Czarnow這se;) - Strona 24 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-07-18, 19:09   #691
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 932
Dot.: Czarnow這se:)

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
dagirll ja mam na g這wie teraz Garnier ''granatow czer''.Spiera si okropnie szybko.Zastanawiam si nad Henn....Co Wy na to?Bo kurde w這sy mi wypadaj a mo瞠 p鎩d do fryzjera?Powiedzcie prosz czy kt鏎a z Was farbuje Henn i czy to prawda 瞠 ona mniej niszczy w這sy?
Ja odradzam Ci henn, a w豉軼iwie basm, kt鏎a barwi na czarno. Sama przez to przechodzi豉m, pomy郵a豉m 瞠 po co mam niszczy w這sy farbami, skoro mog wzi望 si za henn. Na pocz徠ku by豉m zadowolona, bo w這sy 豉dnie l郾i造 i wydawa造 si g瘰tsze, ale potem strasznie zmatowia造 ( a mia豉m taaakie b造szcz帷e ) i trudno si je uk豉da這, wygl康a造 na przesuszone. Oczywi軼ie plusy by造 - w這sy nie wypada造 i wydawa造 si g瘰tsze. Farbowa豉m basm w lutym, teraz jest lipiec a ja nadal mam gdzieniegdzie czarne od niej w這sy. Tak瞠 nie polecam, chyba 瞠 masz do嗆 kr鏒kie w這sy, to mo瞠 si sprawdzi ale ja nie by豉m zadowolona, siostra mi odradza豉, ale ja si upar豉m, teraz wr鏂i豉m do Casting闚 l'oreala hebanowa czer i chyba przy nich zostan do ko鎍a 篡cia.
Jak sko鎍zy mi si okres, czyli pod koniec tygodnia, to te sobie pofarbuj.
Stary 2007-07-18, 21:15   #692
Pogoda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Cytat:
Napisane przez grinajs Poka wiadomo嗆
kosmiczna-ta czer Joanny owszem piekna ale nie radz kupowa.Badziew niesamowity!3 tyg.temu skusi豉m si na ni w Rossmannie.Farbn窸am ni swoje ciemno br您owe w這sy i by陰m przerazona!W這sy podczas aplikacji mia豉m atramentowo granatowe a jak zmywa豉m szmponetk to woda lecia豉 atramentowa a w這sy...nawet nie wysz造 czarne nie m闚iac ju o wspominanym granatowym po造skuwrrrr.Strata kasy tylko.Dodam,ze po dzis dzie (a w這ski myj co 3 dni) leci mi niebieska woda ze 豚a.Ma這 jej ale jeszcze leci.
Ja tak mia豉m po granatowej Garniera Naturalsa, te nie polecam, cho normaln czer jak najbardziej
Stary 2007-07-19, 12:29   #693
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167

JOANNA nie jest z陰 farba, ale akurat rodzaj farby trzeba dobra do indywidualnych potrzeb i swich wlos. Mi kiedy JOANNA nie pokrywa豉 wog鏊e, jedynie PALETTE by豉 dobra. A teraz ju po kilku letnim farbowaniu moje kude趾i przyjmuj lepiej farb. Chocia nie ka盥a mi pokryje,albo si szybko zmyje

A taka rada dla WAS po farbowaniu u篡jcie occtu! Wtedy kolor si lepiej trzymie i tak nie zlatuje razem z wod! Poza tym pami皻ajcie,zeby dobrze za 1 razem wyp逝ka wlosy, bo potem ta farba moze nie by akurat tak calkiem z w這s闚,a ze zlego sp逝kania i jeszcze tpo co na g這wie / sk鏎ze zosta這 !
Stary 2007-07-19, 13:02   #694
Kelpie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 301

Farbne豉m si na 鈔edni br您, kt鏎y wyszed jak czarny...potem by ciemny fiolet, kt鏎y nadal w這som fajnych refleks闚, tylko z racji, 瞠 jestem blondynk na odro軼ie z豉pa這 ja郾iej...Chcia豉bym jaki inny br您 mo瞠 taki bardziej br您owy ni czarny...Ale fryzjerka m闚i ze teraz to tylko 鈔edni br您 bo inaczej si nie da...Mo瞠cie jako pom鏂? W這sy narazie dwa razy farbowane...
Kelpie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-19, 13:18   #695
Pogoda
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 683

Mortishia a tgo octu to jak i jakiego? Zwyk造, winny czy jab趾owy. Normalnoe wla do wody i t mieszank p逝ka w這sy?
Stary 2007-07-20, 11:06   #696
Mortishia
Raczkowanie

Smile Dot.: Czarnow這se:)

Pogoda to ma by zwyczajny ocet. Wlewasz ocet do miski (troszke) dolewasz wody i tym pluczesz jak ju masz umyte wlosy. Takie ostatnie sp逝kanie.

UWAGA! Wlosy moga potem mie "zapach" octu, wi璚 radze umyc je w miare szybko po tym zabiegu.
Stary 2007-07-20, 18:46   #697
Silent Assassin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Cze嗆!
I ja czarna jestem.
Wyj軼iowy ja郾iutki blond.
Kocham czarny..
Ale od jakiego czasu usi逝je wr鏂i do poprzedniego koloru.. tylko ze wzgl璠u na to by ju da sobie spok鎩 z farbami, z farbowaniem odrost闚, da w這som odpocz望..
I to mam k這pot.. nie bardzo wiem jak.. 軼i庵anie pigmentu u fryzjera.. niestety odpada.
Pono zabieg nie jednorazowy jak na moje w這sy i bardzo ingeruj帷y w struktur
Ju wol farbowa ni zosta z blond sianem..
Pr鏏uj schodzi przez br您y.. niestety d逝gotrwa豉 misja..
Ach jakbym mog豉 cofn望 czas.. nie u篡豉bym trwa貫j farby..

A mo瞠 kto co doradzi, poleci w tej kwestii?
P鏦i co przegl康am to mega obszerne forum, i szukam szukam szukam..
by nie powiela temat闚..

Dzi瘯i z g鏎y
Pozdrawiam wszystkie czarnulki!
Czarny rz康zi! =]
mimo wszystko!
And The Experience
A swell You Can Fly Very High.. '
Ayrton Senna
Silent Assassin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-20, 19:43   #698
Silent Assassin
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Dobra niewa積e z tym wracaniem do koloru
ju znalaz豉m ;] i tak nikt by mi nie odpisa bo ile mo積a wa趾owa.
A i dodam, 瞠 osoby kt鏎e mnie nie widzia造 w blond w這sach.. tylko w czarnych - nie wyobra瘸j mnie sobie w jasnych..
To tak a propos 瞠 komu mo瞠 czarnym nie pasowa.. CZARNY wszystkim pasuje ;]
And The Experience
A swell You Can Fly Very High.. '
Ayrton Senna
Silent Assassin jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-20, 22:26   #699
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Na pewno nie wszystkim... mia豉m ju prawie czarny, mia豉m ciemny br您, i tylko w jasnym mi 豉dnie...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-20, 23:03   #700
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Mortishia Poka wiadomo嗆
Pogoda to ma by zwyczajny ocet. Wlewasz ocet do miski (troszke) dolewasz wody i tym pluczesz jak ju masz umyte wlosy. Takie ostatnie sp逝kanie.

UWAGA! Wlosy moga potem mie "zapach" octu, wi璚 radze umyc je w miare szybko po tym zabiegu.
ja bym odradzala ten ocet, jest na spirytusie, wiec moze wysuszac i wyrzadzic wiecej szkody niz pozytku, zdecydowanie lepszy jest jablkowy polecany do plukanek

Cytat:
Napisane przez Silent Assassin Poka wiadomo嗆
Cze嗆!
I ja czarna jestem.
Wyj軼iowy ja郾iutki blond.
Kocham czarny..
Ale od jakiego czasu usi逝je wr鏂i do poprzedniego koloru.. tylko ze wzgl璠u na to by ju da sobie spok鎩 z farbami, z farbowaniem odrost闚, da w這som odpocz望..
I to mam k這pot.. nie bardzo wiem jak.. 軼i庵anie pigmentu u fryzjera.. niestety odpada.
Pono zabieg nie jednorazowy jak na moje w這sy i bardzo ingeruj帷y w struktur
Ju wol farbowa ni zosta z blond sianem..
Pr鏏uj schodzi przez br您y.. niestety d逝gotrwa豉 misja..
Ach jakbym mog豉 cofn望 czas.. nie u篡豉bym trwa貫j farby..

A mo瞠 kto co doradzi, poleci w tej kwestii?
P鏦i co przegl康am to mega obszerne forum, i szukam szukam szukam..
by nie powiela temat闚..

Dzi瘯i z g鏎y
Pozdrawiam wszystkie czarnulki!
Czarny rz康zi! =]
mimo wszystko!
Cytat:
Napisane przez Silent Assassin Poka wiadomo嗆
Dobra niewa積e z tym wracaniem do koloru
ju znalaz豉m ;] i tak nikt by mi nie odpisa bo ile mo積a wa趾owa.
A i dodam, 瞠 osoby kt鏎e mnie nie widzia造 w blond w這sach.. tylko w czarnych - nie wyobra瘸j mnie sobie w jasnych..
To tak a propos 瞠 komu mo瞠 czarnym nie pasowa.. CZARNY wszystkim pasuje ;]
ja jestem bardzo doswiadczona w tej materii czern==> blond we wlasnym domu

zejscie do brazu nie jest takie trudne ani bardzo niszczace, ale zchodzenie do blondu bardzo
mnie tez wiele osob nie wyobrazalo sobie w moim naturalnym blondzie, a teraz nowi znajomi w czerni

wynalazlam moje archiwalne fotki ze studniowki, wlosy dzien wczesniej mialam robione granatowa czernia londy

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2013-01-09 o 23:36 Pow鏚: prywatne
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-20, 23:21   #701
agatka222
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 501

Sliczne wlosy, przecudowne!!
Tez mialam kiedys czarne, ale mocno pocieniowane, na tzw. "ma逍ke"
agatka222 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-21, 21:10   #702
Mortishia
Raczkowanie

Silent Assassin ja tez usi逝j pozby si czerni z w這s闚. Mo瞠sz mi napisa co za spos鏏 znalazla? Bylabym wdzi璚zna!

truskawkowawiosna tez spos鏏 z octem jest stary jak 鈍iat moja mama to stosuje (bo jej strasznie schodzi kolor, szczeg鏊nie w jak spa豉, to "w poduszk si wyciera"), ja te to stosuje i nicmi nie wypala, nie niszczy i jest ok Ale to zale篡 od wlos闚, jak kto ma delikatne to masz racje niech stosuje lagodniejszej metody, cho nie jestem pewna za efekty...
Stary 2007-07-21, 22:00   #703
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Silent Assassin ja tez usi逝j pozby si czerni z w這s闚. Mo瞠sz mi napisa co za spos鏏 znalazla? Bylabym wdzi璚zna!

truskawkowawiosna tez spos鏏 z octem jest stary jak 鈍iat moja mama to stosuje (bo jej strasznie schodzi kolor, szczeg鏊nie w jak spa豉, to "w poduszk si wyciera"), ja te to stosuje i nicmi nie wypala, nie niszczy i jest ok Ale to zale篡 od wlos闚, jak kto ma delikatne to masz racje niech stosuje lagodniejszej metody, cho nie jestem pewna za efekty...
wg mnie jablowy mniej smierdzi ja uwielbiam miec pachn帷e wlosy, kiedys plukalam, ale ten zapach mnie naprawde odstrasza

a co do schodzenia z czerni, nie wiem czy interesuja Cie moje rady
gleboka czern==> bardzo ciemny br您=niefarbowanie wlosow przez pare miesiecy i mycie regularnie szamponem przeciwlupiezowym, czasem zostawialam go na pare minut mimo, ze to bardzo wysuszalo

ten bardzo ciemny braz wygladajacy prawie jak czern potraktowalam drogeryjnym dekoloryzatorem, wyszedl sliczny ciemny kasztanek, wlosy praktycznie wcale nie ucierpialy, po 2 dniach calkowicie wrocily do siebie

jeszcze jasniejszy braz uzyskalam przez nalozenie rozjasniacza, wyszedl klasycznie kasztanowy, na to popielata farba i mialam normalny braz z lekko cieplym poblaskiem, potem plukanka matowo-szara i bylam szatynka o nawet zdrowo wygladajacych wlosach

ale zachcialo mi sie powrotu do naturalnego koloru i od tego niestety wlosy bardzo ucierpialy, ale to juz chyba historia na inny watek...
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-07-22, 12:19   #704
Mortishia
Raczkowanie

WIELKI DZI艼I TRUSKAWKOWAWIOSNA tylko,瞠 mnie drazni te odrosty a ju je mam tylko,瞠 teraz lekkim kolorkiem je robie (jaki br您 z Joanny) poza tym mam nie farbowa przez pare miesi璚y... ojejo czy wystarcz dwa?? Ju raz u篡豉m dekoloryzatora i wog鏊e mi nie zesz這 z wlos闚 NIC tylko by造 troche "nieswoje" przez jakie pare dni ale ju z nimi jets ok poza tym mycie regularne tym szamponem przeciw逝pie穎wym, tzn ze codziennie, raz w tygodniu , czy zamiast normalnego szamponu???

Dzi瘯i za rade
Stary 2007-07-23, 00:25   #705
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
WIELKI DZI艼I TRUSKAWKOWAWIOSNA tylko,瞠 mnie drazni te odrosty a ju je mam tylko,瞠 teraz lekkim kolorkiem je robie (jaki br您 z Joanny) poza tym mam nie farbowa przez pare miesi璚y... ojejo czy wystarcz dwa?? Ju raz u篡豉m dekoloryzatora i wog鏊e mi nie zesz這 z wlos闚 NIC tylko by造 troche "nieswoje" przez jakie pare dni ale ju z nimi jets ok poza tym mycie regularne tym szamponem przeciw逝pie穎wym, tzn ze codziennie, raz w tygodniu , czy zamiast normalnego szamponu???

Dzi瘯i za rade
te zdjecia ktore wklejalam poprzednio byly robione w lutym 2006. to bylo moje ostatnie farbowanie calych wlosow trwala farba. potem robilam same odrosty zmywalna wella do 24 zmyc najpierw ciemnym brazem a potem granatowa czernia. ja wlosy od lat myje codziennie, co 2 mycie uzywalam przeciwlupiezowego. kolor z odrostow zmywal sie blyskawicznie i szybko rudzial, ale juz postanowilam nie przyczerniac na stale wiec sie musialam przemeczyc.
wklejam fotke z wakacji zeszlego roku. przy skorze moje jasne odrosty, braz, ciemny braz, a konce czarne, wlosy po prawej stronie zdjecia wygladaja na krucza czern, ale dlatego, ze sa w cieniu

takimi odrostami straszylam, mialam dosc i zafarbowalam je trwalym brazem, wlosy mialam niejednolite. dopiero w listopadzie zabralam sie za odbarwianie i nie zaluje.

czern mimo, ze jest piekna szybko matowieje i moje wlosy wygladaly jak suche piora, nie tak fajnie jak na studniowce
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1040594.jpg (115,8 KB, 277 za豉dowa)
mikroREKLAMA

Stary 2007-07-23, 09:24   #706
Mortishia
Raczkowanie

Smile Dot.: Czarnow這se:)

Dzi瘯i TRUSKAWKOWAWIOSNA Mo瞠 sie skusz na tak metod tylko,瞠 nie chce straszy odrostami ale c騜 trzeba przecierpie.
Stary 2007-07-23, 21:12   #707
IWoOnA18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
te zdjecia ktore wklejalam poprzednio byly robione w lutym 2006. to bylo moje ostatnie farbowanie calych wlosow trwala farba. potem robilam same odrosty zmywalna wella do 24 zmyc najpierw ciemnym brazem a potem granatowa czernia. ja wlosy od lat myje codziennie, co 2 mycie uzywalam przeciwlupiezowego. kolor z odrostow zmywal sie blyskawicznie i szybko rudzial, ale juz postanowilam nie przyczerniac na stale wiec sie musialam przemeczyc.
wklejam fotke z wakacji zeszlego roku. przy skorze moje jasne odrosty, braz, ciemny braz, a konce czarne, wlosy po prawej stronie zdjecia wygladaja na krucza czern, ale dlatego, ze sa w cieniu

takimi odrostami straszylam, mialam dosc i zafarbowalam je trwalym brazem, wlosy mialam niejednolite. dopiero w listopadzie zabralam sie za odbarwianie i nie zaluje.

czern mimo, ze jest piekna szybko matowieje i moje wlosy wygladaly jak suche piora, nie tak fajnie jak na studniowce

jeju jak Ty slicznie wygladalas:P pozazdroscic. W ogole to jestes sliczna dziewczyna. A jakiej uzywalas farby ? bo jak jak sie ostatnio wyfarbowalam to sie nacieszylam jedynie miesiac lub mniej odrazy splynela a tak bardzoo lubie czarne wlosy. Musze czekac znowu z dobre 2 miesiace do nastpnego wyfarbowania, ale co z tego jak po paru tyg znowu splynie pozdrawiam wszystkie czarnuli i inne wizazystki
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-29, 11:37   #708
oLaSeK=D
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 604

Co tam u was czarnulki??
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 75366543.jpg (34,0 KB, 83 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 75366546.jpg (35,2 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 75417045.jpg (29,9 KB, 37 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 75546850.jpg (31,0 KB, 87 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 75547001.jpg (29,5 KB, 69 za豉dowa)
oLaSeK=D jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-07-29, 12:04   #709
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

to ja mam pytanko powiedzcie mi na czym polega farbowanie henn?? Czy jest ona bardziej trwa豉 ni farba?? Ile to kosztuje i ile henna si trzyma na w這skach z g鏎y dzi瘯uj
Stary 2007-07-30, 15:16   #710
Mortishia
Raczkowanie

Henna jest mniej trwa豉 od farby. A je郵i chodzi o ceny to s r騜ne(nie wiem dok豉dnie jak teraz),ale ok 5-10 s康z. Wszystko te zale篡 jaka firma.
Stary 2007-08-03, 21:11   #711
Shangri-La
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 277

No i juz oficjalnie jestem w waszym gronie, od 鈔ody jestem czarnulk aj jakos lepiej sie czuje niewiem czy tylko ja tak mam... moze mi sie zdaje, ale zauwazylam ze jakos przy czarnych wlosach nie musze sie za mocno malowac. Mimo ze z natury mam ciemnie wlosy bo jestem brunetka to wczesniej malowalam sie mocniej zeby byc jakby hmmm wyrazniejsza i podkreslalam mocniej oczy, a teraz w zasadzie wystarczaja mi wytuszowane rzesy i wygladam ok hehe podoba mi sie to
pozdrawiam
Shangri-La jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-04, 09:36   #712
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Ja chcia豉bym wyczarowa sobie na g這wie co takiego: czer z br您owymi pasemkami. Mo瞠 kto wie, jak farb da si zrobi takie kosmyki?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 42.jpg (76,3 KB, 103 za豉dowa)

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-05, 13:27   #713
malinka18222
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 083

super fryzura pasemka te niczego sobie ale mi si wydaje, 瞠 czer jest super sama w sobie bez 瘸dnych pasemek
Stary 2007-08-05, 13:45   #714
Kosmiczna
Rozeznanie

no tak, tylko jak kto ma czyst czer na g這wie na okr庵這, to ma ochot te troch urozmaici :P

Stary 2007-08-06, 13:20   #715
Mortishia
Raczkowanie

Zgadza si.. z reszt KOBIETA ZMIENN JEST :P Dlatego jeden kolor si moze znudzi. Ja mialam ju do嗆 czerni i w ko鎍u kilka drastycznych krok闚 i ju czarna nie jestem.. najpierw rozja郾i豉m (POLECAM JOANNE-鈍ietnie sie spisa豉) a nastepnie zrobi豉m CASTING'iem z L'oreal kolorek MRO昧Y KASZTAN

jest super jest super
Stary 2007-08-06, 16:43   #716
Kosmiczna
Rozeznanie

Mortishia i w efekcie ko鎍owym jaki masz kolor w這s闚?

Ja dzi sobie u鈍iadomi豉m, 瞠 tylko ciemne w這sy odzwierciedlaj moje prawdziwe JA Z natury jestem.. hmmm... nie wiem Odrosty mam b. ciemne, wi璚 鄉iem powiedzie, 瞠 brunetk, ale przed 1 farbowaniem mia豉m jasny br您.
Tak czy siak prawdziw J. czuj si w czerni, czy te ciemnym br您ie JEstem wtedy taka wyrazista!

Stary 2007-08-06, 17:57   #717
Teje
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

C騜m ja jestem naturaln czarnulk. Zgadzam si czarne w這ski wygl康aj super, w dodatkuy moje s proste, wi璚 豉two si o nie dba, maj tylko jedn wad. Naturalna blondynka wygl康a dobrze w ka盥ym kolorze. Naturalna czarnulka - niestety tylko w czarnym...
Teje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 18:40   #718
Kosmiczna
Rozeznanie

Teje? Czarne? Proste? xAAAA

Stary 2007-08-06, 18:52   #719
_diabolique_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261
GG do _diabolique_

Od 'najmniejsiejszego' dziecka marzy豉m o czarnych w這sach, jednak istniej komplikacje z moimi rodzicielami -twierdza 瞠 jestem za m這da na farbowanie...ledwo co ub豉ga豉m ich o farb zmywaln '鈔edni br您' kt鏎y i tak le篡 jeszcze w szufladzie...zastanawiam si czy nie stawi ich przed faktem dokonanym

w這sy->teraz 'po這wa plec闚'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubi je嗆............
_diabolique_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 19:06   #720
aska-kmpk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do aska-kmpk

Witam Ja duzo eksperymentuje z kolorami, ale zawsze wracam do czerni...
A teraz patanie do czarnowlosych: mialyscie kidys zielonkawy polot na wlosach?? ostatnio farbowalam brazem, a teraz juz 2 raz czern i takie okropienstwo w swietle mam...
aska-kmpk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.