Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-16, 13:56   #1
PrincePolo
Przyczajenie

Szukam krótkiej i (?) słodkiej (?)

Witajcie

Mam problem. Ostatnio wypadają mi włosy i obawiam się, że będę musiała je obciąć. Niestety większość krótkich fryzur dla kobiet to propozycje "drapieżne" - zupełnie nie w moim stylu. Chciałabym kobiecą w znaczeniu "trochę słodką" ale nie mogę przesadzić (np. spineczki) bo jestem dorosłą, pracującą kobietą. Brakuje mi pomysłu... Podsuńcie coś...

Podobają mi się propozycje krótkich fryzur ślubnych, ale tam za "uroczy" efekt odpowiada zwykle jakiś gadżet (właśnie opaska, spinka, kwiat) czyli coś, co absolutnie odpada w moim wieku i pracy.
Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa, i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć.
PrincePolo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 09:53   #2
knot
Raczkowanie

Dot.: Szukam krótkiej i (?) słodkiej (?)

pokaż swoje zdjęcie, bo bez tego ani rusz... wgoogluj sobie 'krótkie fryzury' na grafice i zobaczysz, jaka by Ci odpowiadała.
knot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 18:48   #3
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie

Hej a może fryzura Anji Rubik sprzed kilku lat : http://3.bp.blogspot.com/_6Rco3txng1...laroids+13.jpg

mam ten sam problem. Dziś ściełam około 10 cm, fryzjerka nie chciała więcej , bo jej szkoda a wychodzą garściami.. już mam ich dosyć.
TheGirlWhoWasDeath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:51   #4
Emilcia_1616
Zakorzenienie

sciecie wlosow z powodu wypadania wlosow to nie jest dobry sposob bo nieskuteczny. jesli chcesz je sciac tylko z tego powodu to zainwestuj w jakies wcierki i tabletki.poczytaj na forum o pielegnacji.
ale moze poprostu masz ochote na zmiane a wypadanie to tylko taki pretekst zeby latwiej Ci bylo podjac decyzje?

moze cos z grzywka? grzywka nadale wlasnie slodyczy, np na prosto do boba?

24.03.2016

Emilcia_1616 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:28   #5
Blind
Raczkowanie

podobną fryzurkę do tej Anji ma moja znajoma i wyglada wlasnie "slodko", grzywka niech opada na czolo a tyl krotki jak w bobie
Blind jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:44   #6
minthairr
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
sciecie wlosow z powodu wypadania wlosow to nie jest dobry sposob bo nieskuteczny. jesli chcesz je sciac tylko z tego powodu to zainwestuj w jakies wcierki i tabletki.poczytaj na forum o pielegnacji.
ale moze poprostu masz ochote na zmiane a wypadanie to tylko taki pretekst zeby latwiej Ci bylo podjac decyzje?
Dokładnie, po obcięciu włosy nagle nie przestaną wypadać. Może brak Ci witamin lub nadmiernie się stresujesz? Kup np. Jantar, Radical lub Rzepę. Spróbuj może brać CP lub inny suplement. Obciąć łatwo, ale szybko nie odrosną no chyba, że lubisz takie fryzurki. Ja mam zbyt pucowata twarz na krótkie cięcia, wydaję mi się, że to by tylko to uwydatniło
Stary 2012-09-30, 11:08   #7
PrincePolo
Przyczajenie

Jestem załamana, staram się nie płakać ale ciężko... No właśnie ja próbowałam już wszystkiego na te włosy... Robiłam badania u lekarza, wyniki w normie. Witaminy przeciwko wypadaniu biorę codziennie. Wcieram wax co dwa dni, używałam apricotu E, całą kurację radicalem przerobiłam. I dalej lecą, z cebulkami ((
Puchatek spojrzał na obydwie łapki. Wiedział, że jedna z nich jest prawa, i wiedział jeszcze, że kiedy już się ustaliło, która z nich jest prawa, to druga była lewą, ale nigdy nie wiedział, jak zacząć.
PrincePolo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 23:33   #8
takaja13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez PrincePolo Pokaż wiadomość
Jestem załamana, staram się nie płakać ale ciężko... No właśnie ja próbowałam już wszystkiego na te włosy... Robiłam badania u lekarza, wyniki w normie. Witaminy przeciwko wypadaniu biorę codziennie. Wcieram wax co dwa dni, używałam apricotu E, całą kurację radicalem przerobiłam. I dalej lecą, z cebulkami ((
Mi wypadaly niemilosiernie,lecialy calymi garsciami,testowalam wszystko,bralam leki,wcierki herbatki i nic... i w koncu scielam kolezanka doradzila mi witaminy dla kobiet w ciazy,kupilam biore od prawie miesiaca i mimo,ze wlasnie z rudosci przeszlam do blondu to prawie nie wypadaja tylko nie wiem czy to zasluga tych witamin czy to jednak ciecie ale jedno wiem na pewno :zapuszczam znowu wlosy moze kup jakies dobre witaminki dla ciezaroweczek i zobacz , one naprawde maja wiecej tego wszystkiego niz normalne witaminki zawsze lepsze to niz ciecie

http://www.youtube.com/watch?v=cAk34...watch_response
takaja13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 13:55   #9
leeemonka2
Raczkowanie

Hej! Wiem jak może boleć obcięcie włosów, jednak raz na dosłownie 4-5 lat, konkretnie, naprawdę daje włosom czas na wzmocnienie. Jak ma się ciągle długie, to są one bardzo obciążone, nie dość, że swoim ciężarem to i myciem, trudnym czesaniem, często wiązaniem etc. Nie trzeba ciąć sięna chłopaka Aczkolwiek skrócić o 10-20cm może poprawić ich stan.
Ja również walczę z wypadaniem, mam długie włosy, łykam wszystko... wypadają mi niby w normie, ale łzy stają w oczach, kiedy wyrzuca się garść włosów po czesaniu, po kąpieli, mimo iż jest to normalne... Fryzjerka również nie chciała mi ich ścinać, bo mówi, że są zdrowe i piękne. Ale po sezonie zimowym wyczuwam u siebie duże cięcie, żeby je odświeżyć i dać odżyć - po tygodniu płaczu mi przejdzie
Poza tym, stosowanie niebotycznej ilości odżywek, wcierek, balsamów, szamponów, masek nie jest wcale pomocna, bo za dużo tych substancji również obciąża włosy, więc warto robić wszystko z umiarem

A tutaj kilka fajnych wydaje mi się fryzurek - krótsze i dłuższe:
http://www.fakt.pl/m/Repozytorium.Ob...6803913661.jpg
http://www.iknowhair.com/wp-content/...r-styles-2.jpg
http://images4.wikia.nocookie.net/__...short_hair.jpg
http://szafiarenka.pl/addon.php?49,m...rednie-570.jpg
http://babskiswiat.net/files/6a01053..._320pi_104.jpg
http://1.bp.blogspot.com/-GaK_3DMY7q...omez1m1609.jpg

Edytowane przez leeemonka2
Czas edycji: 2012-10-01 o 14:03
leeemonka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-02, 23:14   #10
Meadow
Wtajemniczenie

GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez minthairr Pokaż wiadomość
Dokładnie, po obcięciu włosy nagle nie przestaną wypadać.
Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
sciecie wlosow z powodu wypadania wlosow to nie jest dobry sposob bo nieskuteczny.
ale noszenie bardzo przerzedzonych dłuższych włosów nie wygląda ładnie, uwierzcie, że lepiej się wtedy sprawdzają krótsze fryzury

co do samej fryzury to znajoma mojej mamy ma taką fryzurę jak ta od Anji Rubik która była tu pokazywana i wygląda moim zdaniem świetnie

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2012-10-02 o 23:16
Meadow jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości