Czarnow這se;) - Strona 103 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-09-29, 20:19   #3061
Azalia91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266
Dot.: Czarnow這se;)

Wiecie mo瞠 jaka farba daje intensywn czer, ale z fioletowym po造skiem ? Na kruczo-czarnych w這sach (farbowanych) taki odcie wyjdzie ?
W og鏊e jestem ciekawa jak taki odcie wygl康a i jak wychodzi.

Azalia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-30, 11:09   #3062
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka wiadomo嗆
Wiecie mo瞠 jaka farba daje intensywn czer, ale z fioletowym po造skiem ? Na kruczo-czarnych w這sach (farbowanych) taki odcie wyjdzie ?
kochana jak na granatowej czerni chcia豉 kiedy uzyska fiolet,i kupi豉m sobie Ciemny Fiolet z Garnier 100% color.Odcie pi膮膮kny.moja mam nie mog豉 przesta zachwyca si moimi w這sami.Wysz這 czarno,z fioletowym po造skiem.W這sy pi瘯nie si mieni造,a kolor bardzo dlugo si trzyma. to by豉 ta farba http://www.dpj.pl/fotki/g1701d.jpg
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-09-30, 15:08   #3063
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
kochana jak na granatowej czerni chcia豉 kiedy uzyska fiolet,i kupi豉m sobie Ciemny Fiolet z Garnier 100% color.Odcie pi膮膮kny.moja mam nie mog豉 przesta zachwyca si moimi w這sami.Wysz這 czarno,z fioletowym po造skiem.W這sy pi瘯nie si mieni造,a kolor bardzo dlugo si trzyma. to by豉 ta farba http://www.dpj.pl/fotki/g1701d.jpg
To na zwyk豉 farbowan czer k豉d豉 ?
Mo瞠 kiedy si skusze, p鏦i co tylko tak pytam.

Stary 2011-09-30, 18:26   #3064
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
To na zwyk豉 farbowan czer k豉d豉 ?
Mo瞠 kiedy si skusze, p鏦i co tylko tak pytam.
tak na czer,chcia豉m co minimalnie zmieni i nada w這som fajn po鈍iat.Extra wysz這,kolor jest bardzo trwa造 nawet po miesi帷u by taki jakbym dopiero co farbowa豉.Mia豉m ten kolor w zimie mama,i znajomi non stop si zachwycali.Mysleli,瞠 to jaka fioletowa czer.A to po prostu ciemny fiolet,tylko na czarnych da fajn po鈍iat
Stary 2011-10-01, 01:44   #3065
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
tak na czer,chcia豉m co minimalnie zmieni i nada w這som fajn po鈍iat.Extra wysz這,kolor jest bardzo trwa造 nawet po miesi帷u by taki jakbym dopiero co farbowa豉.Mia豉m ten kolor w zimie mama,i znajomi non stop si zachwycali.Mysleli,瞠 to jaka fioletowa czer.A to po prostu ciemny fiolet,tylko na czarnych da fajn po鈍iat
Ok b璠 pami皻a o takiej mo磧iwo軼i, dzi瘯i

Stary 2011-10-01, 13:03   #3066
Azalia91
Raczkowanie

Dziewczyny a ja mam pytanie. Jaki makija stosujecie do czarnych w這s闚, mocny czy delikatny ? W og鏊e delikatny makija pasuje do czarnych w這s闚 ?

W og鏊e uwa瘸cie 瞠 czarne w這sy faktycznie postarzaj czy w Waszym wypadku wygl康acie w nich 鈍ie穎 i m這do ?

Stary 2011-10-01, 16:35   #3067
Witebskaola
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Cytat:
Dziewczyny a ja mam pytanie. Jaki makija stosujecie do czarnych w這s闚, mocny czy delikatny ? W og鏊e delikatny makija pasuje do czarnych w這s闚 ?

W og鏊e uwa瘸cie 瞠 czarne w這sy faktycznie postarzaj czy w Waszym wypadku wygl康acie w nich 鈍ie穎 i m這do ?
No w豉郾ie? Ja mam czarny granat i nie wiem czy mam u篡wa ciemnych podk豉d闚 i malowac oczy na czarno czy lepiej nie ??
Witebskaola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-02, 09:33   #3068
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

ja w czarnych wygl康am wyrazi軼ie, nie staro:b rzydal: nigdy w zyciu ciemnych podk豉d闚, no chyba 瞠 kto ma naturalnie ciemn cer. ja mam raczej jasn (zima bardzo jasn) i tego si trzymam. kontrast jasna cera+ciemne wlosy jest dla mnie 郵iczny.

wiecie, przysz豉m si po瘸li - wypr鏏owa豉m wczoraj szampon koloryzuj帷y CZARNY, ale moje jasne odrosty (nie chcia豉m farbowa odrost闚, ale poniewa to starsznie wygl康a, da豉m szampon) chwyci這 na rudy br您
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-02, 10:23   #3069
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
ja w czarnych wygl康am wyrazi軼ie, nie staro:b rzydal: nigdy w zyciu ciemnych podk豉d闚, no chyba 瞠 kto ma naturalnie ciemn cer. ja mam raczej jasn (zima bardzo jasn) i tego si trzymam. kontrast jasna cera+ciemne wlosy jest dla mnie 郵iczny.

wiecie, przysz豉m si po瘸li - wypr鏏owa豉m wczoraj szampon koloryzuj帷y CZARNY, ale moje jasne odrosty (nie chcia豉m farbowa odrost闚, ale poniewa to starsznie wygl康a, da豉m szampon) chwyci這 na rudy br您
Cytat:
Napisane przez Witebskaola Poka wiadomo嗆
No w豉郾ie? Ja mam czarny granat i nie wiem czy mam u篡wa ciemnych podk豉d闚 i malowac oczy na czarno czy lepiej nie ??
Ja kiedy jak jeszcze przyciemnia豉m sk鏎 malowa豉m si nawet na czarno Wtedy mi si wydawa這, 瞠 dobrze wygl康am, teraz jestem innego zdania Ju nie lubi tak przesadzonego makija簑, lubi wygl康a naturalnie Tylko delikatnie podkre郵i urod. I nie wiem czy maj帷 czarne w這sy nie wygl康a to troch...md這 ? Do tego mam teraz jasn sk鏎.
Ja w czarnych w這sach te wygl康am m這do Zw豉szcza jak delikatnie si umaluj to ju w og鏊e Ale to chyba plus
Co do podkre郵onego to dziwie si, 瞠 tak wysz這

Stary 2011-10-02, 17:37   #3070
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Ja kiedy jak jeszcze przyciemnia豉m sk鏎 malowa豉m si nawet na czarno Wtedy mi si wydawa這, 瞠 dobrze wygl康am, teraz jestem innego zdania Ju nie lubi tak przesadzonego makija簑, lubi wygl康a naturalnie Tylko delikatnie podkre郵i urod. I nie wiem czy maj帷 czarne w這sy nie wygl康a to troch...md這 ? Do tego mam teraz jasn sk鏎.
Ja w czarnych w這sach te wygl康am m這do Zw豉szcza jak delikatnie si umaluj to ju w og鏊e Ale to chyba plus
Co do podkre郵onego to dziwie si, 瞠 tak wysz這
Moim zdaniem ciemne w這sy 豉dnie wygl康aj i do ciemnej i do jasnej karnacji zale篡 co komu pasuje oraz jaki ma naturalny kolor sk鏎y poco na si喚 si przyciemnia i odwrotnie.

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2013-07-28 o 14:01
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-02, 19:21   #3071
sylwiaxx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

Jak polecacie czarn albo kruczo czarn farb do w這s闚? Mia豉m ju kiedy czarne w這sy ale kobieta zmienn jest. Ostatnio nak豉da豉m farb ciemny br您 (s prze鈍ity rudego). Na w這sach mam chyba ka盥y odcie br您u i rudo軼i Najlepiej si czu豉m w czarnych ,ale w s這鎍u i tak mia造 przeb造ski br您u a ja chc mie CZARNE CZARNE CZARNE w s這鎍u te jak farb proponujecie?
sylwiaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-02, 19:57   #3072
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
Moim zdaniem ciemne w這sy 豉dnie wygl康aj i do ciemnej i do jasnej karnacji zale篡 co komu pasuje oraz jaki ma naturalny kolor sk鏎y poco na si喚 si przyciemnia i odwrotnie.
Teraz te tak uwa瘸m Ju si na si喚 nie przyciemniam i polubi豉m swoj jasn karnacj

Te dziewczyny na zdj璚iach maj mocny makija, jestem ciekawa czy w delikatnym te r闚nie dobrze by wygl康a造...
Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka wiadomo嗆
Jak polecacie czarn albo kruczo czarn farb do w這s闚? Mia豉m ju kiedy czarne w這sy ale kobieta zmienn jest. Ostatnio nak豉da豉m farb ciemny br您 (s prze鈍ity rudego). Na w這sach mam chyba ka盥y odcie br您u i rudo軼i Najlepiej si czu豉m w czarnych ,ale w s這鎍u i tak mia造 przeb造ski br您u a ja chc mie CZARNE CZARNE CZARNE w s這鎍u te jak farb proponujecie?
Brillance, Krucza Czer Jest mega czarna.

Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-10-02 o 19:59
Stary 2011-10-04, 12:13   #3073
agata456
Zakorzenienie

co do makija簑,przy czarnych w這sach lubi mocniej podkre郵a oczy,nie lubi naturalnego makija簑 u siebie,np tylko tusz i b造szczyk.Wtedy mam wra瞠nie,瞠 w oczy rzucaja sie tylko moje czarne w這sy i blada cera.

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Witebskaola Poka wiadomo嗆
je郵i masz jasn cer uzywaj podklad闚 dobranych do koloru cery,chyba nie chcesz wygladac jak ciemnej masce

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-04 o 12:14
Stary 2011-10-04, 19:15   #3074
joanna871
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Cytat:

a probowalas kiedys odcienia blue velvet ?ja kiedys uzywalam tylko szamponu bo farba trwala juz miala inny odcien ale mi sie bardzo podobal pasuje kazdemu a jest wlasnie ciemny z takim polyskiem jakby sliwki

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

Cytat:

zley od rysow twarzy itd bo ja jak mialam czarne i zrobilam mociejszy makijaz to mialam taka zmeczona przytloczona twarz i wogole czarny mnie bardzo postarza wygladam na taka niewyspana itp dlatego farbuje na braz ,a ja tak kocham czarny

W這sy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k豉czk闚
joanna871 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-04, 21:32   #3075
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez joanna871 Poka wiadomo嗆
a probowalas kiedys odcienia blue velvet ?ja kiedys uzywalam tylko szamponu bo farba trwala juz miala inny odcien ale mi sie bardzo podobal pasuje kazdemu a jest wlasnie ciemny z takim polyskiem jakby sliwki

---------- Dopisano o 19:15 ---------- Poprzedni post napisano o 19:13 ----------

zley od rysow twarzy itd bo ja jak mialam czarne i zrobilam mociejszy makijaz to mialam taka zmeczona przytloczona twarz i wogole czarny mnie bardzo postarza wygladam na taka niewyspana itp dlatego farbuje na braz ,a ja tak kocham czarny
Nie pr鏏owa豉m, mo瞠 kiedy si skusze na ten szampon P鏦i co tylko si dopytuj, jak w przysz這軼i znudzi mnie zwyk豉 czer

Ja mam czarne i jak si mocno malowa豉m to faktycznie starzej wygl康a豉m i po prostu gorzej, teraz to widz. Obecnie maluj si delikatnie, czasami nawet minimalnie do tego mam jasn sk鏎 i wygl康am m這do i dobrze w tym po陰czeniu. Czer mi pasuje najbardziej. Mam 20 lat a mimo czarnych w這s闚 wygl康am na 18
Wi璚 zale篡 co komu pasuje

Stary 2011-10-05, 21:57   #3076
joanna871
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 101

Cytat:
Nie pr鏏owa豉m, mo瞠 kiedy si skusze na ten szampon P鏦i co tylko si dopytuj, jak w przysz這軼i znudzi mnie zwyk豉 czer

Ja mam czarne i jak si mocno malowa豉m to faktycznie starzej wygl康a豉m i po prostu gorzej, teraz to widz. Obecnie maluj si delikatnie, czasami nawet minimalnie do tego mam jasn sk鏎 i wygl康am m這do i dobrze w tym po陰czeniu. Czer mi pasuje najbardziej. Mam 20 lat a mimo czarnych w這s闚 wygl康am na 18
Wi璚 zale篡 co komu pasuje
ja sie najlepiej czuje w czerni i niby wszyscy mi mowia ze najlepiej mi w ciemnych,niby mnie postarza ale obcy ludzie np daja mi mniej lat niz mam najczesciej ,ale roznie to bywa,a z tym makijazem to fakt ,najlepiej maja brazowookie nie mowiac juz o czarnych oczach ,wtedy jest super kontrast z wlosami i wystarczy delikatny makijaz oczu albo nawet wcale ,a ja mam male ozy ,slabe rysy i jakos nie moge sie odnalezc ale zdecydowaie mi lepiej w naturalnym makijazu ,tez mi to kazdy mowi

W這sy-57cm
Cel: 90cm zadbanych k豉czk闚
joanna871 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-06, 06:48   #3077
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez joanna871 Poka wiadomo嗆
ja sie najlepiej czuje w czerni i niby wszyscy mi mowia ze najlepiej mi w ciemnych,niby mnie postarza ale obcy ludzie np daja mi mniej lat niz mam najczesciej ,ale roznie to bywa,a z tym makijazem to fakt ,najlepiej maja brazowookie nie mowiac juz o czarnych oczach ,wtedy jest super kontrast z wlosami i wystarczy delikatny makijaz oczu albo nawet wcale ,a ja mam male ozy ,slabe rysy i jakos nie moge sie odnalezc ale zdecydowaie mi lepiej w naturalnym makijazu ,tez mi to kazdy mowi
Ja co prawda mam ciemniejsze oczy, ale niebieskie, a strasznie podobaj mi si jasne I faktycznie delikatniejszy makija najcz窷ciej lepiej wygl康a ni mocniejszy, kt鏎y faktycznie cz瘰to postarza Ale to te zale篡 kto si w jakim lepiej czuje. Podobaj mi si u kobiet delikatne rysy twarzy a do tego bardzo mocny makija i osoba odbiera sobie wiele uroku.

Stary 2011-10-06, 15:28   #3078
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ja co prawda mam ciemniejsze oczy, ale niebieskie, a strasznie podobaj mi si jasne I faktycznie delikatniejszy makija najcz窷ciej lepiej wygl康a ni mocniejszy, kt鏎y faktycznie cz瘰to postarza Ale to te zale篡 kto si w jakim lepiej czuje. Podobaj mi si u kobiet delikatne rysy twarzy a do tego bardzo mocny makija i osoba odbiera sobie wiele uroku.
masz racj,wa積e jak kto si czuje.Ja mam delikatne rysy,jasnoniebieskie oczy ale nie wyobra瘸m sobie makijazu bez podkre郵onych oczu,oboj皻nie czy mia豉m w這sy br您owe,rude czy czarne nie m闚i tu oczywi軼ie o tonie tapety na twarzy,ale o r騜u,czarnej kredce na g鏎nej powiece,lub eyelinerze.chyba mnie to nie postarza bo mam 25 lat,a nadal w sklepie pytaj mnie o dow鏚 gdy czasem kupuje alkohol...
Stary 2011-10-06, 15:35   #3079
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

mnie te pytaj czasem o dow鏚, hehe
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-06, 17:00   #3080
gosiuulka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 17

czesc dziewczynki ja wczoraj rozjasnilam wlosy z czarnych ale wyszla taka tragedia ze juz wole czarne jednolite niz braz w ciapki i dzisiaj znowu nakladam spowrotem czarna farbe. kupilam syossa granatowa czern wiec sprawdze jej trwalosc na rozjasnianych
gosiuulka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-06, 22:22   #3081
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
masz racj,wa積e jak kto si czuje.Ja mam delikatne rysy,jasnoniebieskie oczy ale nie wyobra瘸m sobie makijazu bez podkre郵onych oczu,oboj皻nie czy mia豉m w這sy br您owe,rude czy czarne nie m闚i tu oczywi軼ie o tonie tapety na twarzy,ale o r騜u,czarnej kredce na g鏎nej powiece,lub eyelinerze.chyba mnie to nie postarza bo mam 25 lat,a nadal w sklepie pytaj mnie o dow鏚 gdy czasem kupuje alkohol...
Dlatego najwa積iejsze 瞠by samemu dobrze czu si w swoim makija簑.A kreska na g鏎nej powiece nie oznacza mocnego makija簑, przynajmniej dla mnie. A m這dy wygl康 na d逝go to zawsze jest jaki plus

Dziewczyny mam pytanie. Czarna farba troch mi si wyp逝ka豉 i pod s這鎍e mam wyra幡e br您owe refleksy, farbowa豉m miesi帷 temu krucz czerni, gdybym teraz na這篡豉 na w這sy hebanow czer to odrosty nie wysz造by ja郾iejsze tak jak na這瞠nie ciemnego br您u ?
Kiedy u篡豉m naturalnej czerni z Loreala i wyszed mi br您 na odrostach a potem szybko si wyp逝ka I nie chce powt鏎zy tej sytuacji, a taka hebanowa czer podoba mi si bardzo

Stary 2011-10-07, 11:41   #3082
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Dlatego najwa積iejsze 瞠by samemu dobrze czu si w swoim makija簑.A kreska na g鏎nej powiece nie oznacza mocnego makija簑, przynajmniej dla mnie. A m這dy wygl康 na d逝go to zawsze jest jaki plus

Dziewczyny mam pytanie. Czarna farba troch mi si wyp逝ka豉 i pod s這鎍e mam wyra幡e br您owe refleksy, farbowa豉m miesi帷 temu krucz czerni, gdybym teraz na這篡豉 na w這sy hebanow czer to odrosty nie wysz造by ja郾iejsze tak jak na這瞠nie ciemnego br您u ?
Kiedy u篡豉m naturalnej czerni z Loreala i wyszed mi br您 na odrostach a potem szybko si wyp逝ka I nie chce powt鏎zy tej sytuacji, a taka hebanowa czer podoba mi si bardzo
wiesz,ja cz瘰to u篡wam na zmian albo granatu,albo zwyk貫j czerni albo hebanowej i nigdy moje odrosty nie r騜ni造 si od reszty w這s闚.Ale ja naturalne mam do嗆 ciemne,taki popielaty br您.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

to Brillance Ci si tak szybko zmy??kurcze mi to jeszcze po 2 miesi帷ach ten granat si trzyma
Stary 2011-10-07, 14:02   #3083
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
wiesz,ja cz瘰to u篡wam na zmian albo granatu,albo zwyk貫j czerni albo hebanowej i nigdy moje odrosty nie r騜ni造 si od reszty w這s闚.Ale ja naturalne mam do嗆 ciemne,taki popielaty br您.

---------- Dopisano o 11:41 ---------- Poprzedni post napisano o 11:40 ----------

to Brillance Ci si tak szybko zmy??kurcze mi to jeszcze po 2 miesi帷ach ten granat si trzyma
O to fajnie, a hebanow czer mia豉 z jakiej firmy ?
Tak zmywa si, ale teraz wyj徠kowo mnie to cieszy, bo mam ochot na czer z br您owym po造skiem Czyli tak hebanow

Stary 2011-10-07, 14:11   #3084
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
O to fajnie, a hebanow czer mia豉 z jakiej firmy ?
Tak zmywa si, ale teraz wyj徠kowo mnie to cieszy, bo mam ochot na czer z br您owym po造skiem Czyli tak hebanow
Hebanow Czern mia豉m z Joanny,ale szczerze nie polecam,bo ta farby wysusza i w這sy mi po niej troszk wypada造.Mo瞠sz spr鏏owa,mo瞠 u Ciebie nie bedzie Ok,w ka盥ym razie ja nie polecamfajn hebanow czer ma Casting
Stary 2011-10-07, 14:17   #3085
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Hebanow Czern mia豉m z Joanny,ale szczerze nie polecam,bo ta farby wysusza i w這sy mi po niej troszk wypada造.Mo瞠sz spr鏏owa,mo瞠 u Ciebie nie bedzie Ok,w ka盥ym razie ja nie polecamfajn hebanow czer ma Casting
Mi Casting strasznie szybko si wyp逝kuje, Joanny si boj, bo s造sza豉m z貫 opinie o niej.

A Natural&Easy ? Mia豉 kt鏎a z Was ? Kolor faktycznie wychodzi z br您ow po鈍iat ?

Stary 2011-10-07, 14:59   #3086
agata456
Zakorzenienie

nie wiem jakie jeszcze firmy maja hebanow czer,mi osobi軼ie ten kolor nie podszed...u mnie to wyglada這 jak sprana czer,ani to czarne ani br您owe.Nie podoba這 mi si
Stary 2011-10-08, 22:59   #3087
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 096

ostatnio chodzi mi po g這wie my郵 zeby przefarbowa si na czarno nie wiem czy ten kolor b璠zie mi pasowa, wcze郾iej farbowa豉m si na ciemne br您y jednak ten kolor b造skawicznie wymywa si z moich w這s闚 nawet kiedy malowa豉m fryzjersk farb kolor by ciemny ledwo przez 2-3 tygodnie a ja tak dobrze czuje sie w ciemnych kolorach

jak myslicie dziewczyny czy jest szansa ze po pofarbowaniu na czarno kolor ten utrzyma si d逝瞠j na moich w這sach ni te br您y ??
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-09, 08:27   #3088
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Napewno bedzie ciemniejszy niz ciemny br您 i nie zmyje sie tak bardzo a jak juz to wlasnie do ciemnego brazu.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-09, 10:35   #3089
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 096

dzieki za odpowied

wi璚 chyba zaryzykuje z t czerni. Kupi jak捷 farbe pallette ( te s podobno najmocniejsze) i bed si modli zeby kolor wyszed i sie utrzyma
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-12, 21:18   #3090
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
nie wiem jakie jeszcze firmy maja hebanow czer,mi osobi軼ie ten kolor nie podszed...u mnie to wyglada這 jak sprana czer,ani to czarne ani br您owe.Nie podoba這 mi si
To dobrze wiedzie, bo w豉郾ie taki efekt spranej czerni jest nie za ciekawy dla mnie.
Kupi豉m farb Wellaton w piance, kolor to oczywi軼ie czer. Jednak przy niej zostan, bo najlepiej w niej wygl康am i si czuj

Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.