Czarnow這se;) - Strona 28 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-15, 19:27   #811
Ponura
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 590
Dot.: Czarnow這se:)

Czekoladowy br您 w豉郾ie mam na my郵i Wszystko palette mo積a sobie o kant zadu pot逝c. Poza tym moja fryzjerka powiedzia豉 mi onegdaj, 瞠 palette zawiera mn鏀two metali ci篹kich i jest niefajne...
Ponura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-15, 19:47   #812
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Kupi豉m Joann - chcia豉m Mariona, ale nie by這 豉dnego koloru (鈔edni br您 by na opakowaniu chyba jeszcze brzydszy ni moje w豉sne) mam zd貫 do鈍iadczenia z farb Joanny, no ale mo瞠 szampon bedzie lepszy...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-15, 19:47   #813
ruda7816
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 197

No wlasnie, to samo s造szalam. Sama kiedys uzywalam d逝go ale moje w這sy tylko na tym ucierpia造
Stary 2007-09-15, 19:58   #814
Ponura
Wtajemniczenie

No w豉郾ie ....

A tak przy okazji: te jestem czorna
Stary 2007-09-16, 09:36   #815
Agatin-K
Zadomowienie

Uff, w tym szamponie by這 sporo utleniacza 6%, mam nadziej, 瞠 mimo wszystko kolor zmyje si do ko鎍a... i tak potrzymam d逝瞠j, 瞠by jak najbardziej czarny wyszed... chocia ja i tak mam tendencj do "zczerniania" ludzi (tak jak niekt鏎zy na wszystkich szatyn闚, nawet najciemniejszych, m闚i "ciemny blondyn", tak dla mnie dziewczyna o czekoladowych, ciemnobr您owych w這sach jest ju czarnul ) wi璚 powinnam by zadowolona... jak zmyj to zobacz

Aha, i mam pewn propozycj nie do odrzucenia: w w徠ku "br您owow這se farbowane" dziewczyny wklejaj nie modelki, a swoje w豉sne zdj璚ia... natomiast tutaj jest wiele zdj耩 modelek, gwiazd itp., a mo瞠 te dodawa造by鄉y zdj璚ia swoich w這s闚? wiadomo, 瞠 z czerni jest inaczej ni z blondem czy br您em - nie ma tak wielu odcieni, a r騜nice mi璠zy nimi s minimalne, ale zawsze jakie... no i czarny r騜nie komponuje si z r騜nymi odcieniami sk鏎y... ja obiecuj, 瞠 jak b璠 dysponowa豉 aparatem (ale to ju po nast瘼nym szamponowaniu pewnie ) to co wklej dla dobra przysz造ch pokole

EDIT:
Jestem czarnul ale jest to czer bez odcienia niebieskiego, tylko z odcieniem czekoladowym, chocia tam, gdzie mia豉m rude pasemka jest wyra幡y ciemny br您. Kolorek co w rodzaju jak tego jaki mia豉 Lindsay Lohan jak by豉 brunetk, za陰czam jej fotki (bo swoich nie mam )
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0_61_lohan_lindsay_120806.jpg (9,1 KB, 53 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg lindsay-lohan-picture-1.jpg (49,4 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 26121973.jpg (20,0 KB, 102 za豉dowa)

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-09-16 o 11:39 Pow鏚: aktualizacja postu :P
Stary 2007-09-16, 16:01   #816
Maggie Q
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 534

Mia豉m ju wiele kolor闚 (maho, br您, 郵iwka), jednak stwierdzi豉m, 瞠 najlepiej mi w granatowej czerni i chyba przy niej pozostan. M鎩 naturalny kolor to kasztan, ale wol ciemniejszy odcie. Za kilka dni farbuj (farb kupuj od kole瘸nki) i ju si nie mog doczeka.
Stary 2007-09-18, 14:11   #817
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232

Kupi豉m sobie farb Lorea'l Excellence w odcieniu br您 i chyba wysz造 mi baaardzo mocno br您owe, co? Pasuje do tego w徠ku? Farbowa mnie pierwszy raz w 篡ciu m捫, a to w這sy 鈍ie穎 po umyciu, tylko rozczesane, dlatego stercz w r騜ne strony Og鏊nie farba jest dobra, delikatna, bardzo 豉two si zmywa ze sk鏎y, tylko wysz豉 ciut za ciemna, ale co tam
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg PICT0004.JPG (84,6 KB, 57 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0005.JPG (65,9 KB, 85 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg PICT0008.JPG (62,1 KB, 125 za豉dowa)
Stary 2007-09-18, 14:44   #818
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Angry Dot.: Czarnow這se:)

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Kupi豉m sobie farb Lorea'l Excellence w odcieniu br您 i chyba wysz造 mi baaardzo mocno br您owe, co? Pasuje do tego w徠ku? Farbowa mnie pierwszy raz w 篡ciu m捫, a to w這sy 鈍ie穎 po umyciu, tylko rozczesane, dlatego stercz w r騜ne strony Og鏊nie farba jest dobra, delikatna, bardzo 豉two si zmywa ze sk鏎y, tylko wysz豉 ciut za ciemna, ale co tam
slicznie wlasnie taki odcien mi sie podoba zdecydowanie bardziej niz sztuczna czern z pudelka
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-18, 16:23   #819
Sovilo
Zakorzenienie

?奸icznie Powiem m篹owi, puszy si, 瞠 farbuje jak mistrz stwierdzi, 瞠 to jak malowanie 軼iany, tylko, 瞠 軼iana mniej zrz璠zi Gupsi br您 wychodzi jak ciemny br您, ciemny br您 jak czarny, to po co tyle nazw Truskawkowa, Ty mi si o wiele bardziej podobasz w blond w這sach jak taki elf
Stary 2007-09-18, 16:38   #820
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
?奸icznie Powiem m篹owi, puszy si, 瞠 farbuje jak mistrz stwierdzi, 瞠 to jak malowanie 軼iany, tylko, 瞠 軼iana mniej zrz璠zi Gupsi br您 wychodzi jak ciemny br您, ciemny br您 jak czarny, to po co tyle nazw Truskawkowa, Ty mi si o wiele bardziej podobasz w blond w這sach jak taki elf
haha, pochwal go bo zasluzyl, niech sie cieszy ja swego czasu prosilam o pomoc siostre przy farbowaniu, ale tak marudzila, ze nauczylam sie sama farbowac i o dziwo wychodzilo w miare rowno mi sie strasznie podoba taki kolor jaki masz, z daleka jak czarny, z bliska lsniacy i wielowymiarowy, bo czern ma taki satynowy polysk, brazy to dopiero lsnia... ale z naturalnie jasnych wlosow kolor szybciej sie spiera, albo po prostu bardziej to widac

dziekuje za komplement chyba faktycznie wygladam lepiej w jasnych, co nie znaczy, ze przestalam uwazac, ze czarnulki czesto powalaja swoim wygladem
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-18, 17:01   #821
Sovilo
Zakorzenienie

Ja podziwiam jak pi瘯nie zesz豉 z kruczej czerni do blondu, kt鏎y nie jest sztucznie, czego nie znosz, tylko taki ciep造, naturalny O ile pami皻am, to sama dekoloryzowa豉?
Stary 2007-09-19, 00:20   #822
entropia
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 505

A oto moja transformacja czerni w ciemny br您... (byc moze nie widac, lecz tak jest;P mala roznica a jednak) Chyba powroce jednak do czerni, br您 strasznie szybko p這wieje:/
entropia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 00:21   #823
entropia
Rozeznanie

No tak, nie zaladowalam :P
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg olcik.JPG (91,3 KB, 305 za豉dowa)
Stary 2007-09-19, 09:11   #824
Sovilo
Zakorzenienie

Ale 郵iczna z Ciebie dziewczyna Fajnie podkre郵asz oczy, pasuje Ci
Stary 2007-09-19, 12:18   #825
Agatin-K
Zadomowienie

Entropia, pisa豉 kiedy, 瞠 jeste z natury blondynk, i to ca趾iem jasn... i przyznam 瞠 w to nie uwierz ciemne kolory s dla Ciebie stworzone. A nie masz Ty aby jaki fotek w naturalnych w這sach? bo dalej nie wierz...
Stary 2007-09-19, 16:08   #826
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 686
Wpisy w blogu: 2

Entropia 豉dnie ci w tym kolorze

Ja dzis farbuje na granatowa czern , Frerii bede uzywac, ciekawe jak wyjdzie
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 16:33   #827
Ponura
Wtajemniczenie

Feria jest rzadka jak @$@#%^ Zapaskudzi豉m ni ca陰 豉zienk, pod這g i szlafrok A na dodatek 軼ieka豉 i przez miesi帷 mia豉m zafarbowane na czarno w這ski na twarzy, wygl康a這 to jakbym si nie my豉 Tak瞠 powodzenia

Chocia trzyma si nie幢e, fakt.
Stary 2007-09-19, 16:57   #828
Zmijka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka wiadomo嗆
Feria jest rzadka jak @$@#%^ Zapaskudzi豉m ni ca陰 豉zienk, pod這g i szlafrok A na dodatek 軼ieka豉 i przez miesi帷 mia豉m zafarbowane na czarno w這ski na twarzy, wygl康a這 to jakbym si nie my豉 Tak瞠 powodzenia

a to mnie przerazilas teraz.
Na ulotce jest napisane, zeby nakladac na zmoczone wlosy, chyba wyjatkowo ich nie poslucham.
ciekawe jak to sie skonczy
Stary 2007-09-19, 18:47   #829
entropia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Entropia, pisa豉 kiedy, 瞠 jeste z natury blondynk, i to ca趾iem jasn... i przyznam 瞠 w to nie uwierz ciemne kolory s dla Ciebie stworzone. A nie masz Ty aby jaki fotek w naturalnych w這sach? bo dalej nie wierz...
Moje naturalny kolor... Hmm... Kiedy to bylo Nie mam niestety zdjec z tego okresu gdyz wczesnie zaczelam farbowac wlosy :/ A to, ze jest mi dobrze w ciemnych wlosach to fakt - wszyscy mi to mowia i sama to zauwazam. Zdradza mnie jedynie jasna karnacja... ;P i niebieskie oczy.

btw. sztuke kamuflazu widocznie opanowalam w calkiem niezlym stopnu, gdyz nikt nie moze dac wiary w moj naturalny kolor wlosow ;P w blondzie wygladam jak myszka :P
Stary 2007-09-19, 20:34   #830
Agatin-K
Zadomowienie

Znam sporo os鏏 z ciemnymi w這sami kt鏎e maj niebieskie oczy

A ta sztuka kamufla簑 jak wygl康a? Malujesz brwi, czy masz ciemne z natury? wygl康aj naturalnie...
Stary 2007-09-19, 20:45   #831
entropia
Rozeznanie

Bardzo dobra henna czyni cuda
Stary 2007-09-19, 21:11   #832
777samara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Cytat:

Osobi軼ie si nie zgodz, u篡豉m ostatnio i jestem bardzo zadowolona nic nie napaskudzi豉m, troszk tylko przy czole mia豉m ciemniejsz sk鏎 ale po 2 dniach 郵adu nie by這. A od篡wka dodawana do tej farby jest CUDOWNA..
777samara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 21:17   #833
Agatin-K
Zadomowienie

Ja si henny boj... w sumie mam do嗆 ciemne brwi, nawet teraz przy niemal czarnych w這sach nie robi one wi瘯szego problemu, chocia my郵 nad zakupem br您owej kredki, 瞠by dodatkowo je podkre郵i...

Ostatnio us造sza豉m co, co by這 dla mnie kompletnym zaskoczeniem, ale jak瞠 mi造m... kole瘸nki (jeszcze jak mia豉m sw鎩 sprany br您oworudawy sraczkowaty kolor) zgodnie stwierdzi造, 瞠 豉dnie by mi by這 w czerni. Sk豉ma豉bym, gdybym powiedzia豉, 瞠 mnie to nie ucieszy這 wcze郾iej wszyscy odradzali mi ciemne kolory. No i na takiej stronce gdzie dobiera si komputerowo fruzury i kolory (fryzury niezaciekawe, ale z kolorem mozna pokombinowac) tez zauwazylam, ze w jasnych odcieniach blondu wygladam bardzo niekorzystnie, najgorzej w czerwonorudych kolorach, zas bardzo ladnie w brazach - od jasnego do bardzo ciemnego. Dlatego jednak nie wracam do naturalnego, a i prawdziw granatow czer te kiedy wypr鏏uj, ale tylko, jako zmywalny szampon
Stary 2007-09-19, 21:34   #834
777samara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

co to za stronka??
777samara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 21:50   #835
Zmijka
Zakorzenienie

Pofarbowa豉m sie Feria no i miala byc niebieska czern i mam czern, fiolet to mi zostal na skorze g這wy
nie wiem, moze w dziennym 鈍ietle bedzie widac jakies niebieski odblaski
ale ogolnie farba nie jest zla, poki co
Stary 2007-09-19, 22:21   #836
entropia
Rozeznanie

Cytat:
Ja si henny boj... w sumie mam do嗆 ciemne brwi, nawet teraz przy niemal czarnych w這sach nie robi one wi瘯szego problemu, chocia my郵 nad zakupem br您owej kredki, 瞠by dodatkowo je podkre郵i...

Ostatnio us造sza豉m co, co by這 dla mnie kompletnym zaskoczeniem, ale jak瞠 mi造m... kole瘸nki (jeszcze jak mia豉m sw鎩 sprany br您oworudawy sraczkowaty kolor) zgodnie stwierdzi造, 瞠 豉dnie by mi by這 w czerni. Sk豉ma豉bym, gdybym powiedzia豉, 瞠 mnie to nie ucieszy這 wcze郾iej wszyscy odradzali mi ciemne kolory. No i na takiej stronce gdzie dobiera si komputerowo fruzury i kolory (fryzury niezaciekawe, ale z kolorem mozna pokombinowac) tez zauwazylam, ze w jasnych odcieniach blondu wygladam bardzo niekorzystnie, najgorzej w czerwonorudych kolorach, zas bardzo ladnie w brazach - od jasnego do bardzo ciemnego. Dlatego jednak nie wracam do naturalnego, a i prawdziw granatow czer te kiedy wypr鏏uj, ale tylko, jako zmywalny szampon
Henna nie jest taka straszna ;D zaraz po zmyciu henny wygladalam jak Bre積iew ale pozniej wszystko fajnie sie zmylo, kolor zostal tylko na brwiach
Stary 2007-09-19, 22:45   #837
Ponura
Wtajemniczenie

Czarn powodzi
Stary 2007-09-19, 22:46   #838
Agatin-K
Zadomowienie

Ale boj si, 瞠 nie wyjdzie, zniszczy brwi, potem strac kolor... no i na rz瘰y te bym wtedy sobie chcia豉 zrobi, a jakby mi te zja郾ia造 czy si zniszczy造 to wpad豉bym w g喚bok depresj wi璚 jednak pozostan wierna kredce...
Stary 2007-09-19, 23:02   #839
meg21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

Cytat:
Czekoladowy br您 w豉郾ie mam na my郵i Wszystko palette mo積a sobie o kant zadu pot逝c. Poza tym moja fryzjerka powiedzia豉 mi onegdaj, 瞠 palette zawiera mn鏀two metali ci篹kich i jest niefajne...
ja tez nie polecam palette,w這sy mi strasznie po nich wypada造
meg21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-19, 23:24   #840
entropia
Rozeznanie

Cytat:
Ale boj si, 瞠 nie wyjdzie, zniszczy brwi, potem strac kolor... no i na rz瘰y te bym wtedy sobie chcia豉 zrobi, a jakby mi te zja郾ia造 czy si zniszczy造 to wpad豉bym w g喚bok depresj wi璚 jednak pozostan wierna kredce...
Czy henna niszczy brwi? hm... nie zauwazylam ;D a stosuja ja juz dosyc dlugo. Na rzesy rowniez stosowalam henne, czarna i nie ucierpialy, ale nie namawiam a kredka u mnie strasznie sie rozmazuje i w ogole kiepsko wyglada... ale to tylko w moim, pewnie odosobnionym przypadku ;d
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:54.