Jaka Fryzurka?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-06, 23:04   #31
Sandrita
Raczkowanie

Dot.: Jaka Fryzurka??

CzeSC! W kazdej fryzurze dobrze wygladasz.Ale moze zmien kolor wlosow na ciemna czekolade bedzie miodzio
Sandrita jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 13:28   #32
dzelka88
Raczkowanie

Dziewczynki mam problem i prosze o szybko odpowiedz Niedługo wybieram sie do sklepu po farbe i nie wiem jaki odcien i z jakiej firmy chce zeby moj kolorek byl ciemny taka ciemna czekoladka prawie czarny ale nie chce by byl taki dziko czarny Ostatnio juz tak mialam kupilam sredni braz z palete i wyszedł mi taki dziki kolor A własnie takiego nie chce, chcialabym zeby ten kolor byl bardziej naturalny PROSZE O SZYBKA RADE BO MAM DOSYC MALO CZASU
dzelka88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 15:55   #33
Ogólnie Zły Leśny Potffór
Raczkowanie

Avatar Ogólnie Zły Leśny Potffór

Jeśli chodzi o farby do włosów - to bezwzględnie kup jakąś z L'Oreala!!! Moja siostra już ładne pare miesięcy temu zafarbowała sobie nią włosy i kolor pięknie się trzyma. Oczywiście, lekko się zmył, ale tak równomiernie, że nie widać różnicy pomiędzy sporymi odrostami a farbą. Dodam, że siostra ma naturalnie włosy brązowe, a czuprynę zafarbowała na ciemny kakaowy brąz (ciemniejszy od naturalnego) - cudowny. Aha, najważniejesze w farbach L'Oreala jest to, że nie nieszczą tak włosów, jak inne farby, a mimo wszystko pięnknie łapią kolor.

To by było na tyle! Pwodzenia z włoskami i milego farbowania!!! ];p
Ogólnie Zły Leśny Potffór jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości