Jak uzyskac efekt nieładu? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-05, 12:47   #1
aferka
Wtajemniczenie

Jak uzyskac efekt nieładu?

Jak w temacie. Mam włosy krótkie i z założenia miał byc to nieład z gdzieniegdzie odstającymi kosmykami. Sęk w tym, że jakoś nie chce mi się to trzymać na włosach i po dwóch godzinach juz nic mi nie sterczy. Teraz używam tak: podczas suszenia - woda do układania włosów, po wysuszeniu pasta "artystyczny nieład" Welli lub żel Taft (próbowałam zarówno tradycyjny jak i w sprayu). Co o tym myślicie? Może powinnam tej pasty użyć jeszcze na wilgotne włosy? Ale czy wtedy nie będą za bardzo posklejane? Pomóżcie
Dodam, że mam włosy prztłuszczające, więc nie mogę przesadzać z ilością kosmetyków, żeby ich nie obciążyć dodatkowo.
aferka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 13:55   #2
ank@
Rozeznanie

Dot.: Jak uzyskac efekt nieładu?

Witaj Aferko. Ja polecam wypróbowana metodę: suszymy włoski "na nietoperza" czyli głową w dół a potem strzępimy je palcami na gumie do włosów L'oreala. Dość droga ta guma , bo kosztuje 55zł ale niesamowicie wydajna. Kumpelka ją uzywa codziennie już prawie 4 miesiące i dopiero powoli kończy opakowanie. Co ważne, daje się jej malusieńko i nie tłuści włosków
ank@ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 14:18   #3
Filusia88
Zadomowienie

tak tez znam ta gume i jest naprawde swietna, bo nie dosc, ze BARDZO wydajna to co najwazniejsze super skuteczna i wcale nie obciaza wloskow (trzeba jednak pamietac ze uzywa sie jej malutko )
dodam, ze ja takze mam wlosy z tendencja do przetluszczania i jest dla mnie doskonala: dzieki niej uzyskuje efekt pazurkow, wiec do uzyskania nieladu tez bedzie idealna
podsumuje: WARTA swojej ceny
oki dosc juz tej reklamy (ale sie rozpisalam) pozdrawiam
Filusia88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 14:24   #4
aferka
Wtajemniczenie

Właśnie, myślałam o gumie tylko bałam się, że do przetłuszczających się włosków nie jest zbyt dobra, ale może powinnam spróbować.
Dzięki
I jeszcze jedno - gdzie kupujecie tę gumę - w sklepie czy u fryzjera?
aferka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-06, 12:35   #5
Nutek
Raczkowanie

GG do Nutek

Ja swego czasu również miałam bardzo krótkie włoski, coś takiego jak opisałaś i lata całe używałam żelu Loreala Out Of Bed. Bierzesz niewielka ilość, rozprowadzasz po całych dłoniach, klaszczesz w nie i traktujesz nim stracące końcówki. Efekt rewelacyjny. Do kupienie w drogieriach, chyba 17 złotych o ile pamietam. W każdym razie - opłaca się baaaaaaaardzo!
Nutek jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości