kosmetyki Cien - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-02-21, 17:19   #31
201606240916
Konto usunięte

Dot.: kosmetyki Cien

Z kosmetyków Cien polecam:
- płyny do kąpieli
- żele pod prysznic
- płyn do higieny intymnej
- mleczka do ciała
- żel aloesowy Cien Med
- mydło w płynie
- mydełka, takie podobne do Dove

Nie polecam natomiast zmywacza do paznokci. Dla moich paznokci za mocny. Ścierał lakier razem z płytką paznokcia!
201606240916 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:48   #32
nagiAkt
Zadomowienie

kurczę, gdzie w Lidlu są płatki pilingujące? tak sie na nie czaje..
co powiecie jeszcze na temat żeli pod prysznic? jak wyglądają składowo?
miała któraś z was krem do rąk tan taki z miodem chyba? jak się sprawuje?

Osobiście mogę polecic odżywkę do włosów z serii Cien med aloesową.
pielęgnuje włosy, jest delikatna, pięknie pachnie i ma króciutki przyjazny skład.
Mydło także mogę polecic. miałam nie to oliwkowe tylko to drugie z ziarenkami pilingującymi. świetny zapach. niezastąpione są płatki kosmetyczne.
nie rozdzierają się i nie przypominają waty jak niektóre. polecam.

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 11:24   #33
jassminaa
Raczkowanie

GG do jassminaa

Ja stosuję jak na razie odżywkę do włosów Repair&Care z olejkiem makadamia (biała z różowym paskiem), zawiera dwa lekkie silikony, nie obciąża mocno, włosy po niej mi się lepiej układają, są bardziej zdyscyplinowane.

jassminaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 15:35   #34
Śnieżka
Zakorzenienie

a pomadki lidlowe uzywała któras z was?
Śnieżka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-03, 16:13   #35
Tereskaa
Zakorzenienie

Jeśli pytasz o te ochronne to ja miałam tą niebieską i szczerze odradzam! Mimo, że datę ważności jeszcze ma długą to jest taka jakby była przeterminowana, tzn. ma konsystencję uniemożliwiającą rozsmarowanie i śmierdzi jak przeterminowany kosmetyk. NIE POLECAM

Jem mniej, bramy raju są wąskie

Tereskaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-13, 08:23   #36
Doriskaaa
Raczkowanie

skończył mi się szampon do włosów, a że byłam w lidlu zaryzykowałam ten do włosów farbowanych nie pamiętam dokładnej nazwy Cien w białej butelce włosy mam po nim rewelacyjne :d miękkie, i baaaaaardzooo błyszczące jestem w szoku
Doriskaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 10:20   #37
mtc55
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 62

Od długiego czasu używam Płyn do Higieny intymnej Cien - polecam. Dobrze pielegnuje, nie podrażnia a wręcz łagodzi podrażnienia.

Wczoraj kupiłam Balsam do ciała do skóry wrażliwej, bezzapachowy. Skład wydał mi się przyjazny, cena malutka przy butli 500ml. Ma lekki chemiczny zapach - wystarczy jakiś olejek lub dodatek innego balsamu pachnącego i będzie oki Ja dodaje do balsamów oliwę z oliwek, gdyż wtedy lepiej się wchłania a balsam wtedy lekko natłuszcza oprócz nawilżania więc zapach oliwy dominuje do czego się już przyzwyczaiłam. Skład balsamu - alkohol dalej w składzie niż w wersji do skóry suchej, naturalne oleje - zachęcił mnie do zakupu jako bazy balsamowej do mieszania z olejami. Do nawilżania ciała taki mix jest super, szybko się wchłania , nawilża i zmiękcza skórę.

Mój blog włosowy

[ross_i]943706[/ross_i]
mtc55 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 22:20   #38
maswerka
Zadomowienie

Szampon Cien oliwkowy, to wg mnie rewelacja. Kupiłam tylko dlatego, że ma poręczne opakowanie na basen i pachnie oliwkami. Nie spodziewałam się takich efektów. Mam włosy puszyste, gęste, nie do ogarnięcia. Po większości szamponów mam siano na głowie, którego nie idzie rozczesać. Ten szampon nawilżył, zmiękczył i ujarzmił włosy. Nie jestem zadowolona z niektórych kosmetyków z Lidla, ale ten mnie zaskoczył pozytywnie.

maswerka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:41   #39
Alais87
Raczkowanie

Nareszcie znalazłam odpowiedni wątek .

U mnie w Lidlu z okazji remontu będzie wyprzedaż wszystko -25% i chciałam wiedzieć czy istnieją jakieś lidlowskie kosmetyki warte kupna. Wiecie, czy jest coś z tego działu po co warto się pofatygować i spędzić cały ranek w kolejce.
Wypróbuję wszystkie produkty jakie tu polecacie.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-03-07 o 19:54 Powód: dopiska:-)
Alais87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 20:14   #40
Haggat
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Osobiście mogę polecic odżywkę do włosów z serii Cien med aloesową.
pielęgnuje włosy, jest delikatna, pięknie pachnie i ma króciutki przyjazny skład.Niezastąpione są płatki kosmetyczne. nie rozdzierają się i nie przypominają waty jak niektóre. polecam.
Zgadzam się z tym w 100 % i polecam. Jak dla mnie najlepsze a testowałam już chyba wszystkie firmy. Za 120 szt ok.2,30 czy mniej, nie dostaniesz taniej takiej ilości a jakość bardzo dobra.
Seria Cien aloesowa jest podobno rzadko dostępna a szkoda bo bardzo chwalona na wizażu.
Cytat:
Napisane przez maswerka Pokaż wiadomość
Szampon Cien oliwkowy, to wg mnie rewelacja. Kupiłam tylko dlatego, że ma poręczne opakowanie na basen i pachnie oliwkami. Nie spodziewałam się takich efektów. Mam włosy puszyste, gęste, nie do ogarnięcia. Po większości szamponów mam siano na głowie, którego nie idzie rozczesać. Ten szampon nawilżył, zmiękczył i ujarzmił włosy. Nie jestem zadowolona z niektórych kosmetyków z Lidla, ale ten mnie zaskoczył pozytywnie.
Chyba się skuszę na ten szampon jak kiedyś wpadnę do lidla. Ciekawa jestem efektów bo szukam szamponu który nie będzie mi przesuszał włosów.

Moje włoski
Olejowanie od 04.2011
Haggat jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 15:53   #41
Alais87
Raczkowanie

Poszłam dzisiaj na zwiady, wyprzedaż jest jutro a wsześniej nawet nie przechodziłam obok tych kosmetyków i chciałam mieć jako takie rozeznanie.
Niestety w moim Lidlu nie ma serii Cien Med aloesowej, ogólnie kosmetyków jest mało.
Może to i lepiej, przynajmniej nie wydam za dużo.
Jest tylko jeden rodzaj balsamu i mleczka do ciała, tylko 2 rodzaje odżywki do włosów i nie ma pianki do mycia twarzy Iseree jest za to żel i peeling (te dwa produkty wezmę na pewno). Perfum nie ma wogóle.

Wishing On A Star
Stary 2012-03-09, 08:30   #42
Alais87
Raczkowanie

Ok, wróciłam z ''wyprawy'', kupiłam 2 szampony do włosów, żel do mycia twarzy i peeling, balsam i mleczko do ciała oraz mydło w płynie zapłaciłam z rabatem 27,32 normalnie bez rabatu 36,43.
Wszystko oprócz żelu i peelingu w wielkich butlach.

Szał w tym sklepie, ludzie brali po całe kartony produktów.

Wishing On A Star

Edytowane przez Alais87
Czas edycji: 2012-03-09 o 08:40
Stary 2012-03-09, 09:35   #43
Azra
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Alais87 Pokaż wiadomość
Ok, wróciłam z ''wyprawy'', kupiłam 2 szampony do włosów, żel do mycia twarzy i peeling, balsam i mleczko do ciała oraz mydło w płynie zapłaciłam z rabatem 27,32 normalnie bez rabatu 36,43.
Wszystko oprócz żelu i peelingu w wielkich butlach.

Szał w tym sklepie, ludzie brali po całe kartony produktów.
Faktycznie zaszalałaś . Czy balsam jest w opakowaniu z pompką? Planuję go kupić jak skończę obecny, zależy mi tylko żeby się nie kleił za mocno, co do reszty to nie mam wymagań, bo smaruję się zawsze na ostatnią chwilę, czyli jak mnie już swędzi skóra . A pompki uwielbiam we wszelkich możliwych kosmetykach, więc jak tylko jest okazja - kupuję . Widziałam też zmywacz do paznokci z pompką, jest wersja z acetonem i bez acetonu (za to, jak to zazwyczaj bywa, aceton jest zastępowany octanem etylu, który wcale nie jest lepszy, a nawet wręcz przeciwnie, także uwaga).

Które szampony? Ostatnio patrzyłam na te w przezroczystych opakowaniach (pomarańczowy, zielony i różowy).

Pianki do twarzy nigdy u siebie nie widziałam, seria z aloesem i seria med są w ofercie czasowej z gazetki, więc musisz poczekać .

A mydło w płynie który zapach? Ja mam obecnie z lilią wodną i czymś tam , żółty kolor.

Osobiście planuję zakup i przetestowanie antyperspirantu w kulce, pasty do zębów (kiedyś miałam, ale nie pamiętam), szczoteczki do zębów i szamponów.
Azra jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-09, 14:05   #44
Alais87
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Azra Pokaż wiadomość
Faktycznie zaszalałaś . Czy balsam jest w opakowaniu z pompką? Planuję go kupić jak skończę obecny, zależy mi tylko żeby się nie kleił za mocno, co do reszty to nie mam wymagań, bo smaruję się zawsze na ostatnią chwilę, czyli jak mnie już swędzi skóra . A pompki uwielbiam we wszelkich możliwych kosmetykach, więc jak tylko jest okazja - kupuję . Widziałam też zmywacz do paznokci z pompką, jest wersja z acetonem i bez acetonu (za to, jak to zazwyczaj bywa, aceton jest zastępowany octanem etylu, który wcale nie jest lepszy, a nawet wręcz przeciwnie, także uwaga).

Które szampony? Ostatnio patrzyłam na te w przezroczystych opakowaniach (pomarańczowy, zielony i różowy).

Pianki do twarzy nigdy u siebie nie widziałam, seria z aloesem i seria med są w ofercie czasowej z gazetki, więc musisz poczekać .

A mydło w płynie który zapach? Ja mam obecnie z lilią wodną i czymś tam , żółty kolor.

Osobiście planuję zakup i przetestowanie antyperspirantu w kulce, pasty do zębów (kiedyś miałam, ale nie pamiętam), szczoteczki do zębów i szamponów.
Więc tak, te duże balsamy (500ml) które wziełam nie mają opakowania z pompką, z dozownikiem były tylko takie małe, szampony zielony zioła + aloes i pomarańczowy papaja + brzoskwinia, mydło zielone lime + vanillia - czuć jedynie to pierwsze.
Na obecną chwilę nic więcej nie mogę powiedzieć, jeszcze nigdy nie używałam żadnych kosmetyków Cien. Głównie z powodu jak już napisałam, w moim Lidlu jest mały wybór, są wyłącznie podstawowe, nie ma w czym przebierać.

Wishing On A Star
Stary 2012-03-09, 14:37   #45
prettysimple
Zadomowienie

U mnie prawie cała rodzina używa szamponów, płynów do higieny intymnej i żeli pod prysznic tej firmy. Głównie ze względu na dużą pojemność i niską cenę. Sama użyłam parę razy i są całkiem ok.
Stary 2012-03-12, 11:04   #46
EarlGrey
Wtajemniczenie

Ja z lidla obecnie używam oliwkowego szamponu do włosów i polecam bardzo fajny i wydajny, mam jeszcze piankę do włosów Cien również jestem zadowolona, ale zastanawiam się nad różem do policzków z pędzelkiem jest przeceniony u mnie na 4,99 a nie wiem czy jest dobry miała któraś?>?
Stary 2012-03-18, 09:53   #47
akasheni
Raczkowanie

Ja używam mało kosmetyków z Lidla (choć sam sklep bardzo lubię) ale jedna rzecz zawsze musi być u mnie w łazience, mianowicie żel pod prysznic Cien 1l, dostępny standardowo w wersjach
żółty (kwiatowy, mój ulubiony),
zielony (zwie się jakoś asian inspiration, taki trochę męski, ale łaaadny)
niebieski (morski)
oraz przy akcjach XXL różowy (ylang ylang + paczula), pomarańczowy (obłędna, energetyzująca pomarańcza) oraz przeźroczysty (kiwi + banan) - powiększone wersje żeli cien dostępnych w op. 300 ml.

Dobra cena - 7 zł, intensywnie pachnie, czuć jeszcze po wytarciu się, dobrze pieni, dość gęsty i wydajny, nadaje się do mycia włosów. Ja używam szamponu bez sls, ale TŻ zadowolony, że nie musi się zastanawiać czym myć Polecam!
akasheni jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 19:31   #48
201705042038
Konto usunięte

Ja mam na razie szampon w białej butli (Sensitive przeciwłupieżowy) i odżywkę z tej samej linii dodającą objętości. Jak dla mnie zestaw idealny, szampon dobrze myje, nie podrażnia, nie wysusza, odżywka wygładza i zmiękcza, ale nie obciąża. Jestem bardzo zadowolona z tych kosmetyków.
201705042038 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 19:56   #49
friable
Raczkowanie

Kosmetyki cien są w regularnej sprzedaży czy tylko okresowo? Jeśli ta druga opcja, to czy ostatnio widziałyście?
friable jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-18, 20:58   #50
201705042038
Konto usunięte

Aha - używałam też pomadki miodowej, sama nie wiem, co o niej myśleć, w sumie nawilża dobrze, ale ma dziwną konsystencję, smakuje jak plastelina. Podoba mi się patent z otwieraniem jedną ręką. Tej miodowej raczej nie kupię, ale może spróbuję innych.
201705042038 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-13, 18:49   #51
mietowa_czekoladka
Przyczajenie

Ja ostatnio skusiłam się na antyperspirant w kulce - za 3,5 dostałam niezły produkt Co prawda, od jakiegoś czasu stosują bloker z ziai, ale ten antyperspirant z lidla dobrze zastępuje dove, nivea czy osławiony mineralny z garnier.
mam płatki do zmywania makijażu - najlepsze jakie miałam
czaję się na szampony
Stary 2012-05-04, 10:44   #52
Ofca w Wielkim Miescie
Rozeznanie

Używałyście kosmetyków Cien typu podkład, cień do powiek czy róż? Będą teraz w Lidlu dostępne ale nie wiem czy warto je kupić.
Ofca w Wielkim Miescie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 17:20   #53
xiuxiuejar
Przyczajenie

Ja z Cien polecam oliwke do masażu. W promocji za 3.99 - baaaardzo wydajna, swietna buteleczka, wchłania się, spokojnie można używac jako balsamu, bo cudnie nawilża skórę
Pięknie pachnie i zapach dłuuuugo się utrzymuje. Naprawdę byłam w szoku Cudo
xiuxiuejar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 23:24   #54
MagdaM46
Raczkowanie

Ja bardzo lubię ich mydła Cien z algami morskimi i drobinkami peelingującymi oraz oliwki do masażu, bo mam bardzo sucha skórę ciała, a one właśnie nawilżają, szybko się wchłaniają i są niedrogie.
MagdaM46 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 19:55   #55
embe87
Raczkowanie

ostatnio mama sprezentowała mi podwójny róż z lidla i sobie poki co chwalę
embe87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-21, 09:07   #56
Libra85
Przyczajenie

Kupiłam jakiś czas temu Lubemu Kremowe mydło w płynie pomarańczowe i biała herbata bodajże. Zachwycił mnie jego zapach, bo lubię cytrusy. Niedawno kupiłam dla siebie, ale niestety z moją wrażliwą, raczej suchą skórą, mogę o nim zapomnieć. Mydło myje, cudnie pachnie, ale kosmicznie wysusza Zastanawia mnie czemu nazwali je kremowym, skoro wcale takim nie jest.
Libra85 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 11:08   #57
kasztanka3
Pani Mizantrop

Miałam żel pod prysznic Cien, taki kremowy o zapachu mango, był bardzo fajny, wydajny i ślicznie pachniał, ale osobiście bardziej podpasowały mi żele Finale (też z Lidla). Śmieszna cena (1,79 ) a żele w ogóle nie wysuszają i ten fioletowy ma uroczy zapach.
kasztanka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 18:09   #58
Tawerna
Rozeznanie

W zeszłym tygodniu znalazłam w Lidlu balsam do stóp (Cien, SPA Foot Balm). Zapłaciłam za niego 2.99 zł, bo akurat był na wyprzedaży i powiem szczerze, że jestem bardzo zadowolona z jego działania. Dawno żaden kosmetyk do pielęgnacji stóp, aż tak pozytywnie mnie nie zaskoczył.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Cien-wellness-SPA-Secret-balsam-do-stop-68876-big.jpg (17,1 KB, 18 załadowań)

"I still put on a vest
With an S on my chest
Oh yes

I'm a Superwoman"

Edytowane przez Tawerna
Czas edycji: 2012-11-26 o 18:10
Tawerna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-04, 16:46   #59
kasztanka3
Pani Mizantrop

Kobietki moje drogie, powiedzcie mi, proszę, czy dostanę w Lidlu jakiś fajny balsam do ciała?
Taki, który się szybko wchłania i nie lepi?
kasztanka3 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-05, 16:30   #60
morela123
Przyczajenie

miałam z tej firmy szampon nadający objętoć , mleczko do demakijarzu, tonik i żele
wszystkie te rodukty były fajne i skuteczne
morela123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości