przedłużanie rzęs 1:1 samemu, da się? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-19, 14:42   #1
wiewioor
Wtajemniczenie

przedłużanie rzęs 1:1 samemu, da się?

Dziewczyny, czy da się przedłużyć rzęsy metodą 1:1 samemu w domu, czy jest to technicznie możliwe? Wiem że taki zabieg trochę trwa i wymaga wprawy, ale w pobliżu mam tylko jeden salon gdzie kosztuje to ok 500zł, a nie chcę mi się za każdym razem jeździć do Warszawy.
Dodam że większość rzeczy takich jak henna, wosk na gorąco i hybryd robie sobie sama, więc mam nadzieję że z tym też sobie poradzę
przedłużacie rzesy same?

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:23   #2
la figa
Wtajemniczenie

Dot.: przedłużanie rzęs 1:1 samemu, da się?

jest to niemozliwe
Stary 2012-09-22, 16:07   #3
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy da się przedłużyć rzęsy metodą 1:1 samemu w domu, czy jest to technicznie możliwe? Wiem że taki zabieg trochę trwa i wymaga wprawy, ale w pobliżu mam tylko jeden salon gdzie kosztuje to ok 500zł, a nie chcę mi się za każdym razem jeździć do Warszawy.
Dodam że większość rzeczy takich jak henna, wosk na gorąco i hybryd robie sobie sama, więc mam nadzieję że z tym też sobie poradzę
przedłużacie rzesy same?
Ooj, wątpię żeby było to możliwe.
Przedłużanie rzęs wymaga dużej precyzji - musisz wybrać jedną rzęsę i w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej pozycji przykleić sztuczną rzęsę.
Masz w ogóle zrobiony kurs przedłuzania rzęs metodą 1:1?
Stary 2012-09-22, 16:21   #4
manufakturapiekna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ooj, wątpię żeby było to możliwe.
Przedłużanie rzęs wymaga dużej precyzji - musisz wybrać jedną rzęsę i w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej pozycji przykleić sztuczną rzęsę.
Masz w ogóle zrobiony kurs przedłuzania rzęs metodą 1:1?
Kolezanka raczej kursu zrobionego nie ma, gdyby go miala wiedzialaby ze jest to nie mozliwe.
manufakturapiekna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:06   #5
mvm
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

hmmm... przedłużanie rzęs należy wykonywać przy zamkniętych oczach by między innymi klej nie podrażnił oczu... Tak więc przedłużania metodą 1:1 nie da się zrobić samodzielnie
mvm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 23:44   #6
_Ciastko_
Rozeznanie

Jest to niemozliwe. Zabieg przedluzania rzes wymaga duzej precyzji, a przy zamknietych oczach raczej sobie tego nie zrobisz. Ja sama beda stylistka na rzesy musialam jezdzic co 3 tygodnie do Warszawy gdyz w moim miescie tylko ja przedluzam rzesy. Ale czego sie nie robi dla urody

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:10   #7
karkina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
przedłużacie rzesy same?
A gdzie mieszkasz? Jestem stylistką rzęs i za zabieg biorę 1/4 tej ceny którą podałaś..
karkina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:14   #8
jojoanna
Raczkowanie

500 to standardowa cena w salonach w Warszawie i duzych miastach
Stary 2012-10-01, 13:31   #9
myszeczka87
Zadomowienie

Tak jak pisały dziewczyny to raczej niemożliwe żeby samemu przedłużyć sobie rzęsy - potrzebna jest precyzja, a przy zamkniętych oczach to jest nie lada wyczyn Może znajdź jakiś gabinet w okolicy gdzie biorą taniej za rzęsy.
myszeczka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:23   #10
Mirabe
Przyczajenie

zgadzam się z dziewczynami, no samemu to wielkie wyzwanie sobie zrobić rzęsy, najlepiej właśnie poszukać jakieś dobrej stylistki, która zna się na tym , a nie zdziera tak jak w salonach, a na inne rzęsy to nie ma się co decydować , bo metoda 1:1 jest najlepsza
Mirabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:13   #11
ja_fuksja
Raczkowanie

Proponuję przeczytać ten wątek i odpowiedź znajdzie się sama: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638510
Stary 2012-10-02, 18:43   #12
marta_szczecin
Przyczajenie

O ile masz ukończony kurs i umiesz przedłużać rzęsy nie powinno być problemu. Zawsze możesz znaleźć inną dziewczynę która także robi rzęsy i się z nią dogadać Na zasadzie wzajemności
marta_szczecin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 20:49   #13
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

też słyszałam od dziewczyny, która się tym zajmuje, że sobie sama robi ale tak z partyzanta amatora, to bym nie radziła - to nie jest henna... bardziej skomplikowana sprawa

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:25   #14
sviatlana
Przyczajenie

Witam Panie Robię aplikację rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes już od 4 lat. Posiadam certyfikaty I i II stopnia oraz tytuł Master. Jestem trenerem i prowadzę szkolenia. Pracuję w salonie Ce Ce Beauty clinic. I choć teoretycznie to jest niemożliwe ale robię sama sobie rzęsy. Zainteresowanych aplikacją lub szkoleniem podaję tel: 790 813 541.
sviatlana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 07:01   #15
candicedolly
Raczkowanie

Dla chcącego nic trudnego. Poza tym dziewczyny, co Wy gadacie?! Myślicie, że każda laska, która np robi w domu perfekcyjnie rzęsiory, ma kurs? Litości! Przecież przedłużanie rzęs, to żadna filozofia, można nieźle się wyszkolić przez kursy online. Ja kursu nie mam, a sobie sama daje radę ze zrobieniem 1:1, 2:1,3:1 na sobie samej. Czasami było tak, że jakiejś koleżance dziergałam. Moja koleżanka, mająca kurs od 8 lat, sama sobie przedłuża rzęsy na otwartym oku, nie wiem w sumie jak to możliwe, bo ile razy mi ktoś doczepiał na zamkniętym i poleciał mi opar z kleju. Ja uważam, że samemu sobie się da, bo to testowałam ;D
Stary 2015-05-20, 15:47   #16
Aneta284
Przyczajenie

500 zł? Serio? Nadal tak jest?
Jeżeli tak to bardziej opłaca wam się przyjechać chociażby samochodem ( Busem to już naprawdę będziecie na plusie!) do Lublina i za 50 zł zrobić u amatorki przedłużanie. Wyjdzie taniej...
Mam nadzieję, że te ceny są przestarzałe i nieprawdziwe?
Stary 2016-05-12, 16:34   #17
Australija
Raczkowanie

Oczywiście że się da. Ja akurat mam zrobiony kurs 1:1, i zrobiłam go właściwie tylko po to, żeby sobie robić rzęsy. Powiem tak, osobie, która nie ma pojęcia o tym zabiegu, będzie łatwiej, bo pewnie będzie robiła to źle. Osoba, która potrafi to robić bardzo, bardzo dobrze, i wie jak to powinno wyglądać, będzie miała niezłą przeprawę, bo na sobie jest bardzo trudno doczepić rzęsy dokładnie, i we właściwy sposób.
Ale się da. Mi 1:1 zajmuje godzinę na jedno oko.
Australija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:27   #18
matkaWariatka2
BAN stały

Cytat:
Napisane przez candicedolly Pokaż wiadomość
Dla chcącego nic trudnego. Poza tym dziewczyny, co Wy gadacie?! Myślicie, że każda laska, która np robi w domu perfekcyjnie rzęsiory, ma kurs? Litości! Przecież przedłużanie rzęs, to żadna filozofia, można nieźle się wyszkolić przez kursy online. Ja kursu nie mam, a sobie sama daje radę ze zrobieniem 1:1, 2:1,3:1 na sobie samej. Czasami było tak, że jakiejś koleżance dziergałam. Moja koleżanka, mająca kurs od 8 lat, sama sobie przedłuża rzęsy na otwartym oku, nie wiem w sumie jak to możliwe, bo ile razy mi ktoś doczepiał na zamkniętym i poleciał mi opar z kleju. Ja uważam, że samemu sobie się da, bo to testowałam ;D
No to brawo, podziwiam Cie ze robisz kursy przez internet ja nawet zdobien na paznokciach nie umiem zrobic tak jak pokazuja na filmikach na yt
matkaWariatka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 18:45   #19
Australija
Raczkowanie

Uczenie się zakładania rzęs przez internet?
Wypowiem się jako osoba po kursie: filmiki z youtuba sa fajne, żeby sobie wyrobić OGÓLNE pojęcie o zagęszczaniu rzęs. Żeby robić to dobrze, niestety ale szkolenie jest potrzebne. Najprostszy z najprostszych przykład: wystarczy, że źle dobierzesz grubość sztucznych rzęs do naturalnych, i zrobisz sobie albo komuś spustoszenie w naturalnych rzęsach, bo sztuczne będą za ciężkie, i naturalne rzęsy wypadną. Dochodzi jeszcze skręt, rodzaj rzęs, rodzaje kleju, jest masa różnych technik, itp. Tego wszystkiego nie ma w internecie.
Australija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 12:15   #20
addamek1988
Przyczajenie

Najlepsza opcja to dobra kosmetyczka, wtedy wiadomo, że rzęsy będą się dobrze trzymać i będą ładnie wyglądać
addamek1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 00:45   #21
meraszka
Przyczajenie

Osobiście, pomimo lat praktyki w stylizacji rzęs, nie podjęłabym się zalożenia rzęs samej sobie. Po pierwsze nie widać nasady rzęsy tak, jak z góry, a po drugie i najwazniejsze jest to niezwykle duże ryzyko uszkodzenia gałki ocznej. Chociażby przez poparzenie rogówki klejem i/lub jego oparami Nie mówiąc o ostrych pęsetach w okolicy oka- wystarczy chwila nieuwagi i jest po wszystkim.
Przypominam, że stylizacja rzęs jest jednak w grupie potrzeb luksusowych, a nie niezbędnych nam do życia. Jak nas nie stać, to nie kombinujmy- są tusze do rzęs, jest henna. Jeśli zaś już nas stać, wybierzmy się do stylistki z prawdziwego zdarzenia, która nie dosć, że dobierze stylizację i materiał do naszego oka i rzęs naturalnych, to jeszcze wykona zabieg bezpiecznie i profesjonalnie.
meraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:00   #22
karolina_jurcz
Raczkowanie

mysle, ze nie jest to mozliwe. ja bym sie obawiala nawet samej cos takiego zrobic. oko jest jednak wrazliwe, deliaktne, latwo o podraznienia
karolina_jurcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 12:00   #23
meraszka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
mysle, ze nie jest to mozliwe. ja bym sie obawiala nawet samej cos takiego zrobic. oko jest jednak wrazliwe, deliaktne, latwo o podraznienia
Da się, da się ale dla mnie osobiście, jest to skórka za wyprawkę.
meraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:19   #24
kusinka13
Raczkowanie

Ja też bym się bała, wolę pójść do dziewczyny i żeby ona mi założyła. Poza tym jak to samemu robic. Synchornizacja 100% musiałaby być ;/
kusinka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 11:47   #25
tekla_oz
Przyczajenie

Ja też uważam, że się da. Jeśli boicie się oparów, kupcie na allegro klej MED do przedłużania na otwartym oku. To klej dla alergików i jest bezoparowy, kosztuje 45 zł. Ja przedłużam sama albo doklejam sztuczne rzęsy na pasku i to naprawdę żaden problem
tekla_oz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 12:32   #26
karinkaka2
Raczkowanie

pewnie się da tylko trzeba mieć wprawe
karinkaka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:56   #27
dagmara546
Przyczajenie

Haha pewnie,że się da . Ja sobie przedłużałam klejem duo 14mm ale nie do każdej rzęsy ,żeby efekt był delikatniejszy a rzeski piekne.Osobiscie nie podoba mi sie taki efekt 1:1 takie ciemne rzęsy firany. Teraz będę chciala przedłużac na kleju taki co trzyma rzeski ok.miesiaca. Przedłużając tym na duo oko robione zamkniete drugie oczywiscie otwarte . DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO I TYLE W TEMACIE . A te osoby ktore pisza ze sie nie da haha to tak piszą bo pewnie przedluzaja i zwyczajnie chca zarobic wiec wszystkiego mozna sie nauczyc jesli sie chce. Jedno oko na duo schodzilo mi 15 góra 20 min a efekt niesamowity A ten klej MED to trzyma jakis miesiąc? czy to taki sam klej jak duo????
dagmara546 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 13:52   #28
zlotowlosa_
Przyczajenie

a myślę, że się da, zwłaszcza jeśli sama przyklejałaś sobie wcześniej sztuczne rzęsy (takie "zwykłe)
Ale chyba obecnie jest dużo dziewczyn które robią to amatorsko i naprawdę nie warto się męczyć . No chyba że masz anielska cierpliwość i mnóstwo czasu
Może jakaś Twoja koleżanka by się nauczyła?
zlotowlosa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
przedłużanie rzęs

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości