Unifiance creme - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-04, 15:05   #1
lydiam
Raczkowanie

Unifiance creme

Czy ten podkład jest wystarczająco lekki również na cieplejsze dni? Potrzebuję trochę krycia również latem i boję się, że będzie spływał... jak się ma ten podkład do nawilżającego podkładu Vichy? I jaki odcień dobrać? Zdecydowanie wolę beże lub kolory wpadające w żółty, byle nie róże! Karnacji nie mam ani jasnej, ani ciemnej... taką typowo polską Poza tym - jaka jest aktualnie cena?
lydiam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 17:30   #2
catherinne24
Rozeznanie

Dot.: Unifiance creme

Moim zdaniem ten podkład jest wręcz idealny na cieplejsze dni bo jest on leciutki. Ja preferuje jednak Vichy, bo lepiej kryje, ale nie każdy ma takie problemy z cerą jak ja. Ceny są podobne LRP i Vichy-mniej wiecej ok 70zł-w zależności od apteki. Kolor musisz sobie wybrać sama, w aptece mają testery także możesz śmiało wypróbować na łapce
Stary 2005-08-04, 18:10   #3
PaniKota
Raczkowanie

lydiam, a który unifiance?
Korygujący, który jest w kremie, raczej ciężki na lato, ale z dobranym kremem i przy cienkiej warstwie kto wie.
Optycznie wygładzający, który jest w kremie do suchej lub we fludzie do mieszanej - to już zależy od Twojej buzi. Moją przetłuszczajacą się a nadwrażliwą fluid okropnie podrażniał, a krem jest z kolei za tłusty.
Na szczęście w aptekach są próbki w saszetkach - po kilku dniach będziesz wiedzieć.
PaniKota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-04, 20:11   #4
lydiam
Raczkowanie

Znalazlam na KWC Unifiance dla cery suchej i bardzo suchej (creme), ale nie wiem nawet, czy mozna go dostac w Polsce... Catherinne, mamy chyba podobne buzie
lydiam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 01:29   #5
capuccino
z innej bajki

Mam ten podklad wlasnie pare dni, nr 25 Początkowo wydaje sie troche za ciemny, ale pozniej wtapia w skore i jest ok Podklad jest lekki, wystarczy go odrobina (tak!) na cala twarz. Po moim ostatnim podkladzie o leistej konststencji raczej, takze lekkim, poczatkowo pierwszy raz chcac posmarowac sobie nim buzie, wycisnelam go troche i..wyrzucilam 3/4 teraz wysiskam tylko mala kropelke. Placilam za niego 69.95 Jesli ktos nie lubi sie blyszczec to polecam oproszyc lekko pudrem.

capuccino jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości