Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-10-09, 08:36   #871
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
1. dwie pomadki madre bees (wanilia i granat)
2. pędzelek EcoTools do eye linera, 1204
3. szampon Avalon z Biotyną
4. odżywka Avalon z rozmarynem zwiększająca objętość
5. próbka szamponu Andalou, Healthy shine
6. mgiełka Derma E z kwasem hialuronowym
7. tonik Avalon z wit. C
8. tonik Reviva Labs
9. dezodorant Thai

no i dopiero teraz doczytałam, że ten tonik Avalon dziewczynom nie podpasował i zapchał
oby u mnie się sprawdził
mam nadzieje, ze paczuszka szybko do Ciebie dotrze.
Ja czekalam ponad 3 tyg. Mam pomadki i pedzelek i sa super.
Moje aktualnie zakupione pedzelki tez sa super w szczegolnosci ten smuge i do wykanczania makijazu a la duo fiber jest mega mieciusi i delikatny

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
mam chwilę żeby poopisywać parę zaległości

zdjęcie 1
wiecej niż eko
- krem pod oczy z resveratrolem, otworzę go chyba za rok bo moje 2 obecne nie chcą się skończyć
- zielone myjadło do twarzy 2 w 1 z maseczką, bardzo lubię, to już drugie opakowanie, świetne dla trądzikowców, nie wyszusza, ma dużo spiruliny ale jej zapach tłumią olejki eteryczne
- próbki mambino
minejo
- 2 próbki podkładu living nature i 1 podkładu rozświetlającego
zwykły podkład jest bardzo dobry, kryjący, dla mnie trochę za ciemny mimo iż używałam najjaśniejszego odcienia, nie ma problemu z nakładaniem jeśli rozprowadza się go na oleju, nie kupię pełnowymiarowego opakowania bo używając go przypomnialo mi się dlaczego pokochałam podkłady mineralne – są dużo mniej widoczne na twarzy, no...przynajmniej na mojej
rozświetlającego jeszcze nie używałam
- próbki santeverde

zdjęcie 2
kosmetyki natury
- miessence żel do cery trądzikowej
w konsystencji to może i żel ale bardzo rozwodniony czyli cos idealnie dla mnie nie zapeszając narazie sprawuje się świetnie, lepiej niż spray alvy, stosuje solo na noc i nie budzę się z tłustą cerą jak to było po alvie, wchłania się natychmiast, ściąga pory i nie pozostawia żadnej warstwy, z plusów - nie śmierdzi, z minusów - jest 3 razy droższy niż spray alva rhassoul, więcej po dłuższym użytkowaniu
- ten mały słoiczek na górze to rhea ozonowana oliwka na trądzik
okropny szjs, ma konsystencje, wygląda i pachnie jak klej do tapet, tłusty i jednocześnie tępy w nakładaniu, strasznie się marze, pozytywnych efektów też brak
- próbka miessence, zamówiłam płyn probiotyczny a przez pomyłkę otrzymałam balansujący kondycjoner, po kontakcie ze sklepem szybciutko dosłano mi właściwą próbkę

zdjęcie 3
mazidła
- hydrolaty, oleje i mocznik

z wcześniej kupionych

- używam codziennie deo madary i nie radzi on sobie z nadpotliwością, na którą cierpię od zawsze, szans na polepszenie nie widać, działają jedynie blokery
- zużyłam też próbki miessence (płyn probiotyczny, odżywka i krem do trądzikowej), ogólnie kiepsko z nawilżaniem w tych kosmetykach, działania przeciwtrądzikowego nie da się zauważyć w tak krótkim czasie, ciekawym produktem okazała się ich odżywka do twarzy – bardzo mocno ściąga pory, ma się wrażenie jakby skóra była zasysana do środka i pory robią się naprawdę niewidoczne, polecam do wypróbkowania cerom borykającym się z tym problemem plus użycie jakiegoś innego kremu nawilżającego bo ten z tej serii nie daje rady
- Krem AO do twarzy rosa mosqueta – wydaje się przyjemny, dobrze się wchłania, niestety tak jak kiedyś Korah pisała strasznie roluje się jeśli chcemy na niego nałożyć podkład, zupełnie nie polecam
- szampon lavera mleczko pomarańczowe - bardzo mi sie podoba, w ducie z moją najlepszą odżywką (ao zwiększjącą objętość z rumiankiem) faktycznie sprawia, że włosów jest jakby więcej co w moim przypadku jest bardzo pożądane, szkoda, że nie mogę używać go codziennie bo detergenty w nim zawarte są dla mnie za mocne i powodują swędzenie głowy

Chyba wcześniej nie miałam okazji więc napiszę to teraz
Dziękuję za wszystkie próbki, które od Was dostałam była tego cała masa, najbardziej napalałam się na te ruskie specyfiki jednak nic (z tego co dostałam) nie zachwyciło mnie na tyle by sobie powzdychać ach, ach
nie zmienia to jednak faktu, że szykuję się do zamówienia na kalinie

bardzo ladne zakupy

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
serum do ust jest płynne, zastanawialam sie nad zakupem peelingu do ust i serum ale jak uzywam regularnie serum nie mam potrzeby peelingowac ust, to serum to pielegnacja, nie ochroni ust przed zimą, MHM polecala szminke ochronna JMO na zime o ile mnie pamięc nie myli...

ja w kazdym razie czekam na nowosci w sklepie i serum kupie

Dziewczyny piekne zakupy

Effa daj znac jak nowe cuda do wlosów
Jak dla mnie rewelacja z reszta sama bedziesz miala okazje sie przekonac

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Maska regenerująca Pat&Rub to jakiś koszmar. Niestety nie podzielę waszych zachwytów nad nią. Zrobiła mi taki przesusz włosów, że dziś po raz pierwszy od roku musiałam dać coś z silikonem na końcówki bo były wręcz szorstkie mimo nałożenia na nie po wszystkim maski z figą i odżywki natura siberica do farbowanych. Moja cierpliwość do niej się skończyła. Użyłam jej już z 7-8 razy. Totalny niewypał u mnie. Teraz muszę ratować się sesą
Witaj w klubie bardzo chcialam sie z nia polubic chyba nawet na sile. Koncze obecnie opakowanie i tez stwierdzam, ze nic dobrego z moimi wlosami po uzyciu tego kosmetyku sie nie dzieje. Lepszy efekt daja u mnie oleje i laminowanie

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Hej!
Tak podczytuje Was i kusicie strasznie,dzisiaj przyszła do mnie spora paczucha z Kaliny w wolnej chwili się pochwalę a w niej również Północne Mydło Detox.

To jest faktycznie czarna maziaja która daje się nałożyć na paszczę tylko dołączoną gąbką.Zmyłam prawie zaraz po nałożeniu ,przy zmywaniu gąbka lekko sie pieni tak delikatnie,buzia po użyciu faktycznie ładna choć chyba oczekiwalam czegoś spektakularnego.
Chyba mydło otworzyło mi pory bo miałam wrażenie godzinę dwie po myciu ze łój mi swobodnie z porów wypływa
Po mydełku użyłam tylko żelu Apis TEGO,cera po tym specyfik naprawdę odpoczywa,jest świeża ,niezle nawilza
Witamy nowa kolezanke
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-09, 08:42   #872
iivii
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Witaj w klubie bardzo chcialam sie z nia polubic chyba nawet na sile. Koncze obecnie opakowanie i tez stwierdzam, ze nic dobrego z moimi wlosami po uzyciu tego kosmetyku sie nie dzieje. Lepszy efekt daja u mnie oleje i laminowanie
Effcia, dobrze, że do reszty nie zgłupiałyśmy i nie zamówiłyśmy dwóch z okazji promocji .
iivii jest offline  
Stary 2012-10-09, 08:48   #873
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Effcia, dobrze, że do reszty nie zgłupiałyśmy i nie zamówiłyśmy dwóch z okazji promocji .
dokladnie to samo pomyslalam a mialam juz 2 w koszykubo taka okazja to szkoda nie wziazcale jeszcze jakies szczatki rozsadku jednak mi sie ostaly i nie wzielam
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-09, 09:56   #874
beeets
Zakorzenienie

Niestety nie jestem w stanie was nadrobić (ani nie jestem na bieżąco z promocjami), więc tylko wpadłam podzielić sie moim ostatnim wielkim rozczarowaniem.

Ja kocham mleczka do demakijaży, więc skusiłam się na ten produkt:
http://www.sklep.zdrowe-kosmetyki.pl...-i-bambus.html

Mleczko strasznie szczypie w oczy i podrażniło mi skórę.
Data ważności jest zakodowana, więc czekam na wiadomość ze sklepu, jaka jest data ważności. Być może po prostu dostałam produkt przeterminowany.
A taką miałam ochotę na to mleczko

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline  
Stary 2012-10-09, 11:30   #875
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Kto się wybiera na Targi Jesień (13-14.X.) ?
A wiesz czy będą jakieś naturalne marki ?

Ja to bym chętnie poszła na takie targi jak w Łodzi teraz będą - beEco http://www.beeco.com.pl/
Wybiera się ktoś ?
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 14:45   #876
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez Klolcia Pokaż wiadomość
A wiesz czy będą jakieś naturalne marki ?

Ja to bym chętnie poszła na takie targi jak w Łodzi teraz będą - beEco http://www.beeco.com.pl/
Wybiera się ktoś ?
na stronie salon jesień są wszyscy wystawcy, ale pod nazwą przedsiębiorstwa, nie pod nazwą marki jako takiej, wypisani; nie berdzo chce mi się sprawdzać, co kto sprzedaje, bo mnóstwo tego jest... ale pamiętam z zeszłego roku, że się obkupiłam
Była babka z Cattiere, Organique, Lily Lolo, Bielenda, Ava... Opi, Essie (Nail Tek i China Glaze, mnóstwo paznokciowego asortymentu, niedostępnego w regularnej sprzedaży... co tam jeszcze było - taka marka jest The Secret coś tam i to, co mają w SP nie jest dobre składowo, ale ich kosmetyki do Spa (niedostępne normalnie) są świetne

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-10-09, 14:53   #877
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
na stronie salon jesień są wszyscy wystawcy, ale pod nazwą przedsiębiorstwa, nie pod nazwą marki jako takiej, wypisani; nie berdzo chce mi się sprawdzać, co kto sprzedaje, bo mnóstwo tego jest... ale pamiętam z zeszłego roku, że się obkupiłam
Była babka z Cattiere, Organique, Lily Lolo, Bielenda, Ava... Opi, Essie (Nail Tek i China Glaze, mnóstwo paznokciowego asortymentu, niedostępnego w regularnej sprzedaży... co tam jeszcze było - taka marka jest The Secret coś tam i to, co mają w SP nie jest dobre składowo, ale ich kosmetyki do Spa (niedostępne normalnie) są świetne
Właśnie przeglądałam wystawców, ale nic ciekawego nie widziałam. Cattier, stara mydlarnia, bielenda itp., czyli ci co zawsze. Lily Lolo, Organique i Avy nawet nie ma. Ja podziękuję
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 14:55   #878
promolcia
Zadomowienie

Cytat:
Hej!
Tak podczytuje Was i kusicie strasznie,dzisiaj przyszła do mnie spora paczucha z Kaliny w wolnej chwili się pochwalę a w niej również Północne Mydło Detox.

To jest faktycznie czarna maziaja która daje się nałożyć na paszczę tylko dołączoną gąbką.Zmyłam prawie zaraz po nałożeniu ,przy zmywaniu gąbka lekko sie pieni tak delikatnie,buzia po użyciu faktycznie ładna choć chyba oczekiwalam czegoś spektakularnego.
Chyba mydło otworzyło mi pory bo miałam wrażenie godzinę dwie po myciu ze łój mi swobodnie z porów wypływa
Po mydełku użyłam tylko żelu Apis TEGO,cera po tym specyfik naprawdę odpoczywa,jest świeża ,niezle nawilza
możesz proszę podać dokładny skład tego żelu apis
w gogolach się nie pokazuje...

Cytat:
Maska regenerująca Pat&Rub to jakiś koszmar. Niestety nie podzielę waszych zachwytów nad nią. Zrobiła mi taki przesusz włosów, że dziś po raz pierwszy od roku musiałam dać coś z silikonem na końcówki bo były wręcz szorstkie mimo nałożenia na nie po wszystkim maski z figą i odżywki natura siberica do farbowanych. Moja cierpliwość do niej się skończyła. Użyłam jej już z 7-8 razy. Totalny niewypał u mnie. Teraz muszę ratować się sesą
nie strasz Kobieto...ja jeszcze nie zaczęłam jej używać a już się boję
promolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 15:09   #879
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Właśnie przeglądałam wystawców, ale nic ciekawego nie widziałam. Cattier, stara mydlarnia, bielenda itp., czyli ci co zawsze. Lily Lolo, Organique i Avy nawet nie ma. Ja podziękuję
Ja chyba jednak się przejdę, ze względu na manię lakierową

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-10-09, 15:32   #880
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Ja chyba jednak się przejdę, ze względu na manię lakierową
Lakiery też bardzo lubię, ale czekam z wydawanie kasy na nowości Pat&Rub i otwarcie Biolandera w Warszawie Wszystko ma być w październiku
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 15:44   #881
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Lakiery też bardzo lubię, ale czekam z wydawanie kasy na nowości Pat&Rub i otwarcie Biolandera w Warszawie Wszystko ma być w październiku
a te nowości z P&R to lakiery? no nie, Opi i tak nic u mnie nie przebije

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-10-09, 16:05   #882
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
a te nowości z P&R to lakiery? no nie, Opi i tak nic u mnie nie przebije
Nie, nie. Chodziło mi o nowe rodzaje ampułek Bo chyba ta seria do cery naczynkowej i trądzikowej chyba w październiku już nie wejdzie.
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 16:09   #883
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Nie, nie. Chodziło mi o nowe rodzaje ampułek Bo chyba ta seria do cery naczynkowej i trądzikowej chyba w październiku już nie wejdzie.
dlaczego Klolciu myślisz,że nie wejdą?chyba wszystkie wejdą w pazdzierniku.Chyba,że masz lepsiejsze info

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-10-09, 18:47   #884
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
dlaczego Klolciu myślisz,że nie wejdą?chyba wszystkie wejdą w pazdzierniku.Chyba,że masz lepsiejsze info
A no nie wiem. Tak jakoś wywnioskowałam, bo promują te nowe ekoampułki, a o nowych seriach cisza. Oczywiście wolałabym się mylić Jestem szalenie ciekawa tej ampułki do cery trądzikowej i naczynkowej.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

No to Pat&Rub zrobiło nas w bambuko. Te zapowiadane serie do cery trądzikowej i naczynkowej to właśnie są ekoampułki. Nic nowego oprócz nich nie planują wprowadzać w tym roku.

Jestem prawie pewna, że gdzieś pisali o całej serii do cery naczynkowej i trądzikowej. Czy tylko ja tak zrozumiałam ?
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 18:49   #885
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
A no nie wiem. Tak jakoś wywnioskowałam, bo promują te nowe ekoampułki, a o nowych seriach cisza. Oczywiście wolałabym się mylić Jestem szalenie ciekawa tej ampułki do cery trądzikowej i naczynkowej.

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:52 ----------

No to Pat&Rub zrobiło nas w bambuko. Te zapowiadane serie do cery trądzikowej i naczynkowej to właśnie są ekoampułki. Nic nowego oprócz nich nie planują wprowadzać w tym roku.

Jestem prawie pewna, że gdzieś pisali o całej serii do cery naczynkowej i trądzikowej. Czy tylko ja tak zrozumiałam ?
no ja tylko takie info miałam właśnie
dlatego nie wiedziałam o jakich Ty seriach napisałaś

ma być jeszcze ekoampułka pod oczy i anti-age.

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline  
Stary 2012-10-09, 18:55   #886
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
no ja tylko takie info miałam właśnie
dlatego nie wiedziałam o jakich Ty seriach napisałaś

ma być jeszcze ekoampułka pod oczy i anti-age.
Mi się kojarzyło, że gdzieś pisali o seriach
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 18:57   #887
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Mi się kojarzyło, że gdzieś pisali o seriach
Klolcia poczekamy,zobaczymy

anakazar jest offline  
Stary 2012-10-09, 19:01   #888
Klolcia
Zadomowienie

Cytat:
Klolcia poczekamy,zobaczymy
Nie no, pisałam dzisiaj do nich i doprecyzowałam o co mi chodzi. Oprócz ekoampułek nie będzie innych nowości do końca roku.
Klolcia jest offline  
Stary 2012-10-09, 20:36   #889
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Hej!

Witamy
Mydełko zamówione
Wpadłam tylko na chwilkę i wracam do łóżka. Niestety i mnie choroba dopadła
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2012-10-10, 09:17   #890
effa_j
Wtajemniczenie

dobre wiesci dla osob chcacych zamowic z iherb wlasnie wprowadzil wysylke kurierem za 10$ mozna zamawiac do 4,5 kg

Dear International iHerb Customer,

We are pleased to offer you our new, low-cost DHL Express Saver shipping method.

This shipping method is limited to 10 pounds and is only a flat $10 for any order totaling more than $60!

co tu taka cisza? nikt nic nie kupuje nie chce sie chwalic
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-10, 09:41   #891
iivii
Raczkowanie

Cytat:
dobre wiesci dla osob chcacych zamowic z iherb wlasnie wprowadzil wysylke kurierem za 10$ mozna zamawiac do 4,5 kg

We are pleased to offer you our new, low-cost DHL Express Saver shipping method.

This shipping method is limited to 10 pounds and is only a flat $10 for any order totaling more than $60!

Super wiadomość! Ja niestety na przymusowym poście bo inne pilne wydatki mam.

Za to kupiłam coś ciekawego w TK Maxx za jedyna 25 zł za 500 ml.
Nie ma certyfikatu ale niby 98% składników naturalnych i skład chyba też ok. Wrzucam zdjęcia (co prawda nie moje ale nie mam teraz jak cyknać)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (102,8 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (136,6 KB, 34 załadowań)
iivii jest offline  
Stary 2012-10-10, 09:47   #892
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Super wiadomość! Ja niestety na przymusowym poście bo inne pilne wydatki mam.

Za to kupiłam coś ciekawego w TK Maxx za jedyna 25 zł za 500 ml.
Nie ma certyfikatu ale niby 98% składników naturalnych i skład chyba też ok. Wrzucam zdjęcia (co prawda nie moje ale nie mam teraz jak cyknać)
bardzo ladny nabytek super cena jak na taka pojemnosc koniecznie daj znac jak sie sprawuje
Ja bede niebawem zamawiac z iherba wiec jak chcesz to jakies "drobiazgi" moge Ci wziazc bo limitu wagowego chyba nie wykorzytam. Chociaz kto wie jak mnie ulanska fantazja poniesie to moze byc kiepsko
maly off widzial ktos gdzies sukienki w czaszki ??
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-10, 10:00   #893
iivii
Raczkowanie

To ja pomyślę czy coś z iherba potrzebuję . Już dawno przez te ruskie tam nie zaglądałam
iivii jest offline  
Stary 2012-10-10, 10:20   #894
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:

Dobra wiadomość. Może w przyszłym miesiącu się skuszę.
Stary 2012-10-10, 10:33   #895
EmilaDz78
Zadomowienie

[QUOTE=promolcia;36985718]możesz proszę podać dokładny skład tego żelu apis
w gogolach się nie pokazuje...

Jutro podam ,kartonik zostawiłam w pracy a dzisiaj mam wolne

---------- Dopisano o 10:33 ---------- Poprzedni post napisano o 10:31 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Witamy
Mydełko zamówione
Wpadłam tylko na chwilkę i wracam do łóżka. Niestety i mnie choroba dopadła
Mnie też dlatego mam dzisiaj wolne,nawet nie mam siły na testy nowych cudeniek
EmilaDz78 jest offline  
Stary 2012-10-10, 10:37   #896
Aleksandrap
Rozeznanie

Dziewczyny,

zapewne używałyście toniku łagodzącego pat&rub - jakie wrażenia? Próbowałam znaleźć przez wyszukiwarkę ale nie chce ze mną współpracować.

Obecnie używam toniku organic therapy - średni, nie czuję żadnego odświeżenia, oczyszczenia czy coś w tym stylu, a do tego paskudny zapach.

nie polecam też maseczek z organic therapy - glutowate przez co ciężko się zmywają a efekty bardzo mizerne.

Aleksandrap jest offline  
Stary 2012-10-10, 11:09   #897
anakazar
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

zapewne używałyście toniku łagodzącego pat&rub - jakie wrażenia? Próbowałam znaleźć przez wyszukiwarkę ale nie chce ze mną współpracować.
ja go miałam i nieszczególnie polecamJak dla mnie to on nie robi nic.
Nie przypadło mi nic do gustu z tej serii.Chociaż micel na upartego może być.

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-10-10 o 13:45
anakazar jest offline  
Stary 2012-10-10, 13:36   #898
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aleksandrap Pokaż wiadomość
Dziewczyny,

Obecnie używam toniku organic therapy - średni, nie czuję żadnego odświeżenia, oczyszczenia czy coś w tym stylu, a do tego paskudny zapach.

nie polecam też maseczek z organic therapy - glutowate przez co ciężko się zmywają a efekty bardzo mizerne.

Miałam próbkę tego toniku i również się nie zachwyciłam. Już o wiele bardziej podszedł mi ich micel
Stary 2012-10-10, 14:11   #899
anja_87
Raczkowanie

A u mnie od wczoraj trwa mój dzień dziecka. Przyszły moje wszystkie paczuszki
Wieczorem zrobię zdjęcia i wrzucę, chociaż pewnie i tak już wszystkie te rzeczy macie przetestowane, ale i tak się pochwalę
anja_87 jest offline  
Stary 2012-10-10, 14:46   #900
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
Nie no, pisałam dzisiaj do nich i doprecyzowałam o co mi chodzi. Oprócz ekoampułek nie będzie innych nowości do końca roku.
qrczę, a ja używam ekoampułki 1 od początku września i nadal się do niej przekonać nie mogę
mam cały czas wrażenie, że nie napina, tylko ściąga skórę i nawet, jak na serum jest chyba dla mnie za wodnista. lepiej mi się współpracuje z JMO z wit. C
Fryne jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
herbfarmacy

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości