Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-01, 13:52   #1381
kitkulka
Zakorzenienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
co za gość
fajne butki kupiłaś ja do smigania wybrałam płaskie (wybaczcie metki, nie zdążyłam ich ściągnąć, dopiero dziś buty będą mieć swoją premierę) poprzednie to kupiłam na słupkach- też z ccc

ja tak samo dziewczyny

wczoraj byłam do 23,30 w pracy ale dziś wolne, jestem już po śniadanku, zaraz idę na cmentarz (mam do niego 15minut spacerkiem)- jak dobrze, że nie muszę dojeżdżać, bo już wczoraj około godz. 13 był u mnie sajgon na ulicach...

Wiecie co, czytam 50 twarzy Greya 7/11 kupię kolejną część
bardzo ładne buty, klasyczne, podobają mi się
ja dzisiaj na cmentarz chyba też wyciągnę swoje oficerki, na obcasach albo koturnach nie mam zamiaru śmigać

taka fajna ta książka? o czym to w ogóle? muszę poczytać ale słyszałam, że bardzo dobra
Cytat:
Napisane przez aniulek87 Pokaż wiadomość
wczoraj zafarbowałam majirel 9,22. Chciałam efekt jak buahhot za pierwszym razem, ale wyszło ciemniej. Efekt chyba mimo to fajny, jakaś zmiana
ooo tę fotkę lajknął Ci mój kolega na insta
kitkulka jest offline  
Stary 2012-11-01, 14:14   #1382
caskada
Zakorzenienie

HEJ
Ja dzis "swietuje" wiec mnie nie bedzie
Odezwe sie zapewne jutro po pracy.

buahhot tez wybralam obuwie na plaskim i jestem zadowolona
Stary 2012-11-01, 14:15   #1383
aniulek87
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
bardzo ładne buty, klasyczne, podobają mi się
ja dzisiaj na cmentarz chyba też wyciągnę swoje oficerki, na obcasach albo koturnach nie mam zamiaru śmigać

taka fajna ta książka? o czym to w ogóle? muszę poczytać ale słyszałam, że bardzo dobra

ooo tę fotkę lajknął Ci mój kolega na insta

aniulek87 jest offline  
Stary 2012-11-01, 15:05   #1384
Ayca
Raczkowanie

cześć dziewczyny wklejam wam zdjęcia włosów po malowaniu tym popielem. efekt niewielki jestem już załamana czy jest szansa żeby ten kolor się wreszcie wyrównał ? chwilami już myślę żeby biec po ciemną farbę nie mogę już patrzeć na te włosy. zupełnie nie wiem co robić bardzo żałuje że byłam tak głupia w młodości i pomalowałam je. jeśli możecie doradźcie bo ja już nie mogę nic z tym zrobić jedyna moja nadzieja w Was.

http://i45.tinypic.com/6ypit2.jpg

http://i46.tinypic.com/xf3o8y.jpg

http://i45.tinypic.com/16gx2fc.jpg

http://i45.tinypic.com/2j43dbo.jpg

http://i46.tinypic.com/wr24m.jpg

http://i49.tinypic.com/1677b5c.jpg
Ayca jest offline  
Stary 2012-11-01, 15:21   #1385
Cherry_89
Raczkowanie

Ciemny blond - koloryzacja

Czy możecie mi powiedzieć, jaki w przybliżeniu kolor włosów można otrzymać po koloryzacji włosów ciemny blond - orzech, na jasny, lodowy blond? - prezentuję farbę: http://www.lorealparis.pl/koloryzacj...owy-blond.aspx

Dzięki za odp.
Cherry_89 jest offline  
Stary 2012-11-01, 15:45   #1386
Alde
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mnie znow zaczyna na mase wkurzac ze sa tacy bezczelni ludzie- wiekszosc stanowia niestety wizazanki, nie wymienie nickow, ktore pisza maila do mnie, anwen i do mysi, po czym porownuja rady i wypytuja mnie czy tamta dobrze radzi czasem jeszcze mam poprawiac fryza5 naszego noz ☠☠☠☠a! piszesz do tamtych znaczy ze im ufasz, to nie zawracaj dupy wszystkim a potem wybieraj sobie rade najlepsza dla mnie mega chamstwo i powiem wam ze coraz mniej chce mi sie poswiecac czas i radzic ludziom bo codziennie odpisuje od 50-100 maili co zajmuje mi kilka godzin... i zastanawiam sie wlasciwie po co, skoro i tak potem ida do takiej mysi i ktos inny pieprzy moja robote chocby w postaci slownego planu zabiegu, moim zdaniem z palcem w tylku mozliwym do wykonania w domu
Wiem, że raczej nie wypowiadam się w Waszym wątku, ale po przeczytaniu kilku ostatnich postów chciałabym dodać coś od siebie w poruszonym temacie. Bunny rozumiem, jak się musisz czuć gdy ktoś odwala takie akcje... Nie jest to przyjemne i robi się przykro, bo zawsze ciężko jest zmierzyć się z podobnymi sytuacjami. Szczególnie, że tu wykorzystywana jest wiedza, jaką pozyskano od Ciebie. Chore, po prostu chore.
Jednak , jeśli to może choć troszkę pomóc - pamiętaj, że jest ogromnie dużo dziewczyn, które dzięki Tobie są naprawdę szczęśliwe, bo tylko i wyłącznie za pomocą Twoich umiejętności i tego, że poświęciłaś na poradę - i to całkiem dobrowolnie i bezinteresownie - swój czas, mają na głowie wymarzone kolorki. Ja również należę do tych osób, dlatego naprawdę z całego serca Ci dziękuję Smutno mi się zrobiło, gdy przeczytałam o takiej bezczelności ludzkiej Ale głowa do góry Bunny, na chciwości i pseudoumiejętnościach nikt jeszcze daleko nie zajechał, a prawdziwą wartość człowieka poznaje się po tym, co sobą reprezentuje i jaki jest. Ty jesteś sobą, masz rzetelną wiedzę, którą dzielisz się z innymi. Bądź z siebie dumna, bo naprawdę jesteś wielka, a takie odjazdy jak tworzą inne pseudofryzjerki, tylko świadczą o tym, że ktoś próbuje nieudolnie się do Ciebie upodobnić.
Stary 2012-11-01, 17:01   #1387
exclusivee
Zakorzenienie

Miałam dzisiaj kolejną przygodę ze ścinaniem- a mianowicie skracałam i cieniowałam swojej cioci włosy Wyszło dość ok, pomimo mojego braku doświadczenia w tym

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny buty calkiem proste i moje jedyne na tak plaskiej podeszwie , poza trampkaminawet sandalow nie mam na plaskim ale czego sie nie robi dla dobra nog Musze zmienic na codzien obuwie bo przy kostce popekaly mi naczynka i wyglada to jak siniak a napewno nadaje sie juz do laserowego zamykania naczynek

sa w kolorze "camel "ale moj telef jak zwykle zrobil swoje z kolorami
Śliczne Uwielbiam wszystko w kolorze camel

Cytat:
wczoraj zafarbowałam majirel 9,22. Chciałam efekt jak buahhot za pierwszym razem, ale wyszło ciemniej. Efekt chyba mimo to fajny, jakaś zmiana
Ale piękne masz włosiska

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-01, 17:17   #1388
annasooo
Przyczajenie

bardzo proszę o pomoc. Jestem "świeżą blondynką" Po dekoloryzacji z czerni, farbuje na jasny blond. Ostatnio malowałam włosy L'orealem (Sztokholm) no i zostały przecudne niedomalowane odrosty (kolor rudawy). farbę trzymałam na nich ok 40 minut, 5-10 min. na resztę. Poczekałam 2 tyg., by nie pojawiły się kolejne odrosty, no i pomalowałam Palette A10 (40 min na odrost + 10 na całość. No i wyszedł klops. Kolor przecudny. Naprawdę zimny, jasny, a odrosty biszkoptowo - złote Swoje włosy mam na poziomie 7. Myślałam, ze ta farba da radę... co ja mam zrobić z tymi nieszczęsnymi odrostami??? Pomóżcie
annasooo jest offline  
Stary 2012-11-01, 17:36   #1389
aniulek87
Rozeznanie

exclusivee dziękuję
muszę zadbać o ich kondycję, więc dobrze, że wyszły ciut ciemniejsze, to z farbowaniem się dłużej powstrzymam i listopad to ostra regeneracja
Dziewczyny, a co sądzicie o olejowaniu włosów, bo są i za i przeciw :% Kiedyś nakładałam olejki z alterry( jak był ten szał) i włoski były fajne, ale gdzieś czytałam, że suma summarum ma to zły wpływ i bądź tu mądry

aniulek87 jest offline  
Stary 2012-11-01, 17:55   #1390
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
exclusivee dziękuję
muszę zadbać o ich kondycję, więc dobrze, że wyszły ciut ciemniejsze, to z farbowaniem się dłużej powstrzymam i listopad to ostra regeneracja
Dziewczyny, a co sądzicie o olejowaniu włosów, bo są i za i przeciw :% Kiedyś nakładałam olejki z alterry( jak był ten szał) i włoski były fajne, ale gdzieś czytałam, że suma summarum ma to zły wpływ i bądź tu mądry
Jakiś czas temu pytałam się bunny o używanie Oliwki Hipp na włosy, w komentarzach pod TYM postem mi odpisała. Mój nick to highheelshouse jak coś

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-01, 18:06   #1391
Agatau88
Zakorzenienie

Czesc Dziewczyny
Ja obudzilam sie o 6 rano z biegunka...
wczoraj cos mnie brzuch pobolewal a rano jak mnie nie zerwało z lozka! latałam potem co 15 min, jestem wykończona.
nic nie moglam zjesc. Potem tak mnie nyło ze sprowokowałam wymioty i jak raz chlusnelo tak chyba poszło z 10 razy.
No ale jest juz troche lepiej, zjadlam kleik ryżowy z marchewka, potem trochę jagody (działa dobrze na wymioty i biegunke) i kawalek rogala ze stacji. I jest lepiej. Ale brzuch nadal mnie boli i gania mnie do kibla.
Albo papryka konserwowa mi zaszkodziła wczoraj, albo mandarynki bo zjadłam z 10, albo rotawirus-na oddziale dziecięcym mamy teraz epidemię i akurat we wtorek miałam zajęcia i 2 dni-wszystko by sie zgadzało.
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-11-01, 18:12   #1392
AniaAga
Zadomowienie

Biedna..... , ale dobrze że wyrzucasz to z siebie! Agatko, jak dasz radę to zjedz kisiel, bardzo dobrze działa na podrażnioną wymiotami śluzówkę.

Umyłaś mandarynki w ciepłej wodzie?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-11-01, 18:18   #1393
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Czesc Dziewczyny
wczoraj cos mnie brzuch pobolewal a rano jak mnie nie zerwało z lozka! latałam potem co 15 min, jestem wykończona.
nic nie moglam zjesc. Potem tak mnie nyło ze sprowokowałam wymioty i jak raz chlusnelo tak chyba poszło z 10 razy.
No ale jest juz troche lepiej, zjadlam kleik ryżowy z marchewka, potem trochę jagody (działa dobrze na wymioty i biegunke) i kawalek rogala ze stacji. I jest lepiej. Ale brzuch nadal mnie boli i gania mnie do kibla.
Albo papryka konserwowa mi zaszkodziła wczoraj, albo mandarynki bo zjadłam z 10, albo rotawirus-na oddziale dziecięcym mamy teraz epidemię i akurat we wtorek miałam zajęcia i 2 dni-wszystko by sie zgadzało.
Oj biedna Oby Ci szybko przeszło

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-01, 20:58   #1394
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej
ale jestem padnięta, wyszłam o 7 z domu i wróciłam dopiero niedawno ale 2 cmentarze odwiedzone, zajechaliśmy jeszcze do moich i TŻta rodziców a teraz czekam na Przyjaciółki,a potem kładę się spać

Agatko mam nadzieję,że szybko przejdzie
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-11-01, 21:01   #1395
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Do albumu dodałam zdjęcie z wczorajszego halloween z przyjaciółką, w ostatniej chwili nie mając przebrania (nie miałam koszuli wojskowej )postanowiłam zostać uwaga.... KOTEM, dorysowałam sobie czarną kredką wąsy a z czarnej opaski zrobiłam amatorską opaskę z kocimi uszami Do tego oczywiście szalik w panterkę i stój kocicy gotowy

Bunny ja zanim poznałam Ciebie ufałam tylko Fryzowi5, bo dzięki jego radom udało mi się dojść do jasnego koloru czego sama bym raczej nie dokonała, gdy miałam problemy z tęczą na głowie i zero pomysłów nie zostawił mnie z tym samej. Jestem mu za to niezmiernie wdzięczna, bo wtedy jeszcze nie znałam Ciebie i sama bym sobie nie poradziła A potem poznałam Ciebie, i zaufałam też Tobie, bo widać że fryzjerstwo to Twoja broszka, znasz się na tym, jesteś osobą naprawdę obeznaną w temacie. Chociażby ten mail ostatni, potwierdza to że doceniają Cię nie tylko osoby z naszego "kółka" ale także inne, spoza niego. A wszystkie rady jakie zamieszczasz na blogu mogą uchronić nie jedną z Nas przed katastrofą włosową, i nie mam zamiaru radzić się żadnych mysi, czy anwen, bo wiem że Ty doradzisz mi najlepiej i jak coś mogę zawsze zajrzeć na bloga. Szczerze mówiąc, Tobie ufam bardziej niż mojej koleżance fryzjerce, która stwierdziła że blond jest nie dla mnie, a jak zaczęłam się farbować i miałam jasne włosy przyznała mi sama że się myliła Więc przyłączam się do próśb, nie zostawiaj nas tu samych Bez Ciebie mój blond będzie jedną wielką klapą
super kotek z Ciebie
też kiedyś byłam kotkiem w przebraniu
Cytat:
Czesc Dziewczyny
współczuje Agatko
chociaż ja nigdy nie mogę ani dołem ,ani górą pozbyć się tego dziadostwa ,a potem odbija się to na moich jelitach
dobrze, że wylazło to co miało wyjść
i oczywiście zdrówka życzę

odebrałam dziś mojego nutrisska 73 i juz nie mogę się doczekać farbowania ,ale muszę przyznać ,że plusem mojego przyciemnienia jest to że odrosty wogóle się nie odrózniają od reszty, a są już spore
z drugiej strony zastanawiam się czy ten złoty blond choć troszke pojaśni i wyrówna mój obecny kolor na opakowaniu jest biutii

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-11-01, 21:03   #1396
shizaxa
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Miałam dzisiaj kolejną przygodę ze ścinaniem- a mianowicie skracałam i cieniowałam swojej cioci włosy Wyszło dość ok, pomimo mojego braku doświadczenia w tym

Śliczne Uwielbiam wszystko w kolorze camel

Ale piękne masz włosiska
Mi dziś siostra podcięła końcówki teraz mogę zacząć w pełni pielęgnować je

Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline  
Stary 2012-11-01, 21:53   #1397
AniaAga
Zadomowienie

Asiu, kiedy farbujesz ?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-11-01, 21:56   #1398
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Asiu, kiedy farbujesz ?
oj nieprędko tym bardziej ,że teraz odrost nie rzuca się w oczy myślę ,że tak około 20 listopada chyba, że nie wytrzymam i wcześniej farbne

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-11-01, 22:17   #1399
kitkulka
Zakorzenienie

Agatko kuruj się

byłam na cmentarzu, poszłam piechotką na drugi, duży cmentarz pojadę dopiero po weekendzie, a jutro pewnie z TŻ w Gd pojedziemy zapalić znicze

a teraz idę poczytać arcyciekawą książkę na jutrzejsze zajęcia, bo tak, wyobraźcie sobie, że moja uczelnia nie zrobiła nam wolnego i mam na 16 ćwiczenia a pójść muszę

dobranoc!
kitkulka jest offline  
Stary 2012-11-01, 22:18   #1400
AniaAga
Zadomowienie

Przeglądałam paletę Framesi, bardzo podobają mi się dwa kolory 9,36 i 9,74 tylko ciekawe jak one na włosach wychodzą.....?

http://www.kurierfryzjerski.pl/compo...384/view,item/
AniaAga jest offline  
Stary 2012-11-01, 22:53   #1401
blondii26
Przyczajenie

Joanna Naturia Szlachetna Perła !!! Poradzcie !!!

Witajcie
Jestem tu nowa, ale nie nowicjusz we farbowaniu włosów
Z natury mam ciemny blond mysi
od dłuższego czasu farbuje na bardzo jasny blond, idealny jest ciepły poziom 9
MyślE na d szlachetna perła, bo moje odrosty już straszą
czy któraś z was kładła na ciemny odrost, proszę o odpowiedzi
blondii26 jest offline  
Stary 2012-11-02, 08:20   #1402
caskada
Zakorzenienie

Hej.
Okazalo sie ,ze jednak dzis mam wolne ale jutro podjade na kilka godzin pogrzebac w papierachpoznie j zajade zrobic zakupy dla Princessy
Ja niestety nie bylam na cmentarzu bo nie mam kogo tu odwiedzac , zapalilam w domu przy zdjeciu swieczke dla babci

asiabb ale fajnie masz juz farbke

agatko zdrowiej , jedz lekko , to pewnie cos od dzieci zlapalas :/ moj na szczescie takiej choroby nie mial , tu szczepia od tego.

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-11-02 o 08:21
caskada jest offline  
Stary 2012-11-02, 09:40   #1403
Agatau88
Zakorzenienie

czesc Kochane u mnie lepiej, juz w nocy i dzis nie wymiotuje. dziekuje Wam wszystkim

Cytat:
Biedna..... , ale dobrze że wyrzucasz to z siebie! Agatko, jak dasz radę to zjedz kisiel, bardzo dobrze działa na podrażnioną wymiotami śluzówkę.

Umyłaś mandarynki w ciepłej wodzie?
nie umylam mandarynek...a powinnam?

cascada u nas tez sa szczepienia ale nie warto szczepic, rotawirus ma tyle szczepow i odmian ze na jedna sie zaszczepie, a bede miala inne, tak twierdza lekarze...a ze teraz epidemia to się łapie od dzieciakow...

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2012-11-02 o 09:42
Agatau88 jest offline  
Stary 2012-11-02, 09:49   #1404
kitkulka
Zakorzenienie

hej

ciężko było wstać z łóżka, tak się dobrze spało

pakuję się i jadę po zajęciach na weekend do TŻ
kitkulka jest offline  
Stary 2012-11-02, 10:34   #1405
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
czesc Kochane u mnie lepiej, juz w nocy i dzis nie wymiotuje. dziekuje Wam wszystkim

cascada u nas tez sa szczepienia ale nie warto szczepic, rotawirus ma tyle szczepow i odmian ze na jedna sie zaszczepie, a bede miala inne, tak twierdza lekarze...a ze teraz epidemia to się łapie od dzieciakow...
szczepienia co jakis czas kilka nie jedno ..
Stary 2012-11-02, 11:30   #1406
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Przeglądałam paletę Framesi, bardzo podobają mi się dwa kolory 9,36 i 9,74 tylko ciekawe jak one na włosach wychodzą.....?

http://www.kurierfryzjerski.pl/compo...384/view,item/
ładne kolorki
Cytat:
Hej.
Okazalo sie ,ze jednak dzis mam wolne ale jutro podjade na kilka godzin pogrzebac w papierachpoznie j zajade zrobic zakupy dla Princessy
Ja niestety nie bylam na cmentarzu bo nie mam kogo tu odwiedzac , zapalilam w domu przy zdjeciu swieczke dla babci

asiabb ale fajnie masz juz farbke

agatko zdrowiej , jedz lekko , to pewnie cos od dzieci zlapalas :/ moj na szczescie takiej choroby nie mial , tu szczepia od tego.
a ile się jej naszukałam tylko teraz myśle czy nie lepiej bybyło mieć dwie jedna na moje włosy( całe) to mało ,a chciałam wyrównać kolor na całości
Cytat:

też słyszałam o tym, że wszystkie owoce i warzywa przed obraniem powinno się umyć a pomarańcze i mandarynki wyparzyć
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hej

ciężko było wstać z łóżka, tak się dobrze spało

pakuję się i jadę po zajęciach na weekend do TŻ
miłego weekendu

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-11-02, 11:35   #1407
buahhot
Marcelover ♥♥♥

cześć
ja kiedyś, pierwszy raz w życiu nie umyłam mandarynek, i co? dostałam na całym ciele swędzącej pokrzywki a zawsze myłam, ten jeden raz odpuściłam...

buahhot jest offline  
Stary 2012-11-02, 11:39   #1408
caskada
Zakorzenienie

kurcze a ja cale zycie nie myje mandarynek i jemy tak wszyscy z malym na czele

asiabb mi np wystarczylo 1 opakowanie lorealu preference bo jak zmoczylam wlosy bylo ich mniej
Stary 2012-11-02, 11:43   #1409
Coldplayer
Przyczajenie

Smile Czym różni się krem rozjaśniający od rozjaśniacza?

Hej Z góry przepraszam jeśli zaśmiecam i jeśli jest zła kategoria
Mam ciemne włosy, i chcę rozjaśnić na blond Czytałam dużo o środkach rozjaśniających, i spotkałam się z czymś takim, jak krem rozjaśniający... Co to jest? Czym różni się od normalnego rozjaśniacza

P.S. Czym najlepiej rozjaśnić ciemne włosy, na blond?

Z góry dziękuję za odpowiedzi, i jeszcze raz przepraszam jeśli, zaśmiecam
Coldplayer jest offline  
Stary 2012-11-02, 12:09   #1410
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
cześć
ja kiedyś, pierwszy raz w życiu nie umyłam mandarynek, i co? dostałam na całym ciele swędzącej pokrzywki a zawsze myłam, ten jeden raz odpuściłam...
to pech przynajmniej wiesz już ,że bez umycia nie możesz zjeść
Cytat:
kurcze a ja cale zycie nie myje mandarynek i jemy tak wszyscy z malym na czele

asiabb mi np wystarczylo 1 opakowanie lorealu preference bo jak zmoczylam wlosy bylo ich mniej
ja się przyznaję ,że też nigdy nie myje jedynie cytrynę myję
tego garnierka nakłada się na suche włosy i dlatego wyjdzie go mniej

CEL 60 cm

asiabb1983 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, garnier 111, garnier color sensation, platynowy blond, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, wlosy, włosy, włosy blond rozjaśnione

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości