krytyki szukam ;-) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Pazurkowe galerie

Notka

Pazurkowe galerie Paznokcie, Galerie Wizażanek, wątki zbiorcze ze wzorkami, inspiracje do zdobienia paznokci, pomysły na urozmaicenie manicure

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-11-18, 15:41   #31
Sheril
Zadomowienie

GG do Sheril
Dot.: krytyki szukam ;-)

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
Dziekuje bardzo, Wasze opinie sa dla mnie bardzo budujace;-)
padlo pytanie o produkty: a wiec do cwiczen, az wstyd przyznac, ale mam takie najtansze akryle z ebay-a (acha bo ja w ogole to tylko akrylowa jestem), nimi tez zostaly wykonane te czerwone frencze, ktore wystawilam jako jedne z pierwszych.
Posiadam tez jeszcze Crystal nails (produkty promowane nazwiskiem Doroty Zawiszy), Young Nails (dostalam zestaw od meza), ale te to tylko na wyjatkowe okazje ha ha, teraz testuje Naio (Brytyjska firma), a kolorowke to mam z Ezflow i pudry z Indygo. Indygo byly robione te ostatnie: szpic i czarne mieniace sie.
Ogolnie to pewnie mnie ktos zbeszta zaraz, ale moje spostrzezenie jest takie: Young Nails maz sie wykosztowal za sredni zestaw £100 (to bardzo duzo jak na moj gust), sa bardzo bardzo dobre i pracuje sie nimi przyjemnie, ale Naio ktore sa duuuuzo tansze i chyba troszke podchodza pod "tanioche"tez nie sprawiaja mi problemow z budowaniem, tak wiec po co przeplacac? Ja nie przedluzam paznokci zawodowo, nie zarabiam na tym pieniazkow, takze cena za produkty jest dosyc waznym dla mnie czynnikiem, chociaz stwierdzam, ze i tak sie uzaleznilam ;-)
A na koniec jeszcze taka rada: w sumie najladniejsze brokatowe i "swiecidelkowe" akryle to mam zrobione przez siebie. Kupuje brokaty (tylko te to wybieram takie troszke porzadniejsze) i mieszam z najtanszymi akrylami typu "clear" tak jest wlasnie wykonana wiekszosc moich prac.
Przepraszam za tak dlugie rozpisanie i jakby co to pytajcie, chetnie odpowiem
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Witam,
No ja sama nie wiedzialam wlasnie jak, bo tylko przeczytalam takie haslo na wizazu i probuje teraz... No wiec ja najzwyklej w swiecie, poprostu mocno smaruje oliwka skorki i paznokcia, zaraz przed stylizacja. Chociaz zdziwilam sie ostatnio troche, bo mimo natluszczenia plytki w trzy diably, paznokcie sie trzymaly tydzien i nie chcialy odpasc- musialam spilowac.
Ale taka moja rada, jesli pozwolisz... Mi bardzo duzo dalo tez zakladanie i sciaganie paznokci, zakladanie i sciaganie i tak w kolko... Widze, ze bardzo mi sie reka w pilowaniu wyrobila. Bo jak sciagam, to juz mi na paznokciach nie zalezy, tak wiec cwicze pilowanie pod roznym katem, jak sie wyrabia ksztalt odpowiednio do trzymania pilnika itd... Bawiac sie tak duzo mozemy sie nauczyc. Ale jak wspomnialam, ja jestem laik w tej dziedzinie, takze jak ktos doradza inaczej, to bardzo prosze, podzielcie sie poradami
pozdrawiam serdecznie
Kochana laik? Twoje prace są cudowne. Szkoda, że tylko na akrylu pracujesz, bo ja akurat dopiero zaczynam przygodę z paznokciami. Przymierzam się do tego, żeby tutaj założyć galerię, chociaż mam już bloga Ja pracuję na żelach, ale Twoje prace są naprawdę świetne. Jeżeli jednak nie robisz tego zawodowo, nie pobierasz pieniążków za to, to po co Ci przepłacać, skoro możesz ćwiczyć na tańszych żelach? Jednak uważam, że powinnaś się zastanowić czy nie robić tego zawodowo Pozdrawiam.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 13:59   #32
wiewiorek80
Raczkowanie

dziekuje, bardzo sie ciesze, ze moje prace sie podobaja
Probowalam przedluzac paznokcie zelami, mam tez pare zeli w swojej kolekcji, ale jakos nie pasuje mi ta metoda. moze dlatego, ze ja mam bardzo brzydki ksztalt plytki- bardzo krotka i szeroka... akrylem jest mi latwiej zwezic optycznie paznokcia poprzez zaciskarke. Wiem, ze mozna tez w metodzie zelowej zrobic to samo, ale jakos przy akrylu mi latwiej, leniuch ze mnie...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Sheril Pokaż wiadomość
Kochana laik? Twoje prace są cudowne. Szkoda, że tylko na akrylu pracujesz, bo ja akurat dopiero zaczynam przygodę z paznokciami. Przymierzam się do tego, żeby tutaj założyć galerię, chociaż mam już bloga Ja pracuję na żelach, ale Twoje prace są naprawdę świetne. Jeżeli jednak nie robisz tego zawodowo, nie pobierasz pieniążków za to, to po co Ci przepłacać, skoro możesz ćwiczyć na tańszych żelach? Jednak uważam, że powinnaś się zastanowić czy nie robić tego zawodowo Pozdrawiam.

Widzialam Twojego blogaRowniez bardzo podobaja mi sie Twoje prace, so bardzo czyste, rowno wykonane, az zazdroszcze... jakos tego zelu nie moge opanowac pozdrawiam serdecznie
Stary 2012-11-19, 14:42   #33
Sheril
Zadomowienie

GG do Sheril

Cytat:
Napisane przez wiewiorek80 Pokaż wiadomość
dziekuje, bardzo sie ciesze, ze moje prace sie podobaja
Probowalam przedluzac paznokcie zelami, mam tez pare zeli w swojej kolekcji, ale jakos nie pasuje mi ta metoda. moze dlatego, ze ja mam bardzo brzydki ksztalt plytki- bardzo krotka i szeroka... akrylem jest mi latwiej zwezic optycznie paznokcia poprzez zaciskarke. Wiem, ze mozna tez w metodzie zelowej zrobic to samo, ale jakos przy akrylu mi latwiej, leniuch ze mnie...

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:54 ----------

Widzialam Twojego blogaRowniez bardzo podobaja mi sie Twoje prace, so bardzo czyste, rowno wykonane, az zazdroszcze... jakos tego zelu nie moge opanowac pozdrawiam serdecznie
Kochana dziękuję że zajrzałaś do mnie. Bardzo miło słyszeć mi pochwały od osoby tak utalentowanej Ja tam kursu z akrylu jeszcze nie zrobiłam, więc ciężko mi ocenić akryl a żel A właściwie czego nie możesz opanować z żelu? Ja dopiero w tym roku ukończyłam dwa kursy z metody żelowej jeden i z malowania farbkami drugi, więc dłuuuga droga przede mną, a Ty moja droga jesteś fenomenalna Chciałabym umieć robić takie piękne frenche.

WWW.DOGOMANIA.PL - zainteresuj się losem zwierząt!

www.nailsbymagda.pinger.pl Mój blog pazurkowy. Moja pasja. Zapraszam!
Sheril jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 09:27   #34
wiszer
Raczkowanie

Szukam i szukam, dziewczyny mozecie polecic mi kogos kto robi paznokcie w Katowicach?
wiszer jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 17:26   #35
elaine-blath
Zakorzenienie

GG do elaine-blath

zdobienia są naprawde bardzo ładne i dopracowane... jesli chhodzi o szczególy techniczne to inne dziewczyny te ktore robia na codzien sie wypowiedza

https://instagram.com/rudymspojrzeniem
http://www.rudymspojrzeniem.pl

Galeria pazurkowa:
http://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcount=1692
elaine-blath jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pazurkowe galerie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości