Czarnow這se;) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-05-06, 10:25   #541
a-sea-of-honey
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 911
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Czarnow這se:)

Na moich wlosach szamponetki w ogole nie chwytaja, ale to juz chyba kwestia indywidualna...
a-sea-of-honey jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 15:05   #542
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

no mi te szamponetkli nigdy nie 豉pa造,a u篡豉m Paletty! To prawda,瞠 jest mocna,ale dzi瘯i temu z tej firmy akurat farba sie trzyma (szamponetka te,chocia nie tak jak farba)

poza tym (odp do wcze郾iejszego postu )Garnier nie zawsze dobrze 陰pie ;( i to akurat wi璚ej Samic mi powiedzia這 ju. Pono jest jaka linia z Palety ,ze jest delikatniejsza dla w這sk闚.
Mortishia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-07, 16:14   #543
alutka7777
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 83
Talking Dot.: Czarnow這se:)

hej

witam Czarnulki

ja mam takie w豉郾ie naturalne..i nigdy mi do g這wy nie przysz這 farbowanie

alutka7777 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-23, 20:38   #544
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

halo, halo co z w豉軼icielkami czarnych w這sk闚?

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-24, 14:01   #545
Mortishia
Raczkowanie

Thumbs up Dot.: Czarnow這se:)

A 篡jemy! Ja tam chcia豉m zafarbowa kupi豉m Palette ...chcia豉m do sowjego wr鏂ic t.j. do br您u,ale nie wysz這 I zn闚 chwycilo 幢e... troche zlapalo,ale za ciemno i dalej s jako tak czarne <lol> jestem skazana na CZARNE KUDΧ
Stary 2007-05-24, 14:09   #546
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka wiadomo嗆
jestem skazana na CZARNE KUDΧ
Eee, nie ma tego z貫go, co na dobre by nie wysz這

Stary 2007-05-28, 10:29   #547
Mortishia
Raczkowanie

No niby tak... ale chcia豉bym wr鏂ic do swojego kolorku (do br您u) albo na jakis p這mienny tzn co takiego jak np Garnier ma g喚boki maho !!!
Stary 2007-05-28, 10:56   #548
Anusia : )( :
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 729

Te jestem czarnulk - farbowan coprawda, ale jestem. Pr鏏owa豉m ju r騜nych kolor闚, mia豉m ju ober篡nk, bordo, 郵iwk, maho, by這 nie幢e, ale jednak najlepiej czuje si w czarnym, teraz mam granatow czer, w tym kolorze czuje si strasznie seksownie, a dodam 瞠 mam ciemn karnacj, wi璚 wszystko tworzy bardzo efektywn ca這嗆 (c騜 za skromno嗆)!
W ka盥ym razie narazie nie mam zamiaru tego zmienia : )
Dodam 瞠 m鎩 naturalny kolor to ciemny bl康, kt鏎ego szczerze niecierpie, bo wcale mi nie pasuje, md造 jest taki : )

Anusia : )( : jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-28, 11:10   #549
Mortishia
Raczkowanie

Smile Dot.: Czarnow這se:)

no to fajnie Aniusiu (: a ja mam jasn karnacje,a jako solarium mnie nie kreci wr璚z przeciwnie nie nawidze tego by豉m raz i wi璚ej mnie nie ci庵nie, chyba 瞠 przed slubem do sukni,zeby dobrze pasowa這 al eto mam jeszcze troche czasu ...nawet do 5 lat hehe
Stary 2007-05-30, 08:43   #550
julka:)
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 367

Dziewczyny!Ktora waszym zdaniem jest najlepsza farba do wlosw bardzo ciemnych? Chce uzyskac czarny...ostatnio uzywal NICE7EASY HEBANOWA CZERN-jakos tak i farba nierownomiernie schodzi i blaknie szybko Chce sobie teraz znowu wloski pomalowac ale juz neiw iem ktora farba.:?Pomozecie mi?
how much I care"

I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-31, 12:30   #551
Mortishia
Raczkowanie

Paletta ma dobre farby bo s mocne przynajmniej.

Wszystko zale瞠y ile chcesz na ni wyda, Koanna tez ma nienajgorsze ,ale zalezy od wlos闚 bo mi 豉pie ale schodzi ci庵le :/
Stary 2007-05-31, 16:29   #552
lilu1980
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 501
GG do lilu1980

Palette to najgorsze farby bardzo mocno przesuszaja wlosy i jesli mozna to tak nazwac ta farba wgryza sie we wlos, kilka lat temu uzywalam tych farb i co raz musialam podcinac konce wlosow, bo byly okropnie przesuszone i rozdwajaly sie. ale ostatnio sprobowalam Garniera Nutrisse , kolor czarny, bardzo sobie chwale bo wloski niesamowicie blyszczace, miekkie , geniealna odrzywka, mam wrazenie ze wlosy sa w lepszym stanie niz poprzednio, a szalalam troche z pasemkami-na ktore polozylam fioletowy-braz, czy czern z Ferii loreala, ale teraz ... kolor nie wyszedl sztuczny jest to naturalna czern.polecam z czystym sumieniem.
lilu1980 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-01, 21:41   #553
agatka222
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Miss Universe 2007 - jak dla mnie prze郵iczna
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 18.jpg (77,4 KB, 312 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 20.jpg (83,1 KB, 225 za豉dowa)
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-02, 08:12   #554
Kosmiczna
Rozeznanie

Nurtuje mnie jedna kwestia. A mianowicie: chcia豉bym zafarbowa w這sy na granatow czer, ale mam do嗆 spore odrosty [naturalny kolor: 鈔edni br您]. Powiedzcie mi, czy farbuj帷 moje kude趾i nie zabarwi odrost闚 na niebiesko?
Reszta w這s闚 jest ciemnego br您u.

Stary 2007-06-02, 10:32   #555
Mortishia
Raczkowanie

Smile Dot.: Czarnow這se:)

lilu1980 powiedzia豉m,ze zalezy to od tego jakie kto ma wlosy moich ostatnio Garnier nie z豉pa wi璚 mia豉m za przeproszeniem kupe a nie kolor na w這sach :/ A paletta mi lapie i to dobrze i nie mam broblem闚 , wlosy s 郵ni帷e i jest ok
Stary 2007-06-04, 16:41   #556
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86
Wink Dot.: Czarnow這se:)

Kosmiczna - w moim przypadku obesz這 si bez odcinaj帷o si na niebiesko odrost闚 , farbowa豉m wtedy na 'spran' zwyk陰 czer z odrostami (blond). Tak jak wcze郾iej pisa豉m u篡豉m farby Renee Blanche i w這sy by造 r闚nomiernie ufarbowane

agatka222 - wg mnie obecna Miss Universe jest naprawd przepi瘯n kobiet , z reszta Japonki s boskie

lilu1980 - ze swojego do鈍iadczenia mog potwierdzi, 瞠 palette s najgorszymi farbami na rynku, maj najwi璚ej chemii, najmocniej w瞠raj si we w這sy bardzo je os豉biaj帷... Dawno temu farbowa豉m w這sy palette i wiem, 瞠 nigdy ju do niej nie wr鏂

Ostatnio powr鏂i豉m zn闚 do RB ,obecnie mam na w這sach podstawowy odcie czerni, ale mam ju odrosty poniewa farbowa豉m si ponad 4 tyg temu... I teraz mam taki ma造 dylemat czy nie powr鏂i w豉郾ie do takich czarno-granatowych

Zdj璚ia: 4 tygodnie po farbowaniu (w odr騜nieniu od tamtego Marionu bezamoniakowego :/ w這sy nadal utrzymuj odpowiedni kolor,mi瘯ko嗆 i po造sk )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg Photo-0041.jpg (120,9 KB, 230 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Photo-0056.jpg (119,7 KB, 156 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg Photo-0007.jpg (95,0 KB, 145 za豉dowa)
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 18:53   #557
Kosmiczna
Rozeznanie

Ginger ba郾iowe s te Twoje w這ski Ja chc takie same

Stary 2007-06-04, 20:42   #558
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

No, Ginger, cudne... jaki jest Tw鎩 naturalny kolor w這s闚?
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 22:13   #559
Mortishia
Raczkowanie

Dziewczyny a co s康zicie o farbie z LONDY??? pono ma mocny barwnik,ale mocniejszy ni Paletta cyz nie?? Bo moich wlos闚 nie da sie tak latwo zafarbowa :/ wi璚 musz mie taka co po膨dnie sie "wgryzie" bo jak nie to mi szybko schodzi i ci庵le tylko si sp逝kuje przy kazdym myciu i wog鏊e szybko robi sie taka bleee... nijaka i matowa
Stary 2007-06-04, 22:38   #560
ginger86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352
GG do ginger86
Wink Dot.: Czarnow這se:)

Kosmiczna - THX , to b璠ziesz farbowac si na 'zwyk豉' czy granatow czer??

Agatin-K -Gdy by豉m ma豉 w這sy mia豉m bia貫 lecz gdy doros豉m zmieni si w taki mysi 鈔edni blond, wi璚 zacz窸am eksperymentowa jako nie przepadam za tym odcieniem...Chocia niekt鏎ym w nim 豉dnie.
Widzia豉m Twoje fotki fajne, szczeg鏊nie podoba mi si przedostatnie

Mortishia - te mia豉m problem ze zbyt szybko p這wiej帷ymi farbami dlatego przerzuci豉m si na profesjonalne farbki, niewiele dro窺ze a efekt konkretny
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-04, 22:38   #561
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Dziewczyny a co s康zicie o farbie z LONDY??? pono ma mocny barwnik,ale mocniejszy ni Paletta cyz nie?? Bo moich wlos闚 nie da sie tak latwo zafarbowa :/ wi璚 musz mie taka co po膨dnie sie "wgryzie" bo jak nie to mi szybko schodzi i ci庵le tylko si sp逝kuje przy kazdym myciu i wog鏊e szybko robi sie taka bleee... nijaka i matowa
gdy jeszcze farbowalam wlosy na czarno, uzylam raz londy, grnatowej czerni, chwycila mi bardzo mocno, a odrosty mialam kolory blond, slabo sie spierala
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-06-05, 07:07   #562
Kosmiczna
Rozeznanie

Ginger chyba na ten granat Za nied逝go zaczn poszukiwa sklepu z Renee Blanche Czas co z tymi w這sami zrobi!

Stary 2007-06-05, 22:15   #563
Mortishia
Raczkowanie

Post Dot.: Czarnow這se:)

dzi瘯uje TRUSKAWKOWAWIOSNO ja dzisiaj zakupi豉m farb z Londy ale br您ik bo mam do軼 czarnych kud堯w no c騜 nei nawidz monotonii szczeg鏊nie z w這skami,ale stwierdzi掖m,瞠 najpierw je rozja郾i lub co 瞠by z豉pa豉 wi璚 zakupi豉m dekoloryzator i zgadnijcie co si stalo.. hehe TAK JETS PO U玆CIU TEGO MAM DALEJ CZARNE jedynie bli瞠j sk鏎y mam taki br您owo rudy jakby :/ ehhhhhhhh i jestem w kropce POM荅CIE CO ROZJA吉I WΜSY TANIM I SKUTECZNYM SPOSOBEM,BO NIE WYWALE ZA TAKIE CO 40 z :/
Stary 2007-06-06, 07:37   #564
Kosmiczna
Rozeznanie

Mortishia a mo瞠 najlepszym wyj軼iem by豉by wizyta u fryzjera? Ech no, znam ten b鏊; czarne w這sy mog by albo b這gos豉wie雟twem, albo przekle雟twem :/

Stary 2007-06-06, 09:19   #565
boniulka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 374
GG do boniulka

Cytat:
dzi瘯uje TRUSKAWKOWAWIOSNO ja dzisiaj zakupi豉m farb z Londy ale br您ik bo mam do軼 czarnych kud堯w no c騜 nei nawidz monotonii szczeg鏊nie z w這skami,ale stwierdzi掖m,瞠 najpierw je rozja郾i lub co 瞠by z豉pa豉 wi璚 zakupi豉m dekoloryzator i zgadnijcie co si stalo.. hehe TAK JETS PO U玆CIU TEGO MAM DALEJ CZARNE jedynie bli瞠j sk鏎y mam taki br您owo rudy jakby :/ ehhhhhhhh i jestem w kropce POM荅CIE CO ROZJA吉I WΜSY TANIM I SKUTECZNYM SPOSOBEM,BO NIE WYWALE ZA TAKIE CO 40 z :/
Spr鏏uj dekoloryzatora Celii by豉m nim zachwycona,mia豉m por闚nanie do dekoloryzatora z Garniera,L'oreal Joanny.Wysrtarczy這 10 minut a w這sy mia造 kolor karmelu.Moje ocena powinna by na KWC o ile nie zapomnia豉m jej doda
Stary 2007-06-06, 17:06   #566
Mortishia
Raczkowanie

Cool Dot.: Czarnow這se:)

dzi瘯i boniulka spr鏏uje jak tytko wr鏂 z 砰wca, bo jutro skoro 鈍it wyruszam

ehhh... wiesz kosmiczna ale u fryzjera zaplace maj徠ek za dekoloryzacj a on mi jak zafarbuje to wyjdzie tak jak mi. Akurat farbowa potrafi, wi璚 na to nie potrzebna mi fryzjera kt鏎y zedrze ze mnie ok 100 :/ a dekoloryzacja czy 軼i庵anie farby jest cholernie drogie No ja lubia豉m i lubie czarne w這sy,ale mam ich narazie do嗆 m鎩 naturalny kolor w這s jest i tak do嗆 ciemny, ale nie chce ju by czarna, chocia m鎩 narzeczony marudzi na pomys o br您ie!
Stary 2007-06-06, 19:58   #567
Kosmiczna
Rozeznanie

Mortishia no c騜, pozostaje mi 篡czy Ci powodzenia w zmienianiu koloru w這sk闚

Stary 2007-06-06, 20:30   #568
truskawkowawiosna
Moderator

ja zdekoloryzowalam swoje czarne wlosy wlasnie dekoloryzatorem celii ale u mnie nie poszlo tak latwo do karmelu, osiagnelam dosc ciemny kasztan, wlosy zostaly zmasakrowane dopiero 2 kolejnymi rozjasniaczami, joanny ciezko dochodzily do siebie, ale teraz mam chyba zdrowsze wlosy niz za czasow czerni, bo porzadnie o nie dbam
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-06-10, 14:16   #569
Mortishia
Raczkowanie

dzi瘯i Kosmiczna Narazie niech odpoczywaj dosta造 teraz w "ko嗆" du膨 ilo軼i s這鎍a (niestety), z reszt ca貫 moje cia這 cierpi :/ nienawidz tego :/ bleeeeeee

Mo瞠 za jakie kilka dni u篡je znowu dekoloryzatora albo rozja郾iacza ... pono z Joanny s dobre.
Stary 2007-06-10, 14:28   #570
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
dzi瘯i Kosmiczna Narazie niech odpoczywaj dosta造 teraz w "ko嗆" du膨 ilo軼i s這鎍a (niestety), z reszt ca貫 moje cia這 cierpi :/ nienawidz tego :/ bleeeeeee

Mo瞠 za jakie kilka dni u篡je znowu dekoloryzatora albo rozja郾iacza ... pono z Joanny s dobre.
rozjasniacze joanny szczerze odradzam
mikroREKLAMA

Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:46.