Grzybica- trudne pytania - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-08, 00:23   #1
wiewiorek80
Raczkowanie

Grzybica- trudne pytania

witam
moze zaczne od tego ze TAK PRZESZLAM KURS i to nie jakis tam firmy "kogucik" tylko u bardzo znanej stylistki paznokci. Jest tylko jeden problem, kurs odbylam dwa lata temu i z braku czasu do teraz nie zajmowalam sie przedluzaniem paznokci. Minelo troche czasu, chce teraz rozwinac swoja pasje, spedzam godziny czytajac przerozne zagadnienia o przedluzaniu paznokci i tu pojawiaja sie pytania i watpliwosci, moze pomozecie?
1.Jak wiadomo dbanie o dezyfekcje i sterylizacje jest podstawa. Ale czy jest mozliwe ze np. klijentka ma grzybice ale w poczatkowym stadium i mimo uzycia srodka dezynfekujacego na powierznie dloni, mozemy przeniesc grzybice na paznokcie i dlonie innej osoby? Bo srodki typu spray roznego rodzaju o ile mi wiadomo (a pracuje w szpitalu) nie zabijaja przetrfalnikow takze jak to wlasciwie jest?
2. Dobra, no mamy juz plyny do dezynfekcji, dajemy narzedzia do sterylizacji i wszystko ok, no nie calkiem... Co w przypadku, jesli dowiadujemy sie, ze nieswiadomie obsluzylysmy klijentke z"grzybakami" narzedzia sa wysterylizowane, ale co z pedzlami (np. do zelu , akrylu, zdobien, ozdob), z samymi zelami farbami czy proszkami akrylowymi? Czy wszystko jest do wyrzucenia?
NIE KRZYCZCIE ale ja mam dosyc ostre krytyczne podejscie do czesto tu czytanych zdan, ze wlasnie po to jest kurs by sie tego dowiedziec, bo ja na kurs wydalam fortune, ale mimo szeroko omawianych chorob, czasmi pewne pytania umykaja, a i po dwugodzinnym wykladzie na temat chorob paznokci, nie wiem czy byla bym w stanie w 100% rozpoznac jaka to choroba szczegolnie ze niektore typy grzybicy sa niemal w objawach takie same jak niektore typy luszczyc (to akurat wiem z pracy).
No to jak rozpoczynamy dyskuje? Ja poki co kupilam sobie ksiazke i po obejrzeniu polowy, nie zjadlam kolacji i dosalam totalnego fiola na temat odkazania mojego skromnego miejsca pracy ;-) chociaz nie robie paznokci jeszcze klijentkom

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 23:18 ----------

a tak poza tematem, prosze o wyrozumialosc w kwesti polskich liter, gramatyki i ortografii, mam z tym problemy a przy obecnym stanie rzeczy nie jestem w stanie korygowac tego w 100% takze PRZEPRASZAM
Stary 2013-06-16, 22:04   #2
paulina2000k
BAN stały

Dot.: Grzybica- trudne pytania

Jesli zarazisz sie grzybica to watro stosowac http://naturalnie24.pl/sklep,16,101,zestaw:-grzybica pomaga w szybkim czasie
paulina2000k jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości