Z ciemnego br您u na jasny br您 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-11-09, 15:15   #31
marlenu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
Dot.: z ciemnego br您u na jasny br您?"

mam tak sam sytuacj jak ty, ju kupi豉m sobie ja郾iejsz farb, a w這sy w豉郾ie pr鏏uj rozja郾i sobi wod utlenion, czyta豉m, 瞠 podobno dzia豉 - chocia niszczy, ale z tego co moja kole瘸nka mi mowi豉 i co sama widzia豉m [ jej w這sy ] to nie wida tego zniszczenia ;p
s造sza豉m jeszcze o tym 瞠by my w這sy szamponem przeciw逝pie穎wym, zmywa kolor, ale to z czasem.
marlenu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-10, 10:59   #32
an0138
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 383

tak przeciwluzpiezowy doglebnie oczyszcza i wyplukuje z luski wlosowej farbe, ale na tego efekty radze nie liczyc , nie sa az tak widoczne
sama, farba,nic nie poradzisz, nawet nie probuj bo zafarbuje Ci tylko odrosty a reszty nie ruszy. trzeba zrobic dekoloryzacje zaczynajac od przetrawionych koncowek, jesli sama nie dasz sobie rady musisz isc do fryzjera.
a skad pomsl wody utlenionej??? 3%? w zyciu nie ruszy to bezcelowe.
kup w sklepie rozjasniacz o 5-6tonow poloz na wlosy od koncowek a potem dopiero wyrownaj wlosy farba
an0138 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-10, 14:57   #33
ejMala
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 555
GG do ejMala

u mnie z bardzo ciemnego br您u da這 si przefarbowa na jasny. kupi豉m tylko jasny jasny blond i dlugo trzymalam
Stary 2009-11-10, 17:46   #34
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 883

Mia豉m ten sam problem, m鎩 ciemny br您 rozja郾i豉m wod utlenion !! Po dw鏂h tygodniach stosowania w這sy pi瘯nie si rozja郾i造 i w og鏊e nie zniszczy造. Inn metoda jest kupieniu rozja郾iaj帷ego sprayu joanny i stopniowo rozja郾iac w這sy, ale z tym uwa瘸j bo nawet si nie spostrze瞠sz kiedy zrobi Ci si brzydki rudy kolor. U篡j tylko kilka razy i wyrzu 瞠by nie kusi這
patycek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-10, 18:29   #35
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 005

ja na ciemny br您 nak豉da豉m dwa razy w odst瘼ie kilku dni farb bardzo jasny blond popielaty Wellaton i uzyska豉m efekt jano-br您owych w這s闚 bez rudej po鈍iaty. Z tego co wiem ta farba zawiera rozja郾iacz wi璚 pewnie dlatego zadzia豉豉.
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-13, 18:04   #36
LaLaRe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 840
Pomocy - z ciemnego br您u na 鈔edni br您

witam.. w drugiej po這wie grudnia id do fryzjera.
czy istnieje jaki spos鏏, aby przej嗆 z mojego obecnego koloru [zdj. nr 1 - ja] do tego, kt鏎y jest na drugim lub trzecim zdj璚iu?
mam dosy moich ciemnych [ troche mnie ju przyt豉czaj帷ych] w這s闚, nie opalam si ju - solarium odpada, chcia豉bym si nieco zmieni... ale dbam o w這sy i BARDZO nie chcia豉bym dekoloryzacji st康 moje pytanie - czy bez dekoloryzacji mo積a jako przej嗆 do br您u ja郾iejszego o dobre kilka ton闚? dodam, 瞠 nie farbuj w這s闚 trzeci miesi帷, mam aktualnie czekoladowy br您, ale farba do pewnego stopnia ju si na pewno zmy豉. Czy po na這瞠niu tak jasnego br您u w ogole co z tego wyjdzie? by kto w podobnej sytuacji? b璠 bardzo wdzi璚zna za wskaz闚ki

ps. dodam jeszcze, 瞠 z natury mam w這sy bardzo podobne do zdj璚ia nr 3

Pom騜cie mi prosz..
Stary 2009-11-14, 00:04   #37
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007
Dot.: Pomocy - z ciemnego br您u na 鈔edni br您

Bez dekoloru nie mozna
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-12-06, 22:29   #38
Zostan_Przy_Mnie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Smile Z ciemnego br您u na jasny :)

Czesc wszystkim

Naturalnie jestem ciemn szatynk ale zafarbowalam wlosy na ciemny br您. Miejscami mam jasniejsze wlosy, nawet udalo si pasemko blond. Chcia豉bym zmieni kolor w這s闚, bardzo podoba mi si jasny br您, karmel. Zastanawiam si czy jest jaka farba kt鏎a mi troche rozjasni ten br您? W farbowaniu mam wprawe wi璚 nie piszcie zebym poszla do fryzjerki bo mialam juz praktyki i umiem farbowac Jak znacie jakies rozjasniace na jasny br您 farby to podajcie mi nazwy prosze.

Wklejam zdj璚ie (teraz moje wlosy s troche jasniejsze niz na tym zdjeciu)
PS. Moze wy mi doradzicie jaki kolor by wygl康a dobrze u mnie?
Zostan_Przy_Mnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-17, 15:03   #39
bbeeaattaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam was dziewczyny! Chcia豉m zapyta czy wasze br您y by造 farbowane, bo moje w這sy s z odrostami ciemny blond a reszte ciemny br您. Wczoraj by豉m u fryzjera i powiedziano mi 瞠 farba blond nie "przegryzie" farbowanego br您u i konieczny jest rozja郾iacz. Boj si tego rozja郾iacza i efekt闚 jakie mo瞠 wywo豉c...My雲a豉m o tym zeby przefarbowea ca這嗆 na ciemny br您 a potem za jakie dwa tyg wypr鏏owac metod z blondem 瞠by rozjasni. Co o tym my郵icie??
bbeeaattaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-17, 15:11   #40
Anethka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 847

Farba nie rozja郾i farby, Beato.
Stary 2010-04-20, 17:01   #41
xsxs
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 569

z farbowanego ciemnego br您u nie zejdziesz na jasny br您 farb, bo farba nie rozja郾ia w這s闚
tu pomo瞠 軼i庵anie koloru, lub opcja kt鏎a mniej uszkodzi w這s to pasemka
dla kogo warto 篡. <3

xsxs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-04-20, 19:56   #42
visionAM
Zakorzenienie

jako u mnie farba nak豉dana na farbowane w這sy "przegryz豉" si i rozja郾i豉...
Stary 2010-04-21, 10:31   #43
Naur
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 437

No ja w豉snie wczoraj na這篡豉m na ciemny br您 (farbowany) farb Wellaton 12/0, trzyma豉m 50 min i dzisiaj mam ju 1-2 tony ja郾iejszy br您. Wi璚 farba owszem nieco rozja郾i mo瞠, ale musi to by farba blond rozja郾iaj帷a, czyli z wod prawdopodobnie 9%.
Teraz b璠 dodawa delikatne pasemka i gotowe!
Naur jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-17, 18:02   #44
iluzoryczna
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Sluchajcie, mam wlosy w kolorze ciemnego brazu, bardzo chcialabym miec jasny braz, mam ochote ufarbowaac wlosy jasnym bladem zeby rozjasnic...myslicie ze to dobry pomysl ? Wiem, ze juz dawalyscie odpowiedzi na takie pytania, ale mam obawy...mam wlosy krecone, czyli z natury suche, choc dbam o nie i nie sa az tak przesuszone, sa miekkie, ale boje sie ze zrobi mi sie tzw. szopa, i wlosy beda sztywne, a w dodatku beda wypadac. Pole熯ie mi dobra fabre, ktora da efekt jasnego brazu, a wlosy pozostan nadal w dobrej kondycji. Licze na wasze odpowiedzi ;-)

Edytowane przez iluzoryczna
Czas edycji: 2010-05-17 o 18:06
iluzoryczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-05-17, 18:58   #45
visionAM
Zakorzenienie

mo瞠sz spr鏏owa farbami Welli - wybierz sobie jak捷 z poziomu 12, one s rozja郾iaj帷e wi璚 na pewno chwyc Twoje w這sy (przynajmniej powinny) i my郵, 瞠 rozja郾i delikatnie do ja郾iejszego br您u ni masz obecnie
http://www.wellaton.pl/produkty.html
Stary 2010-07-29, 11:33   #46
kaajka1
Przyczajenie

Dot.: z ciemnego br您u na jasny br您 b康z kasztan?

ja tym robi豉m kiedy mia豉m ciemnobr您owe i wysz造 jeszce ciemniejsze;(( i z tego co wiem nie tylko mi...
a wczoraj z tej samej firmy zrobi豉m sobie kolorem ciemny blond i nie ma praktycznie 瘸dnej r霩nicy.. chyba konieczna jest farba... bo rozja郾iacz nie wchodzi w gre.. zab鎩stwo dla w這s闚;/
kaajka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-10-14, 23:52   #47
filemonka5_35
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26
GG do filemonka5_35

witam. Mam problem. Malowa豉m dzi w這sy i zmiesza豉m dwie farby jasny i 鈔edni br您 [firma wellaton] i wysz造 mi baaaardzo ciemne.jak dla mnie to one s czarne tylko pod 鈍iat這 maj 豉dn br您ow po鈍iat. moja siostra twierdzi 瞠 to ciemny br您..jak zobaczy豉m si w lustrze to si rozp豉ka豉m bo nie chcia豉m czarnych w這s闚 ;( zacz窸am wi璚 je co chwile my [umy豉m, wysch造 to znowu my豉m] zrobi豉m tak 7 razy. jutro powt鏎ka.;/ w sobot chc sobie znowu pomalowa w這sy ciemnym blondem aby rozja郾i obecny. co o tym s康zicie? rozja郾i si? a mo瞠 macie jaki inny spos鏏 na jego rozja郾ienie.Tylko 瘸dnej wody utlenionej i rozja郾iaczy bo to za bardzo niszczy a mi wystarczy 瞠 s ju cie鎥ie jak druty Musz szybko si pozby tego koloru bo oszalej. ;((((PROSZ O SZYBK ODP!!
filemonka5_35 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-30, 20:41   #48
bella_luna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 66
pomo瞠cie? prosz :prosi:

witam. by這 ju wiele takich w徠k闚 zapewne, ale mam nadziej, 瞠 udzielicie mi pomocy. moja sytuacja wygl康a tak, 瞠 mam w這sy koloru ciemny br您. wcze郾iej by造 czarne, ale si sp逝ka造. na dole ja郾iejsze. dwa lata temu pofarbowa豉m w這sy schwarzkopf'em na br您, kt鏎y mia zej嗆 po 2o kilku myciach, zszed, ale do jasnego br您u! tymczasem moje w這s maj naturalny kolor z這cisty blond. odrost闚 nie mia豉m... :/ wi璚 jednolity kolor-jasny br您, taki mi odrasta. ale po pewnym czasie chcia豉m mie blond z powrotem, wi璚 rozja郾i豉m w這sy, co oczywiste, albo i nie..., sko鎍zy這 si na jasnym i nienaturalnym blondzie. jak to zobaczy豉m, my郵a豉m, 瞠 mnie szlag trafi wi璚 polaz豉m do fryzjerki, jak si p騧niej okaza這 niedo鈍iadczonej, przy czym, kto mi j poleca..., chcia豉m, 瞠by mi zrobi豉 na g這wie z powrotem jasny br您, czyta豉m tu wiele razy, 瞠 na blond w這sach rozja郾ianych nawet ciemny blond b璠zie wygl康a jak ciemny br您, ale si nie odzywa豉m, gdy fryzjerka nak豉da豉 mi na w這sy prawie czarny kolor.... m闚i豉, 瞠 si wyp逝cze.... i tak od roku chodz z ciemno br您owymi w這sami
niby mam ciemne brwi, og鏊nie opraw oczu, ale jestem blada, jak wida na zdj璚iach. poza tym ten kolor mi po prostu nie pasuje, jest zbyt wyrazisty. tymczasem m鎩 "typ urody" jest md造 (nie wiem jak to inaczej okre郵i)- mam ciemnoniebieskie oczy, czasami ciemnoszare.
jakie sposoby nieinwazyjne na rozja郾ienie?
czy cytryna i rumianek mog podzia豉 na takie w這sy?
a soda oczyszczona+ szampon przeciw逝pie穎wy?
p.s nie mam zniszczonych w這s闚, trzymaj si dobrze. jest ich du穎, ale s cienkie. poza tym teraz jak mam odrosty- to na przemian s albo popielaty blond, albo br您. tylko, 瞠 nie chc czeka a mi odrosn,... mam w這sy prawie do pasa, i szkoda by這by je 軼ina, poza tym nie chc biega z w這sami na wp馧 czarnymi i blond. wola豉bym rozja郾ia te w這sy do takiego w miar jasnego br您u, 瞠by si jako "zla造" z odrostami.
z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg klj-horz.jpg (46,1 KB, 108 za豉dowa)
bella_luna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-05-31, 19:09   #49
littlei
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 155
Dot.: pomo瞠cie? prosz :prosi:

Witaj
Na Twoim miejscu spr鏏owa豉bym z k徙iel rozja郾iaj帷, je郵i nie chcesz ich drastycznie rozja郾i.
littlei jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-01-17, 11:40   #50
Mangalina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Z br您u na ja郾iejszy br您?

Hej dziewczyny, mam w這sy w kolorze br您owym ( taka czekolada) a chcia豉bym ja郾iejszy, my郵icie 瞠 np. refleksami by si uda這?
Mangalina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-05-30, 19:37   #51
heysel
Przyczajenie

Z ciemnego(farbowanego) br您u na jasny br您

Witam. Mam generalnie kr鏒kie w這sy, jedynie z d逝窺z grzywk. W lutym mi troszk odbi這 i postanowi貫m si przefarbowa. Pierwotnie mia貫m ciemne blond w這sy, troch br您, troch przechodz帷e w szare, trudno sprecyzowa. U篡貫m loreal castingu(do 28 my) ciemna czekolada i wysz造 w這sy troszk ciemniejsze, bardziej br您owe. Do嗆 dobrze to wygl康a這, a utrzymuje si troch d逝瞠j ni te 28 my. Ostatnio jednak postanowi貫m spr鏏owa jeszcze raz, tym razem loreal castingiem ciemny br您, gdzie 3 tyg temu. Pocz徠kowo w這sy wysz造 prawie czarne. Okropnie to wygl康a這. Po intensywnym szorowaniu, mam ciemny br您, pod s這鎍e troch taka czerwonawa po鈍iata, czasem wida czarne. Nie pasuje to jednak do mnie, 幢e si czuje w takich w這sach, najlepiej bym wr鏂i do pierwotnego i tak nie eksperymentowa ju wi璚ej, nie chc jednak si teraz przed wakacjem opiernicza na 造so, a zabieg dekoloryzacji poza tym, 瞠 niszczy w這sy jest r闚nie dla mnie za drogi.

I teraz mam pytanie - czy mo積a jako stopniowo wraca do jasnego br您u, a najlepiej ciemnego, troch 'szarawego' blondu, bez ingerencji fryzjera? Czyta貫m o u篡ciu wody utlenionej, czy rumianku - i tu pytania:
- jak to niszczy w這sy
- czy przypadkiem nie p鎩dzie kolor w rudy, rudawy? (czego bym cholernie nie chcia)
- czy s mocno widoczne efekty? Jaki roztw鏎 wody utlenionej?

Czyta貫m te o u篡ciu farby wellaton jasny blond popielaty http://blond-bunny.blogspot.com/2011...sny-blond.html i, 瞠 w闚czas wychodzi jasny br您 bez czerwonej po鈍iaty. To prawda? Czy jaka jeszcze inna farba mog豉by by u篡ta i je郵i ta jest dobra to na ile j na這篡 etc?

Bardzo prosz o opinie i pomoc : )
heysel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 16:14   #52
Kinqusiaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 29
Z ciemnego br您u na jasny br您

Witam.
Bardzo prosz o pomoc kobiety znaj帷e si na farbowaniu w這s闚. 3 dni temu zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您 niestety wyszed mi czarny miejscami jest ciemny br您, poniewa farba na szcz窷cie troszk si zmywa. W szkole bardzo na mnie wyzywaj, wi璚 mam pytania:
1. Czy za tydzie lub dwa mog豉bym p鎩嗆 do fryzjera na przefarbowanie na jasny br您 ?
2.Czy obejdzie si bez dekoloryzacji ? poniewa mam cienkie w這sy, a to bardzo je niszczy.
3.Jaki kolor mniej wi璚ej wyjdzie ? Nie chcia豉bym mie rudawego.

Bardzo, bardzo prosz o pomoc
Kinqusiaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-21, 17:50   #53
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2
Dot.: Z ciemnego br您u na jasny br您

Cytat:
Napisane przez Kinqusiaa Poka wiadomo嗆
Witam.
Bardzo prosz o pomoc kobiety znaj帷e si na farbowaniu w這s闚. 3 dni temu zafarbowa豉m w這sy na ciemny br您 niestety wyszed mi czarny miejscami jest ciemny br您, poniewa farba na szcz窷cie troszk si zmywa. W szkole bardzo na mnie wyzywaj, wi璚 mam pytania:
1. Czy za tydzie lub dwa mog豉bym p鎩嗆 do fryzjera na przefarbowanie na jasny br您 ?
2.Czy obejdzie si bez dekoloryzacji ? poniewa mam cienkie w這sy, a to bardzo je niszczy.
3.Jaki kolor mniej wi璚ej wyjdzie ? Nie chcia豉bym mie rudawego.

Bardzo, bardzo prosz o pomoc
je郵i chcesz mie jasny br您 to ju ci m闚ie co mo瞠sz zrobi:
1- wyp逝ka kolor myj帷 szamponem przeciw逝pie穎wym- wysusza niestety!
2- dekoloryzacja- powinna do jasnego brazu/ ciemnego blondu wypluka..
3- rozja郾ianie lub k徙iel rozja郾iaj帷a.. to juz moze poniszczyc troche w這sy..
tak czy siak ja bym poczeka豉 z farbowaniem.. najlepiej wyp逝kuj kolor na poczatek .. i odzywiaj duzo..
Stary 2013-01-08, 17:39   #54
mroczkosia
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
z ciemnego brazu na jasny/ zloty braz

Witam, obecnie mam ciemny br您 farbowane chcialabym miec jasny braz tak jak patrycja kazadi na tym zdjeciu http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=3&theater
czy macie jakis dobry sposob aby uzyskac taki kolor?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg patrycja.jpg (48,7 KB, 28 za豉dowa)
mroczkosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-03, 22:38   #55
pomaranczka_8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Z ciemnego br您u na jasny?

Hej dziewczyny. Mam do was pytanko, nigdy nie farbowa豉m w這s闚, moj kolorek wygl康a mniej wi璚ej tak jak na pierwszym zdj璚iu. Czy da rad zej嗆 z tak ciemnego koloru na taki jasny br您 jak na drugim zdj璚iu bez rozja郾iania?
1)
2)
pomaranczka_8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 00:26   #56
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: Z ciemnego br您u na jasny?

Mo瞠sz pr鏏owa u篡wa farb rozja郾iaj帷ych- pewnie kilku, ale lepsza by豉by jedna k徙iel rozja郾iaj帷a i na to odpowiednia farba.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-04, 08:56   #57
pomaranczka_8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 15
Dot.: Z ciemnego br您u na jasny?

Czy taka k徙iel bardzo niszczy w這sy? moje w這sy s z natury kr璚one co jak wiadomo wi您e si z puchem. Ostatnio 軼ie豉m w這sy do 這patek i ich stan si poprawi, aczkolwiek nie wyobra瘸m zn闚 軼ina w這s闚 bo i tak s kr鏒kie
pomaranczka_8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-03-05, 18:19   #58
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409
Dot.: jak uzyskac jasny braz?

To zale篡 od ich stanu, ale jedna nie powinna zaszkodzi przy dobrej piel璕nacji.

Wys豉ne poprzez Sony Xperia Z2.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-28, 21:18   #59
poluniax
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Przej軼ie z ciemnego br您u na jasny.

Od dawna nosz si z zamiarem przej軼ia z moich ciemnych br您owych w這s闚 na jasny,ciep造 odcie. Nie bardzo tylko wiem czy moje w這sy w這sy po takim eksperymencie nie zostan w op豉kanym stanie i razem z nowym kolorem nie po瞠gnam si z d逝go軼i w這s闚. Powiedzcie, je瞠li macie do鈍iadczenia w tym temacie.
poluniax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2015-05-28, 21:20   #60
zakonna
Naczelna Nastolatka

Wiadomo軼i: 24 975
Dot.: Przej軼ie z ciemnego br您u na jasny.

Ja z ciemnych przesz豉m na z這ty ciep造 鈔edni blond. Ale profesjonalnie u fryzjerki. W這sy s w super stanie
Odpowiedz

Tagi
blond br您 w這sy, br您owe w這sy, ciemne w這sy, cienkie wlosy, farba, farbowanie, farbowanie - rozjasnianie, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, rozja郾ianie w這s闚 braz, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-10-03 16:20:21

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.