blond w這sy? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-23, 14:23   #1
thetruemayhem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

blond w這sy?

dziewczyny ostatnio mam ogromny dylemat! marz mi si blond w這sy. z natury mam w這sy 鈔edniego blondu. oczy niebieskie, bardzo jasn cer, jasne brwi. od lat jednak farbuje w這sy na czarno. wszyscy m闚i mi, 瞠 nie b璠zie pasowa mi blond, no, ale ja z natury jestem w ko鎍u blondynk...mam ju do嗆 malowania brwi na czarno:| bez make upu wygl康am nie豉dnie, te czarne w這sy mnie przyt豉czaj, a mam jakie dziwne wra瞠nie, 瞠 w blondzie du穎 lepiej si wygl康a. nie wiem co robi. bardzo szkoda mi w這s闚. ostatnim razem eksperymentowa豉m dok豉dnie w zesz造m roku, tak瞠 we wrze郾iu/pa寮zierniku, chcia豉m uzyska w這sy czerwone, uzyska豉m jednak rude. mia豉m je jakie 2/3 miesi帷e i zn闚 wr鏂i豉m do czarnego, bo stwierdzi豉m, 瞠 by這 mi w czarnych najlepiej, ale w rudym te wygl康a豉m dobrze, jednak wygl康a造 dobrze one w dziennym 鈍ietle, najlepiej w s這鎍u, bo tak to wygl康a造 tak buro...niezbyt. w這sy sobie bardzo zniszczy豉m... kiedy mia豉m g瘰te, a teraz mam cienkie, dlatego boje si zaryzykowa... bo je郵i przefarbuje, a b璠zie mi w nich bardzo nie豉dnie...? a d捫 do tego by wygl康a lepiej ni teraz. nie wiem, mo瞠 kupi peruk 瞠by zobaczy jak mi b璠zie w takich w這skach. a mo瞠 s takie spraye koloryzuj帷e? co by軼ie zrobi造 na moim miejscu?
thetruemayhem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-23, 14:55   #2
xcatwomanx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 23
Dot.: blond w這sy?

Nie musisz ich farbowac na blond, najlepiej um闚 si do fryzjerki na dekoloryzacj.
xcatwomanx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-23, 16:02   #3
thetruemayhem
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

a czy dekoloryzacja niszczy wlosy tak samo jak rozjasniacz, czy jednak mniej? jak to w ogole wyglada? jaki mniej wiecej uzyskam kolor po dekoloryzjacji? tak jak pisalam mialam sredni blond, pozniej czarne, pozniej rude, pozniej znow czarne. hm?
thetruemayhem jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-23, 18:41   #4
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 409

poczytaj sobie ca貫 forum dot. dekoloryzacji, jest tam sporo specjalist闚

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-23, 21:40   #5
Agatau88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 13 007

http://wizaz.pl/forum/showthread.php...8#post36712078

zamiesc zdjecia.
Agatau88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.