Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 131 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-12-10, 16:54   #3901
201606240916
Konto usunięte

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
Zmieniajac temat , czytam troche na temat farby w piance wellaton i dowiedzialam sie ze , loreal preference jest gorszy od niej bo w wellatonie amoniak jest dalej bunny jak oceniasz tego wellatona w piance ( podoba mi sie jasny zloty blond 8.3) czy ktos tu robil tym??
Moja sąsiadka kiedyś malowała tą farbą, tylko nie pamiętam którym odcieniem, ale jakimś blondem jasnym. I pamiętam, że była strasznie zła, bo wyszło o wiele ciemniej niż powinno. No ale to zależy od włosów.
201606240916 jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:00   #3902
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Kitka ja bym próbowała dziś do skutku!
Polecony zwykły idzie 3 dni to jak wysłali np w czwartek/piątek to jutro/pojutrze powinnaś dostać...
tylko nawet nie wiadomo czy oni w ogóle tę przesyłkę wysłali i to jest najgorsze, dzwonię i nic
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
co się dziwić, jak buty takie brzydkie
[QUOTE=blond bunny;38064754]ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
da rade tylko mow mu ze na same odrosty, i po ok 40 minutach niech dolozy na dlugosci, potrzymaj z 5 minut i zmywaj.
wyjdzie ci chlodny bardzo jasny srebrzysty blond.

ech...szkoda ze na nich trafilas

nie ma co pokazac... do cyckow tylko siegaja

Załącznik 5017369Załącznik 5017370Załącznik 5017371
Bunny jest nadal pięknie, długo a końcóweczki zdrowe

nienawidzę poniedziałków, nie dość, że z tym allegro takie przeboje to jeszcze zajrzałam pod łóżko w sypialni Rodziców i poznałam tajemnicę jednego prezentu tzn. trochę, widziałam pudło a nie zawartość, ale niespodzianka już będzie mniejsza
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:03   #3903
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
promocja duża ale buty brzydkie to nie dziwie się
do mnie taka duza platforma nie przemawia
ale jest chodzi o sama promocje, to niezla obnizka

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:00 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
nienawidzę poniedziałków, nie dość, że z tym allegro takie przeboje to jeszcze zajrzałam pod łóżko w sypialni Rodziców i poznałam tajemnicę jednego prezentu tzn. trochę, widziałam pudło a nie zawartość, ale niespodzianka już będzie mniejsza
haha Kitka rozwaliłaś mnie tym przypadkiem prawda?

buahhot jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:06   #3904
caskada
Zakorzenienie

u mnie ta pianka ciemniej napewno nie wyjdzie jak juz mam na glowie
chyba zrobie tym lorealem florida i nie bede cudowac
Stary 2012-12-10, 17:10   #3905
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
haha Kitka rozwaliłaś mnie tym przypadkiem prawda?
oczywiście, że przypadkiem! Spadło mi coś i się potoczyło pod łoże
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:14   #3906
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:
oczywiście, że przypadkiem! Spadło mi coś i się potoczyło pod łoże
hehe ale fajnie, że rodzice tak kombinują z prezentami

buahhot jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:24   #3907
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
hehe ale fajnie, że rodzice tak kombinują z prezentami
u mnie tak zawsze obchodzą się z nami jak z dzieciakami, nigdy nie mówimy co chcemy dostać, kupują sami niespodzianki, kocham to i swoim dzieciakom też tak zawsze będę robić nawet jak już będą takie stare jak ja
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:49   #3908
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Bunny widać różnicę,ale pomyśl sobie,że w końcu się pozbyłaś rozjaśniacza na pocieszenie zobacz sobie na moją długość

Kitka u mnie też zawsze prezenty są niespodzianką i również mi się to bardzo podoba
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:54   #3909
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Kitka u mnie też zawsze prezenty są niespodzianką i również mi się to bardzo podoba
fajnie tak
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 17:56   #3910
caskada
Zakorzenienie

ale mialam dopiero przygode wyszlam z psem a on widzac innego ktory zaczal szczekac , tez sie rzucil , ja trzymalam swojego na smyczy ale niewiem jakim cudem obroza przeszla mu przez glowe i uciekl mi do tego psa z przodu a to centrum ,samochodow pelno , ruchliwa ulica , dobrze ,ze gosc z tym psem stal w miejscu ,to ja swojego moglam dorwac, mimo ze gryzli sie , a tamtem to jakis labrador bo inaczej wpadlby mi pod samochod kuzwa mac !!!ale mnie wkurzyl i przestaszyl teraz na spacer dodatkowo zakladam szelki , bo obroza moze przejsc przez glowe

mam nadzieje ze skladnie to napisalam , bo az rece mi sie trzesa ze zdenerwowania.

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-12-10 o 17:58
caskada jest offline  
Stary 2012-12-10, 18:07   #3911
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ale mialam dopiero przygode wyszlam z psem a on widzac innego ktory zaczal szczekac , tez sie rzucil , ja trzymalam swojego na smyczy ale niewiem jakim cudem obroza przeszla mu przez glowe i uciekl mi do tego psa z przodu a to centrum ,samochodow pelno , ruchliwa ulica , dobrze ,ze gosc z tym psem stal w miejscu ,to ja swojego moglam dorwac, mimo ze gryzli sie , a tamtem to jakis labrador bo inaczej wpadlby mi pod samochod kuzwa mac !!!ale mnie wkurzyl i przestaszyl teraz na spacer dodatkowo zakladam szelki , bo obroza moze przejsc przez glowe

mam nadzieje ze skladnie to napisalam , bo az rece mi sie trzesa ze zdenerwowania.
Caskada wiem co czujesz, mój kiedyś też mi spierniczył przez ulicę, prawie auto go trzepnęło, mimo, że pieska już nie ma to do tej pory jak o tym pomyślę to mi serce wali
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 18:14   #3912
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
Caskada wiem co czujesz, mój kiedyś też mi spierniczył przez ulicę, prawie auto go trzepnęło, mimo, że pieska już nie ma to do tej pory jak o tym pomyślę to mi serce wali
moj wlasnie taki jest , ze jak widzi psy to wyrywa sie , ale to 1 raz sie stalo , ze wyszedl mi z obrozy

Naprawde sie zdenerwowalam i przestraszylam bo to sekundy
Stary 2012-12-10, 18:24   #3913
Agatau88
Zakorzenienie

kitka mnie tez rozbawilas tym zaglądaniem pod lozko
a co do paczek to tez wkurza mnie jak nie wiem co sie z nimi dzieje, slusznie ze wyslalac maila.

Bunny ja roznicy nie widze w dlugosci w sumie....ale konce sa piekne

cascada a ta maska lady spa to warta coś, mowisz?
to i ja popatrze na nią
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-12-10, 19:07   #3914
shizaxa
Wtajemniczenie

caskada ja robiłam kiedys wellatonem pianka tylko nie pamiętam jaką ale jakoś bardzo zadowolona nie byłam...i śmierdzi strasznie to pamiętam!!

Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2012-12-10, 19:13   #3915
saandy
Wtajemniczenie

Dziewczyny mogłybyście doradzić jakaś fajną farbę? Wcześniej miałam robione wellatonem 12/0, a wczoraj pofarbowałam palette a10 i wyszedł mi odrost lekko żółto-rudawy. Chcę położyć coś na całość ale bardziej naturalny kolor gdzieś na poziomie 10, tak żeby zneutralizować odrost i żeby włosy nie były tak jasne. Tylko z 2 strony ciepłe odcienie raczej mi nie pasują, więc musi być to farba raczej chłodna/naturalna. Nie wiem na co się zdecydować, myślałam nad Lorealem naturalny baby blond, tylko boje się, że nie zneutralizuje mi tej rudej poświaty na odroście. I czy odrost robić z mocniejszą wodą czy na całe włosy dać od razu farbę? Proszę o poradę, zaraz święta i sylwester a ja straszę
saandy jest offline  
Stary 2012-12-10, 19:48   #3916
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej Siedzę właśnie i czekam na kuriera, a czekanie umilam sobie kawką

Ee tam, ja się śmieję tylko, nie wierzę w te głupoty co gadają

to tak jak ja
Cytat:
ja też w to grałam, gra była ekstra!

o kurka a u kogo zamawialas?

tak, po 9,22 wychodził mocny fiolet, ale po kilku myciach wypłukiwał się i włosy miały po prostu odcień opalizujący
ale mario to było jednak najlepsze

Cytat:
co za ☠☠☠☠☠☠☠one chamy ci sprzedający, zero kontaktu teraz
mialam tak
skonczylo sie na policji, Allegro oddało mi pieniadze z Programu ochrony Kupujacych

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no to pewnie celowo nie odbieraja

dziewczyny zebralam sie w sobie i obchlastałam rozjasniacz
teraz beczec mi sie chce ze sa takie krotkie

[QUOTE=blond bunny;38064754]ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm
Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
da rade tylko mow mu ze na same odrosty, i po ok 40 minutach niech dolozy na dlugosci, potrzymaj z 5 minut i zmywaj.
wyjdzie ci chlodny bardzo jasny srebrzysty blond.

ech...szkoda ze na nich trafilas

nie ma co pokazac... do cyckow tylko siegaja

Załącznik 5017369Załącznik 5017370Załącznik 5017371
jupi
Masz teraz cudowne włoski
szybciutko ci odrosna i bede najpiekniejsze na swiecie
pomysl o tym,ze jak ja np. bym sciela rozjasniacz to mialabym włosy chyba do brody
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-12-10, 19:49   #3917
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
otoz to

Zmieniajac temat , czytam troche na temat farby w piance wellaton i dowiedzialam sie ze , loreal preference jest gorszy od niej bo w wellatonie amoniak jest dalej bunny jak oceniasz tego wellatona w piance ( podoba mi sie jasny zloty blond 8.3) czy ktos tu robil tym??
z pianek polecam tylko schwarzkopfa tez ma piekne zlote.
[QUOTE=kitkulka;38065528]tylko nawet nie wiadomo czy oni w ogóle tę przesyłkę wysłali i to jest najgorsze, dzwonię i nic

co się dziwić, jak buty takie brzydkie
Cytat:
ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm

Bunny jest nadal pięknie, długo a końcóweczki zdrowe

dzieki ze pocieszacie...
a z rodzicami mala wpadka udawaj ze nic nie wiesz

Cytat:
u mnie ta pianka ciemniej napewno nie wyjdzie jak juz mam na glowie
chyba zrobie tym lorealem florida i nie bede cudowac
ja bym brala normalna farbe.

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Bunny widać różnicę,ale pomyśl sobie,że w końcu się pozbyłaś rozjaśniacza na pocieszenie zobacz sobie na moją długość

male to pocieszenie ale dzieki

Cytat:

ja to bym chyba zawalu dostala jak wtedy co mi sie amstafka rzucila na mala lole dlatego tez wole szelki- pies sie nie wywinie, nie ma opcji kółka podwojne, musialby chyba karabinczyk albo smycz strzelic zeby sie zerwal

a ja wam powiem ze poki co moje 2 paczki zamowione w zeszlym tyg jako priorytety przyszly i mam juz w domku szly kazda po 2 dni. wysylke mialam ns dnia od przelania kaski...
teraz zamowilam kolejna, zobaczymy kiedy przyjdzie.

kitka masz chyba pecha
Stary 2012-12-10, 19:52   #3918
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mialam tak
skonczylo sie na policji, Allegro oddało mi pieniadze z Programu ochrony Kupujacych
o kurczę, możesz mi napisać jak to zgłaszałaś i ile to trwało?
Cytat:
a z rodzicami mala wpadka udawaj ze nic nie wiesz

a ja wam powiem ze poki co moje 2 paczki zamowione w zeszlym tyg jako priorytety przyszly i mam juz w domku szly kazda po 2 dni. wysylke mialam ns dnia od przelania kaski...
teraz zamowilam kolejna, zobaczymy kiedy przyjdzie.

kitka masz chyba pecha
udaję, że nie wiem, generalnie nie wiem co to będzie, ale nie wiem jaki model

to rzeczywiście mam pecha tak jak pisałam, czekam do jutra i zobaczymy co zrobią
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 19:53   #3919
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez saandy Pokaż wiadomość
Dziewczyny mogłybyście doradzić jakaś fajną farbę? Wcześniej miałam robione wellatonem 12/0, a wczoraj pofarbowałam palette a10 i wyszedł mi odrost lekko żółto-rudawy. Chcę położyć coś na całość ale bardziej naturalny kolor gdzieś na poziomie 10, tak żeby zneutralizować odrost i żeby włosy nie były tak jasne. Tylko z 2 strony ciepłe odcienie raczej mi nie pasują, więc musi być to farba raczej chłodna/naturalna. Nie wiem na co się zdecydować, myślałam nad Lorealem naturalny baby blond, tylko boje się, że nie zneutralizuje mi tej rudej poświaty na odroście. I czy odrost robić z mocniejszą wodą czy na całe włosy dać od razu farbę? Proszę o poradę, zaraz święta i sylwester a ja straszę
a jakies foto...?

[QUOTE=xXxKYLIExXx;3806916 5]to tak jak ja

mialam tak

Cytat:
ale scielam to na raz myslalam ze bedzie lzej, teraz mam 57cm

jupi
Masz teraz cudowne włoski
szybciutko ci odrosna i bede najpiekniejsze na swiecie
pomysl o tym,ze jak ja np. bym sciela rozjasniacz to mialabym włosy chyba do brody
pomagacie kochane juz o nich nie mysle, zaczynam sie cieszyc ze teraz juz nikt mi nie powie ze mam siano czy ogryzione koncowki ale mimo to siedza w koczku zebym ich nie ogladala az mi przejdzie

ja odpukac malo na all kupuje, moze dopiero mialam z 20 zamowien na rozne rzeczy...nigdy mnie nic zlego nie spotkalo, ale ja nie kupuje jak nie maja 100-98% pozytywnych.
no i nie kupuje jak zdzieraja na przesylce albo wysylaja np 2x w tyg.- musza wysylac w ciagu 48h i priorytet polecony o!
Stary 2012-12-10, 19:57   #3920
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
ja odpukac malo na all kupuje, moze dopiero mialam z 20 zamowien na rozne rzeczy...nigdy mnie nic zlego nie spotkalo, ale ja nie kupuje jak nie maja 100-98% pozytywnych.
no i nie kupuje jak zdzieraja na przesylce albo wysylaja np 2x w tyg.- musza wysylac w ciagu 48h i priorytet polecony o!
ja też niewiele, też mam ok. 20 zamówień i widzisz, taki pech a sprzedający miał ponad 20 tysięcy transakcji, 98% pozytywnych komentarzy i co, nie szanują klienta i tyle, najgorsze właśnie jest to, że teraz ani kasy ani przesyłki i nie wiadomo czy ☠☠☠☠a wyślą czy nie wyślą
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:03   #3921
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
o kurczę, możesz mi napisać jak to zgłaszałaś i ile to trwało?

udaję, że nie wiem, generalnie nie wiem co to będzie, ale nie wiem jaki model

to rzeczywiście mam pecha tak jak pisałam, czekam do jutra i zobaczymy co zrobią
zamowilam plaszcz od sprzedawcy, ktory nie maial zadnych komentarzy.
Ale widzialam, ze juz ok 20 osob zamowilo plaszcz i przesylka gratis wiec zaryzykowalam.
Bylo na aukcji napisane, ze przesylak bedzie plynac z Hong Kongu wiec luz, ale czekam tydzien, dwa,trzy wkurzylam sie i dzwonie, nikt nie odbiera, pisalam meile tez bez skutku.
w sumie trwalo to miesiac ponad. wkoncu droga meilowa skontaktowalysmy sie wszystkie z tej aukcji (no prawie wszystkie) i uzgodniłyśmy, ze wszystkie piszemy do niego meila ze zglaszamy sparawe na policje, jesli w przeciagu 5 dni nie bedzie zwrotu gotowki na konto. Nie bylo zwrotu, tylko jakis koles napisal nam ze pozyczyl konto koledze do wystawienia aukcji, a ten nie wywiazal sie z umowy.
W dupie juz toi mialam i poszlam na policje, musialam im pokazac wydrukowane mele do niego, scan przelweu, i potwierdzenie, ze dostal kase na konto. Spisali protokol, ktory sobie skserowalam i wyslalam do Allegro, musialam jeszcze formularz na stronie All wypelnic i oddali mi pieniadze tak jak napisam z tego programu ochrony kupujacych, a nie uczciwym sprzedawca zajela sie prokuratura
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:06   #3922
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
ja też niewiele, też mam ok. 20 zamówień i widzisz, taki pech a sprzedający miał ponad 20 tysięcy transakcji, 98% pozytywnych komentarzy i co, nie szanują klienta i tyle, najgorsze właśnie jest to, że teraz ani kasy ani przesyłki i nie wiadomo czy ☠☠☠☠a wyślą czy nie wyślą
kitka ja mysle ze wysla, myslisz ze chcieliby kolejnego negatywa?
tylko pewnie klopoty na poczcie jakies sa...
ja bym dzwonila od jutra rana, gnebila mailami az ci powiedza co sie dzieje...
np teraz jak zamawialam bizuterie to od razu mi babka maila wyslala ze wyslala danego dnia i ze teraz nie wiadomo kiedy przyjdzie bo to juz kwestia poczty- wiec ja sie nie pieklilam a i tak dotarlo w 2 dni

a pokaz ta aukcje co kupowalas te farby!
Stary 2012-12-10, 20:08   #3923
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
zamowilam plaszcz od sprzedawcy, ktory nie maial zadnych komentarzy.
Ale widzialam, ze juz ok 20 osob zamowilo plaszcz i przesylka gratis wiec zaryzykowalam.
Bylo na aukcji napisane, ze przesylak bedzie plynac z Hong Kongu wiec luz, ale czekam tydzien, dwa,trzy wkurzylam sie i dzwonie, nikt nie odbiera, pisalam meile tez bez skutku.
w sumie trwalo to miesiac ponad. wkoncu droga meilowa skontaktowalysmy sie wszystkie z tej aukcji (no prawie wszystkie) i uzgodniłyśmy, ze wszystkie piszemy do niego meila ze zglaszamy sparawe na policje, jesli w przeciagu 5 dni nie bedzie zwrotu gotowki na konto. Nie bylo zwrotu, tylko jakis koles napisal nam ze pozyczyl konto koledze do wystawienia aukcji, a ten nie wywiazal sie z umowy.
W dupie juz toi mialam i poszlam na policje, musialam im pokazac wydrukowane mele do niego, scan przelweu, i potwierdzenie, ze dostal kase na konto. Spisali protokol, ktory sobie skserowalam i wyslalam do Allegro, musialam jeszcze formularz na stronie All wypelnic i oddali mi pieniadze tak jak napisam z tego programu ochrony kupujacych, a nie uczciwym sprzedawca zajela sie prokuratura
no i pięknie, też tak będę robić, puszczę ich z torbami jak będzie trzeba

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
kitka ja mysle ze wysla, myslisz ze chcieliby kolejnego negatywa?
tylko pewnie klopoty na poczcie jakies sa...
ja bym dzwonila od jutra rana, gnebila mailami az ci powiedza co sie dzieje...
np teraz jak zamawialam bizuterie to od razu mi babka maila wyslala ze wyslala danego dnia i ze teraz nie wiadomo kiedy przyjdzie bo to juz kwestia poczty- wiec ja sie nie pieklilam a i tak dotarlo w 2 dni

a pokaz ta aukcje co kupowalas te farby!
Bunny, najgorsze jest to, że w tych negatywach właśnie piszą wszystko to, o czym zdążyłam się przekonać - że ze sprzedającym zero kontaktu, że jak już się uda do kogoś dodzwonić to ciągle mówią, że wysyłali a nic nie idzie i tak co chwilę, albo że jak już przyjdzie po 3 tygodniach to jest nie to co miało być

http://allegro.pl/loreal-majirel-far...830666209.html
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:14   #3924
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
no i pięknie, też tak będę robić, puszczę ich z torbami jak będzie trzeba

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Bunny, najgorsze jest to, że w tych negatywach właśnie piszą wszystko to, o czym zdążyłam się przekonać - że ze sprzedającym zero kontaktu, że jak już się uda do kogoś dodzwonić to ciągle mówią, że wysyłali a nic nie idzie i tak co chwilę, albo że jak już przyjdzie po 3 tygodniach to jest nie to co miało być

http://allegro.pl/loreal-majirel-far...830666209.html
kitka ale wszystko dobrze widzialas to???

SZANOWNI PAŃSTWO!
ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 5 DNI ROBOCZYCH!
BARDZO PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ I PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI.

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

czyli nie liczac weekendu i dolicz 1 dzien na ksiegowanie kasy... i do tego 2 dni robocze jesli poszlo polecony priorytet... to juz masz ponad tydzien czekania- 7dni roboczych

ja bym od nich nie wziela za samo to jak dlugo to trwa wg ich oswiadczenia i ilosc neutrali/negatywow...
Stary 2012-12-10, 20:19   #3925
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
kitka ale wszystko dobrze widzialas to???

SZANOWNI PAŃSTWO!
ZAMÓWIENIA REALIZUJEMY W CIĄGU 5 DNI ROBOCZYCH!
BARDZO PROSIMY O CIERPLIWOŚĆ I PRZEPRASZAMY ZA WSZELKIE NIEDOGODNOŚCI.

a gdzie to było?
nie widziałam ale i tak mają karnego kuta** za nieodbieranie telefonów, maili, nie odpisywanie i nieoddzwanianie no i komentarze też mnie przestraszyły

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:18 ----------

Cytat:

czyli nie liczac weekendu i dolicz 1 dzien na ksiegowanie kasy... i do tego 2 dni robocze jesli poszlo polecony priorytet... to juz masz ponad tydzien czekania- 7dni roboczych

ja bym od nich nie wziela za samo to jak dlugo to trwa wg ich oswiadczenia i ilosc neutrali/negatywow...
będę miała nauczkę, a następnym razem będę po prostu jeździła odebrać osobiście od jednego użytkownika z Gdyni bo na nerwicę padnę
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:24   #3926
Carolajn
Rozeznanie

Cytat:

Cytat:
Niestety doskonale Was rozumiem bo Beauty mi wpadła pod auto na moich oczach mieszkam w centrum miasta i odbiło mi cos i wzięłam ja do sklepu... a ona jak schody śliskie widzi to sie czasem zapiera pazurami i nie chce wejść bo ma futro pod podusiami i się ślizga a ja jak debil ją zaczęłam ciągnąć bo nie chciałam cyrków przed sklepem odwalać i mi się wyśliznęła z szelek zdążyłam tylko krzyknąć "Beauty stój" i ją pieprznęło w ostatniej chwili padła na ziemie bo się wystraszyła i chyba to ją trochę uratowalo bo fakt faktem odrzuciło ja na chodnik ale gdyby stała na łapkach pewnie by poleciała dalej ehh.. dobrze że tyle futra ma i nic się nie stało poważnego bo była mocno poobijana i funkcje wątroby się poprzestawiały..wymiotowa ła takim brązowym płynem i strasznie ciężko stękała podejrzewam z bólu wierzcie mi traume mam do dzisiaj mimo że to już chyba ponad 4 lata temu było. Jak przychodzi mi iść z nią gdzieś przez ulicę to serce mi chce z piersi wyskoczyć

Bunny śliczne włosiska ale bym już chciała takie długie i zdrowe!

Dziewczyny jak Wam coś opowiem to padniecie tak się nawaliłam na imprezie w sobotę że wykorbiłam na śniegu i rozwaliłam gębę. Tż grał w Lublińcu i się z Nim zabrałam no i drink za drinkiem aż mi się film urwał nienawidzę tego u siebie że czasem pije jak chłop i nic mi nie jest a czasem dwa drinki i nie wiem co się dzieje ale wstyd! Wyszlismy z klubu juz nad ranem wsiedliśmy do auta i Tż poleciał sie wylać jeszcze a mi cos odbilo i na tych obcasach wylazłam z auta a ślisko było i tak wyrżnęłam na buzie że się rozryczałam. Udało mi się pozbierać jakoś Tż przyleciał i się mnie pyta co się stało i czy ktoś mnie uderzył a ja mu mówię że poleciałam z nóg na buzie prosto krew mi z nosa leciała i mam obdarte czoło i kinol ja ☠☠☠☠☠☠☠e. Dzięki Bogu się nie połamałam

Zapuszczam włosy

blond <3

Alfaparf

Edytowane przez Carolajn
Czas edycji: 2012-12-10 o 20:27
Carolajn jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:25   #3927
buahhot
Marcelover ♥♥♥

Cytat:

o kurka, też bym się zdenerwowała
Cytat:
mam nawet ustawione dzwonek z mario jako dzwonek przychodzącej wiadomosci ooo dokladnie ten http://www.zedge.net/ringtone/1490964/?cep=1
poza tym polecam strone jesli chodzi o dzwonki, tematy spojrzcie sobie na pierwsza strone jakie widoki http://www.zedge.net/ zaraz sciągnę sobie cos swiatecznego

buahhot jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:27   #3928
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
o kurka, też bym się zdenerwowała

mam nawet ustawione dzwonek z mario jako dzwonek przychodzącej wiadomosci ooo dokladnie ten http://www.zedge.net/ringtone/1490964/?cep=1
poza tym polecam strone jesli chodzi o dzwonki, tematy spojrzcie sobie na pierwsza strone jakie widoki http://www.zedge.net/ zaraz sciągnę sobie cos swiatecznego
też z niej korzystałam kiedyś
kitkulka jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:31   #3929
Agatau88
Zakorzenienie

KITKA
widzisz spokojnie dojdzie paczka
a powiedz jak bedziesz teraz malowac? Kiedy ostatnio malowalas?
cale wlosy bedziesz robic?
jakos rozrabiasz wodę?

a pokazałabys jaki masz teraz kolor.? chyba mocno zjasnial co?
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-12-10, 20:33   #3930
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
KITKA
widzisz spokojnie dojdzie paczka
a powiedz jak bedziesz teraz malowac? Kiedy ostatnio malowalas?
cale wlosy bedziesz robic?
jakos rozrabiasz wodę?

a pokazałabys jaki masz teraz kolor.? chyba mocno zjasnial co?
no oby doszła, oby chociaż dali znać co z nią to bym się nie wkurzała

ostatnio malowałam 30 października. Mocno nie zjaśniał o dziwo, nieźle się trzyma, ale nie jest już taki żywy.
Nie wiem czy całe włosy, raczej odrost + malaks

spróbuję coś cyknąć na dniach
kitkulka jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, garnier 111, garnier color sensation, platynowy blond, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, wlosy, włosy, włosy blond rozjaśnione

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości