ACNE-DERM - krem z kwasem azelainowym 20% - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-18, 08:52   #1471
yeah
Zadomowienie

Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
mam w planach stosować 4 miesiące, a od nowego roku, rano nawilżanie, a wieczorem cos odżywczego(w moim przypadku cos na naczynka) byc może że zakupię tonik effaclar który też mi służył dobrze, a jak będzie wiosna nadchodziła to kwasy idą wegtak zrobilam ostatnio i szczerze mówiąc bałam się że wróci stan sprzed effaclaru, ale nic takiego nie miało miejsca,sporadycznie mi coś wyskoczyło i troszę się pory zapchały(ale czyszczenie trwa)
aha. no to pozwolisz, że będę szła Twoim programem
yeah jest offline  
Stary 2007-09-18, 09:11   #1472
Izaluka
BAN stały

Ja też stosuję AD + Effaclar

Dopiero tydzień minął, ale już widać efekty Pryszcza zero, żadne niespodzianki.
Pory ładnie się zwężają i czyszczą, a cera się rozjaśnia!

Tonik Effaclar też stosuję! Nawet miło odświeża!

Ogólnie raczej nic mnie nie szczypie, a dobre efekty widzę już teraz, bo byłam po serii peelingów migdałowych, więc już buźkę miałam rozjaśnioną

Oczywiście jeszcze sporo do zrobienia!
Izaluka jest offline  
Stary 2007-09-18, 10:20   #1473
AsikS
Zakorzenienie

Cześć Gejsze.

Phdwao - nie zmieniaj avka. Ty musisz pisać koniecznie w tym poście o AD i "świecić" przykładem.

Ja też stosuję drugi sezon duet AD + EFF i sprawdza się wyśmienicie.
AsikS jest offline  
Stary 2007-09-18, 11:53   #1474
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez yeah Pokaż wiadomość
aha. no to pozwolisz, że będę szła Twoim programem
oczywiście potem porównamy efekty
Cytat:
Napisane przez Izaluka Pokaż wiadomość
Ja też stosuję AD + Effaclar

Dopiero tydzień minął, ale już widać efekty Pryszcza zero, żadne niespodzianki.
Pory ładnie się zwężają i czyszczą, a cera się rozjaśnia!

Tonik Effaclar też stosuję! Nawet miło odświeża!

Ogólnie raczej nic mnie nie szczypie, a dobre efekty widzę już teraz, bo byłam po serii peelingów migdałowych, więc już buźkę miałam rozjaśnioną

Oczywiście jeszcze sporo do zrobienia!
no to super, ten zestaw naprawdę czyni cuda, moja buzia wreszcie zaczyna wyglądać normalnie, a nie tu kropka tam kropka
Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Cześć Gejsze.

Phdwao - nie zmieniaj avka. Ty musisz pisać koniecznie w tym poście o AD i "świecić" przykładem.

Ja też stosuję drugi sezon duet AD + EFF i sprawdza się wyśmienicie.
dobrze, av zostanie taki gejszowatyjak się ciesze że się skusiłam na AD, a powiedz mniej więcej na jaki okres czasu starcza tubeczka AD?
bo co do effaclaru to mi na 3 miesiące przy stosowaniu codziennie wieczorem
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-18, 12:45   #1475
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7

Od 2 tygodni. tym, że ja mam już pewne doświadczenie z AD i pozbywam się tylko tych najświeższych przebarwień ... Zwykle po jakichś krościskach, które czasami się przyrafiają .
Belladonna7 jest offline  
Stary 2007-09-18, 13:59   #1476
AsikS
Zakorzenienie

Phdwao - AD starcza mniej więcej na taki sam okres czasu jak Eff., czyli tak jak napisałaś, około 3 - 4 miesiące. Wszystko zależy oczywiście od częstotliwości jego stosowania.
AsikS jest offline  
Stary 2007-09-18, 14:01   #1477
phdwao
Zakorzenienie

dzięki Asiu, no terez częstotliwośc effaclaru sie zmniejszy, bo co drugi dzień smaruję, a więc i AD tez
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-18, 14:41   #1478
AsikS
Zakorzenienie

Nie ma za co Phdwao
Ja miałam takie okresy, że stosowałam co drugi dzień na zmianę: raz AD, raz EFF. Potem stosowałam tylko sam AD bo chciałam ujednolicić koloryt, potem znowu wróciłam do systemu, który najlepiej się u mnie sprawdził AD i EFF na przemian co drugi wieczór.
Wczoraj był AD, dzisiaj czas na nawilżanie. Ukręcę jakieś serum ekspresowe.
AsikS jest offline  
Stary 2007-09-18, 20:48   #1479
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Phdwao - AD starcza mniej więcej na taki sam okres czasu jak Eff., czyli tak jak napisałaś, około 3 - 4 miesiące. Wszystko zależy oczywiście od częstotliwości jego stosowania.

Mi AD wystarcza na ponad 3 tygodnie, ale przy codziennym stosowaniu.
Niedługo włączę jeszcze tonik z kw. salicylowym.
anah jest offline  
Stary 2007-09-18, 20:56   #1480
phdwao
Zakorzenienie

ja mam żel do twarzy z kw.salicylowym, ale go nie lubię...
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-18, 21:02   #1481
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
ja mam żel do twarzy z kw.salicylowym, ale go nie lubię...

Mi kwas salicylowy dobrze służy, tylko nie mogę przesadzać, bo jak ciapałam się tonikiem codziennie, to wysuszyłam sobie skórę i lekko obłaziłam
anah jest offline  
Stary 2007-09-18, 21:12   #1482
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Mi kwas salicylowy dobrze służy, tylko nie mogę przesadzać, bo jak ciapałam się tonikiem codziennie, to wysuszyłam sobie skórę i lekko obłaziłam
każdemu coś innego
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-18, 21:49   #1483
witch_18
Zakorzenienie

Ja od tygodnia używam AD i zauważyłam jednak więcej pojedynczych wyprysków Ale jakoś łatwiej mi je zaakceptować jak wiem,że to 'tylko chwilowy skutek uboczny'
witch_18 jest teraz online  
Stary 2007-09-19, 07:58   #1484
yeah
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez witch_18 Pokaż wiadomość
Ja od tygodnia używam AD i zauważyłam jednak więcej pojedynczych wyprysków Ale jakoś łatwiej mi je zaakceptować jak wiem,że to 'tylko chwilowy skutek uboczny'
naprawdę się nie przejmuj. ja tak właśnie znięchęciłam się za pierwszym podejściem na początku tego roku. efektem czego była niedokończona jedna tubka
fakt, że mi wtedy całe czoło nieźle wysypało i strasznie to wszystko wyglądało, może w sumiei dlatego za drugim podejściem było znacznie lepiej?
yeah jest offline  
Stary 2007-09-19, 08:05   #1485
phdwao
Zakorzenienie

ja tam czekam ceirpliwie,jak potwór nie wyglądam więc nadal stosuje mieszankę
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-19, 16:42   #1486
Flykee
Zadomowienie

A mogę uzywać AD po toniku salicylowym
Oczywiście po jakimś czasie, powiedzmy po 2 godznach???

Bo ja jestem VIP. Vredna I Pyskata
Flykee jest offline  
Stary 2007-09-20, 08:47   #1487
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Dziewczyny! Opamiętajcie się. Jesli AD to nie żadne inne kwasy i specyfiki, które mogą wysuszać. AD jest bardzo dobry i bez tych wszystkich wspomagaczy. Kiedyś trzeba dać twarzy odpocząc .
Belladonna7 jest offline  
Stary 2007-09-20, 12:53   #1488
konstrukt
Raczkowanie

I ja melduję się na froncie w akcji pod kryptonimem "ACNEDERM Twoim przyjacielem"

Wczoraj zakupiłam AD i za punkt honoru postawiłam sobie wsmarowanie 4cm udało się ale 3 cm byłoby optymalnie.
Pieczenie w normie.
Kiedy przeczytałam na Biochemii o kwasach postanowiłam zaatakować skórę z najcięższego działa i kupić LYSANEL Active (tak wiem wiem, człowiek to jednak głupi jest ) ale po zużyciu próbki stwierdzam, że to nie był dobry pomysł, szczypie niemiłosiernie i piecze w oczka.

Teraz AD jest jak pieszczota

konstrukt jest offline  
Stary 2007-09-20, 13:06   #1489
paprak
Wtajemniczenie

GG do paprak

Witam,

Czy jak stosuje lysanel active na noc to moge na dzien stosowac acne derm? I czy nakladacie filtry na acne derm?
Dziekuje
paprak jest offline  
Stary 2007-09-20, 13:07   #1490
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Flykee Pokaż wiadomość
A mogę uzywać AD po toniku salicylowym
Oczywiście po jakimś czasie, powiedzmy po 2 godznach???
nie wiem, bynajmnie ja bym nie ryzykowała,zalecenie jest aby umć twarz żalem i po 15 minutach nalożyc AD, ja bym tam ieczego nie zmieniała, może ten tonik przerzuc na rano??
Cytat:
Napisane przez Belladonna7 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Opamiętajcie się. Jesli AD to nie żadne inne kwasy i specyfiki, które mogą wysuszać. AD jest bardzo dobry i bez tych wszystkich wspomagaczy. Kiedyś trzeba dać twarzy odpocząc .
tez jestem zdania że nie ma coza dużo ładować, bo buźka się zmęczyi nie wiadomo co sie staniemyślęże AD + effaclar to wystarczy

Cytat:
Napisane przez konstrukt Pokaż wiadomość
I ja melduję się na froncie w akcji pod kryptonimem "ACNEDERM Twoim przyjacielem"

Wczoraj zakupiłam AD i za punkt honoru postawiłam sobie wsmarowanie 4cm udało się ale 3 cm byłoby optymalnie.
Pieczenie w normie.
Kiedy przeczytałam na Biochemii o kwasach postanowiłam zaatakować skórę z najcięższego działa i kupić LYSANEL Active (tak wiem wiem, człowiek to jednak głupi jest ) ale po zużyciu próbki stwierdzam, że to nie był dobry pomysł, szczypie niemiłosiernie i piecze w oczka.

Teraz AD jest jak pieszczota
hej, witamy
czekamy na Twoje relacje z używania AD
mi tam 4 cm to nie problem zaaplikowaćwczo raj chyba poszło ok 5
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-20, 14:07   #1491
ola_smile
Przyczajenie

Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i jeszcze słabo ogarniam tą stronke niom ale mniejsza z tym. Mam takie pytanko na ile mniej wiecej starcza jedna tubka acne dermu? Bo z tego co jest napisane na ulotce to by to starczyło na jakies 10 dni jakby sie chciało uzywać zgodnie z tą ulotką ( 2x1g dziennie , a w tubce jest 20 g). Niom i to mnie martwi bo wtedy to by dosyc kosztowne było. Narazie nakładam tego mniej. Co wy o tym sądzicie?
ola_smile jest offline  
Stary 2007-09-20, 14:11   #1492
ola_smile
Przyczajenie

a i jeszcze mam takie pytanko jakich kremów nawilżających używacie i jakich filtrów (te filtry mnie osobiscie przerazają bo ja jakt tylko nałoze coś na twarz na dzień to zaraz mi sie syfy robią, a wogóle to strasznie mi sie twarz swieci i nie wiem jak ja sobie poradze z tymi filtrami). Ja sie zbieram do zakupu physiogelu bo podobno dobrze(?) nawilża.
ola_smile jest offline  
Stary 2007-09-20, 14:14   #1493
phdwao
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ola_smile Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa i jeszcze słabo ogarniam tą stronke niom ale mniejsza z tym. Mam takie pytanko na ile mniej wiecej starcza jedna tubka acne dermu? Bo z tego co jest napisane na ulotce to by to starczyło na jakies 10 dni jakby sie chciało uzywać zgodnie z tą ulotką ( 2x1g dziennie , a w tubce jest 20 g). Niom i to mnie martwi bo wtedy to by dosyc kosztowne było. Narazie nakładam tego mniej. Co wy o tym sądzicie?
każdej starcza na inny okres czasu, jedne 3 tydonie a drugiej 2 miesiące, kosztowne może i będzie, ale warto, ale AD jeszcze nie jest tak drogi, a za to jaki skuteczny
phdwao jest offline  
Stary 2007-09-20, 14:37   #1494
pearlania
Zadomowienie

GG do pearlania

Ola_smile nie me uniwersalnej recepty, myślę, ze acnederm lepiej stosować co drugi wieczór a w pozostałe coś nawilżającego, albo 2 noce acne. i 1 nawilżanie a najlepiej przetestuj na swojej skórze, obserwuj i reaguj na jej potrzeby;

na filtry tez nie ma innej rady jak testować; poproś o próbki w aptekach poczytaj biochemie i KWC; powolutku na pewno sporo Ci sie rozjaśni i znajdziesz najlepszą pielęgnację dla siebie;

Stary 2007-09-20, 16:24   #1495
Selekcjonerka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Belladonna7 Pokaż wiadomość
Hm… U mnie AD słabo działał na zaskórniki. Stosowanie wymiennie AD i Effaclaru K to takie samo „męczenie” twarzy, jak stosowanie codziennie AD. A efekty mogą być u niektórych lepsze, bo wielokierunkowe (u mnie np. Effaclar lepiej wpływa na zaskórniki).
Stary 2007-09-21, 09:08   #1496
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7
Wink Dot.: ACNE DERM jeszcze raz

Ja stosuje tylko AD i rumiankowy krem, ale tylko pod oczy, bo reszta twarzy nie potrzebuje nawilżenia. Jestem posiadaczką mieszanej skóry, ale nawet policzki się nie buntują.
Jak dla mnie AD to wystarczający specyfik do pozbycia się przebarwień (już prawie ich nie mam), zaskórników (zostały niedobitki ), rozszerzonych porów i łuszczącej siez nosa skóry ...
Uwielbiam świadomość, że juz niedługo wystarczy mi tylko róż o policzków i może odrobina matowienia w postaci pudru ...
Belladonna7 jest offline  
Stary 2007-09-21, 09:09   #1497
Belladonna7
Raczkowanie

GG do Belladonna7

Zapomniałam dodać, ze mnie jedno opakowanie starcza na ponad miesiąc, ale ja stosuję raz dziennie i nie 4, a 2 cm ...
Belladonna7 jest offline  
Stary 2007-09-21, 11:42   #1498
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

ja stosuje 2 razy dziennie i sluzy to mojej buzi. No a w ciagu dnia kremik nawilzajacy

zalezy mi na czasie zeby pozbyc sie kilku swiezych przebarwien, juz widze ze bledna. AD jak dla mnie jest najlepszy na przebarwienia. Niedlugo zmniejsze to stosowanie- bede uzywac tylko na noc zeby skory tak nie meczyc.

I tez napewno nie stosuje 4 cm
Stary 2007-09-21, 13:55   #1499
693
Przyczajenie

Przeczytałam cały wątek od deski do deski i skuszona Waszymi pozytywnymi opiniami kupiłam dziś AD. Mam nadzieje, że wydanie tych 18 zł się opłaci będe oczywiście zdawać relacje z ,,kuracji"

Edytowane przez 693
Czas edycji: 2007-09-21 o 13:56 Powód: błąd literowy
693 jest offline  
Stary 2007-09-21, 14:01   #1500
ola_smile
Przyczajenie

Dzieki dziewczyny na info Ale te filtry to dla mnie totalna porażka. Wiem, wiem....trza jes stosować ale ja poprostu nie moge dzisiaj rano musiałam wyjsc z doma wiec stwierdziłam ze nałoze balsam do opalania (35 filtr) bo nic innego nie mam z filtrem. No i normalnie świeczka(shine like starrrr). Ale podejzewam ze po kazdym kremie z tak duzym filtrem gęba mi sie bedzie swiecic jak ksiezyc. No i ja juz nie wiem co robic. Jak narazie twarz mam niezbyt wyględna a po nałozeniu filtru to wygladam jak wyjdz stad i tak stwierdziłam ze nie ma mowy- nie bede tak na swiat wychodzic. wiec albo zrezygnuje z acne dermu albo....no własnie i tu mam do was kolejne pytanko- a moze jednak znalazłby sie jakis krem po nałozeniu którego skóra sie nie swieci? a moze istnieje jakis podkład z duzymi filtrami( w co wątpie)? własnie- taki podkład byłby idealny, czy cusik takiego istnieje? Help Me
ola_smile jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
acne-derm, ance-derm, kwas salicylowy, nos, piegi, pryszcze, przebarwienia

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości