Proszę specjalistki o radę :))) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-07, 17:03   #1
aleksandra999
Wtajemniczenie

Proszę specjalistki o radę :)))

Wiem,ze wśród Wizażanek jest wiele fryzjerek i specjalistek w dziedzinie dbania o włosy,dlatego chciałabym prosić o radę.Miałam włosy w kolorze palisandra z Welli z kilkoma jaśniejszymi,nieznacznie, pasmami.I niestety wpadłam na idiotyczny pomysł rozjaśnienia włosów.Dziewczyna w salonie nałożyła na istniejace pasemka-i dodała kilka nowych- colour touch nr.91 lub 90-dokładnie nie pamiętam.Są jasne pasemka...czuje się w nich fatalnie.Co robić ?Co mogę nałożyć na włosy żeby pasemka przyciemnić?czy nałożyć cos na całe włosy czy tylko na pasemka?Zrobić coś samodzielnie w domu czy raczej wybrać sie do salonu?Będę bardzo wdzieczna za pomoc
aleksandra999 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 19:21   #2
neonka28
Zakorzenienie

Dot.: Proszę specjalistki o radę :)))

Aleksandro,nie znam produktów Welli ale mysle że moglabyś położyć kolorek palisanderr na całe wloski.Jasne kosmyki(jeśli są przejasnione) i tak będą przebijać przez kolor palisander.Wiesz nie wyobrazam sobie Ciebie z jaśniejszymi kosmyczkami.Jestes piękną dziewczyna o południowej urodzie więc lepiej Ci w jednym kolorze lub delikatnym rozświetleniu.UWAGA balayage staje sie nie modny!Jeden kolor lub minimalne rozświetlenia różnymi technikami to jest trendy!
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 19:35   #3
aleksandra999
Wtajemniczenie

Neonko,bardzo dziekuję Ci za odpowiedz i komplement Fatalnie postąpiłam,uzyskany efekt kompletnie do mnie nie pasuje.Boję sie tylko żeby całe włosy nie wyszły jednolite bo tego nie lubię,no i żebym nie załatwiła się tak jak kiedyś domowymi metodami-czyli odcień zgniłej zieleni na ciemnych włosach...Fryzjerka tłumaczyła mi potem czemu tak sie stało...jakieś historie z włosem pozbawionym pigmentu.Dokładnie nie wiem bo sie na tym nie znam .Wolę zapytać specjalistę takiego jak Ty np.
Stary 2005-08-07, 19:41   #4
neonka28
Zakorzenienie

Aleksandro,jeżeli boisz się położyć farbe sama,boisz sie że cos nie wyjdzie tak jak Ty chcesz to może wrócisz do salonu w którym robiono Ci balajaż i dyskretnie zapytaj czy cos można zrobic bo nie najlepiej się czujesz z tak jasnymi kosmykami.Myśle że fryzjer potrafi Ci profesjonalnie pomóc.Przecież najważniejsze jest Twoje samopoczucie.
neonka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 22:41   #5
aleksandra999
Wtajemniczenie

Oj,to by było oczywiście najprostsze tylko do fryzjera zawsze jeżdżę do mojego rodzinnego miasta,5 godzin autobusem,wróciłam 2 dni temu ,a jezdzenie tam i z powrotem tylko do fryzjera bedzie jednak przesadą A fryzjerów w Lublinie panicznie sie boję od pewnego pamiętnego dnia...
Spróbuję coś wymyślić i jeszcze raz bardzo dziekuję Ci Neonko za pomoc
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości