ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-02-15, 15:48   #451
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Cytat:
Napisane przez biedronka26
Jesli postawisz na stabilne filtry "apteczne" ale nie Ivostin tylko np LRP, Avene, Vichy, SVR to wyjdziesz niedlugo z domku w samym kremiku i skrobii, bez podkladu, pudru, korektora. Mi filtry bardzo poprawily stan sktory, uzywam je od 4 miesiecy i od 3 miesiecy nie stosuje zadnych podkladow i pudrow, bo mam zmniejszone przetluszczanie sie skory, pryszcze nie wylaza, zaskornikow malo, choc mialam przed tem skore w zlym stanie
jak na noc jeszcze acne derm to moze byc rewelka, ja polecam
pozdrawiam cmok
Dzieki biedronka26,bardzo mnie pocieszylas!
Lektura na temat filtrow dala mi duzo do myslenia,ja nigdy nie przepadalam za opalaniem sie,od niemal 10lat nie wychodze z domu bez podkladu,pudru i mimo to zrobily mi sie przebarwienia!Jestem najlepszym dowodem na to,ze ochrona filtrami jest konieczna,nawet poza plaza...
O skrobi tez poczytalam,wyprubowalam(s krobia,cynamon,troche zwyklego pudru) i jestm zachwycona,wprost nie chce mi sie wierzyc,ze producenci pudrow tak dobrze funkcjonuja Dziewczyny z tego forum sa nieocenione,nigdy wczesniej,przed znalezieniem wizazu,nie slyszalam o cudownum pudrze ziemniaczanym!Na drozsze filtry jednak narazie nie znajde funduszy,dlatego chce zaczac chocby od ivostinu.

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Pora roku właśnie jest w sam raz, wielu osobom kwasy używane w mrozy bardzo szkodzą Teraz temperatura już jest bardziej znośna, więc można śmiało używać kwasów jeszcze conajmniej do końca marca, ewentualnie jeszcze w kwietniu, ale wtedy może już za mocne być słoneczko.
Iwostin w żadnym razie nie nadaje się jako ochrona przeciwsłoneczna, postw raczej na firmy wymienione przez Biedronkę Tylko pamiętaj o ich przepisowej ilości nakładania!!
agusia 1 ja wlasnie stosuje Diacneal,a musze go dokonczyc,bo mila pani w aptece sprzedala mi produkt majacy jeszcze niecaly miesiac trwalosci a ja nie sprawdzilam na miejscu...Musze zuzyc teraz,zastanawialam sie czy moge DA stosowac przemiennie z Acne Derm,oczywiscie filtr tez kupie.Inaczej nie mialoby to sensu.

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2006-02-15 o 16:01 Powód: post pod postem
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 16:11   #452
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Iwostin to taka ochrona jak żadna niestety Jeżeli chce się stosować kwasy, to trzeba liczyć się z tym, że wiąże się to z koniecznością zainwestowania w filtry Nie ma innej rady W ten sposób tylko zaszkodzisz skórze zamiast jej pomóc Kwasy uwrażliwią skórę na działanie promieni słonecznych i w ten sposób zamiast pozbyć się przebarwień, sprawisz sobie nowe Pamiętaj o tym, że przebarwienia wychodzą czasem po latach, więc nawet jak teraz ich nie będzie mogą one uwidocznić się z czasem A chyba nie chcesz za kilka lat straszyć twarzą w cętki
Piszesz, że MIMO używania pudru i podkładu masz przebarwienia, ale przecież żaden puder, nawet zawierający jakiś tam filtr nie zapewni należytej ochrony Wręcz przeciwnie, stosowany z kremami z wysokim filtrem, może zmniejszyć ich działanie, poprzez zawarte w sobie składniki
Myślę, że możesz stosować zamiennie AD z Dicnealem, ale tylko przy właściwej ochronie przeciwsłonecznej, w innym wypadku nie ma to najmniejszego sensu
Zamiast kupować drogie filtry do twarzy, możesz używać tych do całego ciała, z powodzeniem nadają się one do stosowania na twarz, a wychodzą o wiele taniej
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 16:25   #453
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Napisalam MIMO bo zgadzam sie z Wami w 100%
Nie malowalam sie w celu ochrony przed promieniami,ale tez nie sadzilam,ze z taka tapeta bede az TAK wstawiona na ich dzialanie
Dzieki za pomysl z filtrem do ciala Juz troche sie orientuje,nawet dobry jest Garnier.Kupie go przy okazji Acne.Ale dziewczyny chwala sobie tez ivosin,rozumiem,ze jest wystarczajaco dobry,gdy nie ma ekspozycji na dzienne swiatlo i nie kozysta sie w tym czasie z kwasow
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 16:45   #454
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez mango bzik
Napisalam MIMO bo zgadzam sie z Wami w 100%
Nie malowalam sie w celu ochrony przed promieniami,ale tez nie sadzilam,ze z taka tapeta bede az TAK wstawiona na ich dzialanie
Dzieki za pomysl z filtrem do ciala Juz troche sie orientuje,nawet dobry jest Garnier.Kupie go przy okazji Acne.Ale dziewczyny chwala sobie tez ivosin,rozumiem,ze jest wystarczajaco dobry,gdy nie ma ekspozycji na dzienne swiatlo i nie kozysta sie w tym czasie z kwasow
Chodziło mi raczej o filtry do ciała firm 'aptecznych'

np. http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11751

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1736

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7319

__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 17:42   #455
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Chodziło mi raczej o filtry do ciała firm 'aptecznych'
Garnier też ma stabilne filtry o pełnym zakresie ochrony:
http://www.biochemiaurody.com/DzialS...ier-filtry.htm
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 18:04   #456
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Bardzo Wam dziekuje za rady
Czytam,czytam,jeszcze nie wiem,ktory konkretnie kupie,ale napewno kupie.
Zaluje tylko,ze tak pozno znalazlam wizaz..
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-15, 21:59   #457
Feetlover
Raczkowanie
 
Avatar Feetlover
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 156
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A jak kwasy działają na przebarwienia skórne typu pieprzyki?
__________________
"Jak dobrze wstać, skoro świt, jutrzenki blask duszkiem pić, nim w górze tam, skowronek zacznie tryl, jak dobrze wcześnie wstać, dla tych chwil..."
Feetlover jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-15, 22:21   #458
broker19
Raczkowanie
 
Avatar broker19
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lepiej zachowam to dla siebie
Wiadomości: 56
Dot.: Dobre połączenie? ACNE DERM + filtr Vichy CAPITAL SOLEIL

POwiem tak stosuje ok 3 tyg tylko na noc acne drem tonik 2 razy i czasami raz albo 2 razy mydełko siarkowe efekty sa moze nie oszałamiajace ale widac miałem taka głeboka zmarszcze na czoel no i jakby była mniejsza skorka jest tak wilgotna po acne derm .Nie stosuje zadnego filtra nna dzien nie mam na to sianka za duzo innych wydatkow ale nie mam rpoblemow z przebarwieniami choc mam jasna karnacje skory przeciez ten srodek zapobiega melanogenezie takze watpie zeby powodował przebarwienia to moje zdnaie oczywiscie kolezanki inaczej sadza pozdro!
broker19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-17, 19:09   #459
ciarka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 41
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja też postanowiłam zacząć stosować acne derm w celu zlikwidowania przebarwień potrądzikowych na plecach.Zastanawiam się czy jeszcze dodatkowo(np.przed nałożeniem AD) mogłabym przemywać skóre taką mieszanką(którą znalzłam na jakiejś stronie www poświęconej właśnie trądzikowi) woda ulteniona+spir.salicylowy +olejek muszkatołowy. Nie chciałabym sobie zaszkodzić choć biorę pod uwagę fakt, że skóra na plecach nie jest tak wrażliwa jak na twarzy. A co Wy dziewczyny o tym sądzicie? Jeśli macie już jakieś doświadczenia w stosowaniu AD to proszę o poradę. dzięx
ciarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-19, 14:35   #460
mango bzik
Zadomowienie
 
Avatar mango bzik
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 609
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wmasowalam w buzie Acne dopiero trzy razy,tak jak ostrzega producent,wystapilo podraznienie,wysuszenie miejscowe,troche sie zluszczylam Na efekt bede musiala jednak poczekac.Walcze ze sladami po tradziku i slonecznymi przebarwieniami...O pieprzykach niestety nic nie wiem
mango bzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 08:28   #461
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Angry Zapchana przez Acne-Derm

Jak w tytule-używałam go niedługo, co drugą noc i tylko na czoło, bo tam mam największe przebarwienia (na resztę twarzy Lysanel). I co?? Stan cery na czole wyraźnie się pogorszył-nie wystąpiły może jakieś mega pryszcze, ale z bliska, po umyciu twarzy zauważyłam wczoraj koszmarne wągry!! Skóra zrobiła się jakaś taka bardziej nierówna niż zwykle, przetłuszczona.... Ble!

Przestrzegam, że może się coś takiego zdarzyć.
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-27, 08:34   #462
Oleśka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 20
Dot.: Zapchana przez Acne-Derm

Ale to raczej prawidłowa reakcja po kwasach !Kwas wyciąga wszystkie zanieczyszczenia ukryte w skórze.Ja stosowałam acne -derm na całą twarz,codziennie przez 3 tyg i nic się nie działo. Smaruj dalej.Pozdrawiam
Oleśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 09:08   #463
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zapchana przez Acne-Derm

Nie, nie nie.... Ja dokładnie wiem jak działają kwasy-stosuję je od jesieni. Tylko wcześniej używałam również na czoło Lysanelu. Ale ponieważ zadziałał na moje przebarwienia nie tak jak bym chciała (może za dużo chcę ) postanowiłam używać na czoło AD (polecany zwłaszcza na przebarwienia właśnie). A tu takie coś...

(po Lysanelu tylko mocno sie łuszczę-nie ma mowy o zapychaniu).
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 12:42   #464
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Dot.: Zapchana przez Acne-Derm

A czy smarowałaś się jeszcze czymś zaraz po zaaplikowaniu acne-derma?
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 13:31   #465
angy
Zakorzenienie
 
Avatar angy
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
Wiadomości: 5 190
Dot.: Zapchana przez Acne-Derm

Absolutnie niczym.... Wiem, że to może powodować mizerne skutki... Nawet nie używałam toniku "pod spód".
__________________


Pomóżmy Maciusiowi



NIE LUBIĘ TROLLI
angy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-02-27, 14:24   #466
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Zapchana przez Acne-Derm

Ja bym jeszcze smarowala sie Acne Dermem,jesli po jakims czasie byloby bez zmian badz jeszcze gorzej wtedy dopiero odstawila go.Bo rzeczywiscie moze byc to skutek uboczny stosowania kwasow czyli wyciaganie wszystkiego na zewnatrz.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 11:36   #467
istotka
Raczkowanie
 
Avatar istotka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 425
GG do istotka
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witajce!!
Przeczytalam ten watek, inne tez, ale robie to dorywczo kiedy mam czas i przyznam, ze to wszystko juz mi sie miesza.
Caly czas sie zastanawiam nad kupmnem tego Acne. Nie wiem, czemu jakos sie go boje. Dlatego mam kilka pytan ( wiem, ze odp. pojawily sie gdzies w tym watku, ale chcialabym to sobie poskladac)
- najpierw twarz trzeba oczyscic czy moze to byc tonik z olejkiem pichtowym?
- potem nalozyc ance ( na noc), czy rano moge nalozyc jakis krem nawilzajacy np garnier i na to podklad????
- czy luszczy wam sie skora po tym??? co z filtrem wtedy?
- usuwa wagry czy nie?
- mozna go smarowac na podskorne pryszcze, na takie ktore wychodza? Czy jaos na nie dziala??
Hmmm narazie to chyba tyle pytan. Prosze was o odpowiedzi!!
Aaaa i jeszcze...czy po prawda, ze poczatkowo on wyciaga wszystko??
istotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 12:40   #468
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez istotka
- najpierw twarz trzeba oczyscic czy moze to byc tonik z olejkiem pichtowym?.
oczyścić, tzn. umyć, a tonik nie służy do mycia. umyj twarz żelem lub mleczkiem, czy czym tam myjesz twarz, tonik stosuje się po myciu twarzy.

Cytat:
Napisane przez istotka
- potem nalozyc ance ( na noc), czy rano moge nalozyc jakis krem nawilzajacy np garnier i na to podklad????.
raczej krem z filtrem, a nie zwykły krem nawilżający.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-02, 12:46   #469
alcia
Raczkowanie
 
Avatar alcia
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 384
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Witam Czy można używać na zmiane acne-derm i serum z witaminą C? Nie udało mi się znaleźć odpowiedzi na to pytanie na formu a że nie jestem w tych sprawach biegła to nie jest dla mnie takie oczywiscte. Bardzo proszę o pomoc
alcia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-02, 15:05   #470
ciunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 55
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

a moge uzywac smiało ance drem....razem zuywajac na wieczor toniku pichotwego ? jak przyjde ze skzoły od razu nakłądam ance drem,,,,a dopiero na wiczor ten tonik mzoe tka byc czy nie zjadzie jakas relkacja( a tonik jak njabrdzije poelcma mam cere mieszna rewelacja
__________________
Ciunia...Be
ciunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-09, 12:41   #471
Yomanda
Raczkowanie
 
Avatar Yomanda
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 122
GG do Yomanda
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Kiedyś stosowalam Acne - Derm jak mialam blizny po tradziku i troszeczke wypryskow... potem juz mi sie tradzik zmniejszyl i blizny poschodzily. Prawie przestalam go uzywac i roznych innych specyfikow... A teraz mam spowrotem Nawrót!!!!!!!Ale jak!! Zaczeło sie od jednego policzka... Potem przeszlo na drugi, czoło i teraz jest masakra... Nie wiem jak to sie dzieje, ze strasznie mi sie mnozy(((( Bez makijazu to zadko sie pokazuje, chociaz jeszcze niedawno nie musialam sie tapetowac fluidem Teraz znowu sie marze tym Acne bo po pryszczach zostaja ochydne czerwone i sine blizny. Ale czy pomoze na taki wysyp silny??? No coz.... jutro ide do dermatologa i mam nadzieje, ze pomoze cos na ta moja zmore(((( Czemu ten cholerny tradzik musi zawsze powracac???? A juz tak dobrze było ... ehhhhhhhh
Yomanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-27, 11:49   #472
eemiiliiaa
Raczkowanie
 
Avatar eemiiliiaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

A po skończonej kuracji kiedy można zacząć się opalać?
eemiiliiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-28, 16:21   #473
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Wiem ,że juz wczesniej było to pytanie ale ja jednak do tego wrócę.Czy na pewno Skinoren to to samo co Acne Derm?Na poczatku wątku był napisany skład i z tego co pamiętam róznica była w jednym składniku,tzn w jednym preparacie on byl a w drugim nie,czyli mam rozumieć że mimo to to jest jedno i to samo?
I jeszcze jedno,dermatolog mi przepisała Skinorem gel,ale chyba Skinoren wystepuje tez w kremie tak?A Acne Derm to krem?Z cała pewnościa możecie mi polecic Acne Derm zamiast Skinorenu?Głównie chodzi mi o różnice w cenie,jednak jest spora więc nie chce przepłacać,ale z drugirj strony dermatolog dała mi Skinoren wiec nie wiem co robic...
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-28, 16:27   #474
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Znalazła w jednej z aptek inernetowych takie opisy:Skinoren jest w dwóch postaciach gel 15% i krem 20% a Acne Derm to krem 20%.Mi dermatolog dała Skinoren gel czyli jest to 15% a nie 20% w przypadku kremów.Mądrze zrobie jak zamiast kupowac Skinoren gel kupie Acne Derm krem?Za bardzo nie rozumiem tej różnicy 15 i 20%,jedyne co wnioskuje to gel jest słabszy,więc nie wiem czy powinnam zamieniać je?Może na początek lepiej jednak od słabszego zacząć???
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-28, 17:22   #475
guia
Zadomowienie
 
Avatar guia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Północ-Południe ;)
Wiadomości: 1 120
GG do guia
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez klaudynia
Znalazła w jednej z aptek inernetowych takie opisy:Skinoren jest w dwóch postaciach gel 15% i krem 20% a Acne Derm to krem 20%.Mi dermatolog dała Skinoren gel czyli jest to 15% a nie 20% w przypadku kremów.Mądrze zrobie jak zamiast kupowac Skinoren gel kupie Acne Derm krem?Za bardzo nie rozumiem tej różnicy 15 i 20%,jedyne co wnioskuje to gel jest słabszy,więc nie wiem czy powinnam zamieniać je?Może na początek lepiej jednak od słabszego zacząć???
Wiesz, według mnie najlepiej będzie jak po prostu spytasz się swojej dermatolog powiedz jej, że wiesz o takim preparacie jak AcneDerm, że zawiera on tę samą substancję czynną co Skinoren (20%kwasu azelainowego) i czy mogłabyś używać go w zastępstwie Skinorenu, bo jego cena jest dużo korzystniejsza- i po kłopocie
guia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-28, 19:30   #476
klaudynia
Raczkowanie
 
Avatar klaudynia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 309
Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Łatwo powiedziec gorzej z wykonaniem.Ja u dermatolog byłam i to prywatnie i na nasępnej wizycie będę dopiero za 5 tygodni a do tego czasu musze juz zacząć tego używać.No nic,chyba tym razem kupie Skinoren,bo nie wiem co z ta różnicą w % zrobić,może lepeij jednak od słabszego zacząć.
klaudynia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 16:36   #477
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Acne - derm

Wlasnie wrocilam z apteki i zakupilam acne-derm bo kilka pozytywnych opini na jego temat bylo a ja chce na lato ladnie sobie buzke wygoic i nie stosowac podkladow tym bardziej matujących... nie mam jakiegos wielkiego tradziku w sumei to nie wielki....ale bardziej chodzi mi o ciemne blizny ktore pozostaly ..pisze ze preparat tez wybiela? stosowal ktos i moze sie wypowiedziec?? BARDZo prosze
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 18:43   #478
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Acne - derm

no piszcie...chce wrescie uslyszec jakas opinie...;/
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 19:19   #479
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: Acne - derm

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=Acne+Derm Acne Derm

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=Acne+Derm Acne Derm

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=Acne+Derm Acne Derm

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=Acne+Derm Acne Derm-jak długo

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ight=Acne+Derm Acne Derm

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...# post1181395 Acne Derm

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=64816 obszerny wątek o Acne Dermie

wyszukiwarka
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-03-31, 19:36   #480
Kamuusia
Raczkowanie
 
Avatar Kamuusia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 160
Dot.: Acne - derm

fenks fenks ;p ja jestem leniem i niechce mi sie poszukiwac;]
Kamuusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-22 11:09:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.