmieszana z od篡wk i w這sy s w du穎 lepszym stanie.
"- W co zawsze wierzy貫m? 疾 tak w og鏊e, generalnie, je郵i cz這wiek 篡 jak nale篡, nie wed逝g tego, co m闚i jacy kap豉ni, ale wed逝g tego, co wewn徠rz wydaje si przyzwoite i uczciwe, to w ko鎍u wszystko mniej wi璚ej dobrze si sko鎍zy."

鑿icz:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 18:37   #3
201801201734
Tymczasowo zablokowana

Wiadomo軼i: 98
farbowanie ciemnych w這s闚 na rudo

Mam ciemne br您owe w這sy. 3 lata temu farbowa豉m w這sy na rudo u fryzjera i najlepiej czu豉m si w豉郾ie w tym kolorze. Chcia豉bym zn闚 je zafarbowa, ale nie sta mnie na farbowanie u fryzjera. Moje w這sy s obecnie w bardzo dobrej kondycji. Prosz o rad, jak najlepiej to zrobic, uzyc rozjasniacza czy dekoloryzatora bo nie znam si na tym. b璠 wdzi璚zna za rad
201801201734 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-20, 16:51   #4
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: farbowanie ciemnych w這s闚 na rudo

Zajrzyj na ten w徠ek http://wizaz.pl/forum/showthread.php...7#post32858847
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-03-20 17:51:07

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:35.