Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury > Piel璕nacja w這s闚

Notka

Piel璕nacja w這s闚 Twoje w這sy s suche, pozbawione blasku, zniszczone? Tutaj dowiesz si, jak piel璕nowa w這sy, by by造 zdrowe i l郾i帷e. Jakich kosmetyk闚 do w這s闚 warto u篡wa?

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-12-22, 14:49   #91
Unless
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55
Dot.: Walczymy z w這sami zbijaj帷ymi si w str彗i!

dziewczyny ja te niestety musz si do was do陰czy... Okropne te str彗i s u mnie, co bym nie robi豉 to zaraz 'kluski' z w這s闚 :/ i chocia dbam o nie to nie widz spektakularnej r騜nicy. Oby to by豉 tylko kwesta czasu dlatego b璠 was podczytywa co radzicie na ten problem

Dbam o w這sy z Wiza瞠m
Unless jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-22, 20:06   #92
Roo__
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82

Ja r闚nie niestety mam z tym problem
szczeg鏊nie w這sy z przodu g這wy w przeci庵u 3-4h od mycia formuj si w nie豉dne grupki

Natomiast dzisiaj rano sta豉 si rzecz niemo磧iwa. Na這篡豉m wczoraj na noc olejek Alterry migda造&papaja i dzisiaj przez ca造 dzie, w這sy s sypkie, nie przet逝軼i造 si i nie klaput造 po kilku godzinach
Ale niestety jest te minus, zacz窸y si elektryzowa lekko - jak nigdy.
Jestem pewna 瞠 to olejek, bo wsmarowa豉m go r闚nie w cia這 i na r瘯ach w這ski te stawa造 d瑿a przy 軼i庵ni璚iu bluzki

Edytowane przez Roo__
Czas edycji: 2012-12-23 o 00:59
Roo__ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-26, 14:51   #93
Savages
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 118

S逝chajcie jestem po do嗆 duuuu瞠j lekturze blog闚, for闚 itd. ( w ko鎍u troch wolnego czasu i wpadam w wir internetowy). Przechodz帷 do konkret闚, skoro nie mo瞠my ich poskromi to mo瞠 w豉郾ie nauczmy si z nimi 篡. Tak jak napisa豉 Moddy, one s modne jeszcze, tylko musimy sprawi 瞠by mniej si przet逝szcza造, hmm mo瞠 utrwalenie by pomog這? No nie wiem. Moddy jakiego specyfiku u篡wasz?
Savages jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-27, 09:53   #94
Moddy

Wiadomo軼i: 54

ja mam wyg豉dzaj帷 od篡wk bez sp逝kiwania z T&G.
I w豉郾ie jest dobra na te stercz帷e kr鏒kie w這ski. No i nie mam po niej jako widocznych mocno str彗闚.
Moddy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-29, 11:29   #95
Moddy

to chocia si pochwal czy rada by przydatna
Stary 2012-12-31, 06:33   #96
Tasiax
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 891

Mi zbijaj si czasem w str彗i przez to, 瞠 do嗆 mocno je wycieniowa豉m grr. Teraztylko czekam, 瞠by r闚na cz窷 w這s闚 by豉 do嗆 d逝ga i wtedy je zetn

K.
Tasiax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-03, 20:55   #97
Savages

Wiadomo軼i: 118

Moddy mo瞠sz wrzuci linka z KWC do tej od篡wki, bo nie wiem czy my郵 o tej samej co Ty Cieniowanie jest z貫 :P tzn. ja ju od dawnie nie cieniuj bo fryzjerki zawsze robi造 mi he軛 na g這wie ;/ bo w豉郾ie tak strasznie mocno je cieniowa造.
Savages jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-03, 22:21   #98
katharinka00
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

z checia sama sie dowiem, co to za odzywka...
katharinka00 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-01-04, 09:36   #99
Moddy

ja u篡wam dok豉dnie tej.
http://global.images8.fotosik.pl/260...d0694bed0a.jpg
mam nadziej tylko, 瞠 link dzia豉
Stary 2013-01-11, 07:57   #100
Moddy

to dobrze, git majonez
czyli nie tylko u mnie si sprawdza.
Stary 2013-04-14, 21:18   #101
Ailil
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Witam Was czytam wizaz bardzo dlugo. Odk康 pami皻am to borykam si ze straczkujacymi si ko鎍闚kami... Wlosomaniaczka jestem od wrze郾ia 2012r. i mimo trafionej piel璕nacji problem jest nadal. W這sy mam cieniowane a to na pewno wzmacnia fatalny wygl康... Ostatnio naolejowalam w這sy Amla(parafina na pierwszym miejscu w sk豉dzie...) i efekt mnie zaskoczy:-D ,w這sy miekkie ,doci捫one i sypkie;-) stan do嗆 trwa造:-D polecam spr鏏owa ,mimo 瞠 parafina nie ka盥ym wlosom b璠zie odpowiada豉.
Pozdrawiam Was:-D

Edytowane przez Ailil
Czas edycji: 2013-04-15 o 22:59 Pow鏚: literowki
Ailil jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 18:51   #102
patycek
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 883

Nie ma sposobu na str彗i !! Mam je odk康 pami皻am, cieniutkie w這sy jak paj璚zyna, ma這 ich i nigdy pi瘯ne nie by造 i nie b璠 mimo 瞠 to moje marzenie mie g瘰te ci瞛kie sypkie wlosy
Dawniej jako dziecko nie u篡wa豉m szampon闚 z silikonami bo za moich czas闚 dzieci雟twa by造 takie szampony jak bambino i trzy zio豉, czyli sama natura i 瘸dnych silikon闚 a nawet pami皻am 瞠 babcia prawie co dzie p逝ka豉 mi w這sy rumiankiem a w這sy mimo to by造 okropne i str彗owate i do tej pory mi tak zosta這
Je郵i mia豉bym co powiedziec o silikonach to nawet je pochwale bo jedynie po szamponach z silikonami widz minimaln popraw ale nigdy nie trwa ona d逝go...
Wystarczy 瞠 wyjd na zewn徠rz, nawet wiatr nie musi wia, cho oczywi軼ie jak wieje to na mojej g這wie tworz si masakryczne str彗i!
Bez wiatru te... wystarczy 瞠 sp璠ze na dworze kilka minut.
U mnie to nie wynika z przet逝szczonych w這s闚, owszem musze je my co dzie bo maj tak tendencje ale u mnie wynika to z du瞠go ich przesuszenia.
Teraz zapuszczam naturalne, wcze郾iej farbowa豉m je latami, obecnie moje w豉sne w這sy to 10 cm a reszta to ko鎍闚ki bardzo przesuszone i zniszczone. To w豉snie one obecnie najbardziej zbijaj si w str彗i a na dworze zmniejszaj swoj obj皻o嗆 o 3/4
Jak przegl康am si w wystawach sklepowych i widze te kluski na g這wie to chce mi si p豉ka. Zawsze patrz na dziewczyny kt鏎a mijam, na ich pi瘯ne g瘰te w這sy i wiem 瞠 nigdy takich nie b璠 mie.
Takie str彗i mam od urodzenia... pami皻am 瞠 w podstaw闚ce kupi豉m sobie jaki zwyk造 szampon z r騜y i moje w這sy by造 pi瘯ne i puszyste ale to trwa這 tydzie potem po tym szamponie robi造 si coraz gorsze.
Pami皻am r闚nie 瞠 od篡wka WAX bardzo dobrze podzia豉豉 na moje str彗i i po jej zastosowania mia豉m puszyste sypkie w這sy ale tez nie trwa這 to d逝go bo kilka tygodni, potem ju od篡wka w og鏊e si nie sprawdza豉 a wr璚z mia豉m po niej w這sy w tragicznym stanie.
Mam wra瞠nie 瞠 moje okropne pi鏎a buntuj sie na wszystko co mo瞠 sprawi 瞠by by造 豉dniejsze
Ech...jak je uczeszcz to nawet jako tako wygl康aj ale wystarczy 瞠 minie kilka minut i ...

Edytowane przez patycek
Czas edycji: 2013-04-22 o 18:53
patycek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-28, 18:43   #103
Luthieenn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Cytat:
Napisane przez patycek Poka wiadomo嗆
Nie ma sposobu na str彗i !! Mam je odk康 pami皻am, cieniutkie w這sy jak paj璚zyna, ma這 ich i nigdy pi瘯ne nie by造 i nie b璠 mimo 瞠 to moje marzenie mie g瘰te ci瞛kie sypkie wlosy
Dawniej jako dziecko nie u篡wa豉m szampon闚 z silikonami bo za moich czas闚 dzieci雟twa by造 takie szampony jak bambino i trzy zio豉, czyli sama natura i 瘸dnych silikon闚 a nawet pami皻am 瞠 babcia prawie co dzie p逝ka豉 mi w這sy rumiankiem a w這sy mimo to by造 okropne i str彗owate i do tej pory mi tak zosta這
Je郵i mia豉bym co powiedziec o silikonach to nawet je pochwale bo jedynie po szamponach z silikonami widz minimaln popraw ale nigdy nie trwa ona d逝go...
Wystarczy 瞠 wyjd na zewn徠rz, nawet wiatr nie musi wia, cho oczywi軼ie jak wieje to na mojej g這wie tworz si masakryczne str彗i!
Bez wiatru te... wystarczy 瞠 sp璠ze na dworze kilka minut.
U mnie to nie wynika z przet逝szczonych w這s闚, owszem musze je my co dzie bo maj tak tendencje ale u mnie wynika to z du瞠go ich przesuszenia.
Teraz zapuszczam naturalne, wcze郾iej farbowa豉m je latami, obecnie moje w豉sne w這sy to 10 cm a reszta to ko鎍闚ki bardzo przesuszone i zniszczone. To w豉snie one obecnie najbardziej zbijaj si w str彗i a na dworze zmniejszaj swoj obj皻o嗆 o 3/4
Jak przegl康am si w wystawach sklepowych i widze te kluski na g這wie to chce mi si p豉ka. Zawsze patrz na dziewczyny kt鏎a mijam, na ich pi瘯ne g瘰te w這sy i wiem 瞠 nigdy takich nie b璠 mie.
Takie str彗i mam od urodzenia... pami皻am 瞠 w podstaw闚ce kupi豉m sobie jaki zwyk造 szampon z r騜y i moje w這sy by造 pi瘯ne i puszyste ale to trwa這 tydzie potem po tym szamponie robi造 si coraz gorsze.
Pami皻am r闚nie 瞠 od篡wka WAX bardzo dobrze podzia豉豉 na moje str彗i i po jej zastosowania mia豉m puszyste sypkie w這sy ale tez nie trwa這 to d逝go bo kilka tygodni, potem ju od篡wka w og鏊e si nie sprawdza豉 a wr璚z mia豉m po niej w這sy w tragicznym stanie.
Mam wra瞠nie 瞠 moje okropne pi鏎a buntuj sie na wszystko co mo瞠 sprawi 瞠by by造 豉dniejsze
Ech...jak je uczeszcz to nawet jako tako wygl康aj ale wystarczy 瞠 minie kilka minut i ...
Jakbym czyta豉 o swoich w這sach
Stary 2013-07-07, 21:40   #104
chocolateeeee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 123
Co jest tego przyczyn ? Jak temu zapobiec ? Dzia豉nie wilgotnego powietrza na w這sy.

Og鏊nie przy linii czo豉 mam rzadsze w這sy i do tego mam te zakola wi璚 kiedy robi przedzia貫k na 鈔odku (bo tylko tak w miar wygl康am), to po bokach g這wy jest taka jakby "kurtyna, kiedy np zawieje wiatr to nie wida linii w這s闚, ale tylko "造se" skronie. Kiedy rano umyj w這sy, wysusz, wszystko jest pi瘯nie i wgl., wieczorem gdzie wychodz i przebywam na dworze podczas gdy panuje wilgotne powietrze i bum.. po jakim czasie, z moich w這s闚 robi si zbite "kluski" i troch prze鈍ituj mi skronie i zakola, a w這sy wygl康aj na rozczochrane i t逝ste.. czy przyczyn tego jest ta rzadko嗆 w這s闚 czy raczej moje w這sy s po prostu podatne na to ? czy s jakie sposoby, aby temu zapobiega ?

chcia豉m jeszcze doda, 瞠 mam r闚nie sk鏎 tr康zikow, wi璚 mam ogromny 這jotok.. nied逝go zaczytam przygod z Aknenormin, wi璚 kiedy pozb璠 si 這jotoku, problem zniknie ? Albo chocia w pewnym stopniu?..

Edytowane przez chocolateeeee
Czas edycji: 2013-07-07 o 22:31
chocolateeeee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-17, 02:06   #105
leci_ptaszek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 26

a ja o swoich... a 貫zka w oku si kr璚i:P my郵a豉m,瞠 jestem jedyna na 鈍iecie! Ja i moje szampony koloryzuj帷e schwarzkopf professional igora vibrance,olejki z kereastase, od篡wki 50% aloesu i inne drogie cuda, do tego szampony bez sls z zielarni i w這sy wygl康aj po tym jak ... za przeproszeniem jak G紟NO
leci_ptaszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-17, 21:25   #106
leszczynska
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83

ojjj to m鎩 OGROMNY problem. Borykam si z nim chyba od zawsze.. Od pa寮ziernika 2012 jestem w這somaniaczk i liczy豉m, 瞠 wreszcie to si sko鎍zy, ale niestety.. Trudno jest mi powiedzie czy nast徙i豉 poprawa, poniewa wcze郾iej mia豉m dos這wnie powyrywane w這sy, wi璚 by koszmar. Teraz mimo 瞠 w這sy s 軼i皻e na r闚no, to problem nie znika. Kiedy pochylam g這w do przodu, kilka kosmyk闚 si od陰cza i ukazuj si moje cienkie i rzadkie w這ski ;/ Bardzo fatalnie to wygl康a, ale licz, 瞠 dzi瘯i Waszym pomys這m nast徙i jaka wi瘯sza zmiana

Zapuszczam:
Start: 30cm
I 32 - 34 - 36 - 38 - 40 - 42 - 44 - 46 - 48 - 50

II 52 - 54 - 56 - 58 - 60 - 62 - 64 - 66 - 68 - 70

Cel: 48kg
leszczynska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-18, 11:25   #107
Luthieenn
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

U mnie p鏦i co bez zmian, str彗i jak by造, tak s nadal. Nawet nie rozpuszczam w這s闚, bo nie mog na nie patrze...tylko warkocz, b康 spi皻e klamr. Dramat :/
Stary 2013-09-26, 20:34   #108
_Sarenka_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 008

Te mam ten problem. I jeszcze par innych na dok豉dk. Mam cienkie, pusz帷e si w這sy i nie jest ich jako du穎. W這sy w str彗i zbijaj mi sie od baardzo dawna, ale wydaje mi si, ze przyczyn tego jest fakt, 瞠 s nier闚ne. Nie wiem jak to mo磧iwe, ale moje wlosy rosn bardzo nier闚no, po這wa w這s闚 od spodu ro郾ie 3x wolniej od tych na czubku, wi璚 koncowki wygl康aj na ubogie, poza tym pasma w這s闚 przy twarzy te rosn okropnie wolno i jest znaczna r騜nica w g瘰to軼i od cebulki do po這wy w這sa (mocno podro郾i皻e baby hair) .Tak wi璚 w這sy od po這wy d逝go軼i do ko鎍闚ek s znacznie mniej g瘰te ni te od nasady. Koniec ko鎍em wygl康a to tak, jakbym miala 3 wlosy na krzyz, a str彗owanie si dolewa oliwy do ognia.

Edytowane przez _Sarenka_
Czas edycji: 2013-09-26 o 20:36
_Sarenka_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-12, 12:47   #109
anijana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
w這sowy problem

Hej, mam problem z str帷zkowaniem si w這s闚 ? ju przeczyta豉m stert w徠k闚 na wiza簑 i dalej nie mog sobie z nimi poradzi.
Zabezpieczam ko鎍闚ki: Marion kuracja z olejkiem arganowym, ko鎍z p逝kanie zimn wod. Ko鎍闚ki s jakby suche i szorstkie
Moja pielegnacja: szampon Babydream, od篡wka Gliss kur hair repair Oil Nutritive, Balsam Mrs. Potter's ( Balsam do w這s闚 t逝stych u nasady i suchych na ko鎍ach Melisa, witaminy A, E, F). Maska: Crema al Latte, olejowanie obecnie oliwk Hipp. * czasem dodaj do maski gliceryn i wcieram kozieradk.
Myj w這sy co 2 dni.. olejuj co 2-3 mycia. maska 2 razy w tyg. Raczej stosuj OMO, ale zauwa篡豉m, ze po OM tych sztywnych patyczak闚 jest jakby mniej, ale na rzecz 'suchszych' ko鎍闚ek..
Juuu r璚e opadaj, bo dbam o nie, a one maj mnie w d.. g喚boko!
B豉gam o pomoc, bo ju mam ch璚i rzucenia w這somaniactwa
tutaj zdj璚ie: http://oi41.tinypic.com/zl42n8.jpg te po prawej s przeczesane szczotk, a po lewej moja codzienno嗆
anijana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-12, 18:52   #110
SceneQueene
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 19 320
Dot.: w這sowy problem

Jest tutaj ca造 w徠ek na ten temat, polecam w nim napisa post, zamiast zak豉da nowy

Okiem Julii
Facebook
Instagram
FAQ- dekoloryzacja, k徙iel rozja郾iaj帷a, %, przed逝瘸nie, piel璕nacja, likwidacja odcieni, oleje, numery farb
SceneQueene jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-11-12, 19:35   #111
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: w這sowy problem

Zapraszam tutaj http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=650006&page=4
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-13, 10:09   #112
Black_Starr
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11
GG do Black_Starr

Te mam ten problem.:/ Kurde wkurza mnie to.. Ci庵le czesz w這sy. Popadam w mani czesania w這s闚;D Spr鏏uj nied逝go piel璕nacji bez silikonowej ale to b璠zie ci篹kie..

Edytowane przez Black_Starr
Czas edycji: 2014-03-13 o 10:12
Black_Starr jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-13, 10:16   #113
chimay
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 9 220

Po roku piel璕nacji moich prostych w這s闚 mog powiedzie, 瞠 str帷zkowanie jest w pewnym sensie ich cech sta陰. Zaraz po myciu, rozpuszczeniu z koczka s puszyste, elastyczne, ale jak je zostawi rozpuszczone, to z czasem zbijaj si w kolonie. Ju si chyba do tego przyzwyczai豉m, ale staram si nie pogarsza sytuacji. Str帷zkowanie powoduj u mnie:
-silikony w nadmiarze, zw豉szcza je郵i do這輳 szampon z silikonem
-oleje - po intensywnym olejowaniu przez 2-3 tygodnie prawie co ka盥e mycie mia豉m str帷zki ca造 czas (przy jednoczesnym braku silikon闚).
chimay jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-22, 14:16   #114
Gabi4210
Przyczajenie

Str彗i na wlosach-jak z nimi walczy ?

Witam. Od dawna zmagam si ze str彗ami na w這sach. Nie s one spowodowane przet逝szczaj帷ymi si w這sami, bo nawet 鈍ie穎 po ich umyciu zlepiaj si w tak jakby kolonie. S d逝gie (poza 這patki), wycieniowane, a myje je 鈔ednio co 2, 3 dni. W豉郾ie mam zamiar je 軼i望 do ramion w tzw. d逝giego boba, tym razem na r闚no bez cieniowania, kt鏎e podobno pogarsza spraw str彗闚, lecz obawiam si, 瞠 b璠zie to tak czy inaczej wygl康a這 nieestetycznie a mo瞠 nawet gorzej.
Do tej pory nie u篡wa豉m 瘸dnych masek, od篡wek, p逝kanek a jedynie zwyk貫 szampony. W這sy nie wygl康aj 幢e, jedynie dobija mnie sprawa tych str彗闚. Poradzicie co ?

Edytowane przez Gabi4210
Czas edycji: 2014-07-22 o 14:17
Gabi4210 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-22, 14:58   #115
ina_nova
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 73
Dot.: Str彗i na wlosach-jak z nimi walczy ?

Polecam zast徙i zwyk貫 szampony takimi, kt鏎e nie zawieraj silikon闚 gdy to one cz瘰to bywaj przyczyn str帷zkowania si w這s闚. Do tego maski i odzywki odpowiednie do Twojego rodzaju w這s闚 (osobi軼ie tak瞠 polecam bez silikon闚) i po sprawie. Mia豉m ten sam problem, przy moich d逝gich, cienkich w這sach str帷zki wygl康a造 tragicznie. Teraz stosuj piel璕nacj bezsilikonow, 2-3 razy w tygodniu nak豉dam olej na w這sy, do tego codziennie od篡wka, co kt鏎y dzie maska i pozby豉m si tego problemu.
ina_nova jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-22, 15:53   #116
Gabi4210
Przyczajenie

Dot.: Str彗i na wlosach-jak z nimi walczy ?

Dzi瘯uje za odpowied. Spr鏏uj narazie szamponu i od篡wki bez sylikon闚, co do masek sie jeszcze wstrzymam. Mam nadziej, 瞠 poskutkuje.
Gabi4210 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-25, 18:39   #117
mmartynahh
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 13
Dot.: Co jest tego przyczyn ? Jak temu zapobiec ? Dzia豉nie wilgotnego powietrza na

Cytat:
Napisane przez chocolateeeee Poka wiadomo嗆
Og鏊nie przy linii czo豉 mam rzadsze w這sy i do tego mam te zakola wi璚 kiedy robi przedzia貫k na 鈔odku (bo tylko tak w miar wygl康am), to po bokach g這wy jest taka jakby "kurtyna, kiedy np zawieje wiatr to nie wida linii w這s闚, ale tylko "造se" skronie. Kiedy rano umyj w這sy, wysusz, wszystko jest pi瘯nie i wgl., wieczorem gdzie wychodz i przebywam na dworze podczas gdy panuje wilgotne powietrze i bum.. po jakim czasie, z moich w這s闚 robi si zbite "kluski" i troch prze鈍ituj mi skronie i zakola, a w這sy wygl康aj na rozczochrane i t逝ste.. czy przyczyn tego jest ta rzadko嗆 w這s闚 czy raczej moje w這sy s po prostu podatne na to ? czy s jakie sposoby, aby temu zapobiega ?

chcia豉m jeszcze doda, 瞠 mam r闚nie sk鏎 tr康zikow, wi璚 mam ogromny 這jotok.. nied逝go zaczytam przygod z Aknenormin, wi璚 kiedy pozb璠 si 這jotoku, problem zniknie ? Albo chocia w pewnym stopniu?..
Przyczyn mo瞠 by i rzadko嗆 i podatno嗆 w這s闚 na czynniki zewn皻rzne, trudno stwierdzi..
A jak jest suche powietrze, jak si zachowuj twoje w這sy?
I czy mog豉by opisa spos鏏, w jaki w這sy piel璕nujesz?
Ja bym na Twoim miejscu przyjrza豉 si kosmetykom, jakich u篡wasz. Przyczyn mo瞠 by du瘸 ilo嗆 silikon闚, kt鏎e "sklejaj" w這sy, oblepiaczy i innych dziwnych sk豉dnik闚. Dodatkowo mo瞠sz my w這sy czym delikatniejszym, np. Johnson's Baby 3w1. Ja na Twoim miejscu spr鏏owa豉 jako w這sy zag窷ci. Polecam wcierk z wody brzozowej czy kozieradki (u mnie, po ich stosowaniu pojawi豉 si duuuu瘸 ilo嗆 "baby hair"). Mam nadziej, 瞠 chocia troch pomog豉m

edit: zapomnia豉m o tym 這jotoku. By mo瞠 to nawet i tylko wina tego problemu. 鎩 mo瞠 oblepia w這sy. Ale nigdy nie wiadomo...

Edytowane przez mmartynahh
Czas edycji: 2014-07-25 o 18:41
mmartynahh jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-06, 13:32   #118
Patricia155
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Naturalny szampon

Witam. Chcialabym abyscie polecily mi naturalne (najlepiej sprawdzone) szampony do wlosow z tendencja do przetluszczania sie. Chodzi mi o to abym mogla myc wlosy codziennie bez ,,psucia" ich. Pytam, poniewaz te szampony, ktore kupowalam np.szampony na ziolach placza mi wlosy i wysuszaja na koncach. Najlepiej jakies delikatne, bez parabenow, silikonow oraz tych wszystkich mocnych detergentow. Bede bardzo wdzieczna za kazda odpowiedz

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Patricia155 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-06, 14:29   #119
Lisbeth
☠ ☢ ☠

Wiadomo軼i: 10 899
Dot.: Naturalny szampon

Zale篡 co rozumiesz przez "naturalny" szampon. Kryteria, kt鏎e poda豉 (delikatne, bez parabenow, silikonow oraz tych wszystkich mocnych detergentow) nie powoduj, 瞠 szampon jest naturalny. Te warunki spe軟iaj tak瞠 kosmetyki, kt鏎e nie s nazwane szamponami, ale nadaj si do mycia w這s闚:
- Babydream - p造n do k徙ieli dla kobiet w ci捫y,
- Hipp - szampono/p造n do k徙ieli dla niemowl康
- Facelle - p造n do higieny intymnej
mo瞠sz te my w這sy od篡wk
itp.
A naturalne to s orzechy pior帷e i mydlnica lekarska
Lisbeth jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-06, 15:45   #120
Patricia155
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27
Dot.: Naturalny szampon

No wlasnie naturalne to mialam na mysli wlasnie te kryteria ktore wymienilam. Tylko wlasnie chodzi mi zeby byl przeznaczony do wlosow przetluszczajacych sie bo niektore tak dzialaja ze po umyciu ma sie takie wrazenie jakby wlosy byly posklejane, tluste itp a ja chce tego uniknac

---------- Dopisano o 16:45 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

I dzieki za odpowiedz

Patricia155 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
dbanie o w這sy, hair, kolonie, pozlepiane, sklejone, str彗i, str彗i na w這sach, wilgotne powietrze, w這somaniactwo, w這sy

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja w這s闚

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2017-01-13 12:04:03

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.