Toner do w這s闚 - porada - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-23, 23:06   #1
woodstock25
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Toner do w這s闚 - porada

Witam was bardzo serdecznie!
Mam pytanie.
Obecnie mam w這sy w kolorze br您owym (dok豉dnie taka nazwa farby, loreal w musie), bardzo kr鏒kie, mocno "na ch這paka".
Mam wielk ochot na sezonowe szale雟two i posiadanie w這s闚 siwych, takich srebrnych/grafitowych. Otrzyma豉m wst瘼nie porady, 瞠 najpierw przy pomocy proszku rozja郾iaj帷ego ce ce i wody utlenionej 6% mam sobie zej嗆 do ca趾owitej bieli a nast瘼nie toner la riche, kolor silver.
Co o tym my郵icie? Czy to mo瞠 si uda? I przede wszystkim - czy aby kolor silver si uda, bez 瘸dnych zielonych przyg鏚... to czy w這sy faktycznie musz rozja郾i do mega bieli? W og鏊e mo瞠 kto z Was ma jakie wspomnienia i porady je郵i chodzi o tonery i uprzedni dekoloryzacj?
Je郵i mo瞠cie, chcia豉bym te zapyta jak si aplikuje taki toner? tak samo jak farb czy jako inaczej?
Z g鏎y dzi瘯i za odpowied!
woodstock25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-24, 10:07   #2
DoDoo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 560
Dot.: Toner do w這s闚 - porada

Je郵i chcesz mie w這sy siwe, to prawdopodobnie wyjd tylko jak b璠ziesz k豉d豉 toner na meeega bia貫 w這ski. Tak swoj drog co to za pomys z siwymi w這skami???
Stary 2012-09-24, 10:51   #3
sajgona
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

to co powiem nie jest zbyt odkrywcze, ale mo瞠 powinna uda si do fryzjera? z do鈍iadczenia wiem, 瞠 takie domowe zabiegi przewa積ie ko鎍z si niezadowoleniem... a i nie ma pewno軼i, czy br您 rozja郾i si do bia貫go [za pierwszym razem w徠pi獧, a do takiego siwego efektu, jak napisa豉 Dodoo, w這sy musz by ultrabia貫. a co jak wyjd rude?
sajgona jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-24, 10:58   #4
DoDoo
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez sajgona Poka wiadomo嗆
to co powiem nie jest zbyt odkrywcze, ale mo瞠 powinna uda si do fryzjera? z do鈍iadczenia wiem, 瞠 takie domowe zabiegi przewa積ie ko鎍z si niezadowoleniem... a i nie ma pewno軼i, czy br您 rozja郾i si do bia貫go [za pierwszym razem w徠pi獧, a do takiego siwego efektu, jak napisa豉 Dodoo, w這sy musz by ultrabia貫. a co jak wyjd rude?
Na 99% wyjd rude za pierwszym razem
Stary 2012-09-24, 14:41   #5
woodstock25
Przyczajenie

Cholera... to troch kiepsko
inspiracja przysz豉 st康, tzn z koloru w這s闚 u tych dziewcz徠 :
http://www.noirnocturne.com/2012/06/...lver-gray.html

W takim razie rozwa輳 pomoc profesjonalisty... albo o ile nie znajd profesjonalisty kt鏎y by to zrobi (pr鏏owa豉m ju...) to w przyp造wie mocy spr鏏uj si rozja郾i do mega bia這軼i.
Ostanie pytanko : czy w razie jakiej mega katastrofy, to czy po odczekaniu powiedzmy.... 24... czy 48 godzin mog sobie strzeli normalnie na powr鏒 br您ow farb?... Wiem, 瞠 w這sy b璠 wtedy chyba w kiepskiej kondycji ale o to zatroszcz si potem odpowiedni kuracj... chodzi tylko o to czy mog si w razie czego uratowa w ten spos鏏 i czy farba zwyk豉, br您owa (taka jak zawsze) pokryje w這sy?
Wielkie dzi瘯i za odpowiedzi!
Stary 2012-09-24, 14:48   #6
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

po pierwsze - 6% ci NIE ROZJASNI, po drugie - nawet 12% rozjasni na 鄴速o-rudy kolor, po trzecie - tak, zniszczy ci w這sy po czwarte - szary wyjdzie ci z fioletowym odcieniem
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-24, 14:55   #7
DoDoo
Zakorzenienie

Straszne w這sy XD

Pewne kolor b璠zie si szybko wyp逝kiwa, jak rozja郾isz, a p騧niej strzelisz br您.
Stary 2012-09-24, 15:00   #8
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez woodstock25 Poka wiadomo嗆
Cholera... to troch kiepsko
inspiracja przysz豉 st康, tzn z koloru w這s闚 u tych dziewcz徠 :
http://www.noirnocturne.com/2012/06/...lver-gray.html

W takim razie rozwa輳 pomoc profesjonalisty... albo o ile nie znajd profesjonalisty kt鏎y by to zrobi (pr鏏owa豉m ju...) to w przyp造wie mocy spr鏏uj si rozja郾i do mega bia這軼i.
Ostanie pytanko : czy w razie jakiej mega katastrofy, to czy po odczekaniu powiedzmy.... 24... czy 48 godzin mog sobie strzeli normalnie na powr鏒 br您ow farb?... Wiem, 瞠 w這sy b璠 wtedy chyba w kiepskiej kondycji ale o to zatroszcz si potem odpowiedni kuracj... chodzi tylko o to czy mog si w razie czego uratowa w ten spos鏏 i czy farba zwyk豉, br您owa (taka jak zawsze) pokryje w這sy?
Wielkie dzi瘯i za odpowiedzi!
btw cudny kolor zw豉szcza ten ciemniejszy szary, nie popiel

tak, b璠ziesz mog豉 zafarbowa rozjasnione w這sy na br您, ale b璠zie szybko schodzi, daj 200%, 瞠 spierze si na rudo

p.s. sama mia豉m niebiesko-siwe (nie popielate) w這sy, takie do嗆 ciemne, poziom 6, ale k豉d豉m na farbowany ciemny blond+toner niebieski... po kilku myciach nie ma po nim 郵adu
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-26, 17:08   #9
azurebird
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 50

Przej軼ie od razu z br您owego na bia造 to kiepski pomys... na twoim miejscu stopniowo rozja郾ia豉bym br您, jak si dojdzie do naprawd jasnych w這s闚, 豉two b璠zie zej嗆 do bia貫go, a p騧niej do szaro軼i. Kto wie, mo瞠 w mi璠zy czasie 'przej軼iowego rozja郾iania' trafisz na 'tw鎩' kolor i odwidz Ci si szaro軼i?

W ka盥ym b康 razie 篡cz Ci powodzenia!
azurebird jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-26, 19:46   #10
woodstock25
Przyczajenie

Wielkie dzi瘯i za sugestie! Bardzo mi pomog造軼ie!
Spr鏏uj zapyta jeszcze w jednym salonie... a jak nie wymy郵 tam 瘸dnego cuda to chyba skorzystam ze stopniowego rozja郾iania o ile mi si nie odwidzi
Jeszcze raz wielkie dzi瘯i!
Stary 2012-09-27, 14:40   #11
Blind
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

rozjasniaj stopniowo,pasemkami, jesli masz krotko sciete wlosy to nawet jesli bardzo sie przesusz to przeciez jak odrosn b璠 zniszczone tylko te wlosy ktore masz teraz na glowie i w przyszlosci bedziesz mogla sciac a reszte miec wzglednie zdrow崙nie liczac rozdwajania sie] kolezanka robila siwe z blondu farbuj帷 farbami typu "gol瑿i popiel"[joanna] i platyna, spr鏏uj
Blind jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.