Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-09, 20:04   #1921
AniaAga
Zadomowienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Bunny, co znasz farby Chantall może....? Jakie są...?
AniaAga jest offline  
Stary 2012-11-09, 20:28   #1922
PannaWredna
Raczkowanie

A ja mam pytanie do Bunny ale juz nie o włoski ale o pazurki wyhodowałam sobie w koncu ladne paznokietki. Czy położenie na nie żelu będzie dobrym krokiem zeby się nie lamaly przy tej dlugosci, nie rozwarstwily? wiem ze trzeba je ciagle dosc mocno z gory pilowac i beda cienkie, ale jakbym ciagle ten zel uzupelniala?
Zawsze się boję, jak np gram w siatkę czy coś, że mi się paznokcie oderwią :O nie wiem jak to jest, nigdy nie mialam takich dlugich..
PannaWredna jest offline  
Stary 2012-11-09, 20:40   #1923
spacerek
Przyczajenie

Witam

Mam ogromną prośbę, dziewczyny, potrzebuję rady.
Dopiero niedawno zaczęłam koloryzować włosy i jestem w tym zielona. Dwukrotnie koloryzowałam włosy casting creme gloss, ostatnio ciemnym blondem. Wyszedł on jak ciemny brąz. To na początku września.
Poszłam do fryzjerki 4 dni temu. Poprosiłam o rozjaśnienie włosów do ZIMNEGO, ciemnego blondu. Zaproponowała pasemka. Położyła rozjaśniacz 3%, następnie farbę Artego bardzo jasny blond z refleksem tytanu (na próbce dość ciemny i zimny, bardzo jasny tylko z nazwy). To, co wyszło w efekcie jest dla mnie tragiczne, źle się w tym czuję. Nie wiem kiedy i co ja w ogóle będę mogła z tym zrobić. Zdjęcia tego nie oddają, spłycają efekt, który widać na żywo.
Otóż tył jeszcze nie tak beznadziejny, bo są ciemne i jasne, ciepłe pasma. Za to z przodu na odrostach włosy rudawe, miedziane, żółtawe. Odrosty na żywo są najgorsze.
Inna fryzjerka dziś sugerowała przyciemnić włosy. Dopiero co były one ciemne. Zależy mi w każdym razie na zimnym kolorze, popielu lub opalu.
Zrobię, co trzeba, ale nie mam kolejnej stówy na fryzjerkę nieudacznicę i boję się sama coś robić.
Źle mówię na fryzjerkę, ale ona naprawdę naobiecywała mi złotych gór, potem ciągle odbierała telefony i plotkowała, na koniec widziała, że spartoliła a zaczęła mnie zapewniać, jaki jest super efekt. Włosy były na odrostach żółte, myślałam, że się rozpłaczę. Raz umyłam je fioletowym szamponem Joanny i może odrobinę pomogło.
Dodaję zdjęcia: włosy przed wtorkową porażką/ pasemka/ moje już nieosiągalne marzenie.
Dziękuję za wszelką pomoc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_6637.jpg (219,7 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6648.jpg (96,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (13,3 KB, 8 załadowań)
spacerek jest offline  
Stary 2012-11-09, 21:04   #1924
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Byłam w tym Reserved i tylko się w☠☠☠☠iłam ta kurtka za 179 w sklepie kosztowała 250 i była na nią zniżka -70 zł czyli dalej była jakby za 179, miałam ten kupon -25% ale oczywiście promocje nie łączą się
i oglądałam te sweterki białe z ćwiekami,ale WSZYSTKIE były całe u☠☠☠☠☠☠☠one pudrem. I nic nie kupiłam foch dalej trwa

Bunny haha być może jutro idę do Chińskiego Marketu poprawić sobie humor

Kitka no porównywalny,ale bardziej żółty, zresztą wypróbuj sama

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Spodobała mi się ta sukienka w sklepie http://www.reserved.com/pl/collectio.../dresses/W2383 u mnie kosztowała 129 ale już mi się nie chciało mierzyć
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-11-09, 22:00   #1925
exclusivee
Zakorzenienie

A ja wróciłam właśnie ze szkoły i z piwkowania z przyjaciółką Ale się naśmiałyśmy

Bunny dziękuję Ci za odp

Idę zrobić sobie jakąś kolacyjkę i spać bo jutro też szkoła Miłej nocy blondasy

---------- Dopisano o 22:00 ---------- Poprzedni post napisano o 21:58 ----------

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Byłam w tym Reserved i tylko się w☠☠☠☠iłam ta kurtka za 179 w sklepie kosztowała 250 i była na nią zniżka -70 zł czyli dalej była jakby za 179, miałam ten kupon -25% ale oczywiście promocje nie łączą się
i oglądałam te sweterki białe z ćwiekami,ale WSZYSTKIE były całe u☠☠☠☠☠☠☠one pudrem. I nic nie kupiłam foch dalej trwa

U mnie w chińskim markecie mają super płaszczyki i kurtki, a ostatnio widziałam też świetne uszate czapki na zimę za około 20zł

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-09, 22:19   #1926
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Bunny, co znasz farby Chantall może....? Jakie są...?
znam niezle sa, ale na pewno nie to co alfa czy matrix

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do Bunny ale juz nie o włoski ale o pazurki wyhodowałam sobie w koncu ladne paznokietki. Czy położenie na nie żelu będzie dobrym krokiem zeby się nie lamaly przy tej dlugosci, nie rozwarstwily? wiem ze trzeba je ciagle dosc mocno z gory pilowac i beda cienkie, ale jakbym ciagle ten zel uzupelniala?
Zawsze się boję, jak np gram w siatkę czy coś, że mi się paznokcie oderwią :O nie wiem jak to jest, nigdy nie mialam takich dlugich..
bardzo dobra opcja jest polozenie zelu na naturale, ale musi to zrobic dobra stylistka na pewno nie sprawdzi sie polozenie byle zelu do tipsow bo wszystko ci odlezie
i wcale nie trzeba nic mocno z gory pilowac absolutnie! leciutko sie piluje i tylko raz a pozniej nie sciaga sie zelu do zera wiec sie juz tego pazurka nie uszkadza- jesli ktos tak robi to nie jest to osoba o wysokich kwalifikacjach tylko pseudostylistka-rzezniczka
uzupelniac oczywiscie trzeba wg potrzeb czyli jak szybko ci odrastaja- ja np uzupelniam raz w miesiacu tylko
no dlugie naturale i siatka to lipa ja tak gralam w siatke i w kosza w druzynie w gimnazjum, co mecze miedzy klasowe to mialam do zera polamane i lamaly mi sie wlasnie podczas gry, to po meczu tylko spilowywalam kikutki i resztki, bolalo bardzo czasem nadrywalam pazurki i krew leciala...
takze na pewno lepiej zabezpieczyc je zelem- ja wtedy na zel bylam za mloda

Cytat:

---------- Dopisano o 21:04 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Spodobała mi się ta sukienka w sklepie http://www.reserved.com/pl/collectio.../dresses/W2383 u mnie kosztowała 129 ale już mi się nie chciało mierzyć
ja zawsze znajde cos super u chinolka, lubie tam chodzic
Stary 2012-11-09, 22:46   #1927
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Hej

Color&Soin? Ja też się będę farbować, ale dopiero za tydzień bo chcę wyglądać dobrze na urodzinach przyjaciółki

ale też color&soin? ja moją dzis odebrałam
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nic z zamkiem nie zrobisz mialam tak i jedyne wyjscie to wymienic zamek u krawcowej- koszt to 15 zl...
pokaze za chwile w albumie

ja czuje ze moj dzisiejszy dzien jest zaburzony bo nie zaczelam od wizazu wstalam nie wiedziec czemu o 12! musialam poleciec na zakupy, zrobic pranie, poodkurzac... to nawet kompa nie wlaczalam, dopiero teraz

na prosto to jest krzyzowka boba- dluzsze przodu z kleopatra tzw.

tylko opisz to fryz bo jak powiesz ze chcesz boba to sie mozesz zdziwic

to rob teraz

ide wrzucac wam fotki do mojego albumu

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

fotki wrzucone
zapraszam i prosze o szczerze wyrazenie opinii....
za☠☠☠iste dżiny kurciocha też ,ale figurka Twoja debeset a i majciorki tez seksi
Cytat:

o tu na tej pracowalam kiedys: sa tez tansze jak cos...

http://allegro.pl/falownica-tytanowo...746237259.html

a tu masz efekty na wlosach:

https://www.google.pl/search?q=falow...w=1280&bih=881

dla mnie bardzo fajne lepsze jak karbo
nas jeszcze uczyli recznie palcami wyciskac takie fale, ale to zmudne ze szok

o fajny efekt może i ja się skuszę

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-11-10, 08:23   #1928
PannaWredna
Raczkowanie

Cytat:
bardzo dobra opcja jest polozenie zelu na naturale, ale musi to zrobic dobra stylistka na pewno nie sprawdzi sie polozenie byle zelu do tipsow bo wszystko ci odlezie
i wcale nie trzeba nic mocno z gory pilowac absolutnie! leciutko sie piluje i tylko raz a pozniej nie sciaga sie zelu do zera wiec sie juz tego pazurka nie uszkadza- jesli ktos tak robi to nie jest to osoba o wysokich kwalifikacjach tylko pseudostylistka-rzezniczka
uzupelniac oczywiscie trzeba wg potrzeb czyli jak szybko ci odrastaja- ja np uzupelniam raz w miesiacu tylko
no dlugie naturale i siatka to lipa ja tak gralam w siatke i w kosza w druzynie w gimnazjum, co mecze miedzy klasowe to mialam do zera polamane i lamaly mi sie wlasnie podczas gry, to po meczu tylko spilowywalam kikutki i resztki, bolalo bardzo czasem nadrywalam pazurki i krew leciala...
takze na pewno lepiej zabezpieczyc je zelem- ja wtedy na zel bylam za mloda
o dziękuję za odp tylko jak tu teraz dobra kosmetyczke znalezc?? dwa razy robilam tipsy, kazdy raz u innej kosmetyczki i mi po paru dniach zlazło, bąbelki się porobiły i tipsy odpadly, a zaplacilam 150 zl jeszcze pani wielce obrażona jak przyszłam DZIEN PO ZABIEGU i pokazalam ze mi odpadl paznokiec i poprosilam o poprawkę. a tego dnia bylam w domu i kompletnie nic nie robilam zeby mi odpadl, tzn siedzialam na kompie
PannaWredna jest offline  
Stary 2012-11-10, 09:01   #1929
MartiW91
Raczkowanie

Bunny jeśli wezmę na odrosty utleniacz 9% a 6% na długości to potem ile mam trzymać? Równo ok. 30min na odrostach i długościach?
MartiW91 jest offline  
Stary 2012-11-10, 09:09   #1930
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
Niee, ja do stycznia tylko to http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,21...oft-color.html A potem dekoloryzejszyn

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:06 ----------

Witam się i żegnam, dzisiaj znowu szkoła, a po szkole idę z małym do mamy tż więc będę w domu wieczorem

Miłego dnia

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-10, 10:13   #1931
AniaAga
Zadomowienie

Cześć dziewczyny

Bunny, ale tylko Chantall ma w palecie 9,04 . Podejrzewam, że na wiosnę się skuszę na rudy, tak jakoś mam, jesień-zima- blond a wiosna-lato-rudy , ale chcę właśnie rudy na poziomie 9, ten 9,04 fajnie wychodzi, taki morelowy blond. Był w Revlonie i Majirelu, ale wycofali.....
AniaAga jest offline  
Stary 2012-11-10, 10:28   #1932
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:

a widzisz, ja byłam po ten sweterek z miesiąc temu i było ich mnóstwo, wszystkie czyste

sukienka świetna, mnie się bardzo podobała w wersji butelkowo zielonej mogłaś ją przymierzyć, ja kupiłam zwykłą kiecę czarną, też była za 129 zł a z kuponem wyszło 97 zł

później wypróbuję ten podkład

jestem przed @ i już mam wściekliznę
kitkulka jest offline  
Stary 2012-11-10, 10:53   #1933
caskada
Zakorzenienie

hello

bunny bylam w albumie , pozniej postaram sie zrobic foto swoich boczkow(skory) jak jestem w dzinach tak dla porowniania dla ciebie, zebys byla spokojna wkoncu
Tak jak pisalam wazne aby byly zachowane proporcje w sylwetce
a tu link jakie istnieja rodzaje kobiecych sylwetek http://www.kobietaa.pl/typy-kobiecej-sylwetki/ wiec kim jestes??

dzis mam dzien lenia i nic nie robienia
Stary 2012-11-10, 10:59   #1934
novelove
Zakorzenienie

Kitka
Przybij pione! I mnie ten okrutny stan zaraz dopadnie. Wczoraj pokłóciłam się z całym światem, robiłam afery o byle gówno, poszłam na spacer, ryczałam jak debil i wróciłam wesoła.
Hormony

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A dziś jeszcze muszę wryć masę materiału na pamięć BOSKO !!!
Macie jakieś swoje sprawdzone i szybkie sposoby nauki?
na robienie od nowa swoich notatek mam za mało czasu, bo to przedłuża strasznie ;d

Edytowane przez novelove
Czas edycji: 2012-11-10 o 11:00
novelove jest offline  
Stary 2012-11-10, 11:06   #1935
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a widzisz, ja byłam po ten sweterek z miesiąc temu i było ich mnóstwo, wszystkie czyste

sukienka świetna, mnie się bardzo podobała w wersji butelkowo zielonej mogłaś ją przymierzyć, ja kupiłam zwykłą kiecę czarną, też była za 129 zł a z kuponem wyszło 97 zł

później wypróbuję ten podkład

jestem przed @ i już mam wściekliznę
kurde u mnie wszystkie brudne i to na maksa mi się ta sukienka podobała w wersji pomarańczowej nie mierzyłam,bo już miałam na nich focha
daj znać co myślisz jak wypróbujesz
mi też @ się zbliża

zaraz się ogarnę i pojadę do chińczyka,a później do mamy wieczorkiem jeszcze czekają mnie urodziny kolegi

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
na robienie od nowa swoich notatek mam za mało czasu, bo to przedłuża strasznie ;d
nie odkładać na ostatnią chwilę!
niestety ja tak zawsze robię, wolę posprzątać chatę, zrobić pranie,obiad i uczę się zazwyczaj w nocy przed egzaminem
Stary 2012-11-10, 11:12   #1936
novelove
Zakorzenienie

Princesska
To może weź przymierz i zamów na necie?
...
akurat właśnie sprzątam, a mnie do tego ciężko zaciągnąć
Stary 2012-11-10, 11:18   #1937
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Kitka
Przybij pione! I mnie ten okrutny stan zaraz dopadnie. Wczoraj pokłóciłam się z całym światem, robiłam afery o byle gówno, poszłam na spacer, ryczałam jak debil i wróciłam wesoła.
Hormony

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

A dziś jeszcze muszę wryć masę materiału na pamięć BOSKO !!!
nooo, mnie się śniło, że mój TŻ wypisuje sobie smsy ze swoją byłą i obudziłam się na niego zła w pierwszej chwili nawet nie chciałam dzisiaj do niego jechać ten tydzień przed @ będzie okrutny

nie mam żadnych sposobów na naukę, jak muszę się nauczyć to ślęczę nad tym i się biedzę
Cytat:
kurde u mnie wszystkie brudne i to na maksa mi się ta sukienka podobała w wersji pomarańczowej nie mierzyłam,bo już miałam na nich focha
mi też @ się zbliża
oki, dam znać
Tobie by pasowała pomarańczowa do tych ciemnych włosków wróć po nią, masz ostatni dzień ze zniżką!
kitkulka jest offline  
Stary 2012-11-10, 11:23   #1938
czekoladowoo
Zakorzenienie

Napisałam w klubie o mojej sytuacji... poplątało sie strasznie
czekoladowoo jest offline  
Stary 2012-11-10, 11:25   #1939
Kotka17
Zakorzenienie

Hejka bunny mówiłaś żebym wkleiła foty listopadowych pazurów ale baterie mam rozładowaną i ciągle zapomnę kupić nową do aparatu to wkleje wam moje październikowe niby french

w ogóle zaczęłam wcierać w skórę głowy biostyminę z zmieszaną odrobinką jantaru zobaczymy czy bedą jakieś efekty, zamierzam wcierać cały miesiąc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01266.jpg (67,3 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01265.jpg (64,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01267.jpg (86,9 KB, 25 załadowań)
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-11-10, 11:27   #1940
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Princesska
To może weź przymierz i zamów na necie?
...
akurat właśnie sprzątam, a mnie do tego ciężko zaciągnąć
nie ma sklepu internetowego reserved
wyłącz kompa, kończ sprzątać i do notatek
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
oki, dam znać
Tobie by pasowała pomarańczowa do tych ciemnych włosków wróć po nią, masz ostatni dzień ze zniżką!
no ejj,ale ja przecież niedługo włoski rozjaśniam
jak nic nie kupię w chińczyku to pójdę przymierzyć
Stary 2012-11-10, 12:00   #1941
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!

za☠☠☠iste dżiny kurciocha też ,ale figurka Twoja debeset a i majciorki tez seksi

o fajny efekt może i ja się skuszę
skus sie mnie sie najbardziej podobaja na wlosach od polowy dlugosci po konce

Cytat:
Napisane przez PannaWredna Pokaż wiadomość
o dziękuję za odp tylko jak tu teraz dobra kosmetyczke znalezc?? dwa razy robilam tipsy, kazdy raz u innej kosmetyczki i mi po paru dniach zlazło, bąbelki się porobiły i tipsy odpadly, a zaplacilam 150 zl jeszcze pani wielce obrażona jak przyszłam DZIEN PO ZABIEGU i pokazalam ze mi odpadl paznokiec i poprosilam o poprawkę. a tego dnia bylam w domu i kompletnie nic nie robilam zeby mi odpadl, tzn siedzialam na kompie
znajdziesz dobra stylistke na wizazu na pazurkowym nie wiem skad jestes, ale szukaj w jakims najwiekszym miescie w poblizu jesli nie jestes z miasta...

Cytat:
Napisane przez MartiW91 Pokaż wiadomość
Bunny jeśli wezmę na odrosty utleniacz 9% a 6% na długości to potem ile mam trzymać? Równo ok. 30min na odrostach i długościach?
na odrosty 0k 50 minut, dlugosci do 20 minut.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Bunny, ale tylko Chantall ma w palecie 9,04 . Podejrzewam, że na wiosnę się skuszę na rudy, tak jakoś mam, jesień-zima- blond a wiosna-lato-rudy , ale chcę właśnie rudy na poziomie 9, ten 9,04 fajnie wychodzi, taki morelowy blond. Był w Revlonie i Majirelu, ale wycofali.....
a no to bierz chantala

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
hello

bunny bylam w albumie , pozniej postaram sie zrobic foto swoich boczkow(skory) jak jestem w dzinach tak dla porowniania dla ciebie, zebys byla spokojna wkoncu
Tak jak pisalam wazne aby byly zachowane proporcje w sylwetce
a tu link jakie istnieja rodzaje kobiecych sylwetek http://www.kobietaa.pl/typy-kobiecej-sylwetki/ wiec kim jestes??

dzis mam dzien lenia i nic nie robienia
ooo tak! zrob mi ta fotke
z tymi typami sie nie zgadzam bo zaden nie odpowiada mojej figurze
ja mam teraz tyle w biuscie ze prawie rowno z biodrami, no kilka cm roznicy, plaski brzuch, szczuple nogi i uda, male wciecie w talii...

Cytat:
mi też @ się zbliża

zaraz się ogarnę i pojadę do chińczyka,a później do mamy wieczorkiem jeszcze czekają mnie urodziny kolegi

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:00 ----------

nie odkładać na ostatnią chwilę!
niestety ja tak zawsze robię, wolę posprzątać chatę, zrobić pranie,obiad i uczę się zazwyczaj w nocy przed egzaminem
pochwal sie co kupisz

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Napisałam w klubie o mojej sytuacji... poplątało sie strasznie
pedze!

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hejka bunny mówiłaś żebym wkleiła foty listopadowych pazurów ale baterie mam rozładowaną i ciągle zapomnę kupić nową do aparatu to wkleje wam moje październikowe niby french

w ogóle zaczęłam wcierać w skórę głowy biostyminę z zmieszaną odrobinką jantaru zobaczymy czy bedą jakieś efekty, zamierzam wcierać cały miesiąc
kurcze kotka mega sa!
ale ci sie reka wyrobila, jestem pod wrazeniem
Stary 2012-11-10, 12:05   #1942
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
kurcze kotka mega sa!
ale ci sie reka wyrobila, jestem pod wrazeniem
taaaaakkk?? co ty? ale sie ciesze ze Ci sie podobają
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-11-10, 12:07   #1943
exclusivee
Zakorzenienie

A ja jednak nie poszłam do szkoły, przez @ i meega bolący brzuch Zobaczę jak będę się czuła po obiedzie, jeśli będzie ok pójdę do szkoły na 4 ostatnie lekcje po przerwie obiadowej

Patrzyłam na te kobiece figury i wiecie co.. ja chyba nie jestem kobietą Mam szerokie ramiona, mały biust, szerokie biodra, masywne uda, i brzuch zawsze miałam raczej płaski z lekkim wcięciem w talii, a tu takiego typu figury w ogóle nie ma Jedynie dzwonek jest mi bliski

Zrobiłyście już zakupy na niedzielę? Ja dzisiaj muszę iść po pampersy dla synka, i może wstąpię do pepco zobaczyć czy jest coś fajnego

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2012-11-10 o 12:08
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-10, 12:11   #1944
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
taaaaakkk?? co ty? ale sie ciesze ze Ci sie podobają
moze nie samo zdobienie frenczowe ale ogolnie estetyka i ksztalt bardzo czysta praca widac ze juz masz pewna reke

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
A ja jednak nie poszłam do szkoły, przez @ i meega bolący brzuch Zobaczę jak będę się czuła po obiedzie, jeśli będzie ok pójdę do szkoły na 4 ostatnie lekcje po przerwie obiadowej

Patrzyłam na te kobiece figury i wiecie co.. ja chyba nie jestem kobietą Mam szerokie ramiona, mały biust, szerokie biodra, masywne uda, i brzuch zawsze miałam raczej płaski z lekkim wcięciem w talii, a tu takiego typu figury w ogóle nie ma Jedynie dzwonek jest mi bliski

Zrobiłyście już zakupy na niedzielę? Ja dzisiaj muszę iść po pampersy dla synka, i może wstąpię do pepco zobaczyć czy jest coś fajnego
ja zrobie zakupy po poludniu z tz bo i tak jade do mamy na obiad i do dziadka
Stary 2012-11-10, 12:11   #1945
caskada
Zakorzenienie

bunny ja mam podobnie czyli tyle samo na gorze i na dole , proporcjonalnie i to by pasowalo na KLEPSYDRE ale drobnaa oni pisza ze taki rodzaj jest masywnynie prawda , co pisza bo klepsydra moze byc rozna i laczy ja proporcjonalnosc gory do dolu.
Stary 2012-11-10, 12:16   #1946
MartiW91
Raczkowanie

Dziękuje za odpowiedź Bunny
MartiW91 jest offline  
Stary 2012-11-10, 12:22   #1947
Kotka17
Zakorzenienie

Cytat:
moze nie samo zdobienie frenczowe ale ogolnie estetyka i ksztalt bardzo czysta praca widac ze juz masz pewna reke
hehe ja też ze wszystkiego najbardziej różowe lubie ale też mi sie podobały to bały french na skos i do tego księżyce holo a to nie dziękuje i ciesze sie ze w końcu jest fajnie
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline  
Stary 2012-11-10, 12:23   #1948
caskada
Zakorzenienie

BUNNY wstawiam do albumu prv swoje boczki czy skore , jak zwal tak zwal za niedlugo zostana usuniete bo to foto ,zeby pokazac tylko cos
slabe bo z lazienki i cos mi moj grat zaczyna juz szwankowac a nie chcialo mi sie robic aparatem ,bo pozniej za duzo zabawy zeby przeslac z karty do neta
Stary 2012-11-10, 12:28   #1949
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
bunny ja mam podobnie czyli tyle samo na gorze i na dole , proporcjonalnie i to by pasowalo na KLEPSYDRE ale drobnaa oni pisza ze taki rodzaj jest masywnynie prawda , co pisza bo klepsydra moze byc rozna i laczy ja proporcjonalnosc gory do dolu.
tylko ze oni w klepsydrze tak takie podkreslaja a ja mam raczej mala talie
Cytat:
hehe ja też ze wszystkiego najbardziej różowe lubie ale też mi sie podobały to bały french na skos i do tego księżyce holo a to nie dziękuje i ciesze sie ze w końcu jest fajnie
oby tak dalej

Cytat:
BUNNY wstawiam do albumu prv swoje boczki czy skore , jak zwal tak zwal za niedlugo zostana usuniete bo to foto ,zeby pokazac tylko cos
slabe bo z lazienki i cos mi moj grat zaczyna juz szwankowac a nie chcialo mi sie robic aparatem ,bo pozniej za duzo zabawy zeby przeslac z karty do neta
uffff... no to mi ulzylo jestem normalna w takim razie a nie spaślak, dzieki wielkie

przegladalam gacie z jedwabiu
nie dosc ze cena spora- kolo 30zl, to jeszcze w wiekszosci tego jedwabiu jest mniej jak 20% a reszta to poliester czyli gorzej sztuczne jak bawelna to juz zostane przy bawelnie
Stary 2012-11-10, 12:32   #1950
caskada
Zakorzenienie

Cytat:
tylko ze oni w klepsydrze tak takie podkreslaja a ja mam raczej mala talie

oby tak dalej

uffff... no to mi ulzylo jestem normalna w takim razie a nie spaślak, dzieki wielkie

przegladalam gacie z jedwabiu
nie dosc ze cena spora- kolo 30zl, to jeszcze w wiekszosci tego jedwabiu jest mniej jak 20% a reszta to poliester czyli gorzej sztuczne jak bawelna to juz zostane przy bawelnie
no przesadzaja z ta klepsydra , ale chodzi generelnie ,zeby te wciecie w talii bylo widoczne.

wszystko z toba ok i pamietaj ze moje cialo jest juz po ciazy plus wiek i deko moze opadac to i tamto

100% jedwab to kosztuje majatek ,o ile taki wystepuje poliester to najgorszy badziew ,nie przewiewny
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, garnier 111, garnier color sensation, platynowy blond, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, wlosy, włosy, włosy blond rozjaśnione

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości