Czarnow這se;) - Strona 113 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-03-17, 07:25   #3361
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷
Dot.: Czarnow這se;)

Ciemny braz bedzie ok. a jak zapragniesz jeszcze ciemniejszych wlosow to hebanowa czern np z castinga 豉dna jest,ale najpierw ciemny braz bo przyciemnic zawsze mozna a z rozjasnieniem trudniej.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-17, 18:37   #3362
viooolett
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 130

Dziekuje za odpowiedz.Nie mam doswiadczenia z brazami,czern granatowa mi calkiem nie pasuje.,kiedys mialam.Jakos zapragnelam czarnego koloru,po obejrzeniu tylu fajnych zdjec wlosow na tym watku.Mysle,ze nie bede miala problemu przejscia z rudego na czern?
viooolett jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 06:25   #3363
arzd帷
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 358
GG do arzd帷

Czern wszystko kryje. Nawet jak jakies przeswity sie pojawia to za drugim farbowaniem juz ich nie bedzie.
arzd帷 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-18, 14:27   #3364
agata456
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 323

Hej mam do Was pytanie,u篡wa豉 kt鏎a z Was farby Joanna Naturia czarny bez?By豉m czarnul 8 lat,farbowa豉m na granatow czer,potem rozja郾i豉m w這sy do ciemnego br您u niestety ka盥y br您 zmywa mi si na rudo.Postanowi豉m znowu pofarbowa w這sy na czarno,jednak chcia豉 bym 瞠by ta czer wygl康a豉 w miar naturalnie.

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2014-03-18 o 14:29
agata456 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 09:57   #3365
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

Jestem czarnow這sa ju ponad rok, wcze郾iej by豉 czerwie, pod 鈍iat這 wci捫 to wida a przez par pierwszych farbowa mia豉m raczej na g這wie ciemn ober篡n Tak瞠 to r騜nie z t czerni i pokrywaniem innych kolor闚 bywa
Ps. ja wci捫 farbuj si maxim 1.0 i bardzo j polecam, nigdy nie by豉m bardziej zadowolona z 瘸dnej farby
uolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 15:21   #3366
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 465

Czarnul jestem od 7 lat napewno, ale to by這 r騜nie bo farbowa豉m te na czekoladowy br您 i kawowy br您 i wychodzi造 prawie czarno i te 豉dnie.
Krycie czerni to w trwa造ch farbach mocne, natomiast ze trzy lata temu okaza這 si 瞠 trwa貫 farby bardzo mi podra積iaj sk鏎, po styczno軼i mojej sk鏎y z farb jakiejkolwiek firmy czy to jest Joanna czy np: Loreal sk鏎a jest czerwona, piecze, sw璠zi, w drastycznych przypadkach gdy farb trzyma豉m 40 min to sk鏎a mi spuch豉 i na drugi dzie by造 b帳le z kt鏎ych s帷zy豉 si woda.
Ale 瞠 ja lubi farbowa w這sy i zdarzaj si u mnie siwe, a nawet troch procent siwych ju mam, wi璚 farbowa musz, no ale jak?
Znalaz豉m spos鏏 farbuj dalej, ale szamponami koloryzuj帷ymi tymi na 8 my, co nie zawieraj amoniaku i utleniaczy, i te szamponiki mi nie podra積iaj sk鏎y a dobrze kryj kolorem.
Najlepiej kryj kolorem szampony Marion, a potem Joanna, we wszystkich przypadkach u篡wa豉m hebanowej czerni. Szampon Venita kry siwe ale tak na br您owo, a Marion na czarno, wi璚 r騜nica jest, ale 瘸den nie podra積ia a utrzymuje si na w這sach 2 tygodnie no i zale篡 od cz瘰totliwo軼i mycia, w sumie nigdy do ko鎍a si nie zmywaj i dla mnie to plus.

Ale zrobi豉m wyw鏚, jakby co to pytajcie o te szampony, mam por闚nanie osobiste ka盥ej z firm
Sylwia1900r jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-19, 15:48   #3367
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Sylwia1900r Poka wiadomo嗆
Czarnul jestem od 7 lat napewno, ale to by這 r騜nie bo farbowa豉m te na czekoladowy br您 i kawowy br您 i wychodzi造 prawie czarno i te 豉dnie.
Krycie czerni to w trwa造ch farbach mocne, natomiast ze trzy lata temu okaza這 si 瞠 trwa貫 farby bardzo mi podra積iaj sk鏎, po styczno軼i mojej sk鏎y z farb jakiejkolwiek firmy czy to jest Joanna czy np: Loreal sk鏎a jest czerwona, piecze, sw璠zi, w drastycznych przypadkach gdy farb trzyma豉m 40 min to sk鏎a mi spuch豉 i na drugi dzie by造 b帳le z kt鏎ych s帷zy豉 si woda.
Ale 瞠 ja lubi farbowa w這sy i zdarzaj si u mnie siwe, a nawet troch procent siwych ju mam, wi璚 farbowa musz, no ale jak?
Znalaz豉m spos鏏 farbuj dalej, ale szamponami koloryzuj帷ymi tymi na 8 my, co nie zawieraj amoniaku i utleniaczy, i te szamponiki mi nie podra積iaj sk鏎y a dobrze kryj kolorem.
Najlepiej kryj kolorem szampony Marion, a potem Joanna, we wszystkich przypadkach u篡wa豉m hebanowej czerni. Szampon Venita kry siwe ale tak na br您owo, a Marion na czarno, wi璚 r騜nica jest, ale 瘸den nie podra積ia a utrzymuje si na w這sach 2 tygodnie no i zale篡 od cz瘰totliwo軼i mycia, w sumie nigdy do ko鎍a si nie zmywaj i dla mnie to plus.

Ale zrobi豉m wyw鏚, jakby co to pytajcie o te szampony, mam por闚nanie osobiste ka盥ej z firm
Je瞠li masz wra磧iw sk鏎 g這wy ja polecam Ci farby apteczne Biokap albo Color Soin,moim zdaniem Biokap lepszy i delikatniejszy.Farba nie niszczy,nie podra積ia,a czer jest pi瘯na i naturalna.
Stary 2014-03-19, 18:14   #3368
viooolett
Raczkowanie

Czy jakas firma produkuje jeszcze czerwona czern czy cos podobnego??? Kiedys(iles lat wstecz) farbowalam takim odcieniem wlosy tylko nie pamietam wlasnie co to byla za farba ale odcien byl super.
Stary 2014-03-19, 19:44   #3369
julianna-p
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 249
Wpisy w blogu: 3

sylvia a ja polecam artego one60nine, profesjonalne bez amoniaku ppd i rezorcyny. odkad zmienilam je na inne mialam mega problem z cera i dopiero wczoraj skojarzylam te fakty . nie mam siwych wlosow, ale jest na nich napisane, ze do ilus % kryja wiec moze sprobuj

violet nie jestem pewna, ale w jakiejs palecie pro widzialam taki kolor. nie wiem czy nie w specjalnych czerniach z alvaves

„Mo瞠 si zdarzy, 瞠 urodzi豉 si bez skrzyde, ale najwa積iejsze, 瞠by nie przeszkadza豉 im wyrosn望.” Coco Chanel
julianna-p jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-20, 08:45   #3370
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agata456 Poka wiadomo嗆
Je瞠li masz wra磧iw sk鏎 g這wy ja polecam Ci farby apteczne Biokap albo Color Soin,moim zdaniem Biokap lepszy i delikatniejszy.Farba nie niszczy,nie podra積ia,a czer jest pi瘯na i naturalna.
Dzi瘯uj dziewczyny wypr鏏uj farby apteczne w przysz這軼i, bo do tych sklepowych ju wr鏂i nie mog, strasznie 穋帷e s, albo bym wy造sia豉, albo 篡cie straci豉 bo ju puchn望 zacz窸am, szkoda 瞠 tak jest, no ale teraz jest du穎 豉godniejszych 鈔odk闚 na rynku 瞠 i siwe w przysz這軼i nam nie gro膨 to przynajmniej tyle.
Zauwa篡豉m 瞠 zmywalno嗆 tych 豉godniejszych farb jest podobnie rozci庵ni皻a w czasie jak u trwa貫j farby.
Trwa豉 czarna farba mia豉 mocne prze鈍ity po trzech tygodniach przy myciu w這s闚 dwa razy w tygodniu, gojenie sk鏎y trwa這 2 tygodnie. Szampon koloryzuj帷y zmywa si 2 tygodnie i to niedok豉dnie, du穎 go zostaje a podra積ie 瘸dnych nie ma.
Stary 2014-03-20, 12:33   #3371
Joa_Aga
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 78

Cytat:
Mo瞠 to nie utleniacz/ amoniak Ci uczulaj tylko PPD (czarny barwnik). Ja dosta豉m na ten sk豉dnik uczulenia (wiele lat farbowa豉m w這sy i nic si nie dzia這, uczuli豉m si nagle) i teraz nie mog u篡wa 瘸dnych farb chemicznych, tylko naturalne zio這we (henna). Je郵i masz uczulenie na PPD to niestety prawie wszystkie trwa貫 farby chemiczne zawieraj ten sk豉dnik (te apteczne i "dla alergik闚" te)
Joa_Aga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-20, 12:52   #3372
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Joa_Aga Poka wiadomo嗆
Mo瞠 to nie utleniacz/ amoniak Ci uczulaj tylko PPD (czarny barwnik). Ja dosta豉m na ten sk豉dnik uczulenia (wiele lat farbowa豉m w這sy i nic si nie dzia這, uczuli豉m si nagle) i teraz nie mog u篡wa 瘸dnych farb chemicznych, tylko naturalne zio這we (henna). Je郵i masz uczulenie na PPD to niestety prawie wszystkie trwa貫 farby chemiczne zawieraj ten sk豉dnik (te apteczne i "dla alergik闚" te)
Bardzo prawdopodobne to co piszesz, nie robi豉m u lekarza test闚, a testem by這 farbowanie sama reakcja wysz豉 瞠 a p豉ka si chcia這, wy豉m z b鏊u sk鏎y. Henne wypr鏏owa豉m ale t podrabian ze sklepu i nie podra積ia, tak samo pianki koloryzuj帷e na 8 my, te 瘸dnej reakcji nie ma. Mnie te uczuli這 nagle, z pocz徠ku nie wierzy豉m 瞠 to farba ale jak dosz這 do tego samego po raz dziesi徠y to ju wiem 瞠 z mocn farb koniec.
Stary 2014-03-20, 16:25   #3373
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez viooolett Poka wiadomo嗆
Czy jakas firma produkuje jeszcze czerwona czern czy cos podobnego??? Kiedys(iles lat wstecz) farbowalam takim odcieniem wlosy tylko nie pamietam wlasnie co to byla za farba ale odcien byl super.
Garnier z serii Color& Shine ma odcie czerwona czer. Kiedy taki odcie mia豉 farba Brillance ale one zosta造 ju wycofane z tego co wiem. http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-57667-big.png

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Dziewczyny mam na oku 3 farby i nie wiem kt鏎 wybra poradzicie? My郵 o Joannie Aksamitna czern,Joannie Czarny Bez,oraz o Castingu odcien Lukrecja lub Hebanowa Czern.Zalezy mi na w miar naturalnym efekcie(bez niebieskim/granatowych przeb造sk闚).
Stary 2014-03-20, 19:11   #3374
viooolett
Raczkowanie

Cytat:
Garnier z serii Color& Shine ma odcie czerwona czer. Kiedy taki odcie mia豉 farba Brillance ale one zosta造 ju wycofane z tego co wiem. http://www.opinie.egospodarka.pl/zdj...-57667-big.png

---------- Dopisano o 16:25 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Dziewczyny mam na oku 3 farby i nie wiem kt鏎 wybra poradzicie? My郵 o Joannie Aksamitna czern,Joannie Czarny Bez,oraz o Castingu odcien Lukrecja lub Hebanowa Czern.Zalezy mi na w miar naturalnym efekcie(bez niebieskim/granatowych przeb造sk闚).
A jak na wlosach wychodzi ta czern z Garniera,czy tak fioletowo jak na opakowaniu?
Stary 2014-03-22, 20:01   #3375
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
A jak na wlosach wychodzi ta czern z Garniera,czy tak fioletowo jak na opakowaniu?
ona na opakowaniu jest czerwona mo瞠 na zdj璚iu wygl康a fioletowo,na w這skach te jest czerwony po造sk,widzia豉m w jakim innym w徠ku zdj璚ie jak znajd to Ci wstawi
Stary 2014-03-22, 21:07   #3376
viooolett
Raczkowanie

Wlasnie o ten polysk czerwony mi chodzi i o czern na wlosach
Stary 2014-03-24, 15:46   #3377
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:

[/COLOR]Dziewczyny mam na oku 3 farby i nie wiem kt鏎 wybra poradzicie? My郵 o Joannie Aksamitna czern,Joannie Czarny Bez,oraz o Castingu odcien Lukrecja lub Hebanowa Czern.Zalezy mi na w miar naturalnym efekcie(bez niebieskim/granatowych przeb造sk闚).
Joanna czarny bez, szybko si zmywa z w這s闚.
Casting Hebanowa czer to prawdziwa naturalna czer, bez niebieskich pigment闚, w這sy si 郵icznie po niej b造szcz.
Lukrecji nie mia豉m.
Stary 2014-03-25, 11:08   #3378
uolcia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 696

ja ostatnio chc帷 zej嗆 do br您u zacz窸am robi odrost mieszank 1.0 i 3.0 (maxima) i normalnie wygl康a to czarno, ale w odpowiednim 鈍ietle jest w豉郾ie widoczny czerwony po造sk postaram si to uchwyci na zdj璚iu. My郵 瞠 w豉郾ie tr鎩eczka to taka naturalna czer z czerwonym po造skiem i z ni mog豉by spr鏏owa.
http://haircolor.wikia.com/wiki/Level_3

c騜, liche zdj璚ie, ale oto dow鏚! :P
tu wygl康a rudawo, ale jest to ewidentnie czerwone
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ffdfd.jpg (18,0 KB, 42 za豉dowa)

Edytowane przez uolcia
Czas edycji: 2014-03-25 o 11:22
uolcia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-03-26, 21:16   #3379
agata456
Zakorzenienie

Cytat:
Joanna czarny bez, szybko si zmywa z w這s闚.
Casting Hebanowa czer to prawdziwa naturalna czer, bez niebieskich pigment闚, w這sy si 郵icznie po niej b造szcz.
Lukrecji nie mia豉m.
Dzi瘯i za odp Chcia豉m dzi kupi Hebanow z Castinga ale niestety nie znalaz豉m :/ Kupi豉m hebanow czer z Garniera,nie wiem co z tego wyjdzie.Zobaczymy

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2014-03-26 o 21:17
Stary 2014-04-10, 13:16   #3380
Agula 88
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 891

Cytat:
Wlasnie o ten polysk czerwony mi chodzi i o czern na wlosach
Je郵i nadal poszukujesz polecam wzi望 farb profesjonaln koleston 4/77( 鈔edni br您, br您owy z br您owymi refleksami) wyjdzie ciemno z czerwonym poblaskiem.Mia豉m jasny br您 5/77 i mia豉m ju na tym poziomie konkretny br您 z takim ciep造m refleksem 郵iczny kolor idealny dala pani ciemnej jesieni nie bierz sklepowych ciemnych br您闚 kt鏎e wychodz jak czer czy czerni moja rada kieruj si w 鈔edni br您y a i polecam jeszcze gorzka czekolad z wellatonu 5/77( drogeryjna)

Edytowane przez Agula 88
Czas edycji: 2014-04-10 o 13:24
Agula 88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-10, 18:13   #3381
viooolett
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Poka wiadomo嗆
Je郵i nadal poszukujesz polecam wzi望 farb profesjonaln koleston 4/77( 鈔edni br您, br您owy z br您owymi refleksami) wyjdzie ciemno z czerwonym poblaskiem.Mia豉m jasny br您 5/77 i mia豉m ju na tym poziomie konkretny br您 z takim ciep造m refleksem 郵iczny kolor idealny dala pani ciemnej jesieni nie bierz sklepowych ciemnych br您闚 kt鏎e wychodz jak czer czy czerni moja rada kieruj si w 鈔edni br您y a i polecam jeszcze gorzka czekolad z wellatonu 5/77( drogeryjna)
Dziekuje bardzo za odpowiedz na moj post napewno przyda mi sie ta informacja,bo o brazach malo wiem.
Stary 2014-04-18, 11:19   #3382
Cola_Ola
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 340

Czy kt鏎a z Was farbowa豉 w這sy Palette Color Shampoo - Granatowa Czer? Zazwyczaj zawsze wybieram Palette, bo po innych farbach mam siano i zniszczone w這sy ;/ Ten krem koloryzuj帷y niby jest do 24 my, fajny jest kolorek i w sumie 瘸逝je troch, 瞠 nie kupi豉m farby, ale wola豉m co mniej inwazyjnego, bez amoniaku.

"Maskarada"
Terry Pratchett
Cola_Ola jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-07-24, 12:11   #3383
CarmeLatte
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 191

B豉gam b豉gam pom騜cie bo ju si gubie w mnogo軼i wybor闚 i opcji

Najpi瘯niejszej czerni szukam. Prawdziwej pi瘯nej czerni kt鏎a nie wyp這wieje do obrzydliwego matu i szaro軼i.

Farbowa豉m castingiem: hebanowa czern (piekna ale zbyt br您owa), granatowa czer (pi瘯na ale b造skawicznie si wyp逝kuje) lukrencja (co z tym kolorem by這 nie tak)

Szukam drogeryjnego idea逝.

Palette C1 "granatowa czer" ?
Schwarzkopf Brillance "Krucza Czer"?

A mo瞠 co innego?

POMOCY!!!
Stary 2014-07-24, 13:25   #3384
Sylwia1900r
Wtajemniczenie

Cytat:
Dzi瘯i za odp Chcia豉m dzi kupi Hebanow z Castinga ale niestety nie znalaz豉m :/ Kupi豉m hebanow czer z Garniera,nie wiem co z tego wyjdzie.Zobaczymy
No i wysz豉 ci hebanowa czer, mia豉m j, jak napisali tak farbuje

Dopisuj co ja planuj zrobi, mnie nawychodzi這 teraz z這tych refleks闚 po wyp逝kaniu czerni, planuj zafarbowa Na fiolet, podobno niweluje to 鄴速e/b造szcz帷e refleksy, lubi mie na g這wie ch這dne odcienie.
Kupi豉m ju Kolor Dzika 郵iwka z Venity henna Color, bo jakby co nie wysz這 to szybko mi si zmyje, a jak wyjdzie extra to najwy瞠j kupi potem nast瘼n farbk, i mam piank te z Venity "magiczny fiolet", licz na po鈍iat koloru, ca這軼i w這sa fioletowego nie chc, wystarczy po造sk kolorowy oby wyszed.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2014-07-24 o 13:33
Stary 2014-07-26, 16:52   #3385
agniesiaa
Naczelna Wiza瘸nka:)

Wiadomo軼i: 42 379

Cytat:
Napisane przez CarmeLatte Poka wiadomo嗆
B豉gam b豉gam pom騜cie bo ju si gubie w mnogo軼i wybor闚 i opcji

Najpi瘯niejszej czerni szukam. Prawdziwej pi瘯nej czerni kt鏎a nie wyp這wieje do obrzydliwego matu i szaro軼i.

Farbowa豉m castingiem: hebanowa czern (piekna ale zbyt br您owa), granatowa czer (pi瘯na ale b造skawicznie si wyp逝kuje) lukrencja (co z tym kolorem by這 nie tak)

Szukam drogeryjnego idea逝.

Palette C1 "granatowa czer" ?
Schwarzkopf Brillance "Krucza Czer"?

A mo瞠 co innego?

POMOCY!!!
To zdecydowanie moja ulubiona farba.
Stary 2014-11-06, 11:17   #3386
Szamanka666
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18
Jak pozby si efektu zbyt b造szcz帷ych w這s闚? Pilnie potrzebna dobra, czarna farba!

Tak wi璚 mam w這sy farbowane na czarno, jednak efekt niezbyt mi si podoba. W這sy bardzo si b造szcz, wygl康aj wr璚z jak jaka s豉bej jako軼i peruka na這穎na na g這w. Pr鏏owa豉m ju kilku marek farb, odcieni granatowych, naturalnych... Nie wiem czemu ci庵le w這sy si tak intensywnie b造szcz. M鎩 naturalny kolor jest ciemny, zbli穎ny do czarnego, sama ju nie wiem co z tym robi. Pole熯ie mi co dziewczyny, prosz . Najlepiej jak捷 farb, kt鏎a daje efekt jak najbardziej matowego, g喚bokiego koloru.
Haha, pe軟o w徠k闚 jak nada w這som blasku, a nie mog豉m znale潭 瘸dnego jak zmatowi kolor . Chyba tylko ja jedna mam tak zachciank na matow czer, ale ten nienaturalny sztuczny po造sk mnie ju za豉muje :c. Chc mie wreszcie 郵iczn czer, a nie peruk! Jeszcze raz prosz o rady.
Szamanka666 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-06, 17:56   #3387
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523
Dot.: Jak pozby si efektu zbyt b造szcz帷ych w這s闚? Pilnie potrzebna dobra, czarna

Cytat:
Napisane przez Szamanka666 Poka wiadomo嗆
Tak wi璚 mam w這sy farbowane na czarno, jednak efekt niezbyt mi si podoba. W這sy bardzo si b造szcz, wygl康aj wr璚z jak jaka s豉bej jako軼i peruka na這穎na na g這w. Pr鏏owa豉m ju kilku marek farb, odcieni granatowych, naturalnych... Nie wiem czemu ci庵le w這sy si tak intensywnie b造szcz. M鎩 naturalny kolor jest ciemny, zbli穎ny do czarnego, sama ju nie wiem co z tym robi. Pole熯ie mi co dziewczyny, prosz . Najlepiej jak捷 farb, kt鏎a daje efekt jak najbardziej matowego, g喚bokiego koloru.
Haha, pe軟o w徠k闚 jak nada w這som blasku, a nie mog豉m znale潭 瘸dnego jak zmatowi kolor . Chyba tylko ja jedna mam tak zachciank na matow czer, ale ten nienaturalny sztuczny po造sk mnie ju za豉muje :c. Chc mie wreszcie 郵iczn czer, a nie peruk! Jeszcze raz prosz o rady.
My郵e 瞠 po這wa twojego problemu to my郵enie, osobi軼ie 鈍iec帷e w這sy widzia豉m tylko na peruce, twoje pewnie s zdrowe i niskoporowate dlatego b造szcz bardziej a przy takich w這sach musia豉by je chyba m彗 sypa 瞠by nie b造szcza造.
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-06, 19:30   #3388
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez agniesiaa Poka wiadomo嗆
To zdecydowanie moja ulubiona farba.
Te tak my郵a豉m, ale wr鏂i豉m do niej w lipcu i zmieni豉m zdanie czas spr鏏owa czego nowego w poszukiwaniu idea逝

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
My郵e 瞠 po這wa twojego problemu to my郵enie, osobi軼ie 鈍iec帷e w這sy widzia豉m tylko na peruce, twoje pewnie s zdrowe i niskoporowate dlatego b造szcz bardziej a przy takich w這sach musia豉by je chyba m彗 sypa 瞠by nie b造szcza造.
Dok豉dnie, chyba tylko m彗, ale na czarnych si mocno odznacza. Swoj drog mam kilka czarnych peruk ze sztucznego w這sia (nie s jednak najgorszej jako軼i) i stwierdzam, 瞠 prawdziwe w這sy NIGDY by si tak nie b造szcza造, a jestem posiadaczk niesamowicie g豉dkich prostych w這s闚, wi璚 wiem, co m闚i, trzeba si cieszy z pi瘯nej tafli, jak si j ma

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-11-06 o 19:34
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-07, 16:42   #3389
szklana_mgla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 523

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Te tak my郵a豉m, ale wr鏂i豉m do niej w lipcu i zmieni豉m zdanie czas spr鏏owa czego nowego w poszukiwaniu idea逝

Dok豉dnie, chyba tylko m彗, ale na czarnych si mocno odznacza. Swoj drog mam kilka czarnych peruk ze sztucznego w這sia (nie s jednak najgorszej jako軼i) i stwierdzam, 瞠 prawdziwe w這sy NIGDY by si tak nie b造szcza造, a jestem posiadaczk niesamowicie g豉dkich prostych w這s闚, wi璚 wiem, co m闚i, trzeba si cieszy z pi瘯nej tafli, jak si j ma
Szczerze to nigdy nie podoba造 mi si takie proste, super g豉dkie w這sy wole mi瘯kie rozlane fale, o tak
A z t m彗 to nie na serio, kto sypa豚y w這sy m彗? chocia.....
szklana_mgla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-11-08, 22:38   #3390
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Cytat:
Napisane przez szklana_mgla Poka wiadomo嗆
Szczerze to nigdy nie podoba造 mi si takie proste, super g豉dkie w這sy wole mi瘯kie rozlane fale, o tak
A z t m彗 to nie na serio, kto sypa豚y w這sy m彗? chocia.....
ja kiedy posypa豉m skrobi jak musia豉m pilnie wyj嗆, bo w這sy by造 mniej 鈍ie瞠, pomog這 a fale te mog by przecie pi瘯ne i g豉dkie matowe w這sy w wielu przypadkach sprawiaj wra瞠nie wysuszonych, albo rozczesanych na puch 50 razy

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-11-08 o 22:46
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:11.