przedłużanie rzęs 1:1 samemu, da się? - Forum Wizaz.pl

Administratorem danych osobowych jest Edipresse Polska SA z siedzibą przy ul. Wiejskiej 19 w Warszawie. Dane będą przetwarzane w celu świadczenia usług za pomocą portalu oraz w celach marketingowych zgodnie z zakresem udzielonych powyżej zgód.

Osoba podająca dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych oraz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępnione innym podmiotom z grupy kapitałowej Edipresse Polska SA.

Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-09-19, 14:42   #1
wiewioor
Wtajemniczenie

przedłużanie rzęs 1:1 samemu, da się?

Dziewczyny, czy da się przedłużyć rzęsy metodą 1:1 samemu w domu, czy jest to technicznie możliwe? Wiem że taki zabieg trochę trwa i wymaga wprawy, ale w pobliżu mam tylko jeden salon gdzie kosztuje to ok 500zł, a nie chcę mi się za każdym razem jeździć do Warszawy.
Dodam że większość rzeczy takich jak henna, wosk na gorąco i hybryd robie sobie sama, więc mam nadzieję że z tym też sobie poradzę
przedłużacie rzesy same?

styczeń: 16

V-XII 2014: 145
wiewioor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:23   #2
la figa
Wtajemniczenie

Dot.: przedłużanie rzęs 1:1 samemu, da się?

jest to niemozliwe
Stary 2012-09-22, 16:07   #3
karolynka90
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy da się przedłużyć rzęsy metodą 1:1 samemu w domu, czy jest to technicznie możliwe? Wiem że taki zabieg trochę trwa i wymaga wprawy, ale w pobliżu mam tylko jeden salon gdzie kosztuje to ok 500zł, a nie chcę mi się za każdym razem jeździć do Warszawy.
Dodam że większość rzeczy takich jak henna, wosk na gorąco i hybryd robie sobie sama, więc mam nadzieję że z tym też sobie poradzę
przedłużacie rzesy same?
Ooj, wątpię żeby było to możliwe.
Przedłużanie rzęs wymaga dużej precyzji - musisz wybrać jedną rzęsę i w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej pozycji przykleić sztuczną rzęsę.
Masz w ogóle zrobiony kurs przedłuzania rzęs metodą 1:1?
Stary 2012-09-22, 16:21   #4
manufakturapiekna
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Ooj, wątpię żeby było to możliwe.
Przedłużanie rzęs wymaga dużej precyzji - musisz wybrać jedną rzęsę i w odpowiednim miejscu i w odpowiedniej pozycji przykleić sztuczną rzęsę.
Masz w ogóle zrobiony kurs przedłuzania rzęs metodą 1:1?
Kolezanka raczej kursu zrobionego nie ma, gdyby go miala wiedzialaby ze jest to nie mozliwe.
manufakturapiekna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 18:06   #5
mvm
Przyczajenie

Wpisy w blogu: 1

hmmm... przedłużanie rzęs należy wykonywać przy zamkniętych oczach by między innymi klej nie podrażnił oczu... Tak więc przedłużania metodą 1:1 nie da się zrobić samodzielnie
mvm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 23:44   #6
_Ciastko_
Rozeznanie

Jest to niemozliwe. Zabieg przedluzania rzes wymaga duzej precyzji, a przy zamknietych oczach raczej sobie tego nie zrobisz. Ja sama beda stylistka na rzesy musialam jezdzic co 3 tygodnie do Warszawy gdyz w moim miescie tylko ja przedluzam rzesy. Ale czego sie nie robi dla urody

Szczęśliwa mężatka 29.09.2007r

Wizażystka, kosmetyczka i stylistka rzęs Xtreme Lashes -
_Ciastko_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 22:10   #7
karkina
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez wiewioor Pokaż wiadomość
przedłużacie rzesy same?
A gdzie mieszkasz? Jestem stylistką rzęs i za zabieg biorę 1/4 tej ceny którą podałaś..
karkina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 17:14   #8
jojoanna
Raczkowanie

500 to standardowa cena w salonach w Warszawie i duzych miastach
Stary 2012-10-01, 13:31   #9
myszeczka87
Zadomowienie

Tak jak pisały dziewczyny to raczej niemożliwe żeby samemu przedłużyć sobie rzęsy - potrzebna jest precyzja, a przy zamkniętych oczach to jest nie lada wyczyn Może znajdź jakiś gabinet w okolicy gdzie biorą taniej za rzęsy.
myszeczka87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:23   #10
Mirabe
Przyczajenie

zgadzam się z dziewczynami, no samemu to wielkie wyzwanie sobie zrobić rzęsy, najlepiej właśnie poszukać jakieś dobrej stylistki, która zna się na tym , a nie zdziera tak jak w salonach, a na inne rzęsy to nie ma się co decydować , bo metoda 1:1 jest najlepsza
Mirabe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:13   #11
ja_fuksja
Raczkowanie

Proponuję przeczytać ten wątek i odpowiedź znajdzie się sama: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=638510
Stary 2012-10-02, 18:43   #12
marta_szczecin
Przyczajenie

O ile masz ukończony kurs i umiesz przedłużać rzęsy nie powinno być problemu. Zawsze możesz znaleźć inną dziewczynę która także robi rzęsy i się z nią dogadać Na zasadzie wzajemności
marta_szczecin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 20:49   #13
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

też słyszałam od dziewczyny, która się tym zajmuje, że sobie sama robi ale tak z partyzanta amatora, to bym nie radziła - to nie jest henna... bardziej skomplikowana sprawa

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-08, 19:25   #14
sviatlana
Przyczajenie

Witam Panie Robię aplikację rzęs metodą 1:1 Nouveau Lashes już od 4 lat. Posiadam certyfikaty I i II stopnia oraz tytuł Master. Jestem trenerem i prowadzę szkolenia. Pracuję w salonie Ce Ce Beauty clinic. I choć teoretycznie to jest niemożliwe ale robię sama sobie rzęsy. Zainteresowanych aplikacją lub szkoleniem podaję tel: 790 813 541.
sviatlana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 07:01   #15
candicedolly
Raczkowanie

Dla chcącego nic trudnego. Poza tym dziewczyny, co Wy gadacie?! Myślicie, że każda laska, która np robi w domu perfekcyjnie rzęsiory, ma kurs? Litości! Przecież przedłużanie rzęs, to żadna filozofia, można nieźle się wyszkolić przez kursy online. Ja kursu nie mam, a sobie sama daje radę ze zrobieniem 1:1, 2:1,3:1 na sobie samej. Czasami było tak, że jakiejś koleżance dziergałam. Moja koleżanka, mająca kurs od 8 lat, sama sobie przedłuża rzęsy na otwartym oku, nie wiem w sumie jak to możliwe, bo ile razy mi ktoś doczepiał na zamkniętym i poleciał mi opar z kleju. Ja uważam, że samemu sobie się da, bo to testowałam ;D
Stary 2015-05-20, 15:47   #16
Aneta284
Przyczajenie

500 zł? Serio? Nadal tak jest?
Jeżeli tak to bardziej opłaca wam się przyjechać chociażby samochodem ( Busem to już naprawdę będziecie na plusie!) do Lublina i za 50 zł zrobić u amatorki przedłużanie. Wyjdzie taniej...
Mam nadzieję, że te ceny są przestarzałe i nieprawdziwe?
Stary 2016-05-12, 16:34   #17
Australija
Raczkowanie

Oczywiście że się da. Ja akurat mam zrobiony kurs 1:1, i zrobiłam go właściwie tylko po to, żeby sobie robić rzęsy. Powiem tak, osobie, która nie ma pojęcia o tym zabiegu, będzie łatwiej, bo pewnie będzie robiła to źle. Osoba, która potrafi to robić bardzo, bardzo dobrze, i wie jak to powinno wyglądać, będzie miała niezłą przeprawę, bo na sobie jest bardzo trudno doczepić rzęsy dokładnie, i we właściwy sposób.
Ale się da. Mi 1:1 zajmuje godzinę na jedno oko.
Australija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:27   #18
matkaWariatka2
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez candicedolly Pokaż wiadomość
Dla chcącego nic trudnego. Poza tym dziewczyny, co Wy gadacie?! Myślicie, że każda laska, która np robi w domu perfekcyjnie rzęsiory, ma kurs? Litości! Przecież przedłużanie rzęs, to żadna filozofia, można nieźle się wyszkolić przez kursy online. Ja kursu nie mam, a sobie sama daje radę ze zrobieniem 1:1, 2:1,3:1 na sobie samej. Czasami było tak, że jakiejś koleżance dziergałam. Moja koleżanka, mająca kurs od 8 lat, sama sobie przedłuża rzęsy na otwartym oku, nie wiem w sumie jak to możliwe, bo ile razy mi ktoś doczepiał na zamkniętym i poleciał mi opar z kleju. Ja uważam, że samemu sobie się da, bo to testowałam ;D
No to brawo, podziwiam Cie ze robisz kursy przez internet ja nawet zdobien na paznokciach nie umiem zrobic tak jak pokazuja na filmikach na yt
matkaWariatka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 18:45   #19
Australija
Raczkowanie

Uczenie się zakładania rzęs przez internet?
Wypowiem się jako osoba po kursie: filmiki z youtuba sa fajne, żeby sobie wyrobić OGÓLNE pojęcie o zagęszczaniu rzęs. Żeby robić to dobrze, niestety ale szkolenie jest potrzebne. Najprostszy z najprostszych przykład: wystarczy, że źle dobierzesz grubość sztucznych rzęs do naturalnych, i zrobisz sobie albo komuś spustoszenie w naturalnych rzęsach, bo sztuczne będą za ciężkie, i naturalne rzęsy wypadną. Dochodzi jeszcze skręt, rodzaj rzęs, rodzaje kleju, jest masa różnych technik, itp. Tego wszystkiego nie ma w internecie.
Australija jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 12:15   #20
addamek1988
Przyczajenie

Najlepsza opcja to dobra kosmetyczka, wtedy wiadomo, że rzęsy będą się dobrze trzymać i będą ładnie wyglądać
addamek1988 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 00:45   #21
meraszka
Przyczajenie

Osobiście, pomimo lat praktyki w stylizacji rzęs, nie podjęłabym się zalożenia rzęs samej sobie. Po pierwsze nie widać nasady rzęsy tak, jak z góry, a po drugie i najwazniejsze jest to niezwykle duże ryzyko uszkodzenia gałki ocznej. Chociażby przez poparzenie rogówki klejem i/lub jego oparami Nie mówiąc o ostrych pęsetach w okolicy oka- wystarczy chwila nieuwagi i jest po wszystkim.
Przypominam, że stylizacja rzęs jest jednak w grupie potrzeb luksusowych, a nie niezbędnych nam do życia. Jak nas nie stać, to nie kombinujmy- są tusze do rzęs, jest henna. Jeśli zaś już nas stać, wybierzmy się do stylistki z prawdziwego zdarzenia, która nie dosć, że dobierze stylizację i materiał do naszego oka i rzęs naturalnych, to jeszcze wykona zabieg bezpiecznie i profesjonalnie.
meraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-22, 17:00   #22
karolina_jurcz
Raczkowanie

mysle, ze nie jest to mozliwe. ja bym sie obawiala nawet samej cos takiego zrobic. oko jest jednak wrazliwe, deliaktne, latwo o podraznienia
karolina_jurcz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 12:00   #23
meraszka
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez karolina_jurcz Pokaż wiadomość
mysle, ze nie jest to mozliwe. ja bym sie obawiala nawet samej cos takiego zrobic. oko jest jednak wrazliwe, deliaktne, latwo o podraznienia
Da się, da się ale dla mnie osobiście, jest to skórka za wyprawkę.
meraszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 10:19   #24
kusinka13
Raczkowanie

Ja też bym się bała, wolę pójść do dziewczyny i żeby ona mi założyła. Poza tym jak to samemu robic. Synchornizacja 100% musiałaby być ;/
kusinka13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-14, 11:47   #25
tekla_oz
Przyczajenie

Ja też uważam, że się da. Jeśli boicie się oparów, kupcie na allegro klej MED do przedłużania na otwartym oku. To klej dla alergików i jest bezoparowy, kosztuje 45 zł. Ja przedłużam sama albo doklejam sztuczne rzęsy na pasku i to naprawdę żaden problem
tekla_oz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-20, 12:32   #26
karinkaka2
Raczkowanie

pewnie się da tylko trzeba mieć wprawe
karinkaka2 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 20:56   #27
dagmara546
Przyczajenie

Haha pewnie,że się da . Ja sobie przedłużałam klejem duo 14mm ale nie do każdej rzęsy ,żeby efekt był delikatniejszy a rzeski piekne.Osobiscie nie podoba mi sie taki efekt 1:1 takie ciemne rzęsy firany. Teraz będę chciala przedłużac na kleju taki co trzyma rzeski ok.miesiaca. Przedłużając tym na duo oko robione zamkniete drugie oczywiscie otwarte . DLA CHCACEGO NIC TRUDNEGO I TYLE W TEMACIE . A te osoby ktore pisza ze sie nie da haha to tak piszą bo pewnie przedluzaja i zwyczajnie chca zarobic wiec wszystkiego mozna sie nauczyc jesli sie chce. Jedno oko na duo schodzilo mi 15 góra 20 min a efekt niesamowity A ten klej MED to trzyma jakis miesiąc? czy to taki sam klej jak duo????
dagmara546 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-12, 13:52   #28
zlotowlosa_
Przyczajenie

a myślę, że się da, zwłaszcza jeśli sama przyklejałaś sobie wcześniej sztuczne rzęsy (takie "zwykłe)
Ale chyba obecnie jest dużo dziewczyn które robią to amatorsko i naprawdę nie warto się męczyć . No chyba że masz anielska cierpliwość i mnóstwo czasu
Może jakaś Twoja koleżanka by się nauczyła?
zlotowlosa_ jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
przedłużanie rzęs

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości