Czarnow這se;) - Strona 23 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-09, 20:40   #661
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720
Dot.: Czarnow這se:)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
Potrzebuj waszej pomocy.Szukam farby dobrej kt鏎a nie niszczy w這s闚 i nie spiera si szybko.R闚nie jestem czarna....Teraz mam na na g這wie Garnier100%kolor i BBAARRDDZZZOOO szybko si spiera,w這sy po 3myciach nie maj ju refleksu granatowego

Dobra jest bo delikatna i dosc trwala Garnier Nutrisse.Mega trwala ,ale bardzo wysuszajaca i wrecz wzerajaca sie we wlosy jest Pallete.Dobrze utrzymuje sie tez czern L'oreal a .pozdrawiam

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 07:24   #662
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

W og鏊e wydaje mi si, 瞠 wszystkie farby z serii Garnier 100% color si szybko wyp逝kuj...

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 10:28   #663
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Unhappy Dot.: Czarnow這se:)

A co powiecie na temat farby Wella Safira''Aksamitna noc''dok豉dnie....Czer z Loreala te mia豉m i te szybko si wyp逝ka豉mo瞠 p鎩d do fryzjerki zafarbowa?
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 13:02   #664
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
A co powiecie na temat farby Wella Safira''Aksamitna noc''dok豉dnie....Czer z Loreala te mia豉m i te szybko si wyp逝ka豉mo瞠 p鎩d do fryzjerki zafarbowa?

Wlasnie gdzies tu wczesiej wyczytalam ,ze Safira ponoc dlugo sie utrzymuje bo sama wczesniej pytalam o trwala farbe ,bo wlosy farbowalam na czarno z blondu dosc jasnego i strraaasznie mi splukiwaly w ciagu 2 dni mialam juz na glowie braz.I wlasnie palette mocno mi sie wzarla we wlosy.Kolor trzymal sie nie dwa,ale z 6dni Ale i tak odradzam Palette bo nic tak nie niszczy wlosow jak ta wlasnie farba..Napisz czym zrobilas i jak sie skonczylo pozdro

Stary 2007-07-10, 13:03   #665
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

mi tez si szybko spieraja si farby czarne czy jest jaka mega trwa豉??
Stary 2007-07-10, 15:55   #666
Ka鄂a:):):):)
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Uniquee powiedz jak nazywa sie ta dziewczyna kt鏎ej zdjecia wklei豉 w takich pieknych dlugich wlosach ma je tak pokrecone nie wiem jak ja jeszcze opisac ona jest po nelly i PCD mam nadzieje ze zorientujesz sie kogo mam na mysli heh
Ka鄂a:):):):) jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 16:57   #667
Agnesss91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 34
Thumbs down Dot.: Czarnow這se:)

Ja niedawno zafarbowa豉m w這sy na granatow czer Lo'real i po 3 myciach sie spra豉 Mo瞠 nalepiej isc do jakiego dobrego fryzjera?
Agnesss91 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-10, 17:06   #668
kwiatuszek_88
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 16

witam

zastanawiam si nad zmian koloru. Boj si ryzykowa je郵i chodzi o w這sy. Moje naturalne w這sy s ciemne ale maj mysi odcie, mam czarne brwi. Obecnie mam na w這sach odcie gorzkiej czekolady i kilka blond pasemek, kt鏎ych prawie nie wida

Czas na nast瘼ne farbowanie, oraz na zmian fryzury. Mia豉m zapuszcza grzywk ale chyba jednak nie mam na to tyle cierpliwo軼i...

Bardzo podoba mi si czer. Du穎 os鏏 mi j odradza. Twierdz 瞠 b璠zie ci篹ko wr鏂i do br您u oraz 瞠 czarny kolor bardzo postarza.

A wy co o tym my郵icie? Te waha造軼ie si tak d逝go jak ja?
Wybior si do zaufanej fryzjerki, ale najpierw musz podj望 decyzj... mo瞠 wy pomo瞠cie?

Przepraszam 瞠 dodam zdj璚ie z zamazan twarz ale jeszcze nie mam odwagi 瞠by si ujawni.

pozdrawiam.

"Wiesz Prosiaczku, Mi這嗆 Jest Wtedy Kiedy Si Kogo Lubi Za Bardzo"

Edytowane przez kwiatuszek_88
Czas edycji: 2007-07-12 o 11:28
kwiatuszek_88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-11, 13:09   #669
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek_88 Poka wiadomo嗆
witam

zastanawiam si nad zmian koloru. Boj si ryzykowa je郵i chodzi o w這sy. Moje naturalne w這sy s ciemne ale maj mysi odcie, mam czarne brwi. Obecnie mam na w這sach odcie gorzkiej czekolady i kilka blond pasemek, kt鏎ych prawie nie wida

Czas na nast瘼ne farbowanie, oraz na zmian fryzury. Mia豉m zapuszcza grzywk ale chyba jednak nie mam na to tyle cierpliwo軼i...

Bardzo podoba mi si czer. Du穎 os鏏 mi j odradza. Twierdz 瞠 b璠zie ci篹ko wr鏂i do br您u oraz 瞠 czarny kolor bardzo postarza.

A wy co o tym my郵icie? Te waha造軼ie si tak d逝go jak ja?
Wybior si do zaufanej fryzjerki, ale najpierw musz podj望 decyzj... mo瞠 wy pomo瞠cie?

Przepraszam 瞠 dodam zdj璚ie z zamazan twarz ale jeszcze nie mam odwagi 瞠by si ujawni.

pozdrawiam.
Nie masz si co obawia, czarny jest super a po drugie jestes m這da mo瞠sz poeksperymentowa z w這sami, je郵i ci si nie spodoba to ju wi璚ej czerni nie na這篡sz i tyle
Stary 2007-07-11, 21:29   #670
Black Katja
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do Black Katja

Do陰czam si do czarnow這sych Ja ciemne w這sy odziedziczy豉m razem z w這skimi korzeniami. Ale nie mam zamiaru rozpacza z tego powodu
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P7110235.JPG (40,7 KB, 128 za豉dowa)
Stary 2007-07-12, 11:11   #671
nusia2605
Rozeznanie

Angry Dot.: Czarnow這se:)

dagirll ja mam na g這wie teraz Garnier ''granatow czer''.Spiera si okropnie szybko.Zastanawiam si nad Henn....Co Wy na to?Bo kurde w這sy mi wypadaj a mo瞠 p鎩d do fryzjera?Powiedzcie prosz czy kt鏎a z Was farbuje Henn i czy to prawda 瞠 ona mniej niszczy w這sy?
Stary 2007-07-12, 15:50   #672
Kosmiczna
Rozeznanie

Ja henny nie polecam... Po hennie raczej nie b璠ziesz mog豉 farbowa normaln farb, gdy Ci sie znudzi

Stary 2007-07-13, 01:12   #673
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Witam dziewczyny
Strasznie korci mnie ta czer... a nigdy jescze nie farbowalam wlosow, moj naturalny kolor to braz, raczej ciemny braz... i duzo znajomych szczegolnie dziewczyn mi odradza farbowania ze wzgledu na naturany ladny kolor, juz wiele osob mnie pytalo jakiej farby uzywam niewiedzac ze sa naturalne i kurcze martwi mnie jedno...... gdy w koncu po dlugim czy niedlugim czasie znudzi mi sie ten kolor ( bo istnieje taka mozliwosc ) boje sie powrotu do naturalnych... znaczy jak sobie radzilyscie wtedy?? poprostu, zwyczajnie pozwalalyscie rosnac wlosom z wielkimi odrostami czy jakis inny sposob???
Napewno jesli bede farbowac pojde do fryzjera bo oprucz czerni chce zrobic na nich kilka niebieskich pasemek.... oj juz mam mentlik w glowie no coz w zyciu nie farbowalam i jakos mnie to stresuje kurcze...
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 09:15   #674
Kosmiczna
Rozeznanie

Shangri ja farbowa豉bym wtedy szamponetk czarn, a do odro郾i璚ia lub te sukcesywnie u篡wa豉bym farby ciemny br您... W ko鎍u jako by si rozja郾i造, cho to 禦udny proces...

Stary 2007-07-13, 13:58   #675
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

Hehe no tak zawsze to jakies wyjscie, wsumie to chyba nie bede sie na zapas tym martwic bo czarne klaczki strasznie mnie kusza i wszystko tutaj slicznie wygladacie w tym kolorku no i te foty wszytkie ech wiec pod koniec lipca ide do fryzjera i wkleje foteczki po przemianie
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-13, 15:26   #676
Kosmiczna
Rozeznanie

ja te do fryzjera si wybieram, ale dopiero na koniec sierpnia I te wybra豉m czer!

Stary 2007-07-14, 16:39   #677
nusia2605
Rozeznanie

Red face Dot.: Czarnow這se:)

Ja jestem teraz czarna ale mam ogromn ochot zrobi sobie br您,taki zimny,ciemniejszy,super 鈍iec帷y si w s這鎍u.P鎩d z tym oczywi軼ie tylko i wy陰cznie do stylisty Bo sama nie chc ju exsperymentowa.
Stary 2007-07-14, 17:16   #678
madzia686
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 438

oj tak, czarne w這ski 鈍ietnie si prezentuj. Ja jestem ciemn blondynk z natury i tak w豉郾ie si zastanawiam nad jakim fajnym ci璚iem i do tego na czarno si zrobi, a my郵 瞠 bedzie mi pasowa poniewa mam ciemn opraw oczu i b喚kitne oczka zbieram kaske na jakiegos dobrego fryzjera heh
madzia686 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-14, 22:11   #679
alhazira
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Witajcie. Farbuje wlosy co jakies miesiace Loreal Casting. Bylam wierna ciemnemu brazowi ktory i tak na poczatku wydawal sie jak czarny na moich srednio brazowych wlosach. Niestety nie moglam znalezc nigdzie ciemnego brazu i zaryzykowalam wybierajac hebanowa czern. Po dzisiejszym ufarbowaniu wygladam strasznie. Zle sie czuje w tym kolorze, co podkresla bladosc mojej skory i wory pod oczami. Czy ktos wie jak szybko spera sie ten kolor? W moim przypadku mam nadzieje ze szybko
alhazira jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-14, 22:22   #680
dagirll
Wtajemniczenie

A ja wlasnie dzis farbowalam odrosty oczywiscie Garnier Nutrisse moim zdaniem ,to najlepsza farba No i w poniedzialek lece przedluzyc wloski ;D AAAj nie moge sie juz doczekac wreszcie spelnie swe marzenie o dluugich wlosach.Jak juz przedluze pstrykne pare fociakow i zamieszcze tu A jak narazie ,to zamieszczam foty mojej ulubienicy Nicole Scherzinger
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg xxxx.jpg (91,2 KB, 56 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg xxx.jpg (116,4 KB, 62 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 58.jpg (44,8 KB, 19 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg fashion_rocks2006_show15.jpg (60,5 KB, 65 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 0000D8900002D2070007FCFEFFFF.jpg (90,9 KB, 51 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 04.jpg (118,2 KB, 92 za豉dowa)

Stary 2007-07-14, 22:34   #681
dagirll
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez alhazira Poka wiadomo嗆
Witajcie. Farbuje wlosy co jakies miesiace Loreal Casting. Bylam wierna ciemnemu brazowi ktory i tak na poczatku wydawal sie jak czarny na moich srednio brazowych wlosach. Niestety nie moglam znalezc nigdzie ciemnego brazu i zaryzykowalam wybierajac hebanowa czern. Po dzisiejszym ufarbowaniu wygladam strasznie. Zle sie czuje w tym kolorze, co podkresla bladosc mojej skory i wory pod oczami. Czy ktos wie jak szybko spera sie ten kolor? W moim przypadku mam nadzieje ze szybko

Jakies 2 tygodnie temu robilam tym wlosy ,dokladnie tym odcieniem i dzis wlasnie nakladam juz normalna farbe bo szybko sie kolor "spral" .Ja nad tym ciezko ubolewam gdyz Loreal casting "hebanowa czern" na mojej glowie podobal mi sie strassznie! No,ale tak ,to jest jednemu ,to drugiemu co innego.W kazdym razie pociesze Cie mam nadzieje ,bo kolor splukuje sie blyskawicznie!Jak chcesz jeszcze szybciej zeby sie splukal ,to myj wlosy przeciwlupiezowym szamponem pozdrawiam

Stary 2007-07-15, 03:06   #682
dagirll
Wtajemniczenie

Nicole Scherzinger
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg nicccc.JPG (40,2 KB, 27 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg niccc.JPG (41,9 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg back.JPG (43,9 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg dfsmm.JPG (36,3 KB, 8 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg pussygr2.jpg (39,9 KB, 35 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg nicoole.JPG (61,2 KB, 26 za豉dowa)

Stary 2007-07-15, 07:09   #683
Kosmiczna
Rozeznanie

Ja w豉郾ie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniej farby. Chcia豉m kupi Rene Blanche jednak w Toruniu nigdzie nie mog jej znale潭...

Stary 2007-07-15, 09:12   #684
uniquee
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 265

Cytat:
Napisane przez Ka鄂a:):):):) Poka wiadomo嗆

Uniquee powiedz jak nazywa sie ta dziewczyna kt鏎ej zdjecia wklei豉 w takich pieknych dlugich wlosach ma je tak pokrecone nie wiem jak ja jeszcze opisac ona jest po nelly i PCD mam nadzieje ze zorientujesz sie kogo mam na mysli heh
Nie wiem o kt鏎e zdj璚ie chodzi. ;-) Mo瞠 podaj mi date i godzine tego postu. ;-)
uniquee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-15, 10:48   #685
alhazira
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Jakies 2 tygodnie temu robilam tym wlosy ,dokladnie tym odcieniem i dzis wlasnie nakladam juz normalna farbe bo szybko sie kolor "spral" .Ja nad tym ciezko ubolewam gdyz Loreal casting "hebanowa czern" na mojej glowie podobal mi sie strassznie! No,ale tak ,to jest jednemu ,to drugiemu co innego.W kazdym razie pociesze Cie mam nadzieje ,bo kolor splukuje sie blyskawicznie!Jak chcesz jeszcze szybciej zeby sie splukal ,to myj wlosy przeciwlupiezowym szamponem pozdrawiam

Dzieki za sugestie U mnie ten kolor wyszedl z takim atramentowym poblaskiem, nie wiem dlaczego przeciez to nie granatowa czern....
Stary 2007-07-15, 20:53   #686
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Dzieki za sugestie U mnie ten kolor wyszedl z takim atramentowym poblaskiem, nie wiem dlaczego przeciez to nie granatowa czern....
Mo瞠 pomylili si przy produkcji

Stary 2007-07-15, 21:08   #687
alhazira
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
Mo瞠 pomylili si przy produkcji
Nawet dzisiaj jak mylam wlosy leciala taka atramentowa woda
Stary 2007-07-16, 21:34   #688
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Nawet dzisiaj jak mylam wlosy leciala taka atramentowa woda
No to pewnie faktycznie co im si pomyli這 :/

A tak z innej beczki, to uj窸a mnie ta czer... : Szkoda, 瞠 to szamponetka....
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 5012.jpg (25,3 KB, 89 za豉dowa)

Stary 2007-07-18, 09:19   #689
olja19
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 20

dzi瘯i Wam sie odwa篡豉m i te jestem czarnulk.Farbowa豉m Castingiem z Loreal'a (hebanowa czer).Bardzo zadowolona jestem, kolor mi sie jak na razie nie sp逝kuje mimo 瞠 codziennie myje w這sy.chyba d逝goooo pozostane CZARNA
olja19 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-18, 14:21   #690
grinajs
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 280

kosmiczna-ta czer Joanny owszem piekna ale nie radz kupowa.Badziew niesamowity!3 tyg.temu skusi豉m si na ni w Rossmannie.Farbn窸am ni swoje ciemno br您owe w這sy i by陰m przerazona!W這sy podczas aplikacji mia豉m atramentowo granatowe a jak zmywa豉m szmponetk to woda lecia豉 atramentowa a w這sy...nawet nie wysz造 czarne nie m闚iac ju o wspominanym granatowym po造skuwrrrr.Strata kasy tylko.Dodam,ze po dzis dzie (a w這ski myj co 3 dni) leci mi niebieska woda ze 豚a.Ma這 jej ale jeszcze leci.
Za pare dni do陰cze do was Czarnulki bo dzis zakupi豉m farb.Sama nie odwaze sie farbna-musze zaczekac na moja pzryjaci馧ke,kt鏎a to zrobi jak wr鏂i z urlopu.
pozdr闚ki

Korabiewickie schronisko dla zwierz徠
Je瞠li nie jest Tobie oboj皻ny los bezdomnych zwierz徠 prosze Ci o pomocRazem zdzia豉my wiele.W pojedynk nic.
grinajs jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:55.