Czarnow這se;) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-04-07, 19:33   #481
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232
Dot.: Czarnow這se:)

Wela11 opowiadaj o tej farbie, co si dowiedzia豉 Mozna j dosta gdzie indziej?
Stary 2007-04-07, 22:06   #482
kasia20a
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 141

czy teraz jest moda na czarne w這sy?? bo ostatnio coraz wi璚ej blondynek farbuje si na ten kolor
Stary 2007-04-07, 23:18   #483
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Bo teraz do g這su doszli m篹czy幡i preferuj帷y brunetki... w og鏊e zauwa篡豉m, 瞠 si podzielili: albo lubi brunetki, albo blondynki... ja uwa瘸m, 瞠 co komu pasuje, ale mam s豉bo嗆 do jasnych, naturalnych blond闚, kruczej czerni i ognistorudych a sama mam z natury mysie...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 08:10   #484
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Agatin K - podzielam opini. Faceci z regu造 wola wyraziste, mocne kolory i powiem, 瞠 mimo iz jestem kobiet, to tez takie preferuj

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 10:17   #485
Agatin-K
Zadomowienie

Ja te... a typ urody nie pozwala ale przecie koloru w這s闚 nie dobiera si pod gusta facet闚, tylko nasze w豉sne preferencje i to, co nam pasuje zreszt, znam takich, co lubi w豉郾ie mysie w這ski i to, jak zmieniaj si pod wp造wem o鈍ietlenia i pory roku, bo w cenie maj przede wszystkim naturalno嗆... zreszt tak naprawd to im jest oboj皻ne, bardziej zwracaj uwag na d逝go嗆 (niekoniecznie musz by d逝gie, bo niekt鏎zy wol kr鏒kie albo do ramion), oraz co wa積iejsze - czy pasuj do nas i czy s zadbane, umyte i pachn帷e

Wybaczcie OT
Stary 2007-04-08, 11:04   #486
Ahtaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 270

Cytat:
Napisane przez agniesia547 Poka wiadomo嗆
Ataga a mozesz wkleic fotki?
przepraszam ale dopiero zauwazylam prosbe

wlosy s po Castingu 'ciemny br您' ale na fotce wyszly o 2 tony za jasne
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (46,3 KB, 75 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg wlosyyy.jpg (58,8 KB, 60 za豉dowa)
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 11:12   #487
Ahtaga
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 270

ta fotka najlepiej oddaje kolor chociaz jeszcze ciut ciemniejsze s
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg w這o.jpg (39,5 KB, 90 za豉dowa)
Ahtaga jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 11:26   #488
marycha0033
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 004

Jestem z natury brunetk, ale ostatnio ja郾ieja mi w這sy. Maciem o瞠 jakie sprawdzone kosmetyki, kt鏎e powoduj przyciemnienei w這s闚? Jakie przeznaczone w豉郾ie dla brunetek? Widzia豉m jakie kosmetyki do w這s闚 ciemnych, ale s one przeznaczone dla w這s闚 farbowanych. Czy mog豉bym u篡wa takich kosmetyk闚?

marycha0033 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 12:33   #489
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Ja te... a typ urody nie pozwala ale przecie koloru w這s闚 nie dobiera si pod gusta facet闚, tylko nasze w豉sne preferencje i to, co nam pasuje zreszt, znam takich, co lubi w豉郾ie mysie w這ski i to, jak zmieniaj si pod wp造wem o鈍ietlenia i pory roku, bo w cenie maj przede wszystkim naturalno嗆... zreszt tak naprawd to im jest oboj皻ne, bardziej zwracaj uwag na d逝go嗆 (niekoniecznie musz by d逝gie, bo niekt鏎zy wol kr鏒kie albo do ramion), oraz co wa積iejsze - czy pasuj do nas i czy s zadbane, umyte i pachn帷e

Wybaczcie OT
wydaje mi si, ze najlepiej wyglada jak dziewczyna ma swoje naturalne wlosy lub 1-2 tony jasniejsze b康z ciemniejsze, gdy jest wieksza roznica, to trzeba sie niezle nagimnastykowac aby wygladac w miare naturalnie

wydaje mi sie, ze nie ma takiej zasady, wol brunetki, blondynki, szatynki, wol xDNE kobiety wg mnie bez wzgledu na kolor w這s闚

Agatinko, zgadzam sie z Toba a tak na marginesie, Twoj naturalny kolor w這sow(ten w av) jest naprawde super
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 14:01   #490
oLaSeK=D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604

Napewno amcie racje dziewczyny,ze faceci wola po prostu ladne dziewczyny,o kolorze wlosow ktory im po porstu pasuje.Ale obserwuje sie ostatnio 'mod" na brunetki,tak jak kiedys bez dwoch zdan kazdy facet opowiadal sie za blondynka,teraz manifestuje sie uwielbienie dla brunetek Ostatnio przeprowadzalam nawet dla zartu sonde w klubie,i na 50 zapytanych facetow kazdy odpowiadal,ze woli brunetki. Oczywiscie byly to zarty,sama jestem brunetka wiec baliby sie odpowiedziec inaczej Ale "moda na brunetki" trwa,bez watpienia.Mimo ze facet i tak wybierze dziewczyne z zupelnie innych wzgledow niz kolor wlosow,tak jak wtedy,gdy "krolowaly" blondynki.
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 14:31   #491
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
wydaje mi si, ze najlepiej wyglada jak dziewczyna ma swoje naturalne wlosy lub 1-2 tony jasniejsze b康z ciemniejsze, gdy jest wieksza roznica, to trzeba sie niezle nagimnastykowac aby wygladac w miare naturalnie
Zgadzam si w zupe軟o軼i, farbowanie dodaje wyrazisto軼i, ale kolor kontrastuj帷y ze sk鏎, odrosty i sp這wia造 kolor nie wygl康aj zbyt ciekawie... tak samo w這sy w intensywnym kolorze, a zniszczone

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
wydaje mi sie, ze nie ma takiej zasady, wol brunetki, blondynki, szatynki, wol xDNE kobiety wg mnie bez wzgledu na kolor w這s闚
A ja si z tym nie zgodz - bo cz瘰to ch這pak wybierz dziewczyn o przeci皻nej urodzie, ale mi陰 i maj帷 "to co" (wdzi瘯, seksapil, ch耩 do 篡cia itp.) ni t 豉dn i zgrabn, a pust i zapatrzon w siebie...

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna
Agatinko, zgadzam sie z Toba a tak na marginesie, Twoj naturalny kolor w這sow(ten w av) jest naprawde super
No ja zawsze narzeka豉m na jego "myszowato嗆", chcia豉bym te, 瞠by by ciemniejszy, jak jestem w Rossmanie po proszek do prania to te obowi您kowo przygl康am si farbom do w這s闚 ale jak widz te moje p馧tora cm odrostu to a si wzruszam... i jak komu pokazuje stare zdj璚ia (z lata 2005) to te wszyscy m闚i, 瞠 w tej fryzurze i naturalnym kolorze mi najlepiej, co w tym na pewno jest...
Stary 2007-04-08, 15:42   #492
Kosmiczna
Rozeznanie

Dziewczyny, ja Wam powiem, 瞠 mnie jako specjalnie wizja odrost闚 nie przera瘸 [pewnie dlatego, 瞠 jestem strasznie uparta i jak si uwezm na co, to nic mnie od tego nie odci庵nie], ale macie racj, 瞠 to wygl康a strasznie niechlujnie. Ja jednak mam kolor naturalny po鈔edni [jasny br您], wi璚 blond czy czer, a i t rudy odrosty zawsze si b璠 do嗆 widoczne: )

Co do tego JAKIE KOBIETY WOL M坒CZY昧I, to si cz窷ciowo si z Wami zgadzam; mo瞠 tak: zapytajcie siebie same, czy wolicie blondyn闚, czy te brunet闚 [ja generalnie za szatynami jestem ] i zastan闚cie si, czy faktycznie tylko m篹czy幡i o takim kolorze w這s闚 Wam si podobaj No i macie odpowied - ot騜 zak豉dam, 瞠 nie! Tak wi璚 z nimi jest podobnie. Zapytaj faceta jaki kolor najbardziej mu si podoba, on odpowie, 瞠 czarny, a tak naprawd jego dziewczyn jest platynowa blondynka

I dodam, 瞠 pi瘯no cz這wieka wyp造wa z jego wn皻rza... Pami皻ajmy

Stary 2007-04-08, 16:07   #493
elolka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 98

Kosmiczna jak by sie tak zastanowic to dobrze mowisz niby zawsze twierdzilam ze ja to tylko z niebieskookim najlepiej blondynem a zakochalam sie w...brunecie psikus?
z facetami tez tak jest zapewne, nawet moj jeden znajomy jak zdj na fotce ogl康a to co chwile na widok jakiejs blondynki mowil ze sliczna, a jego dziewczyna ma ciemne wlosy
elolka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-08, 17:36   #494
truskawkowawiosna
Moderator

Agatinka- 豉dna to pojecie wg mnie wzgl璠ne, to co dla nas 豉dne niekoniecznie jest 豉dne dla wi瘯szo軼i. facet wybierze kobiete, ktora mu sie podoba czesto tak jest, ze ktos mowi, ze w jego typie jest blondynka z niebieskimi oczami, a potem zakochuje sie w szatynce z br您owymi, nigdy nic nie wiadomo
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-04-09, 13:45   #495
Iam
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 680

aa teraz si namno篡這 tych czarnulek. mi si podobaj czarne w這sy, ale u takiego typu urody jak ma Nicole z PCD czy Kim Kardashin. sama mam chwile, 瞠 chcia豉bym z powrotem czarne w這sy,ale po chwili przypominam sobie ile mnie kosztowa這 zej軼ie z tego koloru.

Iam jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-09, 16:32   #496
Kosmiczna
Rozeznanie

Iam ja te chcia豉bym.. Ale boj si, 瞠 obudz si pewnego dnia i stwierdz, 瞠 幢e mi jednak w tej czerni.. Ech :|

Stary 2007-04-10, 08:56   #497
niv_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 443

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
A ja si nie zgodz M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您 (przynajmniej taki by przed farbowaniem,teraz odrosty mam troszk ciemniejsze ) i wszyscy zgodnie twierdz,瞠 du穎 lepiej mi ciemnych w這sach Kolor mia豉m wr璚z czarny - przy czym nie krucz czer,lecz bardzo ciemny,ch這dny br您,kt鏎y dawa naturalny efekt.Od p馧 roku nie farbowa豉m ,wi璚 mam ju do嗆 du瞠 odrosty,wi瘯szo嗆 os鏏 radzi mi,bym wr鏂i豉 do tej czerni

Wszystko jest spraw indywidualn,pewnie du瞠 znaczenie ma te to,by sam odcie w這s闚 by w miar naturalny

"To, jak traktujesz koty, decyduje o Twoim miejscu w niebie "
niv_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-10, 12:11   #498
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez niv_ Poka wiadomo嗆
A ja si nie zgodz M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您 (przynajmniej taki by przed farbowaniem,teraz odrosty mam troszk ciemniejsze ) i wszyscy zgodnie twierdz,瞠 du穎 lepiej mi ciemnych w這sach Kolor mia豉m wr璚z czarny - przy czym nie krucz czer,lecz bardzo ciemny,ch這dny br您,kt鏎y dawa naturalny efekt.Od p馧 roku nie farbowa豉m ,wi璚 mam ju do嗆 du瞠 odrosty,wi瘯szo嗆 os鏏 radzi mi,bym wr鏂i豉 do tej czerni

Wszystko jest spraw indywidualn,pewnie du瞠 znaczenie ma te to,by sam odcie w這s闚 by w miar naturalny
鈔edni br您-ciemny braz/czarny, drastycznej roznicy nie ma, pare tonow ciemniejsze tak jak napisalam, co innego jezeli jasna blondynka farbuje sie na czern albo odwrotnie
mikroREKLAMA

Stary 2007-04-10, 13:40   #499
Margo007
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

ostatnio wreszcie odwa篡豉m si zrobi sobie czarne w這ski i musz przyzna 瞠 jestem bardzo zadowolona, moim zdaniem jest fajnie chocia ba豉m sie troch bo naturalny kolor mam jasny bl康
u篡豉m farby Wella Safira Aksamitna Noc, bo gdzies tu przeczyta豉m 瞠 jest bardzo trwa豉 i musze przyznac 瞠 to racja, farbowa豉m jakie 2 tyg temu a kolorek ci庵le jak zaraz po farbowaniu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1000708er1.jpg (29,3 KB, 272 za豉dowa)
Margo007 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-10, 13:41   #500
Iam
Rozeznanie

Kosmiczna, ja ju nosi豉m czer wi璚 wiem jak wygl康am w tym kolorze. mo瞠 i ty spr鏏uj. ja na pewno powa積iej w czerni, ale w這sy si bardziej rzuca造 w oczy ni teraz przy br您ie i cera lepiej wygl康a豉. patrz帷 na PCD to w這sy Nicole najbardziej mi wpadaj w oko i s najbardziej b造szcz帷e, a przecie pozosta貫 laski maj te 豉dne w這sy. my郵, 瞠 czer powoduje, 瞠 jak s w這sy zadbane to najbardziej si b造szcz w豉郾ie w tym kolorze. wiem,co m闚i, bo troch tych kolor闚 przerobi豉m.
Stary 2007-04-10, 14:47   #501
Kosmiczna
Rozeznanie

Iam podejrzewam, 瞠 spr鏏uj, bo koniecznie musz co z kolorem w這s闚 zrobi..

Stary 2007-04-11, 20:13   #502
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86
Smile Dot.: Czarnow這se:)

Margo007 - fajnie wygl康asz

A ja dzi by豉m 'zmuszona' <ze wzgl璠u na remont w hurtowni> poratowa si <odrosty> farbk sklepow i trafi這 na farb, z kt鏎a mia豉m styczno軼 po raz pierwszy... Nigdy jeszcze nie spotka豉m farby bez amoniaku i utleniacza, kt鏎 rozrabia si z ..przegotowan wod!!!! ;-O!
By豉m do軼 sceptycznie nastawiona i gdyby nie doradztwo kumpeli na pewno bym jej nie wzi窸a. Ale nie 瘸逝j farba w og鏊e nie ma zapachu, a w這sy s mi瘯kie, wybra豉m tym razem 'zwyk陰' intensywn czer (910). Farba ta, to niby nowo嗆 i jest firmy Marion,opakowanie podobne do 'Garnier 100% color' , a najfajniejsza jest cena,bo kosztowa豉
nieca貫 4z <-- by豉m w szoku !!!!!!
efekty farbowania jak i sama farbka w za陰czniku.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie037.jpg (81,0 KB, 109 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie038.jpg (100,4 KB, 225 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie062.jpg (50,2 KB, 289 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie063.jpg (59,6 KB, 204 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie074.jpg (64,4 KB, 194 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Zdj_cie093.jpg (77,0 KB, 343 za豉dowa)
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 22:11   #503
Kosmiczna
Rozeznanie

Ginger 郵iczne masz te w這ski!

Stary 2007-04-12, 00:31   #504
Nicoletta
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 662
GG do Nicoletta

Nie ulega w徠pliwo軼i, 瞠 czarnow這se s pi瘯ne! Jak wy瞠j wklejone zreszt
Ja te dodam swoje zdj璚ie - naturalnie czarnow這sa od dzieci雟twa, a ostatnio farbuj帷a w這sy na kolory z odcieniem granatu czy czego tam - hehe, i tak nie wida
Zamieszczam 2 wersje fryzur - pierwsze zdj璚ie na elegancko i tajemniczo - drugie - rozpuszczone w這sy, luzacko
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Kopia Nicole.jpg (43,0 KB, 64 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Kopia 100_4001-1.jpg (28,0 KB, 82 za豉dowa)
Nicoletta jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 02:46   #505
Iam
Rozeznanie

gingerku, nie gniewaj si ale ju dawno ci to chcia豉m napisa jak tylko zobaczy豉m twoj przemian. bardziej pasowa ci jasny kolor w這s闚 w tych przygas豉. widzia豉bym ci w takim be穎wo-per這wym blondzie, bez grzywki. ale pamietaj to tylko takie moje zdanie, wa積e jak Ty si czujesz i w czym ci dobrze. ja uwielbiam czarnulki, ale kolor w這s闚 musi by dograny do bu嶔i.

Edytowane przez Iam
Czas edycji: 2007-04-12 o 02:47 Pow鏚: pomylilam
Stary 2007-04-12, 06:09   #506
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Ginger 86, szkoda, 瞠 wczoraj nie przeczyta豉m Twojego postu Czai豉m si na ta farb w sklepie, ale w ko鎍u wzi窸am zwyk造 szampon koor. marionu. Nast瘼nym razem wezm t Na opakowaniu pisa這, o ile dobrzez pamietam, 瞠by rozrobi z 4 miarkami wody i narysowano szklank Ile wody doda豉?
Stary 2007-04-12, 09:09   #507
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86
Talking Dot.: Czarnow這se:)

Iam szanuj Twoje zdanie i dzi瘯uj za szczer opini. Ja mimo wszystko wol siebie w ciemnych w這sach i lepiej si w nich czuj i nie przymierzam si do rych貫go odbarwiania hehe, ale kto wie co mi wpadnie do g這wy w przysz這軼i ...

Sovilo na pierwszym zdj璚iu, kt鏎e wklei豉m z farbami marion jest taki ma造 plastikowy kubeczek, czy raczej miarka , znajdziesz go w 鈔odku opakowania ,jest napisane 瞠 trzeba doda 4 miarki, ja farbowa豉m dwiema farbkami, wi璚 powinnam doda 8, ale konsystencja zacz窸a sie robi zbyt rzadka, wi璚 doda豉m 7 ;P
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 09:38   #508
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Ginger bardzo fajne masz w這ski. I grzywka bardzo ci pasuje

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 11:40   #509
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 405

Zaintrygowala mnie t farb.CIekawa jestem jak z trwa這軼i.Ginger,cudne w這ski !
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 12:32   #510
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Te jestem ciekawa. To 瞠 jest tania nie musi oznacza ze jest kiepskiej jako軼i. Musz spr鏏owa

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:11.