Czarnow這se;) - Strona 104 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-13, 11:43   #3091
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka wiadomo嗆
To dobrze wiedzie, bo w豉郾ie taki efekt spranej czerni jest nie za ciekawy dla mnie.
Kupi豉m farb Wellaton w piance, kolor to oczywi軼ie czer. Jednak przy niej zostan, bo najlepiej w niej wygl康am i si czuj
masz racj,nie wiem ale heban przynajmniej do mnie nie pasowa,na pocz徠ku wychodzi豉 normalna czysta czer,a po paru myciach wygl康a jak co w stylu spranej,wyp這wia貫j czerni z rudawo br您owym po造skiem w s這鎍ua uzywla ju tej pianki?jak stan w這s闚 po niej?bo s造sza豉m,瞠 wysusza i,瞠 w這sy po niej s sztywne.
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-13, 11:55   #3092
Azalia91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
masz racj,nie wiem ale heban przynajmniej do mnie nie pasowa,na pocz徠ku wychodzi豉 normalna czysta czer,a po paru myciach wygl康a jak co w stylu spranej,wyp這wia貫j czerni z rudawo br您owym po造skiem w s這鎍ua uzywla ju tej pianki?jak stan w這s闚 po niej?bo s造sza豉m,瞠 wysusza i,瞠 w這sy po niej s sztywne.
W pi徠ek wieczorem u篡j Zdam relacje. S造szalam, ze nie wysusza bardziej ni zwyk造 Wellaton, a on mi bardzo pasowa

Azalia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-14, 19:25   #3093
sylwiaxx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

Znowu jestem czarna !!! o wiele lepiej si czuje. Jeszcze sama si farbowa豉m i wysz這 pi瘯nie nie wiem co mi si sta這 ale u篡豉m granatowej czerni palette ( palette wysusza ale dobrze pokrywa wszystkie w這sy ) ale na allegro zam闚i豉m dwa olejki do w這s闚 to si od篡wi
sylwiaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-14, 21:12   #3094
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka wiadomo嗆
Znowu jestem czarna !!! o wiele lepiej si czuje. Jeszcze sama si farbowa豉m i wysz這 pi瘯nie nie wiem co mi si sta這 ale u篡豉m granatowej czerni palette ( palette wysusza ale dobrze pokrywa wszystkie w這sy ) ale na allegro zam闚i豉m dwa olejki do w這s闚 to si od篡wi
Ta farba bardzo niszczy w這sy czy jedynie je przesusza ? Granat w tej czerni jest intensywny ?

Tak, nie ma to jak czarne w這sy ten kolor ma w sobie pewn magi

Stary 2011-10-14, 21:15   #3095
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Ta farba bardzo niszczy w這sy czy jedynie je przesusza ? Granat w tej czerni jest intensywny ?

Tak, nie ma to jak czarne w這sy ten kolor ma w sobie pewn magi
ja trwa貫j palette straci豉m po這w w這s闚,myslalam,ze skonczy sie na lekarzu,wychodzi造 garsciami.Ale wiadomo kazde w這sy reaguja inaczej.Dzis pofarbowa豉m Palette szamponem do 24 my to jestem bardzo zadowolona,ale trwa貫 bede juz zawsze omijac.
Stary 2011-10-14, 21:47   #3096
Hosea
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 116

Drogie Czarnow這se! Pisa豉m ju chyba gdzie,瞠 po zmianie platynowego blondu na czer wci捫 budz si radosna, czuj,ze wreszcie jestem sob,nareszcie wida mi twarz
Zamierzam w豉snie pofarbowa w這sy, tym razem fioletowo - czarnym. Mia豉m ochot na sam fiolet,ale dosz豉m do wniosku,瞠 odrosty (kt鏎e co prawda widz tylko ja), czy jakie niedofarbowane wcze郾iej k豉czki mog wyj嗆 kolorowe, a ja chc tylko uszlachetni moj czer Mam nadziej,瞠 dobrze wyjdzie.

Let me tell you...a small lilac garden!
Hosea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-14, 22:13   #3097
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
ja trwa貫j palette straci豉m po這w w這s闚,myslalam,ze skonczy sie na lekarzu,wychodzi造 garsciami.Ale wiadomo kazde w這sy reaguja inaczej.Dzis pofarbowa豉m Palette szamponem do 24 my to jestem bardzo zadowolona,ale trwa貫 bede juz zawsze omijac.
O nie to ja wol nie ryzykowa, bo moje w這sy lubi okresowo wypada

Zwyk陰 czerni robi豉 czy z jakim po造skiem ?

Stary 2011-10-15, 09:27   #3098
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
O nie to ja wol nie ryzykowa, bo moje w這sy lubi okresowo wypada

Zwyk陰 czerni robi豉 czy z jakim po造skiem ?
zwykl,豉dna by豉,ale wypadanie by這 masakryczne

---------- Dopisano o 09:27 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Hosea Poka wiadomo嗆
Drogie Czarnow這se! Pisa豉m ju chyba gdzie,瞠 po zmianie platynowego blondu na czer wci捫 budz si radosna, czuj,ze wreszcie jestem sob,nareszcie wida mi twarz
Zamierzam w豉snie pofarbowa w這sy, tym razem fioletowo - czarnym. Mia豉m ochot na sam fiolet,ale dosz豉m do wniosku,瞠 odrosty (kt鏎e co prawda widz tylko ja), czy jakie niedofarbowane wcze郾iej k豉czki mog wyj嗆 kolorowe, a ja chc tylko uszlachetni moj czer Mam nadziej,瞠 dobrze wyjdzie.
naturalne masz platynowe?ja farbuj na czarno,naturalny kolor mam br您 popielaty,chcia豉m fioleci rok temu w zimie i na這篡豉m ciemny fiolet garniera,wysz這 pi瘯nieodrosty si nie odr霩nia造,a farba nada豉 czerni po造sku fioletu.no ale je瞠li masz ja郾iejsze w這sy naturalne ni br您 to lepiej wybra fioletow czer garnier mia chyba tak w palecie z belle color ale nie wiem czy one nadal s dostepne.Albo po prostu wymiesza czern z fioletem tej samej firmy,tak te czesto robie.Nie szkodzi to w這som jezeli farby s tej samej firmy,bo farb innych firm absolutnie nie wolno mieszac.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-10-15 o 09:28
Stary 2011-10-15, 12:00   #3099
Hosea
Raczkowanie

[/COLOR]
naturalne masz platynowe?ja farbuj na czarno,naturalny kolor mam br您 popielaty,chcia豉m fioleci rok temu w zimie i na這篡豉m ciemny fiolet garniera,wysz這 pi瘯nieodrosty si nie odr霩nia造,a farba nada豉 czerni po造sku fioletu.no ale je瞠li masz ja郾iejsze w這sy naturalne ni br您 to lepiej wybra fioletow czer garnier mia chyba tak w palecie z belle color ale nie wiem czy one nadal s dostepne.Albo po prostu wymiesza czern z fioletem tej samej firmy,tak te czesto robie.Nie szkodzi to w這som jezeli farby s tej samej firmy,bo farb innych firm absolutnie nie wolno mieszac.[/QUOTE]

Naturalne mam ciemnoszare Rozja郾ia豉m i sko鎍zy這 si na platynie.

Mam fioletowo-czarny CROMATONE z montibello. Te cz瘰to miesza豉m kolory, ale ten jest ju jakby wymieszany i mam nadziej,ze efekt b璠zie co najmniej zachwycaj帷y! No w陰snie pami皻am tego garniera, tylko nie mog豉m go znale潭. A ten fiolet si wyp逝kiwa? Czy trwa tak jak ca豉 farba?

Stary 2011-10-15, 12:13   #3100
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosea Poka wiadomo嗆
[/COLOR]
naturalne masz platynowe?ja farbuj na czarno,naturalny kolor mam br您 popielaty,chcia豉m fioleci rok temu w zimie i na這篡豉m ciemny fiolet garniera,wysz這 pi瘯nieodrosty si nie odr霩nia造,a farba nada豉 czerni po造sku fioletu.no ale je瞠li masz ja郾iejsze w這sy naturalne ni br您 to lepiej wybra fioletow czer garnier mia chyba tak w palecie z belle color ale nie wiem czy one nadal s dostepne.Albo po prostu wymiesza czern z fioletem tej samej firmy,tak te czesto robie.Nie szkodzi to w這som jezeli farby s tej samej firmy,bo farb innych firm absolutnie nie wolno mieszac.
Naturalne mam ciemnoszare Rozja郾ia豉m i sko鎍zy這 si na platynie.

Mam fioletowo-czarny CROMATONE z montibello. Te cz瘰to miesza豉m kolory, ale ten jest ju jakby wymieszany i mam nadziej,ze efekt b璠zie co najmniej zachwycaj帷y! No w陰snie pami皻am tego garniera, tylko nie mog豉m go znale潭. A ten fiolet si wyp逝kiwa? Czy trwa tak jak ca豉 farba?[/QUOTE]
kolor d逝gi czas by przepi瘯ny,ja u篡wa豉m 100% color na moich w這sach s bardzo trwa貫 nie p這wiej i nie wyp逝kuj sia czarny fiolet byl z belle color taki sliczny ale tych farb chyba juz niema...przynajmniej ja ich nie widze.
Stary 2011-10-15, 14:35   #3101
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 098

czy kt鏎a z Was uzywa豉 farbe palette permanent natural colors czarn ?

przymierzam si 瞠by zafarbowa ni w這sy ale nie wiem czy warto. Jak d逝go utrzymuje si kolor? szybko p這wieje?
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-15, 14:43   #3102
Azalia91
Raczkowanie

Dziewczyny najbardziej TRWAx granatowa czer z jakiej firmy jest najlepsza ? Pallete si boj

Stary 2011-10-15, 19:43   #3103
sylwiaxx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
czy kt鏎a z Was uzywa豉 farbe palette permanent natural colors czarn ?

przymierzam si 瞠by zafarbowa ni w這sy ale nie wiem czy warto. Jak d逝go utrzymuje si kolor? szybko p這wieje?
ja u篡wa豉m wczoraj granatow czer w這ski wcale tak nie wypada造 i si nie zniszczy造
Stary 2011-10-16, 15:05   #3104
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Dziewczyny najbardziej TRWAx granatowa czer z jakiej firmy jest najlepsza ? Pallete si boj
Garnier 100% color bl瘯itna czer(w za陰czniku) pi瘯ny po造sk,cudowny efekt granatu,i jest na prawd strasznie trwa豉-przynajmniej na moich w這sach.Mam zdj po farbowaniu ta farb wi璚 jakbys chciala efekt zobaczyc to moge wstawic.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 100-farba-100-color-farba-210-blekitna-czern-2_0_b.jpg (22,7 KB, 36 za豉dowa)
Stary 2011-10-16, 16:43   #3105
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Garnier 100% color bl瘯itna czer(w za陰czniku) pi瘯ny po造sk,cudowny efekt granatu,i jest na prawd strasznie trwa豉-przynajmniej na moich w這sach.Mam zdj po farbowaniu ta farb wi璚 jakbys chciala efekt zobaczyc to moge wstawic.
Jestem bardzo ciekawa
U mnie Loreal zupe軟ie si zmywa i nie wiem czy tym bardziej Garnier by si nie zmy

Stary 2011-10-16, 17:22   #3106
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Jestem bardzo ciekawa
U mnie Loreal zupe軟ie si zmywa i nie wiem czy tym bardziej Garnier by si nie zmy
nie przekonasz si jak nie spr鏏ujeszdla mnie pod wzgl璠em efektu granatu,i trwa這軼i jest idealnaa o to w這sy po Garnier-B喚kitna Czer http://imageshack.us/photo/my-images/11/tyuyy.png/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

tututaj wida po鈍iat granatu http://imageshack.us/photo/my-images/268/garnier1.png/ oczywi軼ie nie mia豉m takich niebieskich w這s闚 na czubku tylko czarne,to tylko taka intensywna po鈍iata
Stary 2011-10-16, 18:18   #3107
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
nie przekonasz si jak nie spr鏏ujeszdla mnie pod wzgl璠em efektu granatu,i trwa這軼i jest idealnaa o to w這sy po Garnier-B喚kitna Czer http://imageshack.us/photo/my-images/11/tyuyy.png/

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:17 ----------

tututaj wida po鈍iat granatu http://imageshack.us/photo/my-images/268/garnier1.png/ oczywi軼ie nie mia豉m takich niebieskich w這s闚 na czubku tylko czarne,to tylko taka intensywna po鈍iata
O zach璚i豉 mnie Nast瘼nym razem jak b璠 si farbowa pomy郵 nad t farb

Stary 2011-10-16, 18:40   #3108
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
O zach璚i豉 mnie Nast瘼nym razem jak b璠 si farbowa pomy郵 nad t farb
bardzo gor帷o polecam,jest 鈍ietna! to wracasz do granatu?fiolet i heban wypad ju z g這wy?
Stary 2011-10-16, 18:46   #3109
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
bardzo gor帷o polecam,jest 鈍ietna! to wracasz do granatu?fiolet i heban wypad ju z g這wy?
Tak, jak ju uzyska豉m br您ow czer to jako tak...gorzej si w niej czu豉m. A granatowa czer zawsze mi si podoba豉, tyle, 瞠 nie mia豉m jako odwagi j zrobi Fioletowa te zapewne jest ciekawa, ale granat my郵 lepiej b璠zie na mnie wygl康a, bo mam ciemne niebieskie oczy, mo磧iwe, 瞠 ten odcie bardziej je podkre郵i

My郵isz, 瞠 z jasn sk鏎 kontrast nie b璠zie zbyt...sztuczny ?

Stary 2011-10-16, 18:51   #3110
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Tak, jak ju uzyska豉m br您ow czer to jako tak...gorzej si w niej czu豉m. A granatowa czer zawsze mi si podoba豉, tyle, 瞠 nie mia豉m jako odwagi j zrobi Fioletowa te zapewne jest ciekawa, ale granat my郵 lepiej b璠zie na mnie wygl康a, bo mam ciemne niebieskie oczy, mo磧iwe, 瞠 ten odcie bardziej je podkre郵i

My郵isz, 瞠 z jasn sk鏎 kontrast nie b璠zie zbyt...sztuczny ?
u mnie kontrast si bardzo podoba,nie podoba mi si opalona sk鏎a do czarnych w這s闚,tym bardziej z odcieniem granatowym.Ale to oczywi軼ie tylko moja opinia.Ja jestem blada mam jasno niebieskie oczy i lepiej si czuj w granacie ni zwyk貫j czerni.A co fioletu te slicznie pasuje to blado軼i
Stary 2011-10-16, 18:55   #3111
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
u mnie kontrast si bardzo podoba,nie podoba mi si opalona sk鏎a do czarnych w這s闚,tym bardziej z odcieniem granatowym.Ale to oczywi軼ie tylko moja opinia.Ja jestem blada mam jasno niebieskie oczy i lepiej si czuj w granacie ni zwyk貫j czerni.A co fioletu te slicznie pasuje to blado軼i
Pewnie masz racj Tak bardzo marzy mi si granatowa czer, 瞠 w grudniu MUSZ si na ni pofarbowa
To postanowione !
Granatowa czer jest bardziej czarna od zwyk貫j czerni ? A jak wypada przy kruczej? Kt鏎a jest z nich najciemniejsza ?

Stary 2011-10-16, 18:58   #3112
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Pewnie masz racj Tak bardzo marzy mi si granatowa czer, 瞠 w grudniu MUSZ si na ni pofarbowa
To postanowione !
Granatowa czer jest bardziej czarna od zwyk貫j czerni ? A jak wypada przy kruczej? Kt鏎a jest z nich najciemniejsza ?
wed逝g mnie krucza ciemniejsza,Garnier 100% jest bardziej granatowa przynajmniej na moich w這sach.Daje najlepszy efekt granatu ze wszystkich farb jakich uzywa豉m.
Stary 2011-10-16, 19:00   #3113
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
wed逝g mnie krucza ciemniejsza,Garnier 100% jest bardziej granatowa przynajmniej na moich w這sach.Daje najlepszy efekt granatu ze wszystkich farb jakich uzywa豉m.
Zapami皻am W grudniu zdecyduje si na jak捷 granatow czer

Stary 2011-10-16, 19:45   #3114
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Zapami皻am W grudniu zdecyduje si na jak捷 granatow czer
no w zimie kolorek si najpi瘯niej prezentuje
Stary 2011-10-16, 21:36   #3115
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 098

Cytat:
Napisane przez sylwiaxx Poka wiadomo嗆
ja u篡wa豉m wczoraj granatow czer w這ski wcale tak nie wypada造 i si nie zniszczy造
a masz mo瞠 jakie zdj璚ia tego kolorku ?
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-16, 21:52   #3116
Hosea
Raczkowanie

Pofarbowa豉m w這sy fioletow czerni i jestem zachwycona ! O tak czer mi chodzi這. Dobrze podkre郵a oczy, usta, cer.Efekt fioletu jest subtelny, mo瞠 te dlatego,瞠 mia豉m mocno napigmentowane w這sy. W dodatku s takie jedwabiste,瞠 czu豉m, jakbym zmywa豉 od篡wk.Jutro sprawdz w pe軟i 鈍iat豉 dziennego, ale ju jestem zadowolona

Stary 2011-10-16, 22:40   #3117
sylwiaxx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
a masz mo瞠 jakie zdj璚ia tego kolorku ?
jutro postaram si zrobi zdj璚ie i wstawi
Stary 2011-10-20, 13:59   #3118
agata456
Zakorzenienie

Azalia91 jestem w豉郾ie po farbowaniu B喚kitn Czerni Garniera.Dodaj zdj璚ie,s豉bo wida na dodatek kolor mi si zlewa z czerni sweterka http://imageshack.us/photo/my-images/840/garnier.png/
Stary 2011-10-20, 14:31   #3119
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Azalia91 jestem w豉郾ie po farbowaniu B喚kitn Czerni Garniera.Dodaj zdj璚ie,s豉bo wida na dodatek kolor mi si zlewa z czerni sweterka http://imageshack.us/photo/my-images/840/garnier.png/
W這ski wygl康aj na zadbane i 豉dnie si prezentuj, mo瞠 to wina zdj璚ia, bo praktycznie b喚kitu nie widz.

Mo瞠sz por闚na krucz czer Brillance i t b喚kitn Garniera ? Kt鏎a d逝瞠j si trzyma i kt鏎a czer jest bardziej intensywna ?

Stary 2011-10-20, 18:14   #3120
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
W這ski wygl康aj na zadbane i 豉dnie si prezentuj, mo瞠 to wina zdj璚ia, bo praktycznie b喚kitu nie widz.

Mo瞠sz por闚na krucz czer Brillance i t b喚kitn Garniera ? Kt鏎a d逝瞠j si trzyma i kt鏎a czer jest bardziej intensywna ?
u mnie dzi pochmurny dzie,trudno by這 znale潭 do zdj takie 鈍iat這 瞠by wydoby ca造 urok tego kolorku,na dodatek zdj kom鏎k robionena wcz瘰niejszych kt鏎e dodawa豉m wida granatno zdecydowanie wole blekitna czern garniera,i pod wzgledem koloru i trwa這軼i.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

tutaj chyba bardziej wida granathttp://imageshack.us/photo/my-images/8/75880891.png/
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.