Naprawa "kolorowych" w這s闚 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-17, 15:42   #1
Olcia2402
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130
GG do Olcia2402

Naprawa "kolorowych" w這s闚

Hej, napisa豉m juz to w innym watki lecz zostalam zignorwana.
Ot騜 problem wygl康a nast瘼uj帷o- farbuj w這sy od paru lat, praktycznie przez caly ten czas mialam platynowy baleja i czu豉m si w tym dobrze. No wi璚 schody zacz窸y si gdy chcialam sobie sama pofarbowa odrosty... rudo rudo,nier闚no... spieprzy這 sie wszystko, wymy郵ilam ze zrobie sobie platynowo-ciemny br您 balejaz.. wyszlam na brunetke ;/ to bylo jakies pol roku temu, od tego czasu raz bylam u fryzjera i kobieta stwierdzila ze nijak nie mozna powrocic do punktu wyjscia jak tylko przez cierpliwe malowanie odrostow na platyne... wszystko fajnie tylko po prostu to chyba bedzie trwalo z 3 lata u mnie bo wlosy rosna mi bardzo wolno no i teraz przez to wszystko mam wlosy w 3 kolorach - na dole platyna+braz, w polowe platyna, a na gorze ciemny odrost.. jak to wyglada nie pytajcie...
Przechodz帷 do sedna sprawy-co z tym uczynic? w obecnym stanie to wyglada beznadziejnie... jestem umowiona do fryzjera za tydzien.
P.S. Czy np pomalowanie sie teraz na platynowy blond na calosci, a potem traktowanie odrostow platynowymi pasemkami to dobry pomysl...?
Olcia2402 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-17, 20:55   #2
Zanthia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 165
Dot.: Naprawa "kolorowych" w這s闚

Zawsze to jaki pomys jest, ale musisz wzi望 pod uwag, 瞠 farbowanego br您u do platyny tak 豉two nie sprowadzisz [ np. ja mia豉m trzy dekoloryzacje z br您u zanim dosz豉m do koloru powiedzmy rudo-s這mkowego]. Mo瞠sz zawsze 軼i望 br您owe fragmenty, a reszt konsekwentnie platynowa, plus wspom鏂 odrastanie w這s闚 [ dro盥ze, wcierki etc. ].
Zanthia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-18, 23:58   #3
patrycja350
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 326
Dot.: Naprawa "kolorowych" w這s闚

o nie,nigdy w zyciu nie miej takiego pomys逝 aby rozjasniac jeszcze bardziej te w這sy juz wczesniej farbowane bo Ci calkowicie odpadn ;/;/

,,cz這wiek jest najwi瘯szym drapie積ikiem na 鈍iecie''

15.06.2009- FRYZJERKA

patrycja350 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.