Chcę dodać pazura swojemu lookowi - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-17, 19:00   #1
Lilium00000
Przyczajenie

Chcę dodać pazura swojemu lookowi

Drogie Wizażanki,
od zawsze byłam jasną blondynką o niebieskich oczach i jasnej cerze. Chciałabym jednak zmienić moje proste blond włosy, bo mam dość bycia uważaną za grzeczną i słodziutką. Boję się, że kiedy przefarbuję się na brązowo(niezbyt mi się podoba ciemny blond) to nie będzie pasować do mojej cery i będę żałować moich blond włosków, których już nie odzyskam. Nigdy się jeszcze nie farbowałam. Chyba, że macie pomysł jak dodać mojemu lookowi pazura bez farbowania. Mogłybyście mi coś doradzić?
IMG_40411.jpg

P8281913.jpg
Lilium00000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:26   #2
uca
Rozeznanie

Dot.: Chcę dodać pazura swojemu lookowi

Moze po prostu maluj sie mocniej na codzien? Bardzo mi sie podobasz we wlosach blond i tym gotyckim makijazu . Masz delikatna urode to fakt, ale mysle ze nie musisz koniecznie farbowac wlosow zeby wygladac mrocznie, zwlaszcza ze ciemna farba zapewne przytloczy twoja naturalna swiezosc. Mnie sie podobaja wampy z wlosami blond, napewno wygladasz oryginalniej niz dziewczyny ktore sie farbnely na czarno .
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 20:00   #3
Patryka
Zadomowienie

Wiesz, fajnie wygląda połączenie blond włosów z mrocznym lookiem, moim zdaniem też wystarczy dodać mocny makijaż, i będzie idealnie. Masz piękny jasny kolor włosów, długie naturalne blond są dość rzadko spotykane. Jesteś bardzo ładna, masz fajną urodę, mimo że jasną cerę i blond włosy, wyglądasz wyraziście A gotycki styl i blond to już w ogóle ślicznie, jestem fanką takiego stylu Mocniej oko podkreślić, brwi też, i będzie super.

Patryka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 03:25   #4
lolandra
Raczkowanie

Nie farbuj się!! Masz śliczny kolor włosów, a jeśli lubisz/czesto nosisz czerń, to blond włosy idealne z nią kontrastują..jeszcze ten odcień Jeśli potrzebujesz zmiany, może po prostu poeksperymentuj trochę z fryzurą, ale bez farbowania? Co do makijażu pociągnąć oko delikatnie eyelinerem (może trochę przedłużyć kreskę), jakiś delikatny róż na policzki, ew. rozswietlic kacik oka jakims jasnym cieniem, mocniej wytuszować rzęsy? Jesteś blondynką, więc czarny tusz i kreska mogą zrobić naprawdę dużą różnicę. Moja propozycja nie jest jakaś wyjątkowo odważna, właściwie to taki makijażowy ,,basic look" ale przy twojej delikatnej urodzie i tak będzie baardzo widoczne Zawsze, zaczynając od takiej delikatnej wersji makijażu, będziesz mogła sama poeksperymentować i zobaczyć w czym czujesz sie najlepiej
lolandra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 10:38   #5
paulin_bee
Raczkowanie

Nie zmieniaj, masz cudowny kolor! Zresztą zobaczyłabyś, że farbowanie to tylko męczenie się ciągle z odrostami :/ A może zafarbuj tylko końcówki lub włosy pod spodem na jakiś kontrastowy kolor?
paulin_bee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:01   #6
oOGloRiAaOo
Zadomowienie

na Twoim miejsciu też nie farbowałabym może faktycznie jakieś pasemka, kolorowe końcówki ? Proponowałabym piankę koloryzującą

poprostugloriaa.blogspot.com - sprawdź co znów zbroiłam..
oOGloRiAaOo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:10   #7
skazana_na_bluesa
.

moze jakas rudosc?

skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 20:11   #8
Chardon
Zadomowienie

Też jestem zdania, że nie powinnaś zmieniać koloru włosów.
Postaw na wyrazisty makijaż i nowe ścięcie. Krótsza fryzurka typu "roztrzepane włosy" i będzie zupełnie inaczej
Stary 2012-09-19, 09:42   #9
knot
Raczkowanie

też uważam, że nie powinnaś psuć blondziku. Zobaczyłam 1 zdjęcie, drugie mnie powaliło! chcesz jeszcze większego pazura, niż tam?????
A serio, ładne ścięcie, może delikatna poprawa koloru na jednolity, też jasny blond?
knot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:47   #10
knot
Raczkowanie

Masz bardzo ładną twarz, myśle, że zamiast ciemnych wlosów pasowałby Ci ścięcie, takie jak w załącznikach, masz nieposkromioną fryzurę, chyba trudną do ułożenia, takie geometryczne ścięcie by dodało objetości i wydobyło twoją urodę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fry1.jpg (55,2 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fry2.jpg (17,7 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fry3.jpg (15,8 KB, 20 załadowań)
knot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 09:57   #11
mpt
Zakorzenienie

Piękna kobieto, nie farbuj włosów! Czaruj makijażem - krwista szminka (nawet ta czarna wygląda dobrze!), eyeliner, może zrób grzywkę, postrzęp włosy (chociaż wydaje mi się, że masz tendencje do kręcenia, może warto popracować nad skrętem?). Jesteś przepiękna, masz niesamowicie regularne rysy. Jeśli nie boisz się zaryzykować - tnij krótką, drapieżną fryzurkę. Ale nie farbuj.
mpt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 20:12   #12
Chwala
Zadomowienie

Oo masz podobny problem co ja . Podobny odcień blondu i zamiłowanie do czerni. Chociaż Twoje włosy bardziej mi pod falowane pasują niż proste. Moim zdaniem nie farbuj! Naprawdę jasny blond świetnie kontrastuje z czernią. Jeśli już to proponuję pokombinować z makijażem oczu. Może upięte włosy? Albo przedziałek na środku? Ja zawsze się czuję młodziej i dziewczęco z przedziałkiem po boku dlatego unikam
Stary 2012-09-20, 21:01   #13
Konna
Raczkowanie

GG do Konna

Patrzac na Ciebie przypomniala mi sie jedna modelka http://mariaamanda.deviantart.co m/
Jasna blondynka o twarzy lalki a jednak jaka tajemnicza i mroczna . Wiem, ze ma mocny makijaz i ubrania na sesje, ale wlasnie dzieki temu mozna najlepiej podkreslic drapieznosc- dodatki+makijaz.
-staram się zdrowo odżywiać
-trzeba zacząć myśleć pozytywnie!

Studentka stomatologii I rok- obym dała rade !
Konna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 20:26   #14
kw_
Raczkowanie

oj nie, nie farbuj na brązowo włosów, proponowałabym jakieś kolorowe ombremoże ciemny fiolet?
a jak najdzie Cie ochota na większą zmianę to ja bym raczej rozjaśniła włosy, niż przyciemniała ( może coś w deseń Taylor Momsen?-ostatnie załączniki)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blonde-blue-hair.jpg (36,4 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blue-ombre-hair--large-msg-132607606587.jpg (23,0 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lgnzcyMDPi1qfh1uto1_500.jpg (38,3 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg colorbugmodel_thumb.jpg (9,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m8tfznwIrb1qbas01o1_500_large.jpg (21,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylor-momsen-sexy-teen-star-photos.jpg (26,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg taylorloverocks-thumb-233x298-29841.jpg (15,4 KB, 32 załadowań)
kw_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 22:38   #15
PannaLokowana
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 3

Zawsze myślałam, że gotycki styl sam w sobie ma pazur Absolutnie nie farbuj włosów, masz taki odcień blondu, o którym marzy na prawdę wiele moich koleżanek. Ja bym je jedynie bardziej wycieniowała przy twarzy, by nie wisiały tak smętnie I zrezygnowała z czarnej szminki (uważam, że w czarnych ustach każdy wygląda, jakby go weglem karmili).

Na drugim zdjęciu widać, że masz cudowne piegi i to właśnie na nie bym postawiła - podkreśliła lekko oko, żeby było widać, jak uroczo cię obsypała matka natura

10.11.2013r: grzywka 20cm, bok 24 cm --> docelowo ~50cm (za łopatki)
PannaLokowana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:32   #16
TheGirlWhoWasDeath
Raczkowanie

nie myślałas, żeby zafarbować je - nie wiem czy to nie będzie kwestia delikatnego rozjaśnienia - na biało? wyglądałabyś upiornie - i wcale nie ironizuję, gotki w białych włosach , ciemnym makijażu , wyglądają obłędnie - w pozytywnym tego słowa znaczeniu.
Zdjęcie z makijażem a bez - ogromna różnica. Chociaż takim makijażem się krzywdzisz.
Może zamiast czarnej szminki krwistobordowy błyszczyk + smokey eyes i dłuuugie rzęsy ? wyglądasz na bardzo młodą, uważaj żeby nie przekombinować i nie żałować długi czas impulsywnej decyzji dotyczącej koloru czy cięcia
TheGirlWhoWasDeath jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 19:58   #17
alonek
Raczkowanie

kochana, masz piękne włosy o cudnym kolorze ^^ jeśli jesteś bardzo zdecydowana na zmianę długości włosów to może któryś z załączonych zdjęć spodoba Ci się ja osobiście lubię krótsze fryzurki, lekko nastroszone a może spodoba Ci się kolor włosów przy 5 i 8 zdjęciu? jak dla mnie- cudne, ale ja niestety mam za bardzo różową twarz z licznymi niedoskonałościami i za bardzo kocham się w brązach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (10,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images1.jpg (13,3 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images2.jpg (4,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images3.jpg (7,9 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images4.jpg (9,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images5.jpg (9,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images6.jpg (12,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images7.jpg (9,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy krotkie fryzury cieniowane sf 4a.jpg (19,7 KB, 7 załadowań)
alonek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 00:54   #18
Salalina
Rozeznanie

taki kolor włosów to skarb! I wcale nie wyglądasz na słodziutką, a na zadziorną dziewczynę.
Stary 2012-09-26, 16:25   #19
disajna
Raczkowanie

W tych czarnych ustach wcale nie wyglądasz tak grzecznie Na twoim miejscu szkoda by mi było ścinać takie włosy, ale zawsze możesz je podciąć np. tak http://www.google.pl/imgres?um=1&hl=...9,r:0,s:0,i:70
disajna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 16:25   #20
ja_fuksja
Raczkowanie

Nie zmieniaj koloru włosów, będzie ci bardzo ciężko wrócić do naturalnego i pewnie nie raz będziesz żałowała. Możesz zmienić coś w samym uczesaniu, skrócić włosy, nadać im nowego charakteru, ale kolor zostaw koniecznie
Stary 2012-10-02, 00:19   #21
Lilium00000
Przyczajenie

Dziękuję za pomoc jesteście kochane
Lilium00000 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 09:13   #22
Ivonea
Wtajemniczenie

GG do Ivonea

a może fryzurka coś w tym stylu ? ^_^
http://piinkshot.blogspot.com/2012/0...ladaj-tak.html
http://martika.and.herworld.pinger.pl/m/13600558
dobrze by było, gdybyś mogła czasem zasłonić tą wygoloną część, np. do szkoły czy tam na jakieś super wyjścia.

I może makijaże mocniejsze oczu, które nadadzą ostrzejszego wyglądu.
http://www.sokolum.com/ ta pani ma niesamowity pomysł na siebie, i wykonuje nieziemskie makijaże, :P

Może coś ci się z tego spodoba :P
P.S NIE farbuj włosów! Masz genialny kolor! Ja bym tylko dodała im trochu objętości i jakiejś konkretnej stylizacji, ciecia. Tylko tyle ci wystarczy.
Ivonea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 00:00   #23
estr
Przyczajenie

Jesteś śliczna, a gdybyś zechciała skupić się bardziej na podkreślaniu tego, co w tobie najładniejsze, byłabyś wręcz piękna Ja na Twoim miejscu skupiłabym się przede wszystkim na pielęgnacji włosów i próbowała jak najlepiej wydobyć ten skręt A pazura wg mnie mógłby Ci dodać jakieś kolczyki, np. w wardze- wiem, że nie każdemu się to podoba- ale fakt faktem zazwyczaj dodają jakiejś wyrazistości Poza tym kolczyk zawsze można wyjąć. Poza tym- dodatki. Ciuchy mogą być najprostsze- nawet zwykły biały podkoszulek i rurki z odpowiednią biżuterią, butami itd. mogą wyglądać bardzo zadziornie Pamiętaj- diabeł tkwi w szczegółach i kontrastach, jeśli cała będziesz wyglądać ostro, to nic w Tobie nie będzie tak wyglądać, bo nie ma kontrastu Zauważ, że pazur to tylko malutki element całej miękkiej łapki (metafora taka ;P ) Powodzenia^^
estr jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 16:09   #24
imaginacja93
Raczkowanie

Nie farbuj, oj nie ! Bardzo ładnie Ci w naturalnych, masz taką świeżą urodę
imaginacja93 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 00:13   #25
Riiita
Raczkowanie

Jesteś bardzo ładną dziewczyną!
Jedyne co powinnaś w sobie zmienić to makijaż. Maluj sie mocniej, mam tu na myśli oczy. Kredka, kreski na powiekach i tusz.
Nic nie rób z kolorem! Moim zdaniem nie bedzie Ci Dobrze w żadnym innym. Możesz sobie zrobić kolorowe końcowki np. czarne lub czerwone.
Bardzo CI ladnie w takich pokręconych włosach. Mogłabyś wymyślić sobie jakieś oryginalne upięcia włosów. Jezeli masz przeważnie proste to powinnaś obciąć na dłuższego boba
Riiita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 15:48   #26
Natuśka
Raczkowanie

GG do Natuśka

Zgadzam się, dłuższy bob to jest to, najlepiej taki jak w pliku poniżej. Zdecydowane cięcie nada Twojemu wyglądowi charakteru. Ja bym jeszcze przyciemniła nieco brwi, możesz to robić ołówkiem, matowym cieniem w kolorze jasnego brązu albo henną, żeby efekt utrzymał się dłużej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gwyneth-paltrow-hairstyle-bob.jpg (19,7 KB, 11 załadowań)
Natuśka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-18, 19:54   #27
biedronka91
Zakorzenienie

Masz śliczną romantyczną urodę, to zdecydowanie Twój atut. Nigdy nie będziesz wyglądać mrocznie, możesz natomiast wyglądać bardziej wyraziście i oczywiście jeszcze piękniej, wystarczy tak jak już wcześniej napisały dziewczyny podkreślić brwi (brązowa kredka lub cienie), maskara, może być eyeliner na górną powiekę i w drogę! Będziesz zadziorna ale cały czas delikatna, jak teraz.
Stary 2012-10-18, 20:31   #28
MadSyndrome
Zadomowienie

A może poczekaj z miesiąc i zmienisz zdanie~
Nie wiesz ile osób marzy, żeby wyglądać tak "grzecznie" jak Ty :P szkoda to psuć...
No i jak zrobisz ciemne włosy to od razu brwi byś musiała, a tak tylko sobie oszpecisz twarz :x jesteś teraz taka ładna, mi by było baaardzo szkoda tego koloru

MadSyndrome jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:56   #29
S_andy
Zadomowienie

Jak chcesz dodać pazura, to proponuję obciąć włosy Zdjęcia zaproponowane przez dziewczyny są świetne I możesz pozostać przy swoim kolorze włosów. Zmiana koloru niekoniecznie musi dodać pazura Lepiej pomyśleć o skróceniu włosów

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 00:45   #30
kagga
Rozeznanie

Nie będę oryginalna - nie farbuj tych ślicznych włosów Czasami "lepsze jest wrogiem dobrego" Jest fajnie jak jest.
kagga jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości