Blond dlugie i co dalej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-07, 12:14   #1
marisol123
Raczkowanie

Hej Laseczki, pomozecie mi z doborem kolorku i fryzurki? Mialam juz braz pare razy wiec od razu mowie odpada, bo czuje sie zle i zawsze wracam do blondu, mialam tez rude ale mi nie pasuja, balejaz mi sie znudzil, nie wiem jaki kolor wybrac by bylo dobrze? I tez odwieczny problem- grzwka!
Pozdrawiam!!!!

Kolejna fotka, bo nie moge zaladowac kilka naraz
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (40,0 KB, 528 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (92,9 KB, 753 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-10-07 o 13:04 Powód: post pod postem
marisol123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 12:20   #2
lyyli
Raczkowanie

Dot.: Blond dlugie i co dalej?

Według mnie wyglądałabyś super w takich krótkich włoskach Blond może zostać, ale zrób tak, by był jednolity.

Niestety nie mogę znaleźć zdjęcia lepszej jakości.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura-6774.jpg (16,6 KB, 68 załadowań)

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.

lyyli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 12:52   #3
marisol123
Raczkowanie

Krotkie?! Hmm ja je zapuszcam od takich wlasnie krotkich juz 4 lata :/ sama nie wiem, z krotkimi za duzo nie pokombinuje na glowie... I mam wrazenie ze krotkie mnie postarza

Myśle o takich ale ńie wiem co to za kolory

Blondy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (28,0 KB, 308 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (38,2 KB, 344 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-10-11 o 10:44 Powód: post pod postem
Stary 2012-10-09, 08:29   #4
uca
Rozeznanie

Ladnie ci w blondzie jak na 2gim zdjeciu ale ten ciemniejszy spod to pomylka, to juz bardzo dawno temu wyszlo z mody. Wlosy niby dlugie ale przez to mocne cienowanie wygladaja niefajnie - jest ich chyba po prostu za malo do takiej fryzury. Jesli chcesz zostac przy dlugich koniecznie zapuszczaj je na prosto, albo np. jedynie delikatne stopniowanie koncowek (max. 10 cm od koncowek a nie od lini zuchwy jak teraz). Nie wiem czy uzywasz czasem okraglej szczotki do modelowania? Wg. mnie powinnas bo bardzo latwo i szybko mozna ulozyc elegancko wlosy, nawet jesli aktualne ciecie nie jest idealne. W krotszych tez by bylo ladnie, ale nie wiem jakie ty wolisz i w jakim stylu siebie widzisz.
uca jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-09, 11:20   #5
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie

Wrzuciłaś dwa zdjęcia kobiet o różnym kolorze włosów, z tym, że te kobiety są (moim zdaniem) bardzo ładne na buzi, więc prawdopodobnie każdy kolor będzie im pasował. Raczej zastanów się co Tobie by pasowało. Mi się wydaje, że dobrze by Ci było w jasnym blondzie, bez tego czarnego pod spodem, bo jak napisała koleżanka wyżej - to już niemodne. No i jeszcze jedna sprawa, masz dość rzadkie włosy, więc długie nie będą wyglądać korzystnie, na Twoim miejscu bym je ścięła (swoją drogą wyglądają na zniszczone). Pozdrawiam.
ZycieKoloruBlond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 17:11   #6
marisol123
Raczkowanie

Dzieki za odpowiedz, widocznie jestem bardzo brzydka i tylko blond kolor mnie ratuje... A sciac i tak juz je scielam, niestety jak sie chodzi do fryzjerki ktora g... Umie tak tak pozniej jest, 4 godz siedzialam u niej z rozjasniaczem na glowie.. Az mnie palilo, a ona do mnie ze jeszcze nie ma przeskoku!!! blond juz mam od 10 lat tak ogolnie. Ale zaraz wstawie fote jak wygladam po obcieciu ich troche..

Fota
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (90,5 KB, 441 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-10-11 o 10:45 Powód: post pod postem
Stary 2012-10-10, 21:09   #7
Jakkolwiek
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez marisol123 Pokaż wiadomość
Dzieki za odpowiedz, widocznie jestem bardzo brzydka i tylko blond kolor mnie ratuje...

Jak dla mnie na tych dwóch zdjęciach są jakieś fotoszopowe dziunie, a nie ładne kobiety. Ta pierwsza ma paskudny kolor włosów i kompletnie jej nie pasuje do karnacji. Ten blond na drugim jest ładnyi myślę, że dobrze by Ci było w takim. Też jestem za zabiciem borsuka, jednolity kolor na pewno będzie wyglądał dużo lepiej.

Jakkolwiek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 22:31   #8
ZycieKoloruBlond
Raczkowanie

Cytat:
Dzieki za odpowiedz, widocznie jestem bardzo brzydka i tylko blond kolor mnie ratuje... A sciac i tak juz je scielam, niestety jak sie chodzi do fryzjerki ktora g... Umie tak tak pozniej jest, 4 godz siedzialam u niej z rozjasniaczem na glowie.. Az mnie palilo, a ona do mnie ze jeszcze nie ma przeskoku!!! blond juz mam od 10 lat tak ogolnie. Ale zaraz wstawie fote jak wygladam po obcieciu ich troche..
Jesteś bardzo ładna, złe zabrzmiało to co napisałam wyżej. Chodziło mi o to, że czasami patrzymy na przykład na jakąś fryzurę u znanej aktorki (która jej pasuje), a jak my sobie taką zrobimy to może się okazać, że to klapa.
To zdjęcie, które teraz wrzuciłaś jest super. Szczerze to na Twoim miejscu bym nic nie zmieniała.
ZycieKoloruBlond jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 22:49   #9
marisol123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość

Jak dla mnie na tych dwóch zdjęciach są jakieś fotoszopowe dziunie, a nie ładne kobiety. Ta pierwsza ma paskudny kolor włosów i kompletnie jej nie pasuje do karnacji. Ten blond na drugim jest ładnyi myślę, że dobrze by Ci było w takim. Też jestem za zabiciem borsuka, jednolity kolor na pewno będzie wyglądał dużo lepiej.
Zabiciem borsuka!!! Hahahha dobre! Spoko powoli je rozjasniam, wiem moj blad, ale nie ma jak to fryzjerka doradzi! Dziekuje

---------- Dopisano o 21:49 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

ZycieKoloruBlond dzieki, teraz wiem o co Ci chodzi.. ja myslalam zeby zrobic odrost i polozyc jednolity kolor na calosc ale boje sie ze znowu mi sie wlosy posypia... Kusi mnie znowu jakas duza zmiana jesli chodzi o kolor ale wiem ze blond to jednak blond i w nim sie czuje nawet dobrze
Stary 2012-10-11, 08:50   #10
ariadn_a
Raczkowanie

fajna byłaby grzywka lekko zaokrąglona a kolor: raczej jasny niż ciemny blond

---------- Dopisano o 08:48 ---------- Poprzedni post napisano o 08:47 ----------

myślę, że w krótkich źle byś się czuła

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

to zdjęcie zatytułowane Blondy- to Twój kolor, moim zdaniem. wiśniowe włosy mnie nie przekonują
ariadn_a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 10:56   #11
marisol123
Raczkowanie

Dziekuje, wlasnia zastanawia mnie co to jest za kolor blond? Popielaty? I czy wlosy mnie bie wypadna jak poloze farbke na calosc.
Stary 2012-10-11, 10:58   #12
kaska222
Moderator

Na ostatnim zdj; kolor i wlosy ulozone slicznie wyszlas.
Jestes naprawde bardzo ladna.Polecam watek jak samemu z pomoca dziewczyn i fryzjerki blond bunny dojsc do blondu farbami drogeryjnymi.
Teraz fryzjera dobrego spotkac graniczy z cudem ...

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=649540

RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-10-11 o 11:17 Powód: lit;
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 515 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 11:32   #13
ciassteczkowa
Rozeznanie

A myślałaś nad ombre hair?? Przyciemnic na karmelowy kolorek górę a potem zrobić ładne przejście w blond?? Będzie świetnie i radykalnie
ciassteczkowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 17:04   #14
kiiicik
Zakorzenienie

Masz bardzo ładną buzię, blond jak najbardziej Ci pasuje Możesz nawet mieć jaśniejszy odcień blondu. Ja sobie zawsze farbuję sama i jestem zadowolona, bo faktycznie dobrego fryzjera ze świecą szukać A co do długości, to podcięłabym włoski bardziej na prosto, nie cieniowałabym ich tak mocno. Kiedyś mi tak fryzjerka "fajtnęła " i strasznie zniszczyło mi to końcówki włosów

Ćwiczę
Dążę do wyznaczonych celów i zawsze je osiągam, to tylko kwestia czasu

kiiicik jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 18:09   #15
marisol123
Raczkowanie

Dziekuje za Wam baaaardzo bardzo!! Jesli chodzi o cieniowanie to dzieki fantastycznej fryzjerce mam wlosy jakie mam, ona mi tak je sciela ze od roku zapuszczam i scinam tylko konce. Wracajac do domu plakalam strasznie, bo nawet kitka nie wygladala, o ombre hair jak wspomnialam to uslyszalam od innej fryzjerki ze to przeciez odrost i tak dziwnie sie patrzala.. Eh chyba zrobie jak radzicie, zrobie odrost i poloze jeden kolor na calosc- popielaty jasny? Albo jakis inny jasny blondzik. Narazie mam nowa fryzjerke co robi mi tylko odrost i podcina same konce aby wyrownac juz te wlosy i wyjsc z cieniowania. Zobaczymy jak to bedzie, jak poloze farbke to wstawie fote kochane dziewczynki! Dziekuje jeszcze raz!!!
A jesli chodzi o ombre z karmelem to nie wiem jak w karmelowych bym wygladala... Czy beda pasowac? I jaki w ogole to odcien karmelowy? Rudo-blond???
Stary 2012-10-12, 14:15   #16
banana84
Rozeznanie

GG do banana84

Jestes bardzo ladna..przypominasz mi rozenek

4 godziny z rozjasniaczem? oj boziu...ciesz sie ze nie wyszlas lysa:P

popielaty blad..hmm..tez nie jestem przekonana...masz ladne wpadajace w braz oczy..troche moze to nienaturlanie wygladac..zwlaszcza ze uzyskac taki koleor mysle ze jest dosc ciezko...i ten odrost co chwila..
banana84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 16:08   #17
Esteella
Raczkowanie

Cytat:

Fota
Mnie się bardzo podoba kolor blond, więc powinnaś się cieszyć, że Ci pasuje Bardzo ładnie wyglądasz!
Stary 2012-10-12, 16:56   #18
Konwalka
Raczkowanie

Zlikwidowałabym czerń z twoim włosów i pozostała przy blondzie, bo bardzo ci w nim do twarzy.
Konwalka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-12, 19:40   #19
marisol123
Raczkowanie

Heheh to nie byla czern kochana tylko braz! Fryzjerka uznala ze zrobi ciemniejszy bo i tak sie spluka a tu nicccc... Nie splukiwal sie w ogole, wiec po 3 miesiacach zaczelam rozjasniac, no i teraz sa takie ciemno blond pod spodem.
Hmm zatem za 2 tyg robie odrost i chyba nie bede nic kombinowac narazie.. Cieszke sie z blondu owszem, tylko z grzywka zawsze mam masakre, ostatnio ulozyla sie pieknie a dzis myslalam ze ja sama obetne!, ale wrzuce Wam jeszcze fotke jak 3 lata temu cos mi strzelilo i byl wielki powrot do naturalnego koloru Goldwell 7N tara ! oczywiscie na chwile... Hehehhe
I pytanie mam, po myciu wlosow nakladam miod lekko podgrzany w garnku, owijam folia glowe i siedze godzine, pozniej splukuje i odzywka, czy to jest dobre na pewno na wlosy? Po zoltku mam strasznie sztywne jak druty te wlosy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (73,9 KB, 278 załadowań)
Stary 2012-10-12, 19:55   #20
lyyli
Raczkowanie

Cytat:
I pytanie mam, po myciu wlosow nakladam miod lekko podgrzany w garnku, owijam folia glowe i siedze godzine, pozniej splukuje i odzywka, czy to jest dobre na pewno na wlosy? Po zoltku mam strasznie sztywne jak druty te wlosy!
Ja też stosowałam to z miodem i bardzo ładnie mi później się włosy błyszczały Super wyglądały, także polecam!

I'm sorry I don't have a photographic memory, but my brain is too busy being awesome.

Stary 2012-10-12, 20:14   #21
marisol123
Raczkowanie

Ok, dzieki, a cos dodawalas do tego miodu?
Stary 2012-10-12, 20:21   #22
lyyli
Raczkowanie

Cytat:
Ok, dzieki, a cos dodawalas do tego miodu?
W sumie to nie. Ogólnie ten miód troszkę rozpuściłam jakby i miałam po prostu w kubku. Później myłam włosy i jakby płukankę robiłam tym miodem, później zawijałam włosy w ręcznik/foliówkę, a po jakiejś godzinie spłukiwałam Nigdy nie miałam tak, żeby się kleiły albo coś. Zawsze ładnie wychodziło.

Poza tym, dodam, że według mnie również, ślicznie wyglądasz w blondzie

Stary 2012-10-13, 19:27   #23
marisol123
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Jestes bardzo ladna..przypominasz mi rozenek

4 godziny z rozjasniaczem? oj boziu...ciesz sie ze nie wyszlas lysa:P

popielaty blad..hmm..tez nie jestem przekonana...masz ladne wpadajace w braz oczy..troche moze to nienaturlanie wygladac..zwlaszcza ze uzyskac taki koleor mysle ze jest dosc ciezko...i ten odrost co chwila..
Rozenek ?! O kurde, jaka maskra!!! Hahahah
Stary 2012-10-20, 13:59   #24
marisol123
Raczkowanie

Drogie forumowiczki! Zatem zdecydowalam sie pozostac przy blondzie, umowiona do Fryzjerki juz jestem za 2 tyg, tylko teraz pytanie, czy od razu robiac odrost mozna zaraz po tym nalozyc farbe na cale wlosy czy lepiej jednak z tym zaczekac tydz, 2 tyg lub miesiac? Jaki kolor blondu wybrac??? I czy wlosy mi nie poleca po farbowaniu calosci, ostatnio podcinalam konce i nie chcialabym znowu sie pozbywac cennych centymetrow...
Stary 2012-10-20, 14:51   #25
lyyli
Raczkowanie

Cytat:
Drogie forumowiczki! Zatem zdecydowalam sie pozostac przy blondzie, umowiona do Fryzjerki juz jestem za 2 tyg, tylko teraz pytanie, czy od razu robiac odrost mozna zaraz po tym nalozyc farbe na cale wlosy czy lepiej jednak z tym zaczekac tydz, 2 tyg lub miesiac? Jaki kolor blondu wybrac??? I czy wlosy mi nie poleca po farbowaniu calosci, ostatnio podcinalam konce i nie chcialabym znowu sie pozbywac cennych centymetrow...
Nie wiem, czemu na siłę chcesz trzymać te długie włosy. Pozbywanie się paru cennych centymetrów może tylko sprawić, że włosy będą rosły szybciej i będą w lepszej kondycji. Naprawdę ładna z Ciebie dziewczyna, ale nie powinnaś się tak kurczowo ich trzymać
Kolor blondu: według mnie pasowałby taki miodowy

Stary 2012-10-21, 18:19   #26
marisol123
Raczkowanie

Lily nieczytasz tego co pisze chyba? Dopiero co podcianalam te wlosy i juz dobrze konce wygladaja, boje sie tylko ze jak walne kolor na caly leb to bede musiala znowu je skracac i to sporo! Mialam juz nawet bardzo krotkie wlosy i wiem ze nie czuje sie w takich dobrze, jesli bede miala wlosy sredniej dlugosci to tez sie mija z celem.. Zapuszczam wlosy od 3 lat (od krotkich wlasnie) i podcinam je co jakis czas, czyli co drugie farbowanie czyli co 4 miesiace i to nieprawda ze wlosy rosna szybciej jesli je sie co chwile podcina. Wlosy rosna tak samo caly czas, mi 1,5-2 cm na miesiac.
Nie wiem ale ponad 800 osob przegladalo moj post i malo kto ma cos do powiedzenia, jakies slabe to forum....
Stary 2012-10-23, 14:33   #27
Ilena
Zakorzenienie

Cytat:
Heheh to nie byla czern kochana tylko braz! Fryzjerka uznala ze zrobi ciemniejszy bo i tak sie spluka a tu nicccc... Nie splukiwal sie w ogole, wiec po 3 miesiacach zaczelam rozjasniac, no i teraz sa takie ciemno blond pod spodem.
Hmm zatem za 2 tyg robie odrost i chyba nie bede nic kombinowac narazie.. Cieszke sie z blondu owszem, tylko z grzywka zawsze mam masakre, ostatnio ulozyla sie pieknie a dzis myslalam ze ja sama obetne!, ale wrzuce Wam jeszcze fotke jak 3 lata temu cos mi strzelilo i byl wielki powrot do naturalnego koloru Goldwell 7N tara ! oczywiscie na chwile... Hehehhe
Mi się podobasz w ciemniejszych włosach. Powiem krótko: masz szczupłą pociągła twarz i długie włosy je dodatkowo wyszczuplają. Obcięła bym je do ramion bo są tak mocno wycieniowane że wyglądają źle. Nie cieniuj ich już nigdy aż tak. Niech sobie rosną grube i proste.
Ilena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-24, 20:35   #28
marisol123
Raczkowanie

Wiem, wiem, cieniowanie najgorsza glupota, ale tez fryzjer taki ze szkoda slow, ja mowie troszeczke a ta mi pojechala tak ze mialam masakre, nawet kucyk wygladal smiesznie!!!! Bo to byl makaron spaghetti taki wiszacy!!!! Haha
Nic, teraz nie wiem czy robic tylko odrost czy odrost i polozyc farbe na calosc?!!!! Agnieszka Szulim ma teraz fajny kolorek
Stary 2012-10-25, 19:43   #29
Wampierz
Zakorzenienie

Według mnie niezbyt dobrze wygląda na tobie ten jasny blond jak w pierwszym poście. Mam silne wrażenie, że nie pasuje ci ani do koloru oczu, ani do karnacji a przez to wygląda sztucznie i postarza. Na zdjeciu z ciemneijszymi włsoami wyglądasz lepiej, chcoiaz zdjęcie jest dośc ciemne - tylko jasny balejaż na tym zjdęicu wygląda niezbyt ładnie.

Ogólnie jasny blond jest dość trudnym kolorem, bardzo łatwo przybiera brzydkie i nienaturalne odcienie (słomiany, żółtawy), które mało komu pasują. Sama teraz walczę z brzydkim odcieniem blondu, więc wiem jak to jest.

Wydaje mi się, że masz takie piwnozielone oczy, czy mi się wydaje? Wg mnie jeśli już tak jasny blond to lepszy byłby popielaty, perłowy lub wręcz platynowy, to są mocne kolory ale lepsze niż słomiany. Dla naturalnego wyglądu to ładnie by ci było w czymś podobnym do zdjęcia "ciemnego", tylko bez takiego kontrastowego balejażu - jakiś średni blond. Mogłabyś tez poeksperymentować z rudymi odcieniami.

W sumie tylko na jednym zdjęciu dobrze widać kolory, więc trudno oceniac, ale wydaje mi się, że masz na tyle neutralną kolorystykę, że masz dużo kolorów do wyboru, ale chyba powinnas unikac bardzo skrajnych i jaskrawych odcieni (tak zgaduję). Jak wyglądasz w jaskrawych kolorach ubrań przy twarzy? Czasem można przewidzieć efekt farbowania owijając głowe ubraniem w podobnym odcieniu. Jeśli np wyglądasz kiepsko w czarnej, pomarańczowej albo czerwonej chuście na głowie to raczej nie będzie ci pasował podobny kolor włosów.
Wampierz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-25, 20:06   #30
marisol123
Raczkowanie

Wow. !
Dzieki za odpowiedz, wyczerpujaca... Szczerze caly czas mysle nad jasnym popielatym, perlowy to taki babciny kolor, nic za tydz fryzjer farba i zobaczymy efekt... Zaraz wstawie fotki jak wygladam w jasnych i ciemnych
Problem jest taki ze w bardzo ciemnych jak braz czuje sie poprostu zle, a w bardzo jasnych niewyraznie i nijako...
Ehhh

Tagi
blond długie

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości