Czarnow這se;) - Strona 105 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2011-10-22, 10:34   #3121
Azalia91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 266
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
u mnie dzi pochmurny dzie,trudno by這 znale潭 do zdj takie 鈍iat這 瞠by wydoby ca造 urok tego kolorku,na dodatek zdj kom鏎k robionena wcz瘰niejszych kt鏎e dodawa豉m wida granatno zdecydowanie wole blekitna czern garniera,i pod wzgledem koloru i trwa這軼i.

---------- Dopisano o 18:14 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

tutaj chyba bardziej wida granathttp://imageshack.us/photo/my-images/8/75880891.png/
Kolor bardzo 豉dny, podoba mi si Ja jeszcze si wstrzymam z decyzj o granatowej czerni. Mo瞠 p鏦i co b璠 farbowa zwyk陰 czerni, a kiedy indziej zaszalej z niebiesk Jestem cholernie zmienna, wiem

Azalia91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-22, 11:55   #3122
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Cytat:
Napisane przez Azalia91 Poka wiadomo嗆
Kolor bardzo 豉dny, podoba mi si Ja jeszcze si wstrzymam z decyzj o granatowej czerni. Mo瞠 p鏦i co b璠 farbowa zwyk陰 czerni, a kiedy indziej zaszalej z niebiesk Jestem cholernie zmienna, wiem
to te zale篡 jak masz urod,tzn kolor cery,oczu...ja np w hebanowej czy zwyk貫j mam wra瞠nie,瞠 cera wygl康a na tak zm璚zon,a granatowa jako tako o篡wia bu嶔e i podkre郵a niebieskie oczy
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-22, 12:03   #3123
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
to te zale篡 jak masz urod,tzn kolor cery,oczu...ja np w hebanowej czy zwyk貫j mam wra瞠nie,瞠 cera wygl康a na tak zm璚zon,a granatowa jako tako o篡wia bu嶔e i podkre郵a niebieskie oczy
Mam niebiesko-szare oczy, raczej ciemne, jasn sk鏎, ciemn opraw oczu. Mi zale篡 by wygl康a bardzo naturalnie, wi璚 obawiam si tej niebieskiej czerni, chocia znaj望 篡cie kiedy si na ni skusz Bo w samej czerni wygl康am dosy naturalnie i m這do, nie chcia豉bym by ten granat to zmieni

Stary 2011-10-22, 12:14   #3124
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Mam niebiesko-szare oczy, raczej ciemne, jasn sk鏎, ciemn opraw oczu. Mi zale篡 by wygl康a bardzo naturalnie, wi璚 obawiam si tej niebieskiej czerni, chocia znaj望 篡cie kiedy si na ni skusz Bo w samej czerni wygl康am dosy naturalnie i m這do, nie chcia豉bym by ten granat to zmieni
ja to uwa瘸m,瞠 m這dziej wygl康am w granatowej ni zwyk貫j hehe bo w豉郾ie ozywia cer.ale wa積e,瞠by dobrze si czu豉,je瞠li dobrze Ci w zwyk貫j to tego nie zmieniaj,ale z drugiej strony jak nie spr鏏ujesz to si nie przekonasz.Ale z tego co pami皻am u篡wa豉 Kruczej z Brillance ona te nadaje lekki granat.
Stary 2011-10-22, 12:17   #3125
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
ja to uwa瘸m,瞠 m這dziej wygl康am w granatowej ni zwyk貫j hehe bo w豉郾ie ozywia cer.ale wa積e,瞠by dobrze si czu豉,je瞠li dobrze Ci w zwyk貫j to tego nie zmieniaj,ale z drugiej strony jak nie spr鏏ujesz to si nie przekonasz.Ale z tego co pami皻am u篡wa豉 Kruczej z Brillance ona te nadaje lekki granat.
U mnie daje bardzo lekki, ma這 widoczny, chocia podoba mi si Kiedy na pewno wypr鏏uj z czystej ciekawo軼i, p鏦i co zostan przy zwyk貫j

Stary 2011-10-24, 23:39   #3126
sylwiaxx
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 751

palette okaza豉 si do du** wiecie 瞠 jeszcze nigdy nie trafi豉m na tak farb krucz czer 瞠by mi si nie wyp逝ka豉? znowu mam w 鈍ietle dziennym ciemny br您 a w sztucznym czarny :/
sylwiaxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-10-25, 14:32   #3127
agata456
Zakorzenienie

Hejuzywa豉 kt鏎a z Was Aksamitnej czerni Joanny??dzi j kupi豉m,ale nigdy jej nie uzywa豉m i nie wiem jak wychodzi.
Stary 2011-10-25, 18:06   #3128
1985SiWA
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 211

Cytat:
Hejuzywa豉 kt鏎a z Was Aksamitnej czerni Joanny??dzi j kupi豉m,ale nigdy jej nie uzywa豉m i nie wiem jak wychodzi.
ja jej uzywam za kazdym farbowaniem i jest super, kolor marzenie, bardzo naturalna czern. Moje zdjecia sa gdzies w watku ale niewiem na ktorej str.

aha uzywam wersji szampon na 24 mycia.
Stary 2011-10-25, 18:07   #3129
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 1985SiWA Poka wiadomo嗆
ja jej uzywam za kazdym farbowaniem i jest super, kolor marzenie, bardzo naturalna czern. Moje zdjecia sa gdzies w watku ale niewiem na ktorej str.
super,przejrz w徠ek.Dzi瘯i za odp
Stary 2011-11-03, 13:53   #3130
Azalia91
Raczkowanie

Dziewczyny mam farbowane na czarno w這sy i kupi豉m szampon i od篡wk Timotei z henn, my郵icie, 瞠 po d逝窺zym stosowaniu da chocia w s這鎍u taki kasztanowy, ciep造 po造sk ?? W og鏊e kt鏎a z Was stosowa豉 ten zestaw przy farbowanej czerni ?

Stary 2011-11-09, 14:50   #3131
LittleCrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do LittleCrow

Dziewczyny, czy znacie farb odcieniem identyczn b康 bardzo podobn do Czerwonej Czerni Schwarzkopf Brillance? Jest przepi瘯na, a niestety okaza豉 si bardzo nietrwa豉. Mn鏀two jest granatowych czerni, a mi w豉郾ie zale篡 na ciep造m odcieniu, dlaczego jest ich tak ma這? O鈍ie熯ie prosz

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w這sy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-11, 10:48   #3132
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 097

Cytat:
Napisane przez LittleCrow Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, czy znacie farb odcieniem identyczn b康 bardzo podobn do Czerwonej Czerni Schwarzkopf Brillance? Jest przepi瘯na, a niestety okaza豉 si bardzo nietrwa豉. Mn鏀two jest granatowych czerni, a mi w豉郾ie zale篡 na ciep造m odcieniu, dlaczego jest ich tak ma這? O鈍ie熯ie prosz
nigdy nie malowa豉m w這s闚 tym odcieniem co pisa豉 wie nie mam por闚nania. Ale mi ciep豉 czer ( b造szcz帷a si w 鈍ietle na ciemny br您) wyszla po palette intensive color cream odcie N1. Na pocz徠ku byla bardzo czarna ale po kilku myciach wyp逝ka豉 si do cieplego odcienia
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-13, 13:50   #3133
LittleCrow
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 163
GG do LittleCrow

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
nigdy nie malowa豉m w這s闚 tym odcieniem co pisa豉 wie nie mam por闚nania. Ale mi ciep豉 czer ( b造szcz帷a si w 鈍ietle na ciemny br您) wyszla po palette intensive color cream odcie N1. Na pocz徠ku byla bardzo czarna ale po kilku myciach wyp逝ka豉 si do cieplego odcienia
kurcze, ja wlasnie nie chcialabym zadnego brazawego odcienia tylko taki bardziej bordowy, a czern zeby pozostala czarna choc juz po tych wszystkich poszukiwaniach zaczynam sie zastanawiac na zwyczajnej, hebanowej czerni. Jestem chyba za blada na zwykla, a tym bardziej na granatowa ;(

Dbam o pazurki
... i zapuszczam w這sy 22.01.2009 - 9cm...
... 20.02.2011 - 45cm --> 70cm

LittleCrow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-15, 18:34   #3134
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Dziewczyny mam farbowane na czarno w這sy i kupi豉m szampon i od篡wk Timotei z henn, my郵icie, 瞠 po d逝窺zym stosowaniu da chocia w s這鎍u taki kasztanowy, ciep造 po造sk ?? W og鏊e kt鏎a z Was stosowa豉 ten zestaw przy farbowanej czerni ?
No i musz napisa, 瞠 stosowa豉m ten zestaw. Od篡wk u篡豉m z 4-5 razy i trzyma豉m od 1-2 godzin na w這sach i faktycznie mam w s這鎍u kasztanowe refleksy, kt鏎ych wcze郾iej nie mia豉m. Tylko najgorzej, 瞠 na samych odrostach mam najcieplejszy odcie, ale podoba mi si My郵, 瞠 zostan przy zwyk貫j czerni, a jak mi si zwyk豉, zimna znudzi b璠 stosowa豉 t od篡wk Timotei henna i b璠 mie cieplejsz czer

W og鏊e ostatnio mia豉m my郵i 瞠by wyj嗆 z czerni, ale mi przesz這 jak moja rodzina i T powiedzieli, 瞠 w czerni mi najlepiej, w 瘸dnych innych nie jest mi tak dobrze Pewnie maj racj teraz sama to zauwa篡豉m.

Dziewczyny jaka od篡wka do farbowanych w這s闚 jest najlepsza, najd逝瞠j utrzymuje kolor ? Bo jak pofarbuj zn闚 w grudniu na czer to chcia豉bym 瞠by d逝瞠j kolor trzyma ni zawsze kiedy takiej nie stosowa豉m

Stary 2011-11-21, 19:06   #3135
Azalia91
Raczkowanie

Siedz teraz z farb na g這wie Wellaton, kolor oczywi軼ie czer I wiecie co si dowiedzia豉m ? Farba Brillance jest ju wycofana ze sprzeda篡, w moim mie軼ie nie widzia豉m ju jej nigdzie, s tylko resztki- pani w drogerii tak mi powiedzia豉. Wielka szkoda, bo uwielbia豉m t farb

Stary 2011-11-22, 14:32   #3136
Kalpana
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 363

Kupi豉m Czer z Garniera Mam nadziej, 瞠 b璠 zadowolona z efektu, bo do tej pory farbowa豉m ciemnymi br您ami

K

Sz
Kalpana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-11-22, 18:16   #3137
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka wiadomo嗆
Kupi豉m Czer z Garniera Mam nadziej, 瞠 b璠 zadowolona z efektu, bo do tej pory farbowa豉m ciemnymi br您ami
Je瞠li ciemny br您 鈍ietnie Ci pasuje to mo瞠 b璠ziesz zadowolona, ja spra豉m swoj czer szamponem i od篡wk Timotei henna, 瞠 mia豉m na g這wie w豉軼iwie ju nie czer a bardzo ciemny br您 z ciep陰 po鈍iat, i wczoraj zafarbowa豉m na czer i ju widz r騜nic i to na korzy嗆, sto razy lepiej tak wygl康am Jednak br您y nie dla mnie. Czer niech ju zostanie na dobre
Czarne w這sy s taaaakie pi膮kne Zw豉szcza jak s d逝gie, do tego czerwone usta i jest seksi

Stary 2011-11-23, 10:49   #3138
Kalpana
Zakorzenienie

Cytat:
Je瞠li ciemny br您 鈍ietnie Ci pasuje to mo瞠 b璠ziesz zadowolona, ja spra豉m swoj czer szamponem i od篡wk Timotei henna, 瞠 mia豉m na g這wie w豉軼iwie ju nie czer a bardzo ciemny br您 z ciep陰 po鈍iat, i wczoraj zafarbowa豉m na czer i ju widz r騜nic i to na korzy嗆, sto razy lepiej tak wygl康am Jednak br您y nie dla mnie. Czer niech ju zostanie na dobre
Czarne w這sy s taaaakie pi膮kne Zw豉szcza jak s d逝gie, do tego czerwone usta i jest seksi
Wydaje mi si, 瞠 b璠 zadowolona, bo lubi u siebie (i nie tylko) takie czarne w這sy Teraz mam sprany ju ciemny br您 i jest ju zdecydowanie za jasny....
Jedyne, co jest PRZECIW czarnym w這som u mnie, to jasne odrosty, kt鏎e bardzo szybko si odznaczaj Ale co za co
Ja uwielbiam ch這dne odcienie:love : I masz racj, 瞠 czarne w這sy+czerwona szminka na ustach to po prostu cudo

K

Sz
Stary 2011-11-27, 13:02   #3139
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kalpana Poka wiadomo嗆
Wydaje mi si, 瞠 b璠 zadowolona, bo lubi u siebie (i nie tylko) takie czarne w這sy Teraz mam sprany ju ciemny br您 i jest ju zdecydowanie za jasny....
Jedyne, co jest PRZECIW czarnym w這som u mnie, to jasne odrosty, kt鏎e bardzo szybko si odznaczaj Ale co za co
Ja uwielbiam ch這dne odcienie:love : I masz racj, 瞠 czarne w這sy+czerwona szminka na ustach to po prostu cudo
Mi moje odrosty juz tak nie przeszkadzaj, ale i tak farbuj w這sy 鈔ednio co 2 miesi帷e. Czarny kolor ma w sobie jak捷 magi- ale tylko je瞠li w這sy s l郾i帷e a kolor nie jest mocno sprany

Stary 2011-12-26, 18:02   #3140
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893

Cze嗆 Kobitki mozna do was dolaczyc ?

sta豉m sie happy posiadaczka czarnych wlosow od 5 lat mialam wlosy jasny blond ale postanowilam ze wroce do czerni i to jest to, po blondzie nalozylam kasztan byl ok myslalam ze juz przy nim zostane ale byl taki sobie malo wyrazisty robilam lorealem potem zdecydowalam sie na czern pianke wellaton ta rossmanowa, jednak troche sie wyplukuje i moja czern jest szara szukam dobrej farbki takiej jak najmniej zmywalnej

kiedys moja mama kilkakanscie lat farbowala Palette czernia i miala piekne wlosy ale czytam na forach same negatywne opinie o tej farbie i juz sama nie wiem

co stosujecie na odzywienie kolorku wloskow ?

ja uzywam calej serii Satinique i jestem bardzo zadowolona mam wrazenie ze mi wlosy zgestnialy ale szukam jeszcze dobrej maseczki na wlosy
Messuah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-26, 20:12   #3141
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

hej ja co prawda nie czarna ale czaj si na czer bo czu豉m si w niej sob
pewnie za tydzien sobie kupi farbk bo jeszcze nie jestem zdecydowana na firm

co do Palette to czer u篡wa豉m w 99% farbowa jak decydowa豉m si na ten kolor bo naj豉niej mi wychodzi chociaz ostatnio palette mi sie wydaje tak delikatna 瞠 szok, s豉bo mi 豉pie farba i dlatego nie wiem czy co zmienili czy jak, w ka盥ym razie wr璚z ja kocha豉m

stosuj piel璕nacj bezsilikonow i zobaczymy co b璠zie jak obetn kiedy sucharowe ko鎍闚ki
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-27, 22:53   #3142
Azalia91
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka wiadomo嗆
Cze嗆 Kobitki mozna do was dolaczyc ?

sta豉m sie happy posiadaczka czarnych wlosow od 5 lat mialam wlosy jasny blond ale postanowilam ze wroce do czerni i to jest to, po blondzie nalozylam kasztan byl ok myslalam ze juz przy nim zostane ale byl taki sobie malo wyrazisty robilam lorealem potem zdecydowalam sie na czern pianke wellaton ta rossmanowa, jednak troche sie wyplukuje i moja czern jest szara szukam dobrej farbki takiej jak najmniej zmywalnej

kiedys moja mama kilkakanscie lat farbowala Palette czernia i miala piekne wlosy ale czytam na forach same negatywne opinie o tej farbie i juz sama nie wiem

co stosujecie na odzywienie kolorku wloskow ?

ja uzywam calej serii Satinique i jestem bardzo zadowolona mam wrazenie ze mi wlosy zgestnialy ale szukam jeszcze dobrej maseczki na wlosy
Witamy
Te farbowa豉m t piank i podobne mia豉m odczucia. Teraz chc pofarbowa Gernierem 100% Color- b喚kitna czer- jestem ciekawa jej trwa這軼i i tego granatowego po造sku Pallet si boj, po niej w這sy mog bardziej wypada, a i tak mam z tym problem ca造 czas.
W豉郾ie te szukam jakiego szamponu i odzywki co d逝瞠j trzyma kolor w這s闚.

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
hej ja co prawda nie czarna ale czaj si na czer bo czu豉m si w niej sob
pewnie za tydzien sobie kupi farbk bo jeszcze nie jestem zdecydowana na firm

co do Palette to czer u篡wa豉m w 99% farbowa jak decydowa豉m si na ten kolor bo naj豉niej mi wychodzi chociaz ostatnio palette mi sie wydaje tak delikatna 瞠 szok, s豉bo mi 豉pie farba i dlatego nie wiem czy co zmienili czy jak, w ka盥ym razie wr璚z ja kocha豉m

stosuj piel璕nacj bezsilikonow i zobaczymy co b璠zie jak obetn kiedy sucharowe ko鎍闚ki
Nie wypada造 Ci po niej w這sy ?

Stary 2011-12-28, 08:58   #3143
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Nie wypada造 Ci po niej w這sy ?
mnie wosy wypadaj mocniej jedynie po rozja郾ianiu silnym
przynajmniej tak zauwa篡豉m podczas mycia g這wy
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-29, 12:35   #3144
Messuah
Agencja Spamu - Nie sta nas na reklam, wi璚 spamujemy!

Wiadomo軼i: 893

Dziewczyny a uzywa ktoras z was farb profesionalnych czarnych ? czy one dluzej sie trzymaja ?

pytalam jednej kolezanki ale twierdzi ze dwa tygodnie i po farbie ale ona ma wiekszosc wlosow sztucznych tzn przedluzanych i wiadomo tam farba moze inaczej chwytac
Messuah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-29, 18:33   #3145
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez Messuah Poka wiadomo嗆
Dziewczyny a uzywa ktoras z was farb profesionalnych czarnych ? czy one dluzej sie trzymaja ?

pytalam jednej kolezanki ale twierdzi ze dwa tygodnie i po farbie ale ona ma wiekszosc wlosow sztucznych tzn przedluzanych i wiadomo tam farba moze inaczej chwytac
Witaj
Najd逝瞠j utrzymuj帷a si czer jak kiedykolwiek farbowa豉m w這sy to Koleston Welli. Mia豉m ju wszystkie mo磧iwe czernie na rynku.
Jednak ta farba,kt鏎a pasuje moim w這som niekoniecznie musi by tak samo dobra dla Twoich w這s闚.
Pozdrawiam
Stary 2011-12-30, 11:37   #3146
Kalpana
Zakorzenienie

Ja ostatnio farbowa豉m czerni z Garniera i musz powiedzie, 瞠 si zawiod豉m.... Kolor wyszed tak, jak po ciemnym br您ie, a spodziewa豉m si 瞠 w這sy b璠 b造szcze czerni

K

Sz
Stary 2011-12-30, 21:55   #3147
chucky123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 780

Hej,mam pytanie.Tez jestem "czarnulk",ale chcia豉bym si dowiedzie czy kt鏎a z was stosuje szampon/odzywk itp. po kt鏎ym w這sy s takie "sypkie"?.Takie fajne Je郵i tak to by豉bym wdzi璚zna za nazw.
chucky123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-30, 23:20   #3148
sylwiaxx
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez chucky123 Poka wiadomo嗆
Hej,mam pytanie.Tez jestem "czarnulk",ale chcia豉bym si dowiedzie czy kt鏎a z was stosuje szampon/odzywk itp. po kt鏎ym w這sy s takie "sypkie"?.Takie fajne Je郵i tak to by豉bym wdzi璚zna za nazw.
ja u篡wam od篡wk alterry i r闚nie mask z alterry http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,38...ra.html&next=1 i http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,43...ra.html&next=1 oraz mleczko termoochronne z marionu http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,45...ry.html&next=1 po tym moje w這sy s sypkie i polecam jeszcze szampon z gliss kur o ten http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,35...ja.html&next=1
Stary 2011-12-31, 10:19   #3149
chucky123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 780

We wtorek jak by豉m u fryzjera, podci望 w這ski, by造 one takie sypkie,przelatuj帷e przez palce, b造szcz帷e i pi瘯ne.O takie w豉snie mi chodzi. Mo瞠 kto sie jeszcze wypowie
Foto w za陰czniku(moje w這siska)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0011.jpg (72,9 KB, 181 za豉dowa)
chucky123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2011-12-31, 11:10   #3150
sylwiaxx
Zadomowienie

ja ju napisa豉m dzi瘯i czemu otrzymuj sypkie w這sy.. mo瞠sz kupi sobie jeszcze naft kosmetyczn
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:12.