Czarnow這se;) - Strona 111 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2013-04-10, 08:40   #3301
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 465
Dot.: Czarnow這se;)

Cytat:
Napisane przez Galaksja Poka wiadomo嗆
Po jakiej czarnej farbie zauwa篡造軼ie najmniejsze wypadanie w這s闚, albo ca趾owity brak wypadania? Mam z tym problem
Po Loreal Cacting Creme Gloss ani jeden w這s mi nie spad, ale jest w niej jaki sk豉dnik kt鏎y powoduje u mnie sw璠zenie sk鏎y.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2013-04-10 o 08:43
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-17, 10:14   #3302
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

Cytat:
Napisane przez xoxozuz Poka wiadomo嗆
Dzi瘯uje bardzo ja w tym kolorze bardzo dobrze si czuje I nie zamieni豉bym na jaki kolwiek inny! dodam szczerze 瞠 ten kolorek ma ju od dw鏂h lat ;* .. chodz ciemny br您 mia豉m tylko rok! A ty nadal masz czer nusia2605 ?
Tak nadal izostan przy niej d逝gooooooooooooooooo
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg SDC10232.jpg (78,5 KB, 114 za豉dowa)
Stary 2013-04-17, 16:57   #3303
xoxozuz
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 28

Super ci w czerni! od ilu lat farbujesz ? Bo ja mam ju 2 lata ten kolorek
xoxozuz jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-18, 21:33   #3304
Klementyna12
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 197

Jak my郵icie, czy na farbowane na czarno w這sy z豉pie ta farba:
http://www.syoss.pl/index.php?id=297
lub ta:
http://m.syoss.net/content/dam/msyos...x_RGB_0113.jpg
Klementyna12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-22, 08:23   #3305
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 465

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Poka wiadomo嗆
lub ta:
Z豉pi bo obie ciemne, b璠ziesz mia豉 po鈍iat tej Ober篡ny.
Tylko u mnie szybko te po鈍iaty kolorowe si sp逝kuj, najd逝瞠j si trzyma zwyk豉 czer.
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-23, 11:24   #3306
TheStarlightParade
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

Cytat:
No i jestem czarna, cudownie czuj si w tym kolorze!
Mocna, smolista czer jest mi przeznaczona! Czuj si w niej seksi, nigdy wi璚ej br您闚, by豉m w nich szar myszk
Ja po kilkuletniej przerwie w zesz造m tygodniu te wr鏂i豉m do czerni. Og鏊nie to lepiej mi w takich zdecydowanych kolorach.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Poka wiadomo嗆
a probowalyscie farbowac jakimis czerniami brazami ale wlasnie z jakims odcieniem? fiolet, czerwien, byl nie granat
Kiedy farbowa豉m syoss ciemny fiolet. Mo瞠sz tu podejrze rezulatat KLIK Nie wyszed tak bardzo fioletowo, ale by這 ok. Teraz te mam ch耩 przy nast瘼nym farbowaniu po這篡 co z fioletow po鈍iat, ale nie zdecydowa豉m si jeszcze na farb.
Stary 2013-04-26, 17:11   #3307
eternitymoment
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 626

ah ah te czernie
eternitymoment jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-26, 18:17   #3308
drevnikocurek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
Wpisy w blogu: 67

Cytat:
Napisane przez Klementyna12 Poka wiadomo嗆
lub ta:
Z| do鈍iadczenia z Siostry w這sami wiem, 瞠 na czerni ledwo co b璠zie wida na s這鎍u i szybko si wyp逝kuje po kilku myciach. Na br您owych ten efekt wygl康a du穎 lepiej i by bardziej fioletowy.

"Pod捫aj za pragnieniami, pami皻aj lecz, 瞠 cokolwiek zrobisz los trzykrotnie Ci odp豉ci..."

Blog
drevnikocurek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-27, 08:54   #3309
Kamiliah
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 685

Puk puk, witam Panie, czy mo積a si do陰czy do w徠ku?
Naturalnie mam w這sy w kolorze ciemnego, ciep貫go br您u. Zacz窸am je przyciemnia jeszcze w liceum i od 6-7 lat rzadziej b康 cz窷ciej farbuj w這sy ciemnymi br您ami b康 typowo czarnym kolorem, by uzyska naturaln czer. Na moich w這sach to wychodzi 豉dnie, poniewa lekko przebija naturalny kolor moich w這s闚-wiele os鏏 my郵i, 瞠 mam czarne w這sy z natury, tym bardziej, 瞠 moj mam obdarzy豉 ona pi瘯nymi, naturalnie czarnymi w這sami.
Mam jednak jeden problem. Ka盥a trwa豉 farba ekspresowo wyp逝kuje si z moich w這s闚. Wcze郾iej farbowa豉m p馧trwa造mi Castingami (kolor Hebanowa Czer) by uzyska maksymalnie naturalny efekt-farba schodzi豉 po ok. 2 tygodniach, pozostawiaj帷 zaledwie mocniejszy odcie br您u. Odrosty by造 mocno widoczne dopiero po ok. 4 miesi帷ach bez farbowania (do陰cz zdj璚ie- m鎩 naturalny kolor ciemnego br您u w mocnym dziennym 鈍ietle wyszed jak ciemny blond, ale gdy znajd lepsze zdj璚ie jeszcze z czas闚 licealnych, w pe軟i naturalnym kolorze, w闚czas dodam).
Ka盥a trwa豉 farba sp逝kuje si u mnie do ciemnego br您u po ok.3 tygodniach- odrosty s niemal niewidoczne, a w naturalnym 鈍ietle mam wra瞠nie, 瞠 m鎩 kolor jest jak naturalny. Dopiero w sztucznym jest nieco ciemniejszy.
Moje w這sy s:
-鈔edniej porowato軼i
-kr璚one na d逝go軼i na poziomie 2b, ko鎍e 2c - podaj link, by zobrazowa typy, gdy na zdj璚iu mia豉m w這sy wyprostowane(http://www.naturallycurly.com/pages/hairtypes/type2)
-nie s zniszczone, traktowane prostowic/lok闚k raz na 3, 4 miesi帷e
-dobrze je od篡wiam, staram si bardzo o nie dba
-zawsze myj w letniej, a nast瘼nie p逝cz w ch這dnej wodzie, by domkn望 逝ski
-nie u篡wam silikonowych szampon闚- szampon Joanny Mak i Bawe軟a koloru ani troch nie ochroni czy nie spowolni jego wyp逝kiwania si; poza tym do mycia w這s闚 uzywam Alterry z granatem oraz pokrzywowego szamponu z Farmony

Farby trwa貫, jakich u篡wa豉m, to:
-Joanna Hebanowa Czer
-Syoss 1-1 czer (najpodlejsza farba, nie wiem nawet, jak d逝go utrzymuje si na w這sach, poniewa gdy tylko zacz窸a mnie sw璠zie i piec g這wa po jej na這瞠niu, natychmiast zmy豉m)
-Schwarzkopf Natural & Easy 580 Aksamitny ciemny br您 (ciemny br您 wyp逝ka si do lekkiej po鈍iaty po 3 tygodniach)
Nie pisz o wszelakich p馧trwa造ch Castingach, poniewa ich trwa這嗆 jest adekwatna do podanej liczby my.

Szukam farby, kt鏎a nada w這som 豉dny, hebanowy ale bardziej naturalny odcie, bez granat闚, fiolet闚 i czerwieni (mocno rzucaj帷ych si w oczy), raczej w cieplejszym odcieniu (mam bardzo jasn karnacj, ale w cieplejszych tonach, opalam si 豉two), kt鏎y utrzymuje si te 4-5 tygodni, nim wida odrosty. B璠 niezmiernie wdzi璚zna za pomoc , poniewa nie chc w這s闚 farbowa co 3 tygodnie i dodatkowo ich bardziej niszczy- nie po to o nie tak dbam, by sta w miejscu

1 zdj璚ie- przerwa od farbowania ok. 3-4 miesi帷e
2 zdj璚ie- kolor po farbowaniu na czer po tygodniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 101_2794 - Kopia.jpg (113,9 KB, 124 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 078.jpg (121,7 KB, 146 za豉dowa)

Edytowane przez Kamiliah
Czas edycji: 2013-04-27 o 08:59 Pow鏚: dodanie zdj耩
Kamiliah jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-27, 14:21   #3310
eternitymoment
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 626

Cytat:
Napisane przez Kamiliah Poka wiadomo嗆
Puk puk, witam Panie, czy mo積a si do陰czy do w徠ku?
Naturalnie mam w這sy w kolorze ciemnego, ciep貫go br您u. Zacz窸am je przyciemnia jeszcze w liceum i od 6-7 lat rzadziej b康 cz窷ciej farbuj w這sy ciemnymi br您ami b康 typowo czarnym kolorem, by uzyska naturaln czer. Na moich w這sach to wychodzi 豉dnie, poniewa lekko przebija naturalny kolor moich w這s闚-wiele os鏏 my郵i, 瞠 mam czarne w這sy z natury, tym bardziej, 瞠 moj mam obdarzy豉 ona pi瘯nymi, naturalnie czarnymi w這sami.
Mam jednak jeden problem. Ka盥a trwa豉 farba ekspresowo wyp逝kuje si z moich w這s闚. Wcze郾iej farbowa豉m p馧trwa造mi Castingami (kolor Hebanowa Czer) by uzyska maksymalnie naturalny efekt-farba schodzi豉 po ok. 2 tygodniach, pozostawiaj帷 zaledwie mocniejszy odcie br您u. Odrosty by造 mocno widoczne dopiero po ok. 4 miesi帷ach bez farbowania (do陰cz zdj璚ie- m鎩 naturalny kolor ciemnego br您u w mocnym dziennym 鈍ietle wyszed jak ciemny blond, ale gdy znajd lepsze zdj璚ie jeszcze z czas闚 licealnych, w pe軟i naturalnym kolorze, w闚czas dodam).
Ka盥a trwa豉 farba sp逝kuje si u mnie do ciemnego br您u po ok.3 tygodniach- odrosty s niemal niewidoczne, a w naturalnym 鈍ietle mam wra瞠nie, 瞠 m鎩 kolor jest jak naturalny. Dopiero w sztucznym jest nieco ciemniejszy.
Moje w這sy s:
-鈔edniej porowato軼i
-kr璚one na d逝go軼i na poziomie 2b, ko鎍e 2c - podaj link, by zobrazowa typy, gdy na zdj璚iu mia豉m w這sy wyprostowane(http://www.naturallycurly.com/pages/hairtypes/type2)
-nie s zniszczone, traktowane prostowic/lok闚k raz na 3, 4 miesi帷e
-dobrze je od篡wiam, staram si bardzo o nie dba
-zawsze myj w letniej, a nast瘼nie p逝cz w ch這dnej wodzie, by domkn望 逝ski
-nie u篡wam silikonowych szampon闚- szampon Joanny Mak i Bawe軟a koloru ani troch nie ochroni czy nie spowolni jego wyp逝kiwania si; poza tym do mycia w這s闚 uzywam Alterry z granatem oraz pokrzywowego szamponu z Farmony

Farby trwa貫, jakich u篡wa豉m, to:
-Joanna Hebanowa Czer
-Syoss 1-1 czer (najpodlejsza farba, nie wiem nawet, jak d逝go utrzymuje si na w這sach, poniewa gdy tylko zacz窸a mnie sw璠zie i piec g這wa po jej na這瞠niu, natychmiast zmy豉m)
-Schwarzkopf Natural & Easy 580 Aksamitny ciemny br您 (ciemny br您 wyp逝ka si do lekkiej po鈍iaty po 3 tygodniach)
Nie pisz o wszelakich p馧trwa造ch Castingach, poniewa ich trwa這嗆 jest adekwatna do podanej liczby my.

Szukam farby, kt鏎a nada w這som 豉dny, hebanowy ale bardziej naturalny odcie, bez granat闚, fiolet闚 i czerwieni (mocno rzucaj帷ych si w oczy), raczej w cieplejszym odcieniu (mam bardzo jasn karnacj, ale w cieplejszych tonach, opalam si 豉two), kt鏎y utrzymuje si te 4-5 tygodni, nim wida odrosty. B璠 niezmiernie wdzi璚zna za pomoc , poniewa nie chc w這s闚 farbowa co 3 tygodnie i dodatkowo ich bardziej niszczy- nie po to o nie tak dbam, by sta w miejscu

1 zdj璚ie- przerwa od farbowania ok. 3-4 miesi帷e
2 zdj璚ie- kolor po farbowaniu na czer po tygodniu

witamy serdecznie
eternitymoment jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-04-30, 10:25   #3311
xSheWolf
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 115

Ja te wracam do czerni, wszyscy mi m闚i 瞠 to kolor stworzony dla mnie, mia豉m eksperyment z blondem... czerwieni, teraz mam na g這wie ciemny blond, zbli穎ny do mojego naturalnego i taki mia zosta ale niestety okazuj si 瞠 w wieku 24 lat mam siwawe w這sy w niekt鏎ych miejscach wi璚 postanowi豉m wr鏂i do czerni, farba ju kupiona- joanna czarny bez. Z tego co pami皻am najlepsza z najlepszych i najbardziej trwa豉.
Stary 2013-04-30, 11:53   #3312
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
Ja te wracam do czerni, wszyscy mi m闚i 瞠 to kolor stworzony dla mnie, mia豉m eksperyment z blondem... czerwieni, teraz mam na g這wie ciemny blond, zbli穎ny do mojego naturalnego i taki mia zosta ale niestety okazuj si 瞠 w wieku 24 lat mam siwawe w這sy w niekt鏎ych miejscach wi璚 postanowi豉m wr鏂i do czerni, farba ju kupiona- joanna czarny bez. Z tego co pami皻am najlepsza z najlepszych i najbardziej trwa豉.
Ta Joanna ma chyba bardziej zimny, niebieski odcie, prawda?
Stary 2013-04-30, 12:58   #3313
xSheWolf
Raczkowanie

Cytat:
Tak, dok豉dnie i to mi bardzo odpowiada.
Stary 2013-04-30, 17:05   #3314
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
mi wysz豉 bardzo naturalnie 2 lata temu, to znaczy czarno, bez 瘸dnych refleks闚, po 3 miesi帷ach przebija這 ciep造m lekko
fotka zaraz po farbowaniu czarnym bzem (oczywi軼ie nie licz帷 grzywki )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 76c5560959u.jpg (39,4 KB, 138 za豉dowa)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2013-04-30 o 17:07
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-01, 13:17   #3315
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

witam,
zostalam niedawno czarnowlosa przez przypadek po latach farbowania na wszystkie kolory i nagle okazalo sie, ze to moj kolor wiec sie dolaczam (jesli mozna)
od siebie polecam farby profesjonalne artego one60nine bez amoniaku - jest kilka opcji bardzo ciemne brazy naturalne wypadajace jak czern, ze zlotym polyskiem i kasztanowym cieplym refleksem w sloncu, trzymaja sie dobrze , znosza olejowanie itp

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-05, 10:19   #3316
xSheWolf
Raczkowanie

I od kilku dni jestem zn闚 czarna
Joanna czarny bez dobrze zakry豉 m鎩 rozja郾iany "ciemny blond"(kt鏎y jeszcze 2mce temu by ciemnym br您em) jednak strasznie mi wysuszy豉 w這sy, u篡豉m jej ostatni raz, chyba musz przerzuci si na jak捷 lepsz farb
Stary 2013-05-05, 13:20   #3317
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez xSheWolf Poka wiadomo嗆
I od kilku dni jestem zn闚 czarna
Joanna czarny bez dobrze zakry豉 m鎩 rozja郾iany "ciemny blond"(kt鏎y jeszcze 2mce temu by ciemnym br您em) jednak strasznie mi wysuszy豉 w這sy, u篡豉m jej ostatni raz, chyba musz przerzuci si na jak捷 lepsz farb
w czarnym bzie warto rozcie鎍zy wod na najwy瞠j 3%, ja tak zawsze robi豉m
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-14, 10:09   #3318
maniadokochania
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

jestem czarnow這s farbowan blondynk mimo, 瞠 ca貫 篡cie mia豉m blond i wszyscy si do nich przyzwyczaili, od roku mam czarne w這sy i ka盥y mi m闚i, 瞠 lepiej mi w czarnym, bo mam zdecydowane rysy twarzy i musz mie ciemny kolor w這s闚 (chocia chodzi za mn rudy..) farbuj od roku color&soin 1N i wygl康a to cudownie u篡wa kto te tej farby? Podobno nie niszczy w這s闚 i patrz帷 na moje to si z tym zgadzam, ale ciekawa jestem Waszych opinii?
maniadokochania jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-28, 11:59   #3319
ZosiaSssamosia
BAN sta造

Wiadomo軼i: 61

Ja u篡wa豉m i jestem zadowolona. Spokojnie mo瞠sz farbowa, my郵, 瞠 Ci si spodoba
ZosiaSssamosia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-12, 20:10   #3320
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Witam serdecznie czarnow這se i te naturalne i farbowane....
wstawiam si Od zawsze brunetka, czasami zdarza mi si zaszale z kolorem poprzez rudo軼i i odcienie br您u,jednak czer,ciemny br您 to kolor dla mnie, bez niego czuj si naga;-)
Pozdrawiam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytu逝.jpg (27,2 KB, 151 za豉dowa)
Stary 2013-06-14, 15:50   #3321
nusia2605
Rozeznanie

Jeste pi瘯n kobiet i masz zaje.... nami皻ne usta Zawsze marzy豉m o takich Kolo w這s闚 zdecydowanie Tw鎩.Wygl康asz wyra幡ie
Stary 2013-06-14, 16:11   #3322
nusia2605
Rozeznanie

Ja mam 鈍ira na punkcie koloru w這s闚Bardzo cz瘰to zmieniam...Czerwony,rudy, czarny,rudy,czarny itd itd....Teraz od wczoraj czarna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這ski1.jpg (25,8 KB, 50 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這s2.jpg (18,6 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg w這s3.jpg (24,0 KB, 51 za豉dowa)
Stary 2013-06-18, 10:44   #3323
Galaksja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Posiadaczki czarnych w這s闚- czym malujecie brwi ? Cieniem czy kredk ? I najwa積iejsze pytanie jakim odcieniem? Bo sama mam kruczoczarne w這sy i jako gryzie mnie malowanie brwi br您owymi cieniami, mimo, 瞠 brwi mam ciemniejsze ni ja郾iejsze to lubi je mocniej podkre郵a. A nie wiem czy czarny cie nie jest zbyt ostry do brwi

Galaksja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-18, 18:24   #3324
Kamiliah
Zakorzenienie

Cytat:
Posiadaczki czarnych w這s闚- czym malujecie brwi ? Cieniem czy kredk ? I najwa積iejsze pytanie jakim odcieniem? Bo sama mam kruczoczarne w這sy i jako gryzie mnie malowanie brwi br您owymi cieniami, mimo, 瞠 brwi mam ciemniejsze ni ja郾iejsze to lubi je mocniej podkre郵a. A nie wiem czy czarny cie nie jest zbyt ostry do brwi
Moim zdaniem jest, wr璚z bardzo sztuczny. To musi by ch這dny br您. Ja mam bardzo ciemne brwi i nie mam potrzeby ich podkre郵ania, bo wygl康a豉bym w nich wybitnie teatralnie. W這ski mam g瘰te, 逝k 豉dny wi璚 nic wi璚ej od nich nie chc. Chyba Catrice ma tak kredk do brwi w odcieniu ciemnego br您u.
Stary 2013-06-29, 11:57   #3325
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Nusia dzi瘯uj za mi貫 s這wa ja te najlepiej czuj si w ciemnych,mimo i kocham rudo嗆i,jednak przy ciemnej oprawie oczu czuj si w nich
"niewygodnie". Ja te wol Ciebie w ciemnych,bo widzia豉m Twoje eksperymenty z rudo軼iami.
Je郵i o chodzi o brwi to ja u篡wam kredki br您owej,niezbyt ciemnej, na to identyczny cie do powiek,wygl康a to naturalnie.Nigdy nie powinno si u篡wa czerni jesli chodzi o kredki,bo daje zbyt agresywny wygl康.Br您em natomiast te wyjdzie ciemny odcie jednak o wiele naturalniejszy.
Mi貫go dnia
Stary 2013-06-29, 12:25   #3326
julianna-p
Wtajemniczenie

pozwole sie nie zgodzic poniewaz ja uzywam czerni i tylko ona wyglada naturalnie w moim przypadku. przeszlam przez etap brazow cieplych i chlodnych, popielu, ciemnego brazu, cieni i kredek kazdej prawie firmy i kazdej kombinacji. dopiero zakup czarnej kredki sprawil, ze moje brwi wygladaja ok poniewaz naturalnie mam granatowa czern na brwiach i braz wygladal rudo, szarosc bylo widac a ciemny braz dawal efekt miejscowych przejasnien. sama dlugo sie bronilam przed tym rozwiazaniem, ale dzisiaj jestem w pelni przekonana , ze zostanie ze mna dopoki nie wroce do zmian koloru wlosow...
uzywam "soft black" firmy gosh - polecam chociazby wyprobowac tester

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
Stary 2013-06-30, 19:19   #3327
Galaksja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 162

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
pozwole sie nie zgodzic poniewaz ja uzywam czerni i tylko ona wyglada naturalnie w moim przypadku. przeszlam przez etap brazow cieplych i chlodnych, popielu, ciemnego brazu, cieni i kredek kazdej prawie firmy i kazdej kombinacji. dopiero zakup czarnej kredki sprawil, ze moje brwi wygladaja ok poniewaz naturalnie mam granatowa czern na brwiach i braz wygladal rudo, szarosc bylo widac a ciemny braz dawal efekt miejscowych przejasnien. sama dlugo sie bronilam przed tym rozwiazaniem, ale dzisiaj jestem w pelni przekonana , ze zostanie ze mna dopoki nie wroce do zmian koloru wlosow...
Ja posiadam ciemny, ch這dny br您 z Inglota i nim zazwyczaj maluj brwi. Naturalnie brwi mam ciemny br您, ale z wiekiem mi ciemniej i robi si czarne i wersja soft chyba by豉by tutaj najlepsza. Ja wyj徠kowo lubi mocno podkre郵one brwi i sam ciemny, ch這dny br您 w momentach kiedy zag瘰zczam brwi jest od moich naturalnych ciutk ja郾iejszy, ale ba豉m si, 瞠 czer da ostry wygl康, a w dodatku mam mocne rysy twarzy i ba豉m si przerysowania
Wol te cienie ni kredk do brwi.

Galaksja jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-02, 16:53   #3328
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

I ja wracam do swojej starej, ukochanej czerni Mia豉m jaki czas rude i czerwone, ale kolor sp逝kuje si ekstremalnie szybko i w這sy wygl康aj masakrycznie. Zrobi豉m ma造 wywiad, popyta豉m w czym mi lepiej, poogl康a豉m zdj璚ia i tak... wracam do czerni )) Szczeg鏊nie upatrzy豉m sobie granatow czer z Palette

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-02, 20:15   #3329
julianna-p
Wtajemniczenie

Cytat:
Ja posiadam ciemny, ch這dny br您 z Inglota i nim zazwyczaj maluj brwi. Naturalnie brwi mam ciemny br您, ale z wiekiem mi ciemniej i robi si czarne i wersja soft chyba by豉by tutaj najlepsza. Ja wyj徠kowo lubi mocno podkre郵one brwi i sam ciemny, ch這dny br您 w momentach kiedy zag瘰zczam brwi jest od moich naturalnych ciutk ja郾iejszy, ale ba豉m si, 瞠 czer da ostry wygl康, a w dodatku mam mocne rysy twarzy i ba豉m si przerysowania
Wol te cienie ni kredk do brwi.
wlasnie te czarne brwi uniemozliwiaja uzywanie innych kolorow i zaden braz nie wyglada wtedy naturalnie, no chyba ze ktos ceni brwi z balejazem . co do kredki, o ktorej pisalam po prostu sprobujcie bo u mnie daje efekt lzejszy od cieni brazowych i kredek bo tych musialam dawac wiecej. co do opinii to zdarzylo mi sie uslyszec po przejsciu na owa kredke, ze w koncu mam ladne naturalne brwi i ze poprzednie wygladaly na wymalowane ( nawet kiedy robilam delikatnie )

Stary 2013-07-04, 11:17   #3330
boniulka
Zadomowienie

GG do boniulka

Cytat:
Napisane przez julianna-p Poka wiadomo嗆
Czy mog豉by wstawi zdj璚ie brwi, jak one wygl康aj po u篡ciu tej czerni? By豉bym wdzi璚zna.
Mi貫go dnia
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:27.