Czarnow這se;) - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2005-08-08, 08:58   #1
michalina121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 220

Czarnow這se;)

czarnulki - a najbardziej te farbowane !!! )) - jakie u篡wacie farby , od篡wki, jakie stosujecie zabiegi 瞠by te nasze czarne w這ski l郾i造 ?????
michalina121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 14:25   #2
mmq
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81
Dot.: Czarnulki - l帷zmy si !!!!!!!

Przy陰czam si do pytanka
mmq jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 14:37   #3
pocahontasss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

he he ciekawy temacik zapoda豉 a wiec ja ostatnio sobie przyciemni豉m moje ciemno br您owe k豉czki szamponikiem zmywalnym niestety nazwy nie pamietam kolorek czekolada i jest suuuper!!!!w這ski s l郾i帷e,mieciutkie i a nie moge sie nimi nacieszy!! oczywiscie odradzam stosowanie jakichkolwiek farb/szamponow koloryzuj帷ych etc.z serii PALETTE bo po nim strasznie sie niszcza w這sy!!!ja pare razy farbowa豉m sobie paleta i poprostu to co mia豉m na g這wie to przechodzi這 ludzkie pojecie!!!ohoda!!nawet fryzjerka mi stanowczo odradzi豉 stosowanie tego g**na.poza tm s造sza豉m (i przetestowa豉m)ze nalezy p逝kac czuprynke wod z odrobina octu.tak tak octu!!!ale to naprawde musi byc ciutke zeby w連ki p霩niej za bardzo nie smierdzia造 a i ponoc najlepiej myc g這we przegotowana wda.tak jak to robi造 nasze prababcie(no bo nie mia造 bie膨cej wody)i jakos ich kude趾i nie potrzebowa造 jakichs tam radykalnych zabieg闚 upiekszaj帷ych.mia造 poprostu zdrowe w這sy i dobra na w這sy jest tez nafta kosmetyczna-rowniez uzywam od czasu do szasu.w這ski sa mi璚iutkie i pi膮瘯nie si rozczesuj to narazie tyle ode mnie.a co Wy dziewczyny macie do zaoferowania?? wszystkie czarnow這se-陰czmy sie!!
pocahontasss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 15:02   #4
Rosa
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 829

Pocahontasss pamietasz nazwe tego szamponu , kt鏎ym przyciemni豉 w這sy ?!
Szukam zmywalnych szampon闚 , kt鏎e przyciemnia mi w這sy bo Palette .... (same wiecie)
pozdrawiam
Rosa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 15:09   #5
dosie鎥a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 294

witam czarnulki moje wlosy sa co prawda czarnie, ale pomagam im nieco szmponami koloryzujacymi aby mialy polysk. uzywalam dlugo samponu "granatowa czern" firmy londeston (chyba?) ale zdaje sie ze przestali go produkowac (szkoda bo byl fajny) teraz pomagam sobie garnierem ale szczerze mowiac nie jestem zadowolona ....
myje wlosy szmponem schauma - od wielu juz miesiecy, jestem bardzo zadowolona , codziennie uzywam tez odzywki - wszystko z linii pielegnujacej kolor . oczywiscie lepszy jest czerwony loreal - ale niestety 2 razy drozszy nie stosuje zadnych kosmetykow w stylu wax czy seboradin bo mi nie sluza a i sa niepotrzebne generalnie na punkcie wlosow mam fiola wiec wyprobowalam juz wiekszosc kosmetykow pielegnujacych je - oczywiscie w granicach rozsadku finansowego aha - czasem jeszcze wcieram olejek rycynowy, ladnie nablyszcza wlosy - tylko nie mozna przesadzic !
obecnie jestem na etapie zapuszczania ( jak zawsze ) i planowania zakupu prostownicy.
pozdrawiam wszystkie brunetki

Edytowane przez dosie鎥a
Czas edycji: 2005-08-08 o 22:55
dosie鎥a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-08, 22:22   #6
As!a
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 355
GG do As!a

Ach, jak ja Wam zazdroszcz. Mam kasztanowe w這sy, ale uwielbiam ciemny br您, niestety przez farbowanie wypadaj mi gar軼iami(a u篡wa豉m na prawd dobrych farb). Teraz musz zaprzesta farbowania i polubi m鎩 naturalny kolor w這sk闚.
Stary 2005-08-09, 09:45   #7
pocahontasss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59

Rosa postaram sie zdobyc t nazwe tylko musze pojechac do marketu bo tam go znalaz豉m.Szkoda ze od razu nie przy這篡豉m wiekszej wagi do nazwy tego szamponu.Ale poprostu mysla豉m ze bedzie do bani.Jak tylko sie dowiem od razu Ci napisze.A jest naprawde super-przynajmniej dla mnie-a i cena-wrecz smieszna.Chyba jakies 2,50!!Pozdrawiam!!!
pocahontasss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2005-08-09, 18:17   #8
agni6
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja u篡wam farba garnier 'ciemny br您' s

fajne, a mo瞠 wy macie jakies fajne farby z odcieniami br您u. Palat s

za ciemne i wella te.
agni6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 16:36   #9
migotka1010
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 405
GG do migotka1010

najlepsza farba jaka do tej pory mialam to z Schwarzkopf Brillance granatowa czern poski kolorek
migotka1010 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 17:05   #10
Luna83
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 699

Hej wszystkie brunetki Ja mam naturalnie w這ski ciemny br您 ale poniewa mam ciemn karnacj, wi璚 dobrze si czuj we w這skach czatnych i od paru dobrych lat je farbuj. Niestety, farby czarne, jak m闚i豉 mi fryzjerka, cz瘰to powoduj wypadanie w這s闚. Do軼 d逝go farbowa豉m w這ski Lorealem a w ko鎍u odkry豉m co naprawd cudownego. To farba Renne Blanche, czarny z odcieniem bordo (widoczny w s這neczku, Nero Rose czy co takiego ) Farb t zakupi豉m kilka tygodni w Poznaniu w hurtowni fryzjerskiej za 18,50 + 3 z za wod utlenion. Jest to fraba profesjonalna, o klas wy窺za ni te sklepowa a cena normalna wi璚 gor帷o polecam bo naprawd warto !! W這ski farbowa豉m kilka tygodni temu, a kolor nadal jest 篡wy, w這ski niezniszczone i co najwa積iejsze - nie wypadaj jak po wcze郾iejszych farbach. Nie nale篡 obawia si 瞠 samej jej si nie na這篡 ja mam w這ski za 這poatki i da豉m rad. Naprawd warto Farb mo積a te kupi w sklepie internetowym Armonda.
A do piel璕ancji u篡wam szamponu Elseve lub Gliss Kur, nak豉dam te mask wyg豉dzaj帷a Matrix sleek.look wspaniale od簑wia i wyg豉dza. SA do prostowania Renne Blanche lu jedwabiu Biosilku.
A poza tym - fajny w徠ek czarnulki
Luna83 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 17:47   #11
Mona27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49

Super temacik, ja te mam czarne farbowane w這sy i wbrew wszystkim negatywnym opiniom na wiza簑 farbuj farb palette i tylko po niej nie wypadaj mi w這sy, farbowa豉m ju garnierem i lorealem i w這sy wypada造 gar軼iami, natomiast po palette mam spok鎩.
Ka盥emu s逝篡 co innego i ja si przekona豉m dla mnie najlepsza jest palette a farbuj na czarno ju oko這 6 lat tak瞠 troch czasu ju to trwa. Pozdrawiam
Mona27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 18:05   #12
Elenqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10

Ja mog si pochwali naturalnymu bardzo ciemno br您owymi w這sami . Mam to szcz窷cie, 瞠 nie musze ich farbowa , jedynie co jaki czas katuje je prasowaniem, ale 瞠by by造 zdrowe po鈍i璚i豉m sie i kupi豉m preparaty z firmy Matrix, a na ko鎍闚ki stosuj serum z Ce-Ce. Polecam s THE BEST. Kosztuj troche wi璚ej ni zwyk貫 kosmetyki do w這s闚, ale s wydajne i naprawde skuteczne
Elenqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 18:19   #13
torunskagwiazda
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 305

dobry watek!ja uzywam "ciemny braz"garniera.kolor to czern z brazowym po造skiem.do tego wloski mam dlugie i z natury lsniace,grube.czesto spotykam sie z komplementami na ich tematto moj najwiekszy atrybutpokahontazz g鏎!

kosmetyczny:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145

torunskagwiazda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 19:09   #14
bejbe_b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159
Smile Dot.: Czarnulki - l帷zmy si !!!!!!!

Ja r闚nie mam czarne farbowane w這ski. Uzywam farby Joanna-Czarny bez. Wcze郾iej farbowa豉m na czekolad,ale p霩niej mialam problem z odrostami,poniewa kolor w這s闚 by zbyt ciemny,a odrosty czekoladowe. Od tamtej pory mam czarne w這ski i jestem happy
Czuj sie w nich bardzo dobrze,bo odpowiadaj mojemu temperamentowi
Nie mam z nimi wielkich problem闚. No mo瞠 taki,ze mam lekko przesuszone od ci庵貫go uzywania lakieru Czasem katuj je prostownic albo nakrecam na wa趾i i robie luzne loki a'la Jessica Alba. No i mo瞠 jeszcze to 瞠 m璚ze sie troszke z nimi,bo mam je prawie do pasa. S ci瞛kie i geste a to czasem utrudnia 篡cie.
Og鏊nie uwielbiam swoje czarne k豉czki... S takie sexy
bejbe_b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 19:49   #15
bolero
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 27

I ja si do陰cze. te farbuje na czarno farbk z Garniera, jako nic specjalnie z貫go im sie nie dzieje i nie wypadaj, opr鏂z tego ze czasem tak dla przypa逝 zakrece sobie wloski, albo zrobie z nimi r霩ne inne dziwne rzeczy, bo strasznie lubie eksperymentowac . tak do codziennego mycia obecnie uzywam szamponu i od篡wki gliss kura i jestem bardzo zadowolona
Nie wyobrazam sobie siebie w innym kolorku, bo mam ciemn opraw, wszyscy si juz przyzwyczaili i mama nawet kiedys sama mi powiedziala, 瞠 nie wyobra瘸 sobie mnie w jasniejszym kolorze (a swoje wlasne mam 鈔edni br您, taki jaki dziwny, bardziej szary ). Najgorsze jest to farbowanie, bo strasznie szybko rosn mi wlosy...
pozdrawiam
bolero jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-07, 21:12   #16
bejbe_b
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159
Smile Dot.: Czarnulki - l帷zmy si !!!!!!!

Cytat:
Napisane przez bolero
Najgorsze jest to farbowanie, bo strasznie szybko rosn mi wlosy...
pozdrawiam
Oj tak... sk康 ja to znam
Ale uwazam ze to bardzo dobrze
bejbe_b jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 00:27   #17
BuBu18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221

Ja r闚nie u篡wam Joanny - czarny bez, ale nie jestem do ko鎍a zadowolona. Co prawda kolor jest trwa造 i farba ta akurat w moim przypadku nie niszczy w這s闚 jednak odcie tej farby wydaje mi si taki jaki sztuczny. Dlatego zastanawiam si nad garnierem, o kt鏎ym pisze torunskagwiazda. Tylko czy ten br您owawy po造sk wyjdzie na moich kruczoczarnych w這sach?
W這ski myj szamponem Tiomotei, po czym nak豉dam balsam regeneruj帷y gliss kur (bardzo dobry - polecam). Aktualnie jestem na etapie zapuszczania , bo marz mi si d逝uuga郾e, czarne w這ski.. Co pi瘯nego Pozdrawiam wszystkie czarnulki

BuBu18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 09:47   #18
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

MI wyszedl ostatnio taki naturalny czarny po Naturalny cimny szatyn z Nutriss, jestem zadowolona choc wolalabym zeby bardziej wpadal w braz, ja uzywam szamponow do wlosow farbowanych szczeegolnie Loreal i pasuje mi bardzo energia i blask z tej samej firmy, typowej czerni nie lubie bo bardzo trudno uzyskac pikny blask, zbyt szybko wloski robily mi sie kiedyc matowe, moze to tez byl brak doswiadczena w dbaniu, a wloski mam takie jak na Avatarku, zdjecie robion tydzien temu! pozdrawiam...
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 10:14   #19
hanael fekete
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

i ja si do陰czam do u篡waczek czarnego bzu joanny. cho dopiero od jakiegos czasu, gdy wcze郾iej by豉m wierna czerni brillance schwarzkopfa, ale jako i z natury jestem blondyna cho dosy jasna karnacja mi jak najbardziej pasuje to farbowa musz dwa razy w miesi帷u, wi璚 postanowi豉m znale潭 ta雟z. a joanna w promocji kosztuje nica貫 4 z. a normalnie ok 5. raz farbowa豉m garnierem, ale jako szczeg鏊nie mnie nie zachwyci. za to z joanny jestem og鏊nie zadowolona. poza tym stosuje szampon loreal elseve do w這s闚 farbowanych, oraz od篡wk bez sp逝kiwania dove, tak瞠 do farbowanych, lub z czarnej rzepy tak瞠 joanny, jednak na same ko鎍闚ki.
hanael fekete jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 14:50   #20
migotka1010
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 405
GG do migotka1010

nie bardzo ufam joannie... ale schwarzkopf briliant czern jest swietna a probowalas granatowa czern?? mi sie podoba, jest swietna a jak wlosy sie dlugo blyszcza... hmmm a wiecie moze jak zajsc z koloru czarnego na blond?? chcialabym chociaz czarny mi pasuje do temperamentu i wogole ooo a moze doradzicie mi fryzurke jakas?? tu linka zaraz wkleje

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...63#post1420063
migotka1010 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-03-08, 18:02   #21
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Ja u篡wam obecnie Safiry -aksamitna noc, jak dla mnie rewelacja ( lubie tez Polly Colour Brillance, kiedyz uzywa豉m tak瞠 Garnier Nutrisse, Bell Colour i Ferii).Moje w這sy l郾i po u篡ciu jedwabiu Badd Azz, co drugie mycie przed jedwabiem Henna Treatment Wax ( to od wielu lat) , co kilka miesi璚y nieco dodatkowych witaminek ( np Humavit) , i szampony apteczne ( Garnier Neril , Seboradin Niger) .

Migotka----przy czarnych w這sach tylko dekoloryzacja ( poszukaj w wyszukiwarce) najlepiej przez pasemka , ale i tak b璠zie to 禦udny proces. Ja sama robi豉m ju trzy dekoloryzacje z czarnego ( za ka盥ym razem potem wraca豉m do czerni) ale przyznam , 瞠 mam silne i zdrowe w這sy.Mimo wszytko zabiegi je do嗆 podniszczy造 , ale szybko tez zdo豉豉m moje w這ski o篡wi. Proponuje dekoloryzacje u fryzjera mimo wszystkoJesli zdecydujesz sie na dekoloryzacje ca造ch w這s闚 od razu pewnbie wyjdzie Ci za pierwszym razem czerwie lub przy szcz窷ciu ry瘸wy odcie , dlatego jeszcze raz doradzam stopniowe przechodzenie przez pasemka.
Sama szykuj si do kolejnej dekoloryzacji , zamierzam jednak przed tem 軼i望 w這sy i robic to w豉snie metod pasemkow tym razem

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 13:57   #22
kasia20a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141
Czarnow這se:)

dziewczyny jest watek o br您ow這sych a mo瞠 powklejamy w tym w徠ku zdi璚ia czarnow這sych?? wiem ze nie kazdemu ten kolor pasuje ale ja jestem narazie w nim zakochana po wielu pr鏏ach zmiany kolor闚 zawsze powracam do niego, bo uwazam ze w nim mi najlepiej, obecnie mam na g這wie kolorek niebiesko-czarny i jest sliczny
kasia20a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 14:59   #23
izanna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 263
Dot.: Czarnow這se:)

Popieram, czarne w這sy to moje marzenie i strasznie mnie kusi, 瞠by w豉郾ie tak si zafarbowa, ale nie wiem czy nie b璠 tego 瘸這wa, bo jestem ciemn blondynk ze z這cistymi piegami, jedyny plus to taki, 瞠 mam ciemne rz瘰y i brwi. A ty Kasia20a jaki mia豉 wyj軼iowy kolor w這s闚?
izanna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 17:17   #24
Celestia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 542

Jestem za czarnymi w這skami jak najbardziej sama takie posiadam i bardzo dobrze si w nich czuj generalnie bardziej podoba mi si uroda brunetek (nie dlatego, ze sama jestem czarna).
Celestia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 17:18   #25
olcia17666
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 327

podbijam w徠ek.czarnulki 陰czmy sie !!!!!!!) ja mam swoje naturalne czarne w這sy i nigdy nie myslalam ze ich rozja郾iac czy malowac na inny kolor.po prostu je kocham
Stary 2006-11-17, 18:53   #26
Mariti
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 431

Zgasza si blondi , ale do niedawna Czarnulka ( zawsz b璠zie sentyment) wieloletnie i wiele razy powracaj帷a do koloru Poproztu mi sie znudzi, ale pododb豉 mi si ten "pazur" tym kolorze. Niestety moja karnacja ( mega jasna ale wiosenna) sprawia豉, ze bez makija簑 wygl康a豉m bardzo nienaturalnie i wr璚z chorowicie. Niemniej niekt鏎e dziewczyny w czarnych w這sach wygl康aj CUDOWNIE, tyle, 瞠 z tego co widac to teraz to niestety raczej gin帷y gatunek ju.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 19:43   #27
akisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 067

brunetki rulezzzzzzzzzz!!!!!!!!!!! !! idealem jest dla mnie ostatnio Nicole z PCD
akisia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 21:24   #28
kasia20a
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez izanna Poka wiadomo嗆
Popieram, czarne w這sy to moje marzenie i strasznie mnie kusi, 瞠by w豉郾ie tak si zafarbowa, ale nie wiem czy nie b璠 tego 瘸這wa, bo jestem ciemn blondynk ze z這cistymi piegami, jedyny plus to taki, 瞠 mam ciemne rz瘰y i brwi. A ty Kasia20a jaki mia豉 wyj軼iowy kolor w這s闚?
jestem naturalna brunetka prawie od zawsze sie farbuje na czarno po jakims czasie mi sie znudzi i zrobi豉m sie blondynk ale to by豉 pora磬a i zn闚 wroci豉m do CZARNEGO
Stary 2006-11-17, 21:41   #29
zawszeboska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 955

Jeeeeeeah, kolejny w徠ek z serii "陰czmy si" .

zawszeboska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2006-11-17, 22:21   #30
kasia20a
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez zawszeboska Poka wiadomo嗆
Jeeeeeeah, kolejny w徠ek z serii "陰czmy si" .

zanim cos napiszesz to uwaznie przeczytaj!! a jak tego nie potrafisz to sie nie wypowiadaj, za這zy豉m ten watek bo chcia豉m by powklejano zdi璚ia kobiet z czarnymi w這sami, chce poprostu zobaczyc komu te w這sy pasuja jaki makijaz najlepiej wyglada itp itp... .... WI濍 K莧NIA SIE CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.