Czarnow這se;) - Strona 25 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-08-06, 19:27   #721
Teje
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898
Dot.: Czarnow這se:)

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
Teje? Czarne? Proste? xAAAA
Tak. Jestem azjatk, wi璚.. o inne by這by trudno...

No wprawdzie raz pr鏏owa豉m przefarbowa na blond, ale efekt by ...powalaj帷y. I to niestety w do軼 negatywnym znaczeniu tego s這wa...
Teje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 19:34   #722
_diabolique_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 260
GG do _diabolique_

Teje my郵 瞠 br您 by si sprawdzi w twoim wypadku...ale zale篡 to od gustu

zawsze mo積a spr鏏owa

w這sy->teraz 'po這wa plec闚'->>cel 'do pasa' i jeszcze dalej
za bardzo lubi je嗆............
_diabolique_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 20:45   #723
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Cytat:
Napisane przez Teje Poka wiadomo嗆
Tak. Jestem azjatk, wi璚.. o inne by這by trudno...

No wprawdzie raz pr鏏owa豉m przefarbowa na blond, ale efekt by ...powalaj帷y. I to niestety w do軼 negatywnym znaczeniu tego s這wa...
ach niesamowita musisz by

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 20:47   #724
Kosmiczna
Rozeznanie

diabolique_
ech, no tak to z rodzicami ju jest.... CO prawda ja d逝go si z nimi m璚zy nie musia豉m, ale.. czasami lepiej ich pos逝cha chocia wiem, 瞠 to bardzo trudne

Stary 2007-08-06, 20:53   #725
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Teje Poka wiadomo嗆
C騜m ja jestem naturaln czarnulk. Zgadzam si czarne w這ski wygl康aj super, w dodatkuy moje s proste, wi璚 豉two si o nie dba, maj tylko jedn wad. Naturalna blondynka wygl康a dobrze w ka盥ym kolorze. Naturalna czarnulka - niestety tylko w czarnym...
malo ktora blondynka wyglada dobrze w kazdym kolorze, uwierz. Czarne proste gladkie lsniace wlosy NATURALNE nie zgodze sie tez z druga teoria, naturalne czarnule super wygladaja w blekitnych, fioletowych, czerwonych czerniach, brazach, to nie jest drastyczna zmiana, maja ciemna oprawe oczu.
Blagam wklej jakas fotke
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 22:45   #726
Teje
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 898

Jasne, jak tylko naucz si wgrywa je na komputer. Bo niestety, jego obs逝ga nie jest moj najmocniejsz stron...
Teje jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 23:05   #727
Fuski133
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 9

Sama mam czarne w這sy, krecone. Jestem zadowolona. Nie wiem jak wy.Ale ja mam jasna cere. Nie mam pryszczy i takie dam. Czarnulki s idealne Pozdrowienia dla Czarnuszek;*
Fuski133 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-06, 23:45   #728
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Fuski133 Poka wiadomo嗆
Sama mam czarne w這sy, krecone. Jestem zadowolona. Nie wiem jak wy.Ale ja mam jasna cere. Nie mam pryszczy i takie dam. Czarnulki s idealne Pozdrowienia dla Czarnuszek;*
pokaz fotke pliss nie widzialam nigdy naturalnej czarnulki z jasna cera, efekt musi byc niezly
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-08-07, 01:52   #729
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 931

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
pokaz fotke pliss nie widzialam nigdy naturalnej czarnulki z jasna cera, efekt musi byc niezly
Ja widzia豉m i pi瘯nie to wygl康a這 Dziewczyna mia豉 niebieskie oczy, ale nie takie pospolite tylko taki jakby taki lodowy zimny b喚kit, piegi na nosie, ja郾iutk cer i lekko pofalowane naturalnie (wiem to na 100%) czarne w這sy. Mimo 瞠 nie by豉 wybitnie pi瘯na, to ca豉 ta kombinacja sprawia豉 瞠 nie mog豉m oderwa od niej oczu
A co koloryzacji, to farbowa豉m tydzie temu na czarno tym nowym castingiem i ca趾iem nie幢e wysz這, chocia jak si dobrze przyjrze to w這sy s troch br您owawe, zw豉szcza pod 鈍iat這 ale wog鏊e zauwa篡豉m, 瞠 odk康 mia豉m henn, to szampony nie 豉pi ju tak dobrze jak wcze郾iej
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 521404056882528.jpg (50,9 KB, 372 za豉dowa)
Stary 2007-08-07, 09:11   #730
Valtameri
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14

A ja zawsze chcia豉m rozja郾i w這sy I mie czerwone Ale teraz mam zdecydowanie za d逝gie w這sy na rozja郾ia mo瞠 jakie 80 cm temu a teraz to ju za p騧no
A si dziwie ,瞠 tyle dziewczyn farbuje w這sy na czarno To to niepraktyczny kolor i jak mi jeden fryzjer powiedzia dobrze bez "retuszu" wygl康aj w nim tylko osoby kt鏎e maj naturalny czarny kolor Cho swoj drog sama nie wiem czy mi w nim dobrze jak si ponad 20 lat 篡je z takimi w這sami to chyba kwestia przyzwyczajenia
Valtameri jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 09:15   #731
Kosmiczna
Rozeznanie

Ja powiem tak: z natury nie chcia豉bym by czarna, bo znaj帷 篡cie, na pewno zachcia這by mi si mie jakie blondy, czy co w tym stylu i mia豉bym nie lada problem, jednak jak najbardziej kocham czarny kolor

Stary 2007-08-07, 10:05   #732
Valtameri
Przyczajenie

Moim zdaniem Nie nadaje si na czarne w這sy Mam za jasn cere Co roku smaruje si jakimi samoopalaczami a teraz przechodze faze za豉mania tzn doko鎍ze balsam i samoopalacz i sobie daruje Zim problem bo nie moge dobra podk豉du a nie chce wygl康a jak z rodziny Adams闚 I wydaje mi si 瞠 mam za jasny kolor oczu
Wiem marudna jestem ale zawsze chcia豉m mie rude w這sy
Stary 2007-08-07, 10:49   #733
Kosmiczna
Rozeznanie

Valtameri no to do dzie豉 szukaj rudej farby :P

Stary 2007-08-07, 10:55   #734
Valtameri
Przyczajenie

ale ja ju pr鏏owa豉m i si nie da Wychodz czarne z refleksami A jak ju pisa豉m nie rozja郾ie bo mam za d逝gie w這sy I musia豉bym jeszcze brwi rozja郾ia
Stary 2007-08-07, 10:55   #735
domi7ks
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 16 167

ja rownie do陰cze pare fotek od siebie

Madzia007 to Ty jestes na zdjeciu?豉dny kolor
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (30,3 KB, 47 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (9,0 KB, 45 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (17,2 KB, 78 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (20,3 KB, 61 za豉dowa)

domi7ks jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 13:39   #736
darkangel87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159

Bellucci ma piekne wlosy
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 095.jpg (42,7 KB, 80 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg monica_bellucci_01.jpg (34,5 KB, 26 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 028.jpg (59,4 KB, 54 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg monica_bellucci_03.jpg (52,1 KB, 46 za豉dowa)
darkangel87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 13:55   #737
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 931

Cytat:
Napisane przez domi7ks Poka wiadomo嗆
ja rownie do陰cze pare fotek od siebie

Madzia007 to Ty jestes na zdjeciu?豉dny kolor
Tak to ja Kolor 豉dny, bo czarny

Cytat:
Napisane przez darkangel87 Poka wiadomo嗆
Bellucci ma piekne wlosy
Bellucci jest ca豉 pi瘯na
Stary 2007-08-07, 14:24   #738
darkangel87
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 159

to prawda.Monica Bellucci jest cala pieknadolacze jeszcze kilka zdjec tej slicznotki
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0.jpg (5,5 KB, 29 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2_monica_bellucci.jpg (13,8 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg monica-bellucci-picture-1.jpg (46,6 KB, 30 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg mb60.jpg (23,6 KB, 40 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg tmb_14-Monica-Bellucci.jpg (9,8 KB, 23 za豉dowa)
darkangel87 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 14:30   #739
Avila
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 37

Witam dziewczyny! Pisze pierwszy raz ale od dluzszego czasu czytam wasze posty i ciagle zastanawiam sie, w ktorych wlosach Dita Von Teese wyglada lepiej. Jak my郵icie???
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dita von teese.JPG (29,1 KB, 155 za豉dowa)
Avila jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 14:32   #740
moee
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 544

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Poka wiadomo嗆
Ja widzia豉m i pi瘯nie to wygl康a這 Dziewczyna mia豉 niebieskie oczy, ale nie takie pospolite tylko taki jakby taki lodowy zimny b喚kit, piegi na nosie, ja郾iutk cer i lekko pofalowane naturalnie (wiem to na 100%) czarne w這sy. Mimo 瞠 nie by豉 wybitnie pi瘯na, to ca豉 ta kombinacja sprawia豉 瞠 nie mog豉m oderwa od niej oczu
A co koloryzacji, to farbowa豉m tydzie temu na czarno tym nowym castingiem i ca趾iem nie幢e wysz這, chocia jak si dobrze przyjrze to w這sy s troch br您owawe, zw豉szcza pod 鈍iat這 ale wog鏊e zauwa篡豉m, 瞠 odk康 mia豉m henn, to szampony nie 豉pi ju tak dobrze jak wcze郾iej
btw. Madzia sliczne zdjecie

ja znowu przefarbowalam na czarne z prawie bialych i nie zaluje w ogole , zamierzam byc wierna jakis czas czarnym wlosom , mimo ze mam dosc jasna karnacje i zielone slipia , henna tylko brwi ciagne coby wyrownac

strasznie mi sie podobaja czarne wlosy i jasna karnacja
S這dko jest nie my郵e o niczym
Si zgubi we w豉snej sp鏚nicy.."
moee jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 14:39   #741
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Cytat:
Napisane przez Avila Poka wiadomo嗆
Witam dziewczyny! Pisze pierwszy raz ale od dluzszego czasu czytam wasze posty i ciagle zastanawiam sie, w ktorych wlosach Dita Von Teese wyglada lepiej. Jak my郵icie???
Jak na mnie to na pierwszym zdj璚iu jest ca趾iem inna osoba - niebieskie oczy o innym kszta販ie, inne brwi, oraz du穎 d逝窺zy podbr鏚ek... kilka stron wcze郾iej by這 zdj璚ie Dity w blond w這sach, sama nie wiem, w kt鏎ych jej lepiej, ale czer, fryzura i styl retro doda造 jej drapie積o軼i, wygl康a jak wamp rodem ze starych film闚...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 15:33   #742
aska-kmpk
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 32
GG do aska-kmpk

A to sa moje czarne wloski Jestem bardzo zadowolona z tego koloru, poniewaz farbowalam ponad 2 tygodnie temu, a blyszcza sie maksymalnie
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg IMG_8275.JPG (83,4 KB, 160 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg IMG_8272.JPG (83,4 KB, 162 za豉dowa)
aska-kmpk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-07, 16:28   #743
Valtameri
Przyczajenie

Moim zdaniem Dita wygl康a lepiej w blond Nie jestem zwolenniczk farbowanych na czarno blondynek Jak to moja babcia mwi Takie wrony wychodz
A Bellucci to m鎩 idea ale 陰czy mnie z ni tylko wzrost cho ona jest chyba troche wy窺za i obie mamy czarne w這sy poza tym jest blada jak m彗a ziemniaczana i mam niebieskie-nie wiem granatowe jak kto woli oczy Chyba powinnam by blondynk ale nie wysz這
Stary 2007-08-07, 19:18   #744
Kosmiczna
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez aska-kmpk Poka wiadomo嗆
A to sa moje czarne wloski Jestem bardzo zadowolona z tego koloru, poniewaz farbowalam ponad 2 tygodnie temu, a blyszcza sie maksymalnie

Pi瘯ne, a jak farb malowa豉?

Stary 2007-08-07, 19:57   #745
aska-kmpk
Raczkowanie

GG do aska-kmpk

Wiesz, az wstyd sie przyznac, ale nie pamietam... Schwarzkopf, ale czy Live, czy XXL, nie mam pojecia... Jak bede w kosmetycznym, to zobacze (bo opakowanie w miare pamietam) i napisze
Stary 2007-08-07, 21:19   #746
Mortishia
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 167
Smile Dot.: Czarnow這se:)

Kosmiczna no ja to naturalnie jestem szatynk. Teraz mam taki br您 z lekk nutk czerwono軼i,ale jeszcze raz b璠e musia豉 zafarbowa,zeby uzyska jednolity kolor (i ciemniejszy taki jak na ko鎍ach w這s闚. Hmmm...ale w sumie , to jestem zadowolona z tej zmiany.

Kiedys uwa瘸no,瞠 za blada jestem do czarnych,ale si wszyscy przyzwyczaili i jako im si podobalo i teraz prze篡li szok! M鎩 SAMIEC marudzi, ale te mu si podoba. Tylko,瞠 faceci tak maja ju i ci篹ko im si przyzna Poza tym pozna mnie to by豉m "JEGO CZARNUL"

Zgodze si,瞠 ciemny kolor je郵i pasuje kobiecie to podkre郵a "J". Mi si poprostu znudzi這.
Stary 2007-08-07, 22:46   #747
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Poka wiadomo嗆
slicznie wygladasz, wlosy po prostu boskie wygladaja bardzo naturalnie, stawiam, ze nie ma faceta, ktory chociaz na Ciebie nie zerknie, nawet jak idzie z dziewczyna

Cytat:
Napisane przez moee Poka wiadomo嗆
btw. Madzia sliczne zdjecie

ja znowu przefarbowalam na czarne z prawie bialych i nie zaluje w ogole , zamierzam byc wierna jakis czas czarnym wlosom , mimo ze mam dosc jasna karnacje i zielone slipia , henna tylko brwi ciagne coby wyrownac

strasznie mi sie podobaja czarne wlosy i jasna karnacja
mi sie tez podoba to polaczenie, ale juz nie u siebie, ale u innych babeczek, pod warunkiem, ze sa "dopracowane". nieskazitelna cera, podkreslone oczy, wlosy zadbane i lsniace

Cytat:
Napisane przez aska-kmpk Poka wiadomo嗆
豉dnie wygladaja, na zdrowe i gladkie a ktory juz raz farbujesz na "czarna czern"? bo z tego co pamietam, z kazdym kolejnym przyczernianiem wlosy wygladaly mniej zdrowo
mikroREKLAMA

Stary 2007-08-07, 23:03   #748
aska-kmpk
Raczkowanie

GG do aska-kmpk

Z tego co slyszalam, to najbardziej niszcza wlosy blondy i czernie. Rok tamu mialam blond pasemka, co miesiac robilam, przez 3 miechy, potem trohe brazu i 2 raz na 'czarna czern' Choc mialam juz ja wczesniej na glowie. Wlosy mi sie specjalnie nie niszcza, (a robilam wiele glupszych eksperymentow) choc wypadaja (ale z cebulkami, czyli nie przez farbowanie), ale mam Rigenol i chce zakupic slynny Wax.
Stary 2007-08-08, 01:15   #749
blekitneoczy
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 232

O to moje typy brunetek
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ekwador5.jpg (27,4 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3760828719.jpg (3,6 KB, 914 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 4035530537.jpg (3,0 KB, 908 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 2062693973.jpg (4,2 KB, 904 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg indie2.jpg (6,5 KB, 52 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 3966322012.jpg (3,3 KB, 13 za豉dowa)
blekitneoczy jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-08-08, 08:28   #750
Kosmiczna
Rozeznanie

Mortishia w takim razie gratuluj zmiany

aska-kmpk naprawd szalenie mi si podoba ta Twoja czer nie jest taka 'p造tka', jak wi瘯szo嗆...

Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.