Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-10-27, 17:57   #1321
natkaa
Zadomowienie

Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VII

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Muszę wam powiedzieć, maskę nawilżającą JMO którą kupiłam przed wakacjami polecam
Super nawilża, bardzo łagodna jest (mam nieco przesuszoną twarz po peelingu i podrażnioną i maska podziałałam zgodnie z opisem producenta
O dobrze wiedzieć, może i ja sobie sprawię
Stary 2012-10-27, 18:55   #1322
anula_ga
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Anula włoski faktycznie z super połyskiem - czym je farbujesz kochana? Ja znów stoję przed dylematem - henna, czy farba?
dziękuje bardzo
mam hennę z lusha i zamierzam jej uzyc
chemia nie farbowałam juz 2,5 roku.
zresztą hennę tez strasznie dawno kładłam - przed wakacjami chyba i mam strasznie duzo siwych włosów
Jutro mamy w domu salon fryzjerski - ja farbuje Młodej, Młoda mi
Widzę sporą różnicę odkąd rozwiodłam się z farbami chemicznymi - mam cieniutkie włosy i ziółka zdecydowanie bardzij mi służa zazdroszczę kobietom, których włosy znosza farby chemiczne bez szkody
spróbuj hennę, niewiele ryzykujesz a może przypadnie Ci do gustu tak samo jak mi
wczesniej uzywałam henny khadi i uważam, że jest naprawdę świetna!
Stary 2012-10-27, 19:24   #1323
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dziękuje bardzo
mam hennę z lusha i zamierzam jej uzyc
chemia nie farbowałam juz 2,5 roku.
zresztą hennę tez strasznie dawno kładłam - przed wakacjami chyba i mam strasznie duzo siwych włosów
Jutro mamy w domu salon fryzjerski - ja farbuje Młodej, Młoda mi
Widzę sporą różnicę odkąd rozwiodłam się z farbami chemicznymi - mam cieniutkie włosy i ziółka zdecydowanie bardzij mi służa zazdroszczę kobietom, których włosy znosza farby chemiczne bez szkody
spróbuj hennę, niewiele ryzykujesz a może przypadnie Ci do gustu tak samo jak mi
wczesniej uzywałam henny khadi i uważam, że jest naprawdę świetna!
Używam henny Khadi właśnie, a że "podobuje mnie się" Twój kolorek proszę o konkretne nazwy hennowe Mi tez siwki zaczynają sie pokazywać, maluję na zmianę raz henną (Kadi jasny lub orzechowy brąz), raz tonerem. Interesuje mnie ta henna Lushowa i czekam jak głupia aż zaistnieje ten polski sklep, o którym tu była mowa jakiś czas temu.
Stary 2012-10-27, 19:33   #1324
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Używam henny Khadi właśnie, a że "podobuje mnie się" Twój kolorek proszę o konkretne nazwy hennowe Mi tez siwki zaczynają sie pokazywać, maluję na zmianę raz henną (Kadi jasny lub orzechowy brąz), raz tonerem. Interesuje mnie ta henna Lushowa i czekam jak głupia aż zaistnieje ten polski sklep, o którym tu była mowa jakiś czas temu.
niestety mój obecny jest zupełnie inny niz na zdjęciu - sporo ciemniejsze mam włosy i duzo mniej rude mój aparat strasznie kłamie. Poza tym u mnie henna juz daaaawno sie wypłukała...
Z Khadi uzywałam orzechowego brązu własnie. Z lusha mam 3 kolory i mieszam jak jutro zrobię to napisze co i jak zmieszałam
Jesli chcesz kupić hennę na testy to weź z all, a zamawiając 2 tabliczki ze strony uk wychodzi sie praktycznie na to samo, co kupując taką ilość na all (mnie przy 3 sztukach wyszło taniej...).
Stary 2012-10-27, 19:49   #1325
natkaa
Zadomowienie

Cytat:
niestety mój obecny jest zupełnie inny niz na zdjęciu - sporo ciemniejsze mam włosy i duzo mniej rude mój aparat strasznie kłamie. Poza tym u mnie henna juz daaaawno sie wypłukała...
Z Khadi uzywałam orzechowego brązu własnie. Z lusha mam 3 kolory i mieszam jak jutro zrobię to napisze co i jak zmieszałam
Jesli chcesz kupić hennę na testy to weź z all, a zamawiając 2 tabliczki ze strony uk wychodzi sie praktycznie na to samo, co kupując taką ilość na all (mnie przy 3 sztukach wyszło taniej...).
Dziękuję kochana Czekam zatem na efekty Twego farbowania i krótkie info z całej akcji
Stary 2012-10-27, 19:53   #1326
effa_j
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

hello czy ktos cos zamawia dzis z P&R??
chetnie bym dolaczyla z 2 rzeczami ( zeby nie bylo ze dla mnie na prezent potrzebuje )
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-27, 21:34   #1327
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
hello czy ktos cos zamawia dzis z P&R??
chetnie bym dolaczyla z 2 rzeczami ( zeby nie bylo ze dla mnie na prezent potrzebuje )
Zbyt późno przeczytałam.
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2012-10-27, 22:14   #1328
p4w
Zakorzenienie

a co zamawiaice z p&r? ja mam próbki balsamu i peelingu do rąk i jakoś bez szału... olejek do kąpieli wydaje mi się takim zbędnym gadżetem (jak się mylę to proszę mnie poprawić )
samo serum do ust mnie kusi, ale przy dodaniu przesyłki jakoś mniej przyjaźnie to wygląda

3220g 54 cm

------------------
rekontrukcja piersi Sz-n dr A.Ś.
p4w jest offline  
Stary 2012-10-27, 22:23   #1329
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kasik71 Pokaż wiadomość
jak naturalne to sie nie oprę ja jestem uzależniona od maseł i olejów
maslo sklada sie z samych olejow takze spokojnie mozesz zamawiac
Cytat:
Zgodnie z obietnicą wstawiam zdjęcie włosów przed ścięciem - przepraszam, ale jedynie pierwsze zdjęcie, przy którym zapomniałam wyłaczyc lampy, wyszło jako tako ostro..... jest dzisiaj taka szarówa za oknami, że pomimo kilkunastu prób żadne inne zdjęcie nie wyszło.
Ale ponieważ chodzi o pochwalenie się długością mozolnie zapuszczanych włosów to nie zwracajcie uwagi na resztę to się nazapuszczałam
Jak na mnie to są naprawde długie wlosy! A własciwie były
piekne wlosiska pokaz teraz coz zes z nimi uczynila

Cytat:
Napisane przez Fryne Pokaż wiadomość
o jezuuuuuuuuuuu, pooglądałam maski do pyska
chcęęęęęęęęę
dzis testowalam maske arubz+ melon i tez bardzo fajna
moze przed swietami jak bede miec dobry flow i pozuzywam kilka rzeczy to zakupie sobie w ramach prezentu swiatecznego 3 maski algowe: czekolada+ kokos, arbuz+ melon i taka z platkami owsianymi i lnem chyba do tego to maslo do twarzy i plynna czekolade do ciala w ramach rozpieszczania zimowego:love : wszystkie te rzeczy maja bardzo ladne naturlane sklady az jestem w szoku

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Zbyt późno przeczytałam.
co zamowilas? pochwal sie
Ja wykorzystalam okazje i zakupilam na P&R balsamy do ciala i kremy do stop dla przyjaciolek w ramach prezentow swiatecznych mam juz prblem switecznych prezentow z glowy

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-10-27 o 22:25
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-27, 23:08   #1330
Ishani
Zadomowienie

Cytat:
nosz kurcze...... a już miałam nadzieję, że to do mnie.........
masło bacuri - a jak juz byś kupowała to dla towarzystwa gorąco polecam afrykańskie tradycyjne mydło
Początkowo po uzyciu masła na twarz czułam, że rozgrzewa, ale tylko pierwsze 2 razy. Naprawdę fajnie uspokaja skórę i widac jak pomaga w gojeniu różnych dziwolągów

Straszny tłuścioch to masło, smarujesz nim twarz i nie zapycha? ;O
Kurczę, jak zwykle mam ochotę spróbować Da się gdzieś więcej poczytać na jego temat?

Btw. dziewczyny próbowała któraś z Was jakiegoś z tych konjaców:
http://organeo.pl/search.php?text=konjac
?
Ishani jest offline  
Stary 2012-10-28, 00:03   #1331
promolcia
Zadomowienie

Anulka śliczne masz te włoski poka, poka jak obciełaś ?
Cytat:
Promolciu, podaj plis nazwę, bo wyczachowało
chodziło o pastę L'Angelica pełna ochrona, dostępna na d o z . p l za lekko ponad 10 złociszy

ja tesz bym kciała, żeby tego lusha w wawie otworzyli, kupiłabym matuli henne...to jedyna naturalna rzecz, z której ona jest w 100% zadowolona, właściwie uratowała jej włosy, które nie były już w stanie tolerować chemicznych farb...
aaaa...i buche de noel przed świętami

Dziewczyny a wie ktoś co się stało w phenome, że nie było tych wyprzedaży -70%? teraz próbują nam mydlić oczy jakimiś weekendowymi obniżkami typu -30 %

Edytowane przez promolcia
Czas edycji: 2012-10-28 o 00:04
promolcia jest offline  
Stary 2012-10-28, 02:45   #1332
capuccino
z innej bajki

Gdyby były chętne na Gaia Creams (przesyłka kurierem), to ja na 90% też bym coś wzięła. Czekam tylko na wiadomość od właścicielki, czy mogłaby mi lekko zmienić krem.

Proszę jak coś o PW, gdyż nie mam czasu śledzić wątku. Z góry dzięki

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline  
Stary 2012-10-28, 07:27   #1333
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

Dziewczyny a wie ktoś co się stało w phenome, że nie było tych wyprzedaży -70%? teraz próbują nam mydlić oczy jakimiś weekendowymi obniżkami typu -30 %
he he ja też nie wiem, dlaczego, ale czekałam na te obniżki w sezonie obniżkowym lipiec/sierpień... doczekałam się tylko zamknięcia sklepu koło mnie ale jak pamiętam te -70% to było tylko w styczniu tego roku... więc może jest jeszcze szansa

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-10-28, 08:01   #1334
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
piekne wlosiska pokaz teraz coz zes z nimi uczynila

dzis testowalam maske arubz+ melon i tez bardzo fajna
moze przed swietami jak bede miec dobry flow i pozuzywam kilka rzeczy to zakupie sobie w ramach prezentu swiatecznego 3 maski algowe: czekolada+ kokos, arbuz+ melon i taka z platkami owsianymi i lnem chyba do tego to maslo do twarzy i plynna czekolade do ciala w ramach rozpieszczania zimowego:love : wszystkie te rzeczy maja bardzo ladne naturlane sklady az jestem w szoku
dzięki Effcia.
pstryknę fotkę "nowym" włosom, ale dopiero jak je ufarbuje
boszesz.......tak cudnie piszesz o tych maskach a ja wciąż nie miałam odwagi wypróbowac maski algowej.....
Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Straszny tłuścioch to masło, smarujesz nim twarz i nie zapycha? ;O
Kurczę, jak zwykle mam ochotę spróbować Da się gdzieś więcej poczytać na jego temat?
nic a nic.
masz próbkę czy chcesz?

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Anulka śliczne masz te włoski poka, poka jak obciełaś ?

ja tesz bym kciała, żeby tego lusha w wawie otworzyli, kupiłabym matuli henne...to jedyna naturalna rzecz, z której ona jest w 100% zadowolona, właściwie uratowała jej włosy, które nie były już w stanie tolerować chemicznych farb...
aaaa...i buche de noel przed świętami

dziękuję
oby nie było tak jak dziewczyny podejrzewają - że po otwarciu lusha w pl i tak będziemy w uk zamawiac, bo taniej będzie.......
co do phenome to ja jeszcze nie straciłam nadziei wciąż czekam!

a w załączeniu widoki z moich balkonów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg X.12 015.jpg (219,3 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg X.12 016.jpg (231,0 KB, 32 załadowań)
Stary 2012-10-28, 08:35   #1335
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
dzięki Effcia.
pstryknę fotkę "nowym" włosom, ale dopiero jak je ufarbuje
boszesz.......tak cudnie piszesz o tych maskach a ja wciąż nie miałam odwagi wypróbowac maski algowej.....
To czekam w takim razie z niecierpliwoscia na zdjecia myslalam, ze wczoraj z mloda sie hennujecie
Ja przerzucam sie na maski algowe z Apis bo sa bardzo fajne zdradze je moze jedynie z Bieleda kozim mlekiem bo ta pachnie oblednie
Apis fajne ma te kosmetyki z serii profesjonalnej nastepnym razem zrobia mi na cialo zabieg z plynnej czekolady
Zima pelna geba moj Bono byl przerazony jak wyszedl na dwor i zobaczyl snieg, trzasl sie jak galareta po czym przez pol h latal po ogrodzie i odsniezal trawniki
Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Gdyby były chętne na Gaia Creams (przesyłka kurierem), to ja na 90% też bym coś wzięła. Czekam tylko na wiadomość od właścicielki, czy mogłaby mi lekko zmienić krem.

Proszę jak coś o PW, gdyż nie mam czasu śledzić wątku. Z góry dzięki
ja czekam na jakies fajne promocje

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-10-28 o 08:38
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-28, 08:40   #1336
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo

a wiecie, że ja poznałam maseczki Apis jakieś 20 lat temu? Dorwałam jakąś w sklepie zielarskim i z ulotki z niej miałam adres do producenta i zamawiałam razem z koleżankami jeszcze w większych ilościach... (internetu wtedy jeszcze o dziwo nie było
To były takie woreczki z ziołami do wymieszania/zaparzania wodą.
Bardzo fajne były

mhm0808 jest offline  
Stary 2012-10-28, 08:44   #1337
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
To czekam w takim razie z niecierpliwoscia na zdjecia myslalam, ze wczoraj z mloda sie hennujecie
Ja przerzucam sie na maski algowe z Apis bo sa bardzo fajne zdradze je moze jedynie z Bieleda kozim mlekiem bo ta pachnie oblednie
Apis fajne ma te kosmetyki z serii profesjonalnej nastepnym razem zrobia mi na cialo zabieg z plynnej czekolady
Zima pelna geba moj Bono byl przerazony jak wyszedl na dwor i zobaczyl snieg, trzasl sie jak galareta po czym przez pol h latal po ogrodzie i odsniezal trawniki

miej litość kobieto......
akcja hennowanie dziś
to podeslij Bono do mnie, bo u nas brak chętnych do odśnieżania
Stary 2012-10-28, 09:09   #1338
effa_j
Wtajemniczenie

Cytat:
miej litość kobieto......
akcja hennowanie dziś
to podeslij Bono do mnie, bo u nas brak chętnych do odśnieżania
podesle nie ma problemu, ale mam nadzieje ze pamietasz jaki Bono jest wiec sie dobrze zastanow bo reklamacji nie przyjmuje
Ja wczoraj farbnelam wlosy.
Pokusze was tym Apisem bo mysle, ze warto. Ja na pewno sie skusze. Jesli masz ochote to najwyzej maski do twarzy mozemy wziazc na pol?
mhm0808 szkoda, ze takich maseczek nie ma juz dzis.
effa_j jest offline  
Stary 2012-10-28, 09:55   #1339
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
podesle nie ma problemu, ale mam nadzieje ze pamietasz jaki Bono jest wiec sie dobrze zastanow bo reklamacji nie przyjmuje
Ja wczoraj farbnelam wlosy.
Pokusze was tym Apisem bo mysle, ze warto. Ja na pewno sie skusze. Jesli masz ochote to najwyzej maski do twarzy mozemy wziazc na pol?
mhm0808 szkoda, ze takich maseczek nie ma juz dzis.
ja mam dla Bono laskę, więc raczej zapomni o rozrabianiu
ja nigdy nie stosowałam takich masek, więc dopóki sie nie odważę i nie spróbuje to dziękuję
Stary 2012-10-28, 10:16   #1340
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

ja na pewno zamówię sobie jakąś, co najmniej jedną ale dopiero pod koniec listopada Anula, jak będziesz chciała odsypkę to wtedy służę

pensja przyszła jakoś wcześniej w tym miesiącu i już wykorzystałam większość limitu a muszę jeszcze kupić Sesę, tonik Agafiowy i parę drobiazgów

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a wiecie, że ja poznałam maseczki Apis jakieś 20 lat temu? Dorwałam jakąś w sklepie zielarskim i z ulotki z niej miałam adres do producenta i zamawiałam razem z koleżankami jeszcze w większych ilościach... (internetu wtedy jeszcze o dziwo nie było
To były takie woreczki z ziołami do wymieszania/zaparzania wodą.
Bardzo fajne były
wow! ja sprzed 20tu lat to pamiętam tylko te nieszczęsne pseudo-henny, które czyniły spustoszenie na moich włosach...

czy myślicie, że jak pójdę do niezaprzyjaźnionej fryzjerki do pawilonów pod blokiem i poproszę o nałożenie henny (bo sama się nie odważę) to przegoni mnie w cztery diabły?

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-28 o 10:20
Fryne jest offline  
Stary 2012-10-28, 11:10   #1341
zai
Organizatorka

Cytat:

czy myślicie, że jak pójdę do niezaprzyjaźnionej fryzjerki do pawilonów pod blokiem i poproszę o nałożenie henny (bo sama się nie odważę) to przegoni mnie w cztery diabły?
Niestety jest takie ryzyko. A nie możesz poprosić męża aby Ci papkę na głowę nałożył? U mnie się sprawdza

Co do widoków na zewnątrz to u mnie jest tak:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0172.jpg (239,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0173.jpg (233,4 KB, 21 załadowań)
moje allegro - Meow munchkin Sphynx, Mau, Manx

Ta reklama pokazywana jest pod 2 217 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
zai jest offline  
Stary 2012-10-28, 11:59   #1342
evitka21
Zakorzenienie

Cytat:
effa, a masz gdzieś linka jakiegoś do składów alg apisowych? coś znaleźć nie mogę, a ciekawam bardzo-tak fajnie się na all prezentują

i te inne rzeczy, np.serum z winogronem....

evitka21 jest offline  
Stary 2012-10-28, 12:12   #1343
bleedingsun
Zakorzenienie

Cześć dziewczyny
Mogłybyście mi polecić jakąś dobra naturalną maskę do włosów? Póki co zamówiłam winogronową Organique, ale wciąż czuję niedosyt
Najchętniej kupiłabym którąś z odżywek John Masters Organics, ale fundusze nie bardzo pozwalają.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2012-10-28, 12:23   #1344
anula_ga
Zakorzenienie

wiecie.........
mam dość henny lusha.
powaznie.
jest tak fatalna w obsłudze, że rzygam nią. nie przyzwyczaję się do tego.
jest grudkowa, sypie się niemiłosiernie w trakcie nakładania. nie mam juz ochoty z nią walczyć..... nie zaprzeczam, że to wszystko może być wyłącznie wynikiem mojego braku umiejetności - są ogromne szansę, że innym jej obsługa nie nastręcza żadnych kłopotów. ale skoro ja nie umiem sie z nią dogadać, to nie widzę sensu dłużej się mordować
w porównaniu z lushem nakładanie khadi to dziecinna zabawa
oświadczam oficjalnie, że wracam do khadi!
efekty po jej uzyciu są fajne, ale przewaznie jestem juz tak nią zmęczona i wkurzona, że chyba nie warto......
myslałam, że z czasem się dotrzemy - nie.
Stary 2012-10-28, 12:40   #1345
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
wiecie.........
mam dość henny lusha.
powaznie.
jest grudkowa, sypie się niemiłosiernie w trakcie nakładania. nie mam juz ochoty z nią walczyć..... nie zaprzeczam, że to wszystko może być wyłącznie wynikiem mojego braku umiejetności - są ogromne szansę, że innym jej obsługa nie nastręcza żadnych kłopotów. ale skoro ja nie umiem sie z nią dogadać, to nie widzę sensu dłużej się mordować
efekty po jej uzyciu są fajne, ale przewaznie jestem juz tak nią zmęczona i wkurzona, że chyba nie warto......
kochana, to zastosuj mój sposób - do rozrobionej henny w prochu dolej sobie oleje, które lubisz, i trochę ulubionej, gęstej maski czy odżywki nawilżającej! mi piękne włosiska po takiej mieszance wychodzą
cloche jest offline  
Stary 2012-10-28, 12:43   #1346
Fryne
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 12

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Mogłybyście mi polecić jakąś dobra naturalną maskę do włosów? Póki co zamówiłam winogronową Organique, ale wciąż czuję niedosyt
Najchętniej kupiłabym którąś z odżywek John Masters Organics, ale fundusze nie bardzo pozwalają.
z ostatnich postów oraz listy Anuli kojarzę ruskie drożdżową i jajeczną oraz Organique Anti-Age oraz P&R regenerującą.

Cytat:
wiecie.........
mam dość henny lusha.
powaznie.
zdecydowanie nie ma sensu, szczególnie, jeśli z efektu po Khadi byłaś zadowolona.
mnie tylko jedno odstręcza właściwie od farbowania samodzielnego... mój fryzjer robi mi takie fajne kolorowanie 3 farbami, od spodu najciemniejszą i stopniowo do najjaśniejszej brązowej; daje to fajny efekt, a henną mogę zawalczyc tylko o jeden kolor

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
kochana, to zastosuj mój sposób - do rozrobionej henny w prochu dolej sobie oleje, które lubisz, i trochę ulubionej, gęstej maski czy odżywki nawilżającej! mi piękne włosiska po takiej mieszance wychodzą
ale to tak bez kawy/herbaty, cytryny? bo ja nie kumam

Closzku, słodziasty ten komputerowy 'dinozaur' ze stopki, sporo jeszcze dni przed Tobą

Edytowane przez Fryne
Czas edycji: 2012-10-28 o 12:46
Fryne jest offline  
Stary 2012-10-28, 13:06   #1347
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
wiecie.........
mam dość henny lusha.
powaznie.
Szkoda, trochę mi głupio bo to ja cię na nią namówiłam Zastanawiam się tylko czemu masz ją grudkowatą U mnie konsystencją nie różni się od Khadi. Fakt nie jest tak drobniutko zmielona, ale nie jest grudkowata. A może dodajesz za mało wody? Przy pierwszym hennowaniu maiałam podobny problem. Ech ja uwielbiam Lushowską hennę. Przede wszystkim za efekt mega wypielęgnowanych i podwójne mega błyszczących włosów Co najważniejsze rudych, a nie czerwonych jak w przypadku Khadi. Dużo ładniej też wygląda po miesiącu. U mnie Khadi brzydko czerwieniała i robiła się matowa. Teraz wypróbowałam Venitę. Ale to trudno nazwać henną

Cytat:
Cześć dziewczyny
Cześć A może rossmannowska Alterra z granatem? Nie jest to może JMO i może nie daje spektakularnych efektów, ale jest całkiem fajną maską. Z tańszych produktów poleciłabym także maski Organic Shop. Jestem w nich zakoachana, choć ukochany JMO to też nie jest

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2012-10-28 o 13:09
margoltka jest offline  
Stary 2012-10-28, 13:09   #1348
bleedingsun
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Cześć A może rossmannowska Alterra z granatem? Nie jest to może JMO i może nie daje spektakularnych efektów, ale jest całkiem fajną maską. Z tańszych produktów poleciłabym także maski Organic Shop. Jestem w nich zakoachana, choć ukochany JMO to też nie jest
Szukałam jej w 3 Rossmanach w Krakowie i nigdzie jej nie ma

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50

Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline  
Stary 2012-10-28, 13:13   #1349
margoltka
Wtajemniczenie

Cytat:
Szukałam jej w 3 Rossmanach w Krakowie i nigdzie jej nie ma
Jej nie strasz. Dopiero co ją odkryłam i to taka moja awaryjna maska w przypadku kiedy wszystko inne się skończy, a na przesyłkę trzeba poczekać.

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko

mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl
margoltka jest offline  
Stary 2012-10-28, 13:22   #1350
anula_ga
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Szkoda, trochę mi głupio bo to ja cię na nią namówiłam Zastanawiam się tylko czemu masz ją grudkowatą U mnie konsystencją nie różni się od Khadi. Fakt nie jest tak drobniutko zmielona, ale nie jest grudkowata. A może dodajesz za mało wody? Przy pierwszym hennowaniu maiałam podobny problem. Ech ja uwielbiam Lushowską hennę. Przede wszystkim za efekt mega wypielęgnowanych i podwójne mega błyszczących włosów Co najważniejsze rudych, a nie czerwonych jak w przypadku Khadi. Dużo ładniej też wygląda po miesiącu. U mnie Khadi brzydko czerwieniała i robiła się matowa. Teraz wypróbowałam Venitę. Ale to trudno nazwać henną
w miseczce konsystencję ma ok, podczas nakładania strasznie się w grudki zbija. I moim zdaniem daleko jej do stopnia zmielenia khadi. Taka marna była też henna n&b......
Niepotrzebnie Ci głupio efekt daje super, ale ja nie daję rady z nakładaniem i tym długim trzymaniem jej na włosach
Mi nie pasuje z uwagi na niefajną aplikację, ale kazdy musi sam sprawdzic- uwazam, że to indywidualna sprawa

Tagi
herbfarmacy

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości