nieudana koloryzacja w這s闚 :( - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-09-28, 22:10   #1
karolinaiewa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5
Question

nieudana koloryzacja w這s闚 :(

Witam wszystkie wizazanki, jestem tutaj 1 raz dlatego prosze o wybaczenie. Mam problem z w這sami. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny bl康 jasny br您 taki mysi trudno go okre郵i. 3 razy farbowa豉m w這sy lorealem castingiem ostatni kolor to 810. By豉m zadowolona z farby ale........ podkusi這 mnie w sklepie i wybra豉m farbe loreala tylko 瞠 sublime mousse kolor 700. W這sy wysz造 bardzo ciemne, taki ciemny br您 i niezbyt dobrze si w nim czuj. Pomy郵a豉m o dekoloryzacji elgonem albo przeczeka a kolor si wyp逝cze i tutaj mam zmartwienie czy loreal casting 810 pokryje wyp逝kan 700 sublime mousse. Prosz o rad bo dopiero zaczynam przygod z farbowaniem i nie wiem co robi
karolinaiewa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-28, 22:20   #2
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 414
Dot.: nieudana koloryzacja w這s闚 :(

poczekaj kochana po kilku myciach (szampon przeciw逝pie穎wy powinien da rad), mo瞠 kolor sam zja郾ieje po co od razu niszczy w這ski rozja郾ianiem.

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-29, 00:42   #3
dolfin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 25

zabawne, przedwczoraj zepsu豉m sobie kolor dok豉dnie t sam farb mam nadziej, 瞠 si jako wyp逝cze...
dolfin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-29, 09:33   #4
narjia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 227

Te radz przeczeka, kolor si wyp逝cze, a mo瞠 i po kilku myciach zejdzie do takiego odcienia z kt鏎ego zadowolona b璠ziesz.
Stary 2012-09-29, 11:38   #5
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

3 razy farbowa豉m w這sy lorealem castingiem ostatni kolor to 810. By豉m zadowolona z farby ale........ podkusi這 mnie w sklepie i wybra豉m farbe loreala tylko 瞠 sublime mousse kolor 700. W這sy wysz造 bardzo ciemne, taki ciemny br您

skoro farbowa豉s ca造 czas w這sy na poziomie 8... to muss powinna kupi minimum na poziomie 9 PONIEWA musy wychodz ZAWSZE o TON LUB (w przypadku w這s闚 kt鏎e dopiero niedawno zacz窸a farbowa i ch這n farb) CZASEM 2 TONY CIEMNIEJ!! Wi璚 to nie jest wina farby tylko niewiedzy dziewuszki i tak masz teraz ciemny br您 i je瞠li nie chcesz potem p豉ka to NIE nak豉daj juz nic na w這sy 瘸dnej farby!! poczekaj a sie wyp逝cz i dopiero wtedy zr鏏 sobie delikatna k徙iel rozja郾iaj帷a chyba ze wyp逝cze ci sie ca造 ten muss to za miesiac uzyj tego co wczesniej uzywa豉s 810...
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-09-30, 14:05   #6
SugarbabyLove
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 446
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Veroniqe22 Poka wiadomo嗆
3 razy farbowa豉m w這sy lorealem castingiem ostatni kolor to 810. By豉m zadowolona z farby ale........ podkusi這 mnie w sklepie i wybra豉m farbe loreala tylko 瞠 sublime mousse kolor 700. W這sy wysz造 bardzo ciemne, taki ciemny br您

skoro farbowa豉s ca造 czas w這sy na poziomie 8... to muss powinna kupi minimum na poziomie 9 PONIEWA musy wychodz ZAWSZE o TON LUB (w przypadku w這s闚 kt鏎e dopiero niedawno zacz窸a farbowa i ch這n farb) CZASEM 2 TONY CIEMNIEJ!! Wi璚 to nie jest wina farby tylko niewiedzy dziewuszki i tak masz teraz ciemny br您 i je瞠li nie chcesz potem p豉ka to NIE nak豉daj juz nic na w這sy 瘸dnej farby!! poczekaj a sie wyp逝cz i dopiero wtedy zr鏏 sobie delikatna k徙iel rozja郾iaj帷a chyba ze wyp逝cze ci sie ca造 ten muss to za miesiac uzyj tego co wczesniej uzywa豉s 810...

zgadzam sie, farby drogeryjne zawsze wychodza ciemniej i trzeba sie z tym liczy.. moja rada- poczekaj troche az sie kolor wyplucz.e.
Stary 2012-10-01, 11:02   #7
Veroniqe22
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 237

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Poka wiadomo嗆
zgadzam sie, farby drogeryjne zawsze wychodza ciemniej i trzeba sie z tym liczy.. moja rada- poczekaj troche az sie kolor wyplucz.e.

Masz racj farby drogeryjne same z siebie wychodz ciemniej.. a je瞠li nie jest to zwyk豉 farba tylko nazwana "MUSS" to ju w og鏊e nie ma si co dziwi 瞠 z poziomu 8 zrobi sie ciemny br您
Veroniqe22 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-01, 11:23   #8
karolinaiewa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Dzi瘯uj dziewczyny za porady. Pierwszy raz farbowa豉m w這sy musem i wysz這 jak wysz這 ale ju si tak nie przejmuj dzi瘯i waszym poradom bo jednak mo積a co z tym zrobi Teraz b璠 ju m康rzejsza wybieraj帷 farb w sklepie ale jak narazie wiem jedno 瞠 wr鏂 do castinga. Przyznaje racje 瞠 wybra豉m odcie z niewiedzy ale wydawa mi si bardzo jasny z pude趾a. Nast瘼nym razem zapytam specjalistek

---------- Dopisano o 11:23 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

Kole瘸nko to teraz jeste鄉y dwie z tym samym problemem. Zawsze to ra幡iej chocia nie bardzo jest si z czego cieszy. Teraz b璠zie ju tylko lepiej, tylko myc my i jeszcze raz my w這ski i mo瞠 dojdziemy do porz康anych efekt闚.
karolinaiewa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-10-01, 16:18   #9
ja_fuksja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 96

Mi te niejednokrotnie po koloryzacji lorealem wyszed kolor znacznie ciemniejszy ni si spodziewa豉m. Daj w這som 2-3 tygodnie i zobaczysz jak 豉dnie niechciany kolor si wyp逝cze. Mo瞠 nawet nie b璠ziesz musia豉 nak豉da drugiego koloru i zaoszcz璠zisz w這som cierpie

Tagi
farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.