Czarnow這se;) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-24, 22:14   #391
Chezzy
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 423
Dot.: Czarnow這se:)

wiecie co jestem przera穎na niskm poziomem niekt鏎ych wypowiedzi. Przecie mo積a w kulturalny spos鏏 powiedzie, 瞠 co si komu nie podoba, ale komu nie pasuje...

Tak poza tym sama jestem blada, nawet bardzo, do solarium nie zamierzam chodzi, a mam ciemno br您owe w這sy, kt鏎e podchodz pod czer i wi瘯szo軼i os鏏 bardzo podoba si to po陰czenie....

A wg mnie Marmara bardzo 豉dnie wygl康asz w ciemnych w這sach, pasuj Ci Ginger te 郵icznie i bardzo podoba mi si twoja grzywka , niestety mnie taka nie pasuje

Chezzy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 22:14   #392
Maramara
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 718

Cytat:
Napisane przez scarlett_1 Poka wiadomo嗆
a mnie ty rozbawi豉s bo to by豉 obiektywna opinia mary.ma prawo wyrazis swoja opinie i ona wlasnie taka byla.moze czas nauczyc sie wys逝chiwac krytyki.nie kazdemu moze sie podobac...

spoko....kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie i liczylam na to....czy dobrze mi w tych wlosach czy nie.....ale chyba porownywanie do smiecia albo do przetrzymywanej w piwnicy to przesada.wystarczylo napisac ze zle mi w tym kolorze,nie pasuje do cery itp.
Maramara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 22:16   #393
scarlett_1
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 505

hehe ale macie problemy.

scarlett_1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 22:19   #394
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

nie do 鄉iecia a do 鄉ierci chyba... 鄉ie to ju ca趾iem chamskie by by這...

Scarlett1, 鄉ieszna jeste ja problemu nie mam, ale chamstwa nie lubi. Nie masz nic m康rego do powiedzenia to si nie wypowiadaj.

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-03-24 o 22:22 Pow鏚: aktualizacja
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 22:21   #395
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

ja patrz帷 na Twoje zdj璚ia pomy郵a豉m tylko "ale 豉dna czarnulka:P" blad bym Ci w 篡ciu nie nazwa豉 ciemne w這sy 鈍ietnie komponuj si z Twoj cera, ale w ciemnym br您ie podobasz mi si bardziej
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 22:24   #396
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932

Moim zdaniem czarne w這sy nie pasuj do przezroczystej, bia貫j cery. Wygl康a si wtedy jak po przej軼iu bardzo ci篹kiej choroby i trzeba si troch mocniej malowa, szczeg鏊nie r騜 na policzki. Na zdj璚iach kt鏎e wklei豉 niv_ je郵i dobrze si przyjrze, to ka盥a kobieta ma bardzo ciemny br您, nie czarny.
Stary 2007-03-25, 01:02   #397
SABRINKA
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 292

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
nie do 鄉iecia a do 鄉ierci chyba... 鄉ie to ju ca趾iem chamskie by by這...

Scarlett1, 鄉ieszna jeste ja problemu nie mam, ale chamstwa nie lubi. Nie masz nic m康rego do powiedzenia to si nie wypowiadaj.
Ale napisala ze do 鄉iecia a nie 鄉ierci !!!
SABRINKA jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 08:28   #398
niv_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 443

Cytat:
Napisane przez Madzia007
Moim zdaniem czarne w這sy nie pasuj do przezroczystej, bia貫j cery. Wygl康a si wtedy jak po przej軼iu bardzo ci篹kiej choroby i trzeba si troch mocniej malowa, szczeg鏊nie r騜 na policzki. Na zdj璚iach kt鏎e wklei豉 niv_ je郵i dobrze si przyjrze, to ka盥a kobieta ma bardzo ciemny br您, nie czarny.
Wed逝g mnie to ju jest czer,przynajmniej na wi瘯szo軼i zdj耩
Na pewno nie na ka盥ym zdj璚iu kolor w這s闚 podchodzi pod br您

Cytat:
Por闚nywanie wygl康u Evy Green czy Rachel Weisz jest poprostu 鄉ieszne bo one sa specjalnie charakteryzowane do sesji zdj璚iowych. One inaczej wygl康aj na sesji inaczej normlanie-ale te obydwie katorki napewno nie sa blade-szczeg鏊nie Eva!!!!
A co do Rachel Weisz to zauwa盧ie 瞠 przefarbowa豉 sie ona na br您!I teraz wygl康a o wiele korzystniej!!
'

Dla mnie takie por闚nania nie s 鄉ieszne...

Cytat:
Napisane przez Myrtale Poka wiadomo嗆
O tej solarce 瘸rtowa豉m. nie zauwa篡造scie tej minki ":p" ??!! A czarny kolor i blada cera to kojarzy sie mi ze stylem gothic. Te powi您ania(blada cera+czarne w這sy) nie pasuj ka盥emu i nie podawajcie tutaj zdj璚 Chinek bo im 豉dnie w takich-taki ju ich typ urody,naturalny-one tak ju sie urodzi造 z kruczoczarnymi w這sami, i nie por闚nujcie tez do aktorek bo one maj np. taki kolor przyciemniany do sesji i 豉dnie modeluj im to podczas zdj璚 ale na 篡wo TO NIE WYGL婊A DOBRZE!!!!!!
Moge powiedziec tylko 瞠 kole瘸nce kt鏎a za這篡豉 ten temat 豉dnie w grzywce-ale zmie sobie kolor nie wygladasz korzystnie..brrr....jakby cie w piwnicy rok przetrzymywali rodzice.Sorry to moja osobista ocena ale obiektywna!!
A dlaczego nie wolno mi wkleja zdj耩 Chinek??To w徠ek o czarnych w這sach i one takie maj,wi璚 w czym problem??

Ile takich aktorek widzia豉 na 篡wo,瞠 jeste taka pewna,瞠 w tedy to nie wygl康a dobrze??

I sk康 w Tobie tyle agresji?? Krytykowa oczywi軼ie mo積a,ale kulturalnie i konstruktywnie,a nie w taki spos鏏.

Poza tym dziewczyny,ja nikomu swojego zdania nie narzucam.Mnie si czarne w這sy w po陰czeniu z jasn cer bardzo podobaj,wklei豉m zdj璚ia (mo瞠 rzeczywi軼ie nie na wszystkich jest krucza czer,ale dla mnie to czer ),kt鏎e wed逝g mnie przedstawiaj taki typ urody ,nie ka盥emu musi si to podoba,ale nie rozumiem sk康 od razu u niekt鏎ych os鏏 takie oburzenie

Ja Was nie przekonuje na si喚 do blado軼i,chocia czer + sztuczna opalenizna mi si w og鏊e nie podoba (豉godnie m闚i帷 )
Nie rozumiem,dlaczego chcecie koniecznie udowodni,瞠 jasna cera jest taka okropna...chyba nie warto z tego powodu psu atmosfery w徠ku

A wiecie,瞠 idea kobiety w krajach arabskich to w豉郾ie czarne w這sy + jasna cera

edit:Mam nadziej,瞠 ten "鄉ie" to efekt liter闚ki

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 10:03   #399
Agatin-K
Zadomowienie

妃ie to efekt liter闚ki, bo nie pasuje do kontekstu, no i co ma 鄉ie do bladej cery, chodzi這 o 鄉ier... ale zaraz wpadnie Scarlett1 i powie 瞠 nie mamy innych zmartwie
Idea urody blada cera + czarne w這sy istnia te np. w 鈔edniowieczu i renesansie, istnieje do dzi w Chinach czy Japonii (a przecie Chinki i Japonki maj z natury 郾iad cer). Mnie si podoba takie po陰czenie, bez przesady oczywi軼ie, nie totalnie black&white, ale po prostu jasna cera i krucze w這sy. Ale jasna, nie blada. Blado嗆 幢e wypada z czerni... zreszta nie wiem w og鏊e w czym problem, nie kolor sk鏎y jest tu istotny tylko naturalna oprawa oczu. Nawet 郾iada dziewczyna je郵i ma br您owe brwi i rz瘰y nie b璠zie wygl康a豉 naturalnie w czerni bez makija簑 czy henny, nie wspominaj帷 ju o naturalnej jasnej blondynce albo rudow這sej farbni皻ej na czer, wiele takich dziewczyn widzia豉m, i jest to widok por闚nywalny do takiego, jak 郾iada brunetka o czarnych rz瘰ach i brwiach z kaczym blondem na g這wie. Masakra. A przeciwko solarkom nic nie mam, sama mam zamiar i嗆 kilka razy 瞠by si r闚nomiernie opali no i 瞠by potem s這鎍e lepiej chwyci這 i poprawi這, ale pomara鎍zowa sk鏎a? okropno嗆... od razu 10 lat starzej
Stary 2007-03-25, 10:15   #400
niv_
Zakorzenienie

Ja ju z przyzwyczajenia u篡wam okre郵enia "blada" i "jasna" zamiennie,ale rzeczywi軼ie "blado嗆" jest nacechowana negatywnie i kojarzy si z tak niezdrow,szar cer

A wi璚 podoba mi si jasna cera + czarne w這sy,a nie blada + czarne w這sy

Stary 2007-03-25, 10:33   #401
Agatin-K
Zadomowienie

Blada cera dla mnie to taka, jak... no ja cz瘰to tak mia豉m podczas gryby 穎陰dkowej nie podoba mi si taka w og鏊e, objaw choroby. Co innego jasna, 鈍ie瘸, promienna cera, taka, kt鏎a a promienieje... pi瘯na, najpi瘯niejsza przy ognistorudych w這sach. Chocia i tak m鎩 idea sk鏎y to taka z這cista, jak po mu郾i璚iu s這鎍em...
Stary 2007-03-25, 16:20   #402
Myrtale
BAN sta造

Wiadomo軼i: 166

"A wiecie,瞠 idea kobiety w krajach arabskich to w豉郾ie czarne w這sy + jasna cera

edit:Mam nadziej,瞠 ten "鄉ie" to efekt liter闚ki "

O yessss to rzeczywi軼ie efekt liter闚ki.Hehehehe nie trudno sie domysli o co chodzi這-WYSTARCZY PRZECZYTA WSZYSTKO CO NAPISA莧M a nie co 2,lub 3 zdania. W spos鏏 jaki wyra瘸m sowje zdanie to moja osobista sprawa.Jestem bezpo鈔ednia i nie mam zamiaru owijac w bawe軟e-m闚ie prosto z mostu co mi sie nie podoba...ok wiem 瞠 jestem niedelikatna.Trudno.
A co do kraj闚 arabskich to idea貫m kobiety jest prawdziwa blondynka o niebieskich oczach( nie jaka tleniona z soczewkami),s造sza豉m 瞠 jak wejdzie ona do jakiego sklepu to m瞠 poprosi o co tylko chce je郵i sprzedawca jej tego nie da to panuje przes康 瞠 pu軼i ona na owy sklep kl徠we.THE END.
Myrtale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 16:23   #403
akisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 068

Przeczyta豉m ostatni stron i szybko sprawdzi豉m na przedostatniej jak bardzo blada jest faktycznie maramara... I co? jak ona jest blada to zacze豉m si zastanawia jaka jestem ja bo blada to jestem chyba po kilku dniach wsytawienia bu嶔i na s這鎍e dopiero
Ech, dwa tygodnie temu zrobi豉m si na jasny br您 i zacz窸am u篡wa samoopalacza...Mi si podoba, ale wszyscy moi qmple prosz mnie 瞠bym wr鏂i豉 do poprzedniego look'u-czarne w這ski blada cera wida wszystko zale篡 od gustu. Ja osobi軼ie nie lubi blond w這s闚 ale przecie nie b璠 naje盥za豉 na blondynki (zw豉szcza te farbowane) bo to ich wygl康 nie m鎩...
No i na koniec moja osobista opinia- JAPONKI RULEZZZZ mamusiu, jak ja uwielbiam ich wygl康
Stary 2007-03-25, 16:40   #404
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
A co do kraj闚 arabskich to idea貫m kobiety jest prawdziwa blondynka o niebieskich oczach( nie jaka tleniona z soczewkami),s造sza豉m 瞠 jak wejdzie ona do jakiego sklepu to m瞠 poprosi o co tylko chce je郵i sprzedawca jej tego nie da to panuje przes康 瞠 pu軼i ona na owy sklep kl徠we.THE END.
Blondynki o niebieskich oczach s atrakcj i rzeczywi軼ie si wyr騜niaj...ale na pewno nie s,powszechnie uznanym ,idea貫m urody

Stary 2007-03-25, 19:07   #405
Myrtale
BAN sta造

Tak samo niv_ jak czarnow這se kobiety o bladych cerach w krajach arabskich nie sa powszechnym idea貫m urody... tam kr鏊uj jak zapewne wiesz czarnow這se-opalone... ojejku dajcie ju spok鎩 bo to nudne jest na ka盥y m鎩 post odpowiadaj 3 dziewczyny A JA PRZECIE WYRAZIζm SWOJE WxSNE ZDANIE.....rzucacie sie jak s瘼y na ka盥a moja wypowiedz... to jest wr璚z niesmaczne...
Stary 2007-03-25, 19:26   #406
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
Tak samo niv_ jak czarnow這se kobiety o bladych cerach w krajach arabskich nie sa powszechnym idea貫m urody... tam kr鏊uj jak zapewne wiesz czarnow這se-opalone... ojejku dajcie ju spok鎩 bo to nudne jest na ka盥y m鎩 post odpowiadaj 3 dziewczyny A JA PRZECIE WYRAZIζm SWOJE WxSNE ZDANIE.....rzucacie sie jak s瘼y na ka盥a moja wypowiedz... to jest wr璚z niesmaczne...

Wiesz,jednak si mylisz...interesuj si bardzo Bliskim Wschodem i ju w epoce przedmuzu軛a雟kiej panowa taki idea urody jasna cera+ czarne w這sy i generalnie tak jest nadal,chocia pewnie nie wsz璠zie
Ale ok,ju si nie czepiam

Z mojej strony EOT

Stary 2007-03-25, 20:03   #407
entropia
Rozeznanie

Heej, wszystko zalezy od czlowieka&upodoban. Sprawa indywidualna! Jestem naturalna blondynka lecz w這sy w kolorze granatowej czerni, mam niebiesko-鄴速e/zielone oczy i blada, momentami lekko rozowa skore, jasna oprawe oczu i jakos sobie z tym radze. Popieram, trzeba sie troszke pomeczyc z cera i kolorem brwi/rzes ale efekt jest tego warty! Nie uwazam, ze wygladam groteskowo i wiekszoc dziewczyn ktore mozna zaliczyc do tego 'kanonu' urody rowniez nie.

Musz przyznac, ze ten typ kobiety wzbudza zainteresowanie
entropia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 20:11   #408
scarlett_1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez entropia Poka wiadomo嗆
Heej, wszystko zalezy od czlowieka&upodoban. Sprawa indywidualna! Jestem naturalna blondynka lecz w這sy w kolorze granatowej czerni, mam niebiesko-鄴速e/zielone oczy i blada, momentami lekko rozowa skore, jasna oprawe oczu i jakos sobie z tym radze. Popieram, trzeba sie troszke pomeczyc z cera i kolorem brwi/rzes ale efekt jest tego warty! Nie uwazam, ze wygladam groteskowo i wiekszoc dziewczyn ktore mozna zaliczyc do tego 'kanonu' urody rowniez nie.

Musz przyznac, ze ten typ kobiety wzbudza zainteresowanie
hehe nie dziwie sie ze wzbudza zainteresowanieja bym sie przestraszy豉 hihi.a jesli chodzi o bliski wsch鏚 to rzeczywiscie idea貫m urody jest tam blondynka

Stary 2007-03-25, 20:31   #409
niv_
Zakorzenienie

Cytat:
.a jesli chodzi o bliski wsch鏚 to rzeczywiscie idea貫m urody jest tam blondynka
Widocznie to co czyta豉m i s造sza豉m to bzdury
Z tego co wiem,to blondynka po prostu jest tam rzadko軼i,wi璚 z tego powodu wzbudza zainteresowanie,wyr騜nia si Jako nie zauwa篡豉m,瞠by Arabki tleni造 si na pot璕,wr璚z przeciwnie Nie mam jednak zamiaru nikogo przekonywa na si喚,w ko鎍u to nie w徠ek o Arabkach

Id szuka jaki fajnych zdj耩 ,mo瞠 p騧niej co wklej

Stary 2007-03-25, 20:36   #410
scarlett_1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka wiadomo嗆
Widocznie to co czyta豉m i s造sza豉m to bzdury
Z tego co wiem,to blondynka po prostu jest tam rzadko軼i,wi璚 z tego powodu wzbudza zainteresowanie,wyr騜nia si Jako nie zauwa篡豉m,瞠by Arabki tleni造 si na pot璕,wr璚z przeciwnie Nie mam jednak zamiaru nikogo przekonywa na si喚,w ko鎍u to nie w徠ek o Arabkach

Id szuka jaki fajnych zdj耩 ,mo瞠 p騧niej co wklej
hehe,hola,hola ale ja nienapisalam ze arabki sie tlenia na blondtylko ze sa idealem urody,tamtez duzo o tym czytalam i pierwsze s造sze ze tam lubia blade czarnule hehe

Stary 2007-03-25, 20:51   #411
entropia
Rozeznanie

Moja kolezanke z bardzo jasnymi w這skami [naturalnymi] jakis arab chcial wziac za zone kiedy byla na wakacjach z jej mama, dodam jeszcze ze miala wtedy 8 lat xDDD
entropia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 20:58   #412
niv_
Zakorzenienie

No tak,ale to chyba dziwne,瞠 powszechny jest tam taki idea pi瘯na,kt鏎y "w naturze" wyst瘼uje bardzo rzadko ,a i farbowanych blondynek jest stosunkowo nie wiele

Ja nie twierdze,瞠 blondynki nie s uwa瘸ne za pi瘯ne,bo na pewno przez swoj "egzotyczno嗆" s rozchwytywane,ale kulturowo idea貫m ju od czas闚 beduin闚 s w豉郾ie kobiety z czarnymi w這sami i jasn cer

Widocznie czyta造鄉y co innego

Stary 2007-03-25, 21:01   #413
ma造_groszek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 006
GG do ma造_groszek

Cytat:
a jesli chodzi o bliski wsch鏚 to rzeczywiscie idea貫m urody jest tam blondynka
by豉 kiedy na Bliskim Wschodzie?

ma造_groszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 21:03   #414
scarlett_1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka wiadomo嗆
No tak,ale to chyba dziwne,瞠 powszechny jest tam taki idea pi瘯na,kt鏎y "w naturze" wyst瘼uje bardzo rzadko ,a i farbowanych blondynek jest stosunkowo nie wiele

Ja nie twierdze,瞠 blondynki nie s uwa瘸ne za pi瘯ne,bo na pewno przez swoj "egzotyczno嗆" s rozchwytywane,ale kulturowo idea貫m ju od czas闚 beduin闚 s w豉郾ie kobiety z czarnymi w這sami i jasn cer

Widocznie czyta造鄉y co innego
piszesz jakbym napisala ze blondynki sa najpiekniejsze na swiecie a ja tylko pisze ze sa tam pozadane,egzotyczne i ze sa idealem urody.rzeczywis cie musialysmy czytac co innego bo pierwszy raz o tym s造sze

Stary 2007-03-25, 21:06   #415
scarlett_1
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ma造_groszek Poka wiadomo嗆
by豉 kiedy na Bliskim Wschodzie?
by豉m w emiratach arabskich ale nie wiem po co ci to wiedziec

Stary 2007-03-25, 21:10   #416
ma造_groszek
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 006
GG do ma造_groszek

Z ciekawo軼i zapyta豉m.
Bo jako b璠帷 tam przez 3 miesi帷e wysz這 na to,瞠 blondynka nie jest w tych krajach wcale idea貫m urody
Jest egzotyczna,jak napisa豉.
Tak przynajmniej twierdz moi arabscy znajomi ..

ma造_groszek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-25, 21:15   #417
Myrtale
BAN sta造

HA HA HA!!!A nie m闚i豉m 瞠 na ka盥y m鎩 post rzucacie sie jak S襾Y??!!!Brrr...popatrzci e na temat :"Czarnow這se" a Wy zesz造軼ie na temat Bliskiego Wschodu.HA HA HA!!!Koniecznie chcecie mie racje to napewno nie zachowanie kobiet dobrze wychowanych.A nadajecie na mnie 瞠 nie wychowana jestem
Stary 2007-03-25, 21:22   #418
niv_
Zakorzenienie

E tam,rzuci造鄉y si jak s瘼y.... to ju nawet podyskutowa nie wolno??
Wymiana zda by豉 kulturalna,nikt nikogo nie obra瘸

Wracaj帷 do tematu :zdj璚ia
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg czarnew這sy.jpg (24,6 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg czarnew這sy2.jpg (50,5 KB, 36 za豉dowa)

Stary 2007-03-25, 21:33   #419
Myrtale
BAN sta造

Ale mam dzi ubaw. Niv_ nie odwracaj kota ogonem przyjrzyj sie na moje posty-ja odpisze 1 raz a tu 5 dziewczyn mi odpisuje S瘼y z Was i tyle. Widac 瞠 nie mozna wyrazic tu w豉snego zdania...a rozmowe mozemy raczej okre郵i na pe軟 cynizmu...nie zaliczajmy jej do kulturalnej.I na tym koniec.
Te dwie fotki do chyba gothic jest?Widzia豉m podobne na takiej stronce...
Stary 2007-03-25, 21:36   #420
Myrtale
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez ma造_groszek Poka wiadomo嗆
Z ciekawo軼i zapyta豉m.
Bo jako b璠帷 tam przez 3 miesi帷e wysz這 na to,瞠 blondynka nie jest w tych krajach wcale idea貫m urody
Jest egzotyczna,jak napisa豉.
Tak przynajmniej twierdz moi arabscy znajomi ..
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:20.