potrzebna zmiana... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2012-10-11, 09:07   #1
annesss
Przyczajenie

potrzebna zmiana...

witam, jestem tu nowa,od jakiegos czasu czytam sobie Wasze wątki, tematy, odpowiedzi...podoba mi się, ze potraficie powiedziec sobie kilka słów krytyki a zarazem poradzic co i jak by było lepiej..
a wiec i ja odważyłam sie napisac i poradzic sie, jaka metamorfoza pomogła by mi wygladac lepiej...głownie chodzi mi o włosy, bo z nimi mam najwiekszy problem jak czesac i w ogole...nie wiem jaki mam kształt twarzy, jaki makijaz..ogóln ie od kilku lat wygladam tak samo i potrzebuje zmiany, bo zle mi z sama soba..z gory dzieki za wasze posty
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-06-03-096.jpg (93,5 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0074.jpg (144,5 KB, 241 załadowań)
annesss jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 09:46   #2
behemotkot
Rozeznanie

Dot.: potrzebna zmiana...

Ładna z Ciebie dziewczyna
Hmm...a może jakaś grzywka?

Dziewczyny na pewno pomogą
Ja za mało się znam...
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 09:51   #3
annesss
Przyczajenie

hmm..dziekuje, z grzywka juz mialam do czynienia..scieta prosto bardziej mnie zaokragla a na bok przeszkadza mi..ciagle ja spinam wsuwkami do tylu, dlatego wlasnie nie wiem co zrobic ze swoja twarza by sie troszke wyszczuplic..
Stary 2012-10-11, 14:45   #4
Simia
Rozeznanie

Ja bym włoski ciut jaśniejsze zrobiła od tych co masz. Moja propozycja jest taka też, ażeby ściąć włosy na krótko albo na boba. Wydaje mi się, że byłoby Ci dobrze w krótkich włosach
Proszę, zapuść trochę brwi i wyreguluj je lub udaj się do kosmetyczki żeby to zrobiła( wyglądają trochę ,,oszkubane'') Malujesz się, jest ok tylko troszkę nad kreską popracuj na górnej powiece

ładna jesteś Sympatyczna się wydajesz na pierwszy rzut oka
Stary 2012-10-11, 15:14   #5
ja_fuksja
Raczkowanie

Według mnie nie powinnaś się czesać do góry. Przedziałek delikatnie na bok byłby lepszy. Włoski rzeczywiście powinnaś trochę rozjaśnić lub całkowicie zmienić kolor. Brwi (od strony wewnętrznej powinny) być troszkę grubsze.
Masz piękne zielone oczy!
Stary 2012-10-11, 16:14   #6
La_Lune
Raczkowanie

Nie jestem stylistką, ale mogę podoradzać jak kobitka kobitce
Makijaż oka dopracowany i ładny, ale bardziej niż w kolor poszłabym w konturowanie kształtu i zrezygnowałabym z migotliwych cieni, ale bardzo prawdopodobne, że to flash w aparacie wydobył drobinki i na żywo wyglądają mniej wieczorowo. Może coś podobnego do tego, jeżeli chodzi o samą zasadę cieniowania, tylko zrobionego delikatnymi brązowymi cieniami, mniej mocnego. Ważne żeby wewn. kącik był rozjaśniony a zewnętrzny ciemniejszy i wyciągnięty do góry. Rezygnujemy z eyelinera, ale nie zapominamy o cieniu na dolnej powiece (najciemniejszy przy zewnętrznym kąciku, roztarty do połowy). Masz ładne duże oczy i na nich powinien się makijaż opierać
Trzy rzeczy, które powinny znaleźć się na twojej buzi, a ich nie widać: róż delikatny na policzkach - ożywi i odmłodzi, więcej brwi w wewnętrznej części i najważniejsze KONTUROWANIE. Też jestem okrąglejsza (na buzi i nie tylko) i konturowanie działa cuda!
Co do włosów, to nie wyglądają na szczęśliwe, zapraszam na pielęgnacyjny, kopalnia wiedzy i dziewczyny z ogromną wiedzą chętne do pomocy. A co do samego ich stylu, to powinny być wycieniowane delikatnie (puszą się i wywijają - materiał na fale), długość powinna być jak najkrótsza jaka ci pasuje, czyli do połowy szyi (nie na mokro, ze skrętem). Broń boże nie zakładaj włosów za ucho. To morderstwo na fryzurze i ładnym wyglądzie przy okrągłych policzkach. Zrobiłabym też podejście do grzywki, ale skoro nie lubisz jej, to chociaż do leciutkich schodków czy innych pazurków. Po lekko widocznych odrostach strzelam, że jesteś szatynką - polecam w każdym bądź razie zejście do jasnych, neutralnych brązów, czerń nie jest twoim kolorem
La_Lune jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-11, 20:43   #7
marisol123
Raczkowanie

Hej, tez uwazam ze krotko nawet
bardzo krotkie wlosy bardzo by pasowaly. Bob tez moglby byc ciekawy tym bardziej bez grzywki wyszczupli twarz pozdrawiam!
Stary 2012-10-11, 21:34   #8
annesss
Przyczajenie

dziekuje dziewczyny, jestescie super, zawsze troche krytyki i spojrzenie kogos z innej perspektywy pozwala wiecej zdzialac...tak wlasnie zaczynam myslec nad tym scieciem wloskow na boba. zawsze mi sie marzylo miec dluugie wlosy, ale im dluzsze tym gorzej wygladaja. pomysle co zrobic ze swoja "niby grzywka", ktora ukrywam pod wsuwkami..co do brwi zawsze mialam taka jakos oskubana, skromna, tylko pozazdroscic posiadaczkom gestych brwi, ktore maja pole do popisu by ja wyprofilowac, bo jak u mnie jeszcze sie cos skubnie, to chyba zostane bez.. wloskow juz jakis czas nie farbuje, pozwalam sobie na odrosty, zeby wrocic do naturalnego koloru..
Stary 2012-10-21, 20:34   #9
JustShe
Rozeznanie

BRWI , brwi, brwi - sa okropne, brzydkie, obrzydliwe, przez takie brwi tracisz polowe uroku, wlosy w odcieniu jasniejszym, na pewno nie czarne, nie pasuja ci, i koniecznie grzywka
Stary 2012-10-21, 20:43   #10
Lates
Raczkowanie

naturalniejsze brwi!!!
Lates jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości