Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2012-11-16, 12:57   #2311
anias2
Zadomowienie

Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Bunny co do kształtu paznokci to też jestem za migdałkami, a jeśli chodzi o buty to TAKIE byłyby idealne

A propos butów
, tż wczoraj mi zamówił te o które tak walczyłam w licytacji tylko że tym razem wzięłam je w opcji kup teraz Będą pewnie w poniedziałek W końcu zacznę sięgać tż-owi trochę więcej bo moje 156cm + 12cm koturna da 168cm czyli będę już tylko 20cm niższa od mojego tż Sukces

Śliczna ta dziewczyna Ale też mnie zdziwiło że tak jasno jej włosy wychodzą po 10/0, bo z tego co widziałam, większość osób miała takie włosy dopiero po 12/0
..byłam na Twoim blogu..i pozwole sobie napisac...Boże jaka TY Exclusivee jestes śliczna! no normalnie nie moge sie na Ciebie napatrzeć, a to drugie zdjecie to juz w ogole cudo!
anias2 jest offline  
Stary 2012-11-16, 13:56   #2312
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Bunny
Jedyny fason jaki by mi się podobał ze srebrnych butów to ten co mówisz
Jak dla mnie znacząco za dużo,ale ja raczej minimalizm preferuję. Jakbym ja je miała tak to wsio na czarno, jakieś legginsy i top tylko buty srebrne, biżuteria już, a jak już to delikatnaaa bransoletunia, tapeta też raczej nie na wampa, tylko kreska.
Zresztą Bunny, co się pytasz. Chyba pierwszy raz masz rozkminę, czy nie będziesz zbytnio rzucająca się w oczy. Toż to Twoja dewiza-'każdy nosi to , co lubi, a w dupie to co inni powiedzą.'
Jak kupisz , to pokaż w sumie też mi się ich zachciało
w sumie masz racje, czym ja sie przejmuje
lubie jak ksie gapia to niech sie gapia
kupie je jak dostane kaske od mamuski czyli w przyszlym tyg najprawdopodobniej

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dobry

i jak ten Timotei sie spisuje?
poszukuje teraz jakiegos szamponu dobrego

zuwazyłam to samo po tej odzywce
jak tylka ja zmyje to mam tak strasznie przesuszone paznokcie ze koszmar

eee to je mój tekst
ja przestałam sie tym przejmować i włoski ladnie rosną.
Zaczełam spac w zwiazanych wlosach, w sumie nawet w pracy mam ciagle zwiazane, bo mi przeszkadzaja.
Jak mam jakies wieksze wyjscie to rozpuszcze i grzywke podpinam, bo ma taka wnerwiajaca długośc, że masakra

Bunny ja tez poprosze o info o tych odzywkach
zaraz wysle pw
koszmar to ja mialam na pazurach jak zmywczem i platkami z biedry zmylam paznokcie cale rece w bialym osadzie ktory nie dawal sie zmyc a jak zasechl to sie kruszyl jak popalona skora
jk skonczylam robic nowe szpony to po tysiecznym chyba myciu zeszlo a w zalamkach skory dalej mam to biale cos coz za reakcja chem zachodzi w tych platkach kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Hmm...
Wiesz, przy drugim farbowaniu ten szary barwnik (opal?) trzymał się niesłychanie długo i przeszkadzało mi to, bo włosy nie były jednolite na długości. Przy głowie miałam ekstra kolor a na długości jakiś szarobury- nawet nie chodziłam w rozpuszczonych włosach (a nawet włosy wyglądały na gloniaste- kilka osób mi to powiedziało)
Chcę spróbować z czymś naturalnym, nawet kosztem żółtych włosów, bo ta szarość na długości nie podobała mi się
Sama już nie wiem czym farbować- naturalnymi nie próbowałam jeszcze, ale teraz spróbuję, trudno, najwyżej wyjdą żółte czy rude, przynajmniej będę wiedziała.
Ta dziewczyna farbuje wellatonem 10/0- na pewno ma jaśniejsze naturalne niż ja, ale to nic http://nkfn.pinger.pl/m/14516557/str...atki-do-twarzy
ehh z resztą wszystko mi jedno, moje włosy to koszmar
no co ty mowisz...

Cytat:
Napisane przez spacerek Pokaż wiadomość
Mam Loreal Recital Preferance odcień E jasny brąz. Przebijają lekko pasemka, ale nieznacznie. Czy da się z tego przejść do ciemnego blondu np. w odcieniu chłodnym, beżowym, 7.1?
pofarbuj tym 7.1 jak zmyjesz dobrze obecna farbe.

Cytat:
nie no poważnie
włosy wychodza mi garściami, do tego na glowie mam z 4rózne odcienie, opal wyszedł mi mega szaro, pofarbowałam londą to na odroście wyszła bardziej żółto niż zawsze.
3 pierwsze zdjęcia z lampą, czwarte bez lampy w ciemnym pomieszczeniu
na zywo dla mnie mają odcien naturalny, trochę żółty

cieszyłabym się gdyby choć trochę się wyrównał
bardzo ładna dziewczyna
ale ta laska ma nature jasny blond- po brwiach widac
mnie sie twoje wloski podobaja...

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Kurde, ja juz sama nie wiem na czym mi tylek jezdzi.....i nie wiem czym sie zafarbowac...
Blond Bunny Kochana pomoz mi
Napisalam do Ciebie maila ze zdjeciem koloru jaki bym chciala uzyskac poradzilas mi 10.1 i zobaczylam zdjecia po farbie kolleston 10/16 to chyba mi sie bardziej spodobal i teraz pytanie do Ciebie blond bunny, czy myslisz ze na moich wlosach bedzie ok?? ostatnio farbowalam garnierem 10 ale wkurza mnie ten kolor bo jest zoltawy, cieply, a ja bym chciala cos zimniejszego tylko zeby nie bylo popielu niewiadomo jakiego, zieleni i fioletu ( jej ale mam wymagania :P)
odpisze pozniej ok?

Cytat:
nie, nie na razie za wczesnie
fajna kiecka, koronka super

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
Hej słodziaki

a co to znaczy???
zmylas smerfa?

no to pokaze wam dzisiejsze szpony
tadam

a 003.jpga 004.jpg
Stary 2012-11-16, 14:03   #2313
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Bunny co do kształtu paznokci to też jestem za migdałkami, a jeśli chodzi o buty to TAKIE byłyby idealne

A propos butów
, tż wczoraj mi zamówił te o które tak walczyłam w licytacji tylko że tym razem wzięłam je w opcji kup teraz Będą pewnie w poniedziałek W końcu zacznę sięgać tż-owi trochę więcej bo moje 156cm + 12cm koturna da 168cm czyli będę już tylko 20cm niższa od mojego tż Sukces

Śliczna ta dziewczyna Ale też mnie zdziwiło że tak jasno jej włosy wychodzą po 10/0, bo z tego co widziałam, większość osób miała takie włosy dopiero po 12/0
no to te moje maja identyko fason, tylko sa pokryte zamiast cyrkoni grubym srebrym brokatem(piegi) na bialosrebrzystym materiale i do tego wyciskane ala wezowa skorka w takie zleby...
nie umiem inaczej opisac ale mega sa i tego brokatu malo maja ze go z dalszej odleglosci nie widac, nikt by nie powiedzial ze to nie jest jednolity material.
wiec chyba kupie...

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

haha mam je

http://moda.allegro.pl/srebrne-szpil...791373870.html

kupowac czy nie?
Stary 2012-11-16, 14:43   #2314
xLADYx
Zakorzenienie

Bunny pazurki migdałki krótsze niż masz ale jednak długie

mi w tych butkach nie podoba się czerwona podeszwa w ogóle nie akceptuje tego w butach no chyba, że w L wiadomo
teraz stawiam na klasykę tylko czarne i czerwone buty
zagościło już 5 nowych parek od czasu kiedy wklejałam fotki a 6 w drodze
xLADYx jest offline  
Stary 2012-11-16, 14:51   #2315
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
Bunny pazurki migdałki krótsze niż masz ale jednak długie

mi w tych butkach nie podoba się czerwona podeszwa w ogóle nie akceptuje tego w butach no chyba, że w L wiadomo
teraz stawiam na klasykę tylko czarne i czerwone buty
zagościło już 5 nowych parek od czasu kiedy wklejałam fotki a 6 w drodze
to pokaz buciki
moze mnie zainspirujesz
Stary 2012-11-16, 14:55   #2316
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
to pokaz buciki
moze mnie zainspirujesz
na pewno nie zainspiruje
bo to tylko :
1. zwykłe klasyczne szpilki-botki bez zbędnych pierdoł
2. litopodobne jak zeszłoroczne
3. kopytka
4. wiązane szpilki-botki
i 5. czarne szpile z wbudowaną platformą i migdałkowym noskiem
i 6. czekam na te z ćwiekami od tylca
xLADYx jest offline  
Stary 2012-11-16, 14:58   #2317
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
na pewno nie zainspiruje
bo to tylko :
1. zwykłe klasyczne szpilki-botki bez zbędnych pierdoł
2. litopodobne jak zeszłoroczne
3. kopytka
4. wiązane szpilki-botki
i 5. czarne szpile z wbudowaną platformą i migdałkowym noskiem
i 6. czekam na te z ćwiekami od tylca
i wszystkie czarne???
Stary 2012-11-16, 14:59   #2318
exclusivee
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
..byłam na Twoim blogu..i pozwole sobie napisac...Boże jaka TY Exclusivee jestes śliczna! no normalnie nie moge sie na Ciebie napatrzeć, a to drugie zdjecie to juz w ogole cudo!
Miło słyszeć, dziękuję bardzo za komplement

Cytat:
tadam

Załącznik 4982672Załącznik 4982673
Bunny powiedz mi, jak Ty sobie dajesz radę na codzień z takimi pazurkami?
Tak przypomniało mi się teraz, że kiedyś w rozmowach w toku były laski z tipsami i pokazywały jak radzą sobie w domowych czynnościach, jedna używała paznokci jako szczypce do mięsa i dawała je tam do marynaty, obtaczała i wyciągała itp... masakra Nigdy bym nie pomyślała że tipsy mogą być tak praktyczne

Cytat:
no to te moje maja identyko fason, tylko sa pokryte zamiast cyrkoni grubym srebrym brokatem(piegi) na bialosrebrzystym materiale i do tego wyciskane ala wezowa skorka w takie zleby...
nie umiem inaczej opisac ale mega sa i tego brokatu malo maja ze go z dalszej odleglosci nie widac, nikt by nie powiedzial ze to nie jest jednolity material.
wiec chyba kupie...

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 14:01 ----------

haha mam je

kupowac czy nie?
Jak dla mnie fajne, ale nie znam zawartości Twojej szafy, więc jeśli masz oprócz tego jakieś czarne, czerwone szpile to myślę że na spokojnie możesz zainwestować w te, będą fajne na jakieś wyjścia z tż, specjalne okazje typu święta, andrzejki, imprezy (na sylwestra jak znalazł!), bo choćbyś ubrała zwykłe dżinsy i bluzkę to butki będą przyciągały uwagę i będą super dodatkiem

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-16, 15:03   #2319
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
ja mam już upatrzony swój ideał ale jeszcze poczeka zanim przyodzieję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg sukienka.jpg (45,0 KB, 66 załadowań)
xLADYx jest offline  
Stary 2012-11-16, 15:05   #2320
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
i wszystkie czarne???

przy ostatnich będą złote ćwieki
o tej porze roku to tylko czarne buty u mnie noszą się
xLADYx jest offline  
Stary 2012-11-16, 15:12   #2321
blond bunny
Zakorzenienie

Cytat:
Miło słyszeć, dziękuję bardzo za komplement

Bunny powiedz mi, jak Ty sobie dajesz radę na codzień z takimi pazurkami?
Tak przypomniało mi się teraz, że kiedyś w rozmowach w toku były laski z tipsami i pokazywały jak radzą sobie w domowych czynnościach, jedna używała paznokci jako szczypce do mięsa i dawała je tam do marynaty, obtaczała i wyciągała itp... masakra Nigdy bym nie pomyślała że tipsy mogą być tak praktyczne

Jak dla mnie fajne, ale nie znam zawartości Twojej szafy, więc jeśli masz oprócz tego jakieś czarne, czerwone szpile to myślę że na spokojnie możesz zainwestować w te, będą fajne na jakieś wyjścia z tż, specjalne okazje typu święta, andrzejki, imprezy (na sylwestra jak znalazł!), bo choćbyś ubrała zwykłe dżinsy i bluzkę to butki będą przyciągały uwagę i będą super dodatkiem
haha jak daje rade- normalnie. nosze je dlugie swoje naturalne od ponad 10 lat...
nigdy nie mialam tipsow- chyba ze ktorys zlamalam tak ze nie dalo rady skleic to dosztukowywalam... ale i tak nie bylo szansy by ktos poznal ze to nie moj
robie totalnie wszystko i daje rade
mam tylko klopot z zapinaniem guzikow i nawlekaniem igly
te rozmowy w toku byly pustackie zrobili z tych dziewczyn j akies idiotki a tak naprawde jak masz szpony to robisz wszystko i tak opuszkami

mam ponad 70 par butow wiec te sie przydadza chyba
chociaz ciagle mysle, bo w sumie zimno sie zrobilo i nie pochodze teraz...latam w botkach...ciagle mysle na ile wyjsc by mi sie nadaly i ciagle malo...na same sylwestry nie ma co kupowac

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

Cytat:
przepiekna

Cytat:

przy ostatnich będą złote ćwieki
o tej porze roku to tylko czarne buty u mnie noszą się
ja nie mam z cwiekami jakos mnie to nie kreci, na kims mi sie podoba ale na sobie nie
Stary 2012-11-16, 15:16   #2322
xLADYx
Zakorzenienie

Cytat:
haha jak daje rade- normalnie. nosze je dlugie swoje naturalne od ponad 10 lat...
nigdy nie mialam tipsow- chyba ze ktorys zlamalam tak ze nie dalo rady skleic to dosztukowywalam... ale i tak nie bylo szansy by ktos poznal ze to nie moj
robie totalnie wszystko i daje rade
mam tylko klopot z zapinaniem guzikow i nawlekaniem igly
te rozmowy w toku byly pustackie zrobili z tych dziewczyn j akies idiotki a tak naprawde jak masz szpony to robisz wszystko i tak opuszkami

chociaz ciagle mysle, bo w sumie zimno sie zrobilo i nie pochodze teraz...latam w botkach...ciagle mysle na ile wyjsc by mi sie nadaly i ciagle malo...na same sylwestry nie ma co kupowac

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

przepiekna

ja nie mam z cwiekami jakos mnie to nie kreci, na kims mi sie podoba ale na sobie nie
jest cudowna od dłuższego czasu już nad nią wzdycham czuję, że to jest TA JEDYNA

wiesz mnie też za bardzo nie kręci, jeszcze mnie nie po☠☠☠ało żeby się cała oćwiekować
a, że kupiłam ostatnio kilka parek to chciałam jeszcze jakieś i padło na te żeby były jakieś inne od pozostałych

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-11-16 o 15:17
xLADYx jest offline  
Stary 2012-11-16, 15:24   #2323
anias2
Zadomowienie

Cytat:

odpisze pozniej ok?

Ok, poczekam
anias2 jest offline  
Stary 2012-11-16, 16:00   #2324
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
i jak ten Timotei sie spisuje?
poszukuje teraz jakiegos szamponu dobrego
zależy czego oczekujesz od szamponu jak dla mnie ma myć włosy i tyle i w tej roli się dobrze spisuje, nie plącze włosów, są gładkie o przetłuszczaniu nie powiem,bo u mnie czym nie umyje to i tak mam przyklap na 2 dzień
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

dostałam @ i zdycham, a na 10.30 muszę jechać, bo mam kolokwium, a chętnie zostałabym w domu na 16 już chyba nie pojadę

Buahhot a czemu rezygnujesz z 8,2?
przybij piątkę ja też dzisiaj dostałam i zdycham

Bunny pazurki super,ale jak dla mnie za długie nie umiałabym nic w nich zrobić

w końcu Weekend
BLOND_PRINCESSKA jest offline  
Stary 2012-11-16, 16:23   #2325
xLADYx
Zakorzenienie

dostałam maseczkę 2 minutową wzmacniającą z Pantene nature fusion używał ktoś?
xLADYx jest offline  
Stary 2012-11-16, 16:39   #2326
Eveline1000
Rozeznanie

Hej dziewczyny

Mam do was pytanie gdzie można kupić maskę Dolce anti-age???

Bunny naczytałam się dzisiaj że po palette włosy się niszczą i wypadająTo prawda??Przez to boję się teraz użyć tej palette c10?Co robić?Poradz czy to prawda teraz nie wiem co robić.A moje włoski są naprawde słabe cienkie i delikatne i nie chcę ich stracic bo naprawdę mało ich mam.Bunny a co sądzisz o farbach Wellaton 12/0 lub 12/1 nadawała by się któraś z nich dla mnie? Ratuj bo już sama nie wiem co mam wybraćProszę poradz bo zgłupiałam już

A te buciki jak dla mnie super na wyjątkowe okazje a pazurki za******e.Ale ja w takich długich chyba nic nie potrafiłabym zrobić.

Edytowane przez Eveline1000
Czas edycji: 2012-11-17 o 16:22
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-11-16, 16:58   #2327
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Bunny naczytałam się dzisiaj że po palette włosy się niszczą i wypadająTo prawda??Przez to boję się teraz użyć tej palette c10?Co robić?Poradz czy to prawda bo s**m w majtki teraz i nie wiem co robić.A moje włoski są naprawde słabe cienkie i delikatne i nie chcę ich stracic bo naprawdę mało ich mam.
Stary 2012-11-16, 17:08   #2328
kitkulka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eveline1000 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Mam do was pytanie gdzie można kupić maskę Dolce anti-age???

Bunny naczytałam się dzisiaj że po palette włosy się niszczą i wypadająTo prawda??Przez to boję się teraz użyć tej palette c10?Co robić?Poradz czy to prawda bo s**m w majtki teraz i nie wiem co robić.A moje włoski są naprawde słabe cienkie i delikatne i nie chcę ich stracic bo naprawdę mało ich mam.Bunny a co sądzisz o farbach Wellaton 12/0 lub 12/1 nadawała by się któraś z nich dla mnie? Ratuj bo już sama nie wiem co mam wybraćProszę poradz bo zgłupiałam już

A te buciki jak dla mnie super na wyjątkowe okazje a pazurki za******e.Ale ja w takich długich chyba nic nie potrafiłabym zrobić.
przecież tutaj połowa dziewczyny farbuje palette, a druga połowa chociaż raz ją wypróbowała...

maskę dolce znajdziesz na allegro
kitkulka jest offline  
Stary 2012-11-16, 17:13   #2329
asiabb1983
Zakorzenienie

hej!

Cytat:
nie no poważnie
włosy wychodza mi garściami, do tego na glowie mam z 4rózne odcienie, opal wyszedł mi mega szaro, pofarbowałam londą to na odroście wyszła bardziej żółto niż zawsze.
3 pierwsze zdjęcia z lampą, czwarte bez lampy w ciemnym pomieszczeniu
na zywo dla mnie mają odcien naturalny, trochę żółty

cieszyłabym się gdyby choć trochę się wyrównał
bardzo ładna dziewczyna
na ostatnim faktycznie dziwny kolor
Cytat:
ładna
Cytat:

zaraz wysle pw
koszmar to ja mialam na pazurach jak zmywczem i platkami z biedry zmylam paznokcie cale rece w bialym osadzie ktory nie dawal sie zmyc a jak zasechl to sie kruszyl jak popalona skora
jk skonczylam robic nowe szpony to po tysiecznym chyba myciu zeszlo a w zalamkach skory dalej mam to biale cos coz za reakcja chem zachodzi w tych platkach kosmetycznych

no co ty mowisz...

odpisze pozniej ok?

zmylas smerfa?

tadam

łał faktycznie szpony ja bym nie dała rady w takich długich
Cytat:
wiec chyba kupie...

haha mam je

kupowac czy nie?
wyglądaja jak takie na sylwestra lub disco ,ale ładne
Cytat:
piękna

a ja nadal chora po nieprzespanej nocy i bólu głowy od 4 dni , poszłam do lekarza dostałam full wypas leków bo oczywiście zatoki siadły psik ,tabletki w tym antybiotyk ,wydałam majątek w aptece i muszę siedzieć jeszcze w domciu ,aby wykurować się dobrze mam nadzieje, że przejdzie

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-11-16, 17:24   #2330
milka_m
Rozeznanie

Cytat:
70 par? gdzie Ty je wszystkie trzymasz?

A mój Tż mi mówi, że ja mam dużo butów a mam ich może z 15 par faceci ehh

Blog

milka_m jest offline  
Stary 2012-11-16, 17:36   #2331
blond bunny
Zakorzenienie

Eveline juz ci blondaski odpowiedziały. Nie będę się powtarzać, sama używam i jakoś nic mi nie wypada i włosy mam, a robię palette od 7 lat non stop. Robisz sobie sieczke z mózgu czytając jakieś netowe śmieci, gdzie polowa z tych ludzi nawet w rękach nie miała palette a się wypowiadają.

Asia a twoje chłopaki jak się trzymają? Zdrowiej kochana!

Milka polowe butów mam w domu rodzinnym, polowe na stancji. Wszystko w pudełeczka pochowane. Cóż mam hopla, kocham buty i tyle...
Stary 2012-11-16, 17:43   #2332
asiabb1983
Zakorzenienie

Cytat:
Eveline juz ci blondaski odpowiedziały. Nie będę się powtarzać, sama używam i jakoś nic mi nie wypada i włosy mam, a robię palette od 7 lat non stop. Robisz sobie sieczke z mózgu czytając jakieś netowe śmieci, gdzie polowa z tych ludzi nawet w rękach nie miała palette a się wypowiadają.

Milka polowe butów mam w domu rodzinnym, polowe na stancji. Wszystko w pudełeczka pochowane. Cóż mam hopla, kocham buty i tyle...
oni chorowali wcześniej ja zawsze na końcu

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm

aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline  
Stary 2012-11-16, 18:06   #2333
Eveline1000
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
przecież tutaj połowa dziewczyny farbuje palette, a druga połowa chociaż raz ją wypróbowała...

maskę dolce znajdziesz na allegro

Dzięki.Pytam się bo jestem tu nowa i nie orientuję się jakimi farbami farbujecie swoje włosyI dlatego nie wiem co mam robić bo nie eksperymentowałam z farbami .

---------- Dopisano o 18:06 ---------- Poprzedni post napisano o 18:01 ----------

Cytat:

Chyba muszę wyluzować bo niepotrzebnie panikuję
Eveline1000 jest offline  
Stary 2012-11-16, 19:51   #2334
PamusiaO
Przyczajenie

Hej dziewczyny, może wy mi coś doradzicie.. Mam włosy poł na poł blond/ rude. Mianowicie do ucha mam w miare blond a końcówki rude ( jestem po dwóch dekoloryzacjach i rozjaśniaczu - schodziłam z czekolady, chociaz na koncówkach trzyma mi chyba jeszcze czarny sprzed lat) Czy jest mozliwe ze jakas farba blond (a nie znowu rozjaśniacz) chwyci mi na te końcówki ?
PamusiaO jest offline  
Stary 2012-11-16, 21:52   #2335
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
piekna

Cytat:

zaraz wysle pw

no co ty mowisz...

odpisze pozniej ok?

zmylas smerfa?

tadam

to zes pojechała ze szponkami
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
zależy czego oczekujesz od szamponu jak dla mnie ma myć włosy i tyle i w tej roli się dobrze spisuje, nie plącze włosów, są gładkie o przetłuszczaniu nie powiem,bo u mnie czym nie umyje to i tak mam przyklap na 2 dzień

przybij piątkę ja też dzisiaj dostałam i zdycham

Bunny pazurki super,ale jak dla mnie za długie nie umiałabym nic w nich zrobić

w końcu Weekend
oczekuje jedynie dobrego mycia i nie wzmagania przetłuszczania.
Ale kupie chyba ta schaume co mi Bunny poleciła

Cytat:

Cytat:

Ja sama uzywam juz od ponad roku (zdjecia u mnie w albumie) i mam coraz ładniejsze włoski

Miałam dzisiaj wypadek w pracy
duza,szklana podstawa os manekina z witryny spadla mi wprost na paznocia u duzego palca
Łzy i ciemnośc w oczach odrazu, a pazur siny i chyba bedzie mi schodził bo jest pęknięty na pół
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-11-17, 00:11   #2336
Lavia15
Wtajemniczenie

Ja przymierzam się właśnie do zrobienia sobie lekkiego ombre hair w domku
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline  
Stary 2012-11-17, 02:44   #2337
exclusivee
Zakorzenienie

Widziałyście panienkę co robiła sobie operacje plastyczne żeby upodobnić się do lalki barbie? Ja jestem w szoku... wpiszcie sobie w googlach albo na fb Valeria Lukyanova, to Wam wyskoczy. Na pudelku czytałam że laska usunęła sobie nawet żebra dla specyficznej talii

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline  
Stary 2012-11-17, 10:18   #2338
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Widziałyście panienkę co robiła sobie operacje plastyczne żeby upodobnić się do lalki barbie? Ja jestem w szoku... wpiszcie sobie w googlach albo na fb Valeria Lukyanova, to Wam wyskoczy. Na pudelku czytałam że laska usunęła sobie nawet żebra dla specyficznej talii
widziałam ta laske w TV kiedys o niej było
Moj jak ją zobaczył to sie mocno do mnie przytulił i powiedział,że od dzisiaj kocha mnie jeszcze bardziej
Witam sie z kawka i sniadankiem.
Musiałam cała paczke parowek dzisiaj wyrzucic bo byly obslizłe
Włoski juz umyte, dzisiaj dostały to co kochają czyli maske aloesowa
Śmigam potem do hurt. po farbe i utleniacz.
Orientujecie sie moze czy lepiej Alfe kupic stacjonarnie czy na All?
Jak sie ceny maja?
i czy ktoś moze polecic mi dobrego i sprawdzonego sprzedawce farbek?
Ale zaszalałam z pytaniami :-P

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:53 ----------

Bunny wiem,że juz sie Ciebie o to pytałam ale teraz na necie doczytałam,ze do odcieni platinum? Alfy daje sie utleniacz w proporcji 1:2.
CZy to są te same rodzaje farb co te nowe Cube, czy inne i dlatego proporcje tez sie zmieniaja?

---------- Dopisano o 10:18 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

jakbym siebie widziała ć wiczacą z Ewa
http://www.youtube.com/watch?v=8Zjvq5jEOu8

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-11-17 o 10:14
xXxKYLIExXx jest offline  
Stary 2012-11-17, 10:28   #2339
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)

Hej ja również się witam z kawą

Kylie ojj biedna mam nadzieję,że już nie boli? Mnie dziś ósemka napieprza wychodzi i nie może wyjść i co jakiś czas boli, miałam skierowanie do chirurga,żeby ją usunąć,ale boję się
no co się śmiejesz wkurza mnie jak ktoś pisze,że palette to zuooo wcielone, tym bardziej,że laska podczytuje wątek i radzi się Bunny,która sama farbuje tą farbą

czeka mnie dziś sprzątanie chaty, zrobienie jakiegoś obiadu.a potem wizyta u taty i jutro znów będę miała kaca

---------- Dopisano o 10:28 ---------- Poprzedni post napisano o 10:20 ----------

Cytat:
jakbym siebie widziała ć wiczacą z Ewa
http://www.youtube.com/watch?v=8Zjvq5jEOu8
o matkooo
Stary 2012-11-17, 10:30   #2340
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie

Cytat:
Hej ja również się witam z kawą

Kylie ojj biedna mam nadzieję,że już nie boli? Mnie dziś ósemka napieprza wychodzi i nie może wyjść i co jakiś czas boli, miałam skierowanie do chirurga,żeby ją usunąć,ale boję się
no co się śmiejesz wkurza mnie jak ktoś pisze,że palette to zuooo wcielone, tym bardziej,że laska podczytuje wątek i radzi się Bunny,która sama farbuje tą farbą

czeka mnie dziś sprzątanie chaty, zrobienie jakiegoś obiadu.a potem wizyta u taty i jutro znów będę miała kaca
szczerze...dalej boli
ale poboli i przestanie, mam nadzieje
Z osemkami tez mam cyrki, w ogole lekarz kiedys kazał mi pantogram czy jak to sie tam pisze zrobic,bo podejrzewał,że mam zalążek 9 zeba, X-Men normalnie
no śmieje sie, bo to juz jest tak oklepany temat,że momentami rece opadają i pozostaje sie jedynie smiac
Mowie, ja farbuje od ponad roku i mam włosy i to całkiem niezłe
Tata rozrywkowy chyba co
zreszta moj też
wczoraj kupiłam sobie jedno piwko na pocieszenie ale jedno to stanowczo za mało

---------- Dopisano o 10:30 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

Cytat:

o matkooo
dobre nie
xXxKYLIExXx jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
blond, farbowanie, garnier 111, garnier color sensation, platynowy blond, rozjasniacz, rozjaśniacz, rozjaśnianie, wlosy, włosy, włosy blond rozjaśnione

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości