Czarnow這se;) - Strona 29 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-21, 17:56   #841
Sovilo
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 232
Dot.: Czarnow這se:)

Ja stosuje henne na rz瘰y i brwi od kilku lat, sama w domu, 鈔ednio co 3 tygodnie i nic z貫go si nie dzieje
Stary 2007-09-21, 18:03   #842
Laurieen
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 161

Ale zazdroszcz posiadaczkom czarnych w這s闚
Co do henny do rz瘰- zaraz id sobie zrobi Raz ju robi豉m i 瘸dnych przykrych konsekwencji nie odnios造 moje niefiranki nad oczami

26.07.2016

zar璚zyny

17.06.2017
郵ub

Laurieen jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-21, 18:05   #843
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
Ja stosuje henne na rz瘰y i brwi od kilku lat, sama w domu, 鈔ednio co 3 tygodnie i nic z貫go si nie dzieje
a jakiej henny uzywasz? ja kiedys stosowalam taka zwyczajna w proszku, ale szybko blad豉, podra積ia豉 oczy i by豉 niewydajna. ostatnio kupilam sobie na allegro henne w tubce http://www.allegro.pl/item243501146_...ie_czarna.html
jest straaasznie wydajna, nie podraznia tak bardzo oczu, nie splywa i trzyma sie bardzo bardzo dlugo
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-21, 18:13   #844
Sovilo
Zakorzenienie

To taka zwyk趾a henna w pude貫czku, w 鈔odku jest tubka i buteleczka z wod utl., starcza starcza na d逝go, ale szybko schodzi, dlatego farbuje co 3, czasem nawet co 2 tygodnie. Szukam czego trwa貫go
Stary 2007-09-21, 23:25   #845
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Sovilo Poka wiadomo嗆
To taka zwyk趾a henna w pude貫czku, w 鈔odku jest tubka i buteleczka z wod utl., starcza starcza na d逝go, ale szybko schodzi, dlatego farbuje co 3, czasem nawet co 2 tygodnie. Szukam czego trwa貫go
zainwestuj w te co ja kupilam, naprawde warto, ja bylam zaskoczona jej trwaloscia, uzylam na razie 2 razy a ubytku w tubce zadnego
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-09-22, 08:13   #846
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Ja mam od kilku tygodni czer na g這wie, i najlepsze jest to, 瞠 wszyscy my郵, i to m鎩 naturalny kolor A z natury jestem szatynk...

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 08:14   #847
kropka900
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

ja jestem czarnow這sa od wczoraj. granatowa czer. czuj sie fatalnie mimo 瞠 czarny to m鎩 ulubiony kolor we wszystkim, widocznie nie na moich w這sach. jestem brunetk, mam ciemnobr您owe w這sy. czy moge teraz przefarbowa w這sy na m鎩 kolor? czy to mozliwe jak sie ma czarne? nie wiem jak do niego wr鏂i. pom騜cie :-(
kropka900 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 09:16   #848
alex-no
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 249
GG do alex-no

Cytat:
Napisane przez kropka900 Poka wiadomo嗆
ja jestem czarnow這sa od wczoraj. granatowa czer. czuj sie fatalnie mimo 瞠 czarny to m鎩 ulubiony kolor we wszystkim, widocznie nie na moich w這sach. jestem brunetk, mam ciemnobr您owe w這sy. czy moge teraz przefarbowa w這sy na m鎩 kolor? czy to mozliwe jak sie ma czarne? nie wiem jak do niego wr鏂i. pom騜cie :-(
Mia豉m dok豉dnie to samo, gdy miesi帷 temu przefarbowa豉m swoje ciemnobr您owe w這ski na czer, efekt by maksymalnie sztuczny Chcia豉m od razu biec po br您ow farb, ale to mija這 si z celem- bez rozja郾iania nie pokryjesz czerni. No wi璚 ja po prostu nak豉da豉m na w這sy maseczki i my豉m je cz窷ciej ni zwykle- dzisiaj mam pi瘯n, naturaln czer z ciep造m po造skiem a'la Kr鏊ena 好ie磬a Cierpliwo軼i i g這wa do g鏎y
Stary 2007-09-22, 10:11   #849
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

A robi造軼ie granatow czerni? je郵i tak, nie da si unikn望 sztucznego efektu niebieskich w這s闚... najlepiej wygl康a naturalna czer uzyskana ciemnym br您em, prawie ka盥emu pasuje... a granatowa czer naprawd ma這 komu... niby 瘸dna r騜nica, ale jednak.
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 11:09   #850
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
A robi造軼ie granatow czerni? je郵i tak, nie da si unikn望 sztucznego efektu niebieskich w這s闚... najlepiej wygl康a naturalna czer uzyskana ciemnym br您em, prawie ka盥emu pasuje... a granatowa czer naprawd ma這 komu... niby 瘸dna r騜nica, ale jednak.
no racja... w granatowej czerni wygladaja super dziewczyny o azjatyciej urodzie albo bardzo dopracowane gotki
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 11:20   #851
OE6
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 061

Ja mam na g這wie granatow czer i mi pasuje wszyscy mi to m闚i. Zreszt same oce鎍ie :
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg _MG_1924.jpg (52,5 KB, 257 za豉dowa)
OE6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 11:37   #852
Agatin-K
Zadomowienie

Ja nie widz tutaj granatu... czysta, czarna czer

Hmm... jest czer granatowa, jest o wiele rzadsza czer fioletowa, prawdziw rzadko軼i jest czer czerwona... a jak my郵icie, jest co takiego, jak czer zielona albo r騜owa? czy to w ogole mo磧iwe? Je郵i tak, efekt musi by powalaj帷y no i nawet, je郵i co takiego nie istnieje, to za這輳 si, 瞠 jeszcze 10-15 lat, i bez problemu b璠zie mo積a mie na g這wie oboj皻nie jaki kolor
Stary 2007-09-22, 11:40   #853
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Ja nie widz tutaj granatu... czysta, czarna czer

Hmm... jest czer granatowa, jest o wiele rzadsza czer fioletowa, prawdziw rzadko軼i jest czer czerwona... a jak my郵icie, jest co takiego, jak czer zielona albo r騜owa? czy to w ogole mo磧iwe? Je郵i tak, efekt musi by powalaj帷y no i nawet, je郵i co takiego nie istnieje, to za這輳 si, 瞠 jeszcze 10-15 lat, i bez problemu b璠zie mo積a mie na g這wie oboj皻nie jaki kolor
ja te widze czern, moze pod swiatlo jest granatowa, ale na zdjeciu nie widac. jaki masz naturalny kolor?
przed oczami mi stanely bohaterki kreskowek typu anime
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 11:47   #854
Ponura
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 590

Ja to w og鏊e jestem jaki odmieniec bo b璠帷 naturalnie ciemn blondynk// jasn szatynk o ciep造m kolorze sk鏎y w czerni (br您owej, a nie 瘸dnej granatowej) wygl康am nie tylko 1000 razy lepiej ale jeszcze ludzie my郵, 瞠 to m鎩 naturalny

A czer granatowa to nie pasuje niemal瞠 nikomu. Bez urazy, ale to takie troch 'dresiarski' kolor. Aczkolwiek zak豉dam, 瞠 komu mo瞠 by w niej dobrze, ale to raczej rzadkie.
Ponura jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 11:51   #855
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Ponura Poka wiadomo嗆
Ja to w og鏊e jestem jaki odmieniec bo b璠帷 naturalnie ciemn blondynk// jasn szatynk o ciep造m kolorze sk鏎y w czerni (br您owej, a nie 瘸dnej granatowej) wygl康am nie tylko 1000 razy lepiej ale jeszcze ludzie my郵, 瞠 to m鎩 naturalny
.
nawet jak chodzisz bez makijazu?
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 12:00   #856
Ponura
Wtajemniczenie

Przecie makija mi koloru cery nie zmienia...

Znaczy, bez makijazu nie chodz, bo mam nie najlepsz cer, ale dobrze dobieram podk豉d, wi璚 kolor twarzy mam sw鎩 w豉sny, dzi瘯uj bardzo

A musz powiedzie, 瞠 sama by豉m zdziwiona, jak kt鏎y raz us造sza豉m, 瞠 kto my郵a, 瞠 to m鎩 naturalny kolor.
Stary 2007-09-22, 12:08   #857
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Przecie makija mi koloru cery nie zmienia...

Znaczy, bez makijazu nie chodz, bo mam nie najlepsz cer, ale dobrze dobieram podk豉d, wi璚 kolor twarzy mam sw鎩 w豉sny, dzi瘯uj bardzo

A musz powiedzie, 瞠 sama by豉m zdziwiona, jak kt鏎y raz us造sza豉m, 瞠 kto my郵a, 瞠 to m鎩 naturalny kolor.
ale co sie tak oburzasz chodzilo mi o to czy jest roznica jak pomalujesz oczy a nie pomalujesz. naturalne brunetki moga nie malowac oczu a wygladaja zdrowo i swiezo, blondynki/jasne szatynki zrobione na mocna czern wygladaja no nie za bardzo bez makijazu, nawet jak maja henne.
pamietam, ze gdy nosilam ciemne, wiele osob tez bylo przekonane, ze sa naturalne, mimo, ze mam porcelanowa cere, bo praktycznie zawsze mialam podkreslone oczy i brwi, bez tego wygladalam duzo, duzo gorzej, jak chora.

ale makijaz moze zmienic kolor cery i nie mowie o dobieraniu jasniejszego/ciemniejszego podkladu. mozna poprawic koloryt:
-podkladem w odcieniu lekko rozowym-cere szara i ziemista, bezowym cere naczynkowa
-rozem nadac zdrowy wyglad policzkom
-rozswietlaczem rozjasnic optycznie cere
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 12:18   #858
Ponura
Wtajemniczenie

Nie oburzam si, spoko

Co do brwi: nie przyciemniam ich, mam takie 'mysie', z przyciemnionymi wygl康am jako dziwacznie

I te z regu造 mam podkre郵one oczy Bo lubi i bo mam 豉dne. Co do oczu to mam zielone Gdybym mia豉 jasnoniebieskie to mo瞠 rzeczywi軼ie z tymi czarnymi w這sami wygl康a這by to dziiiwnie. Chocia mnie si takie co podoba
Stary 2007-09-22, 12:25   #859
OE6
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 061

Uwierzcie mi 瞠 to jest granatowa czer, tylko 瞠 na moich w這sach wygl康 po prostu jak nasycony czarny. Jak farbuj si zwyk造m kolorem czarnym wychodzi mi ciemnobr您owy. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond .
OE6 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 12:25   #860
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Nie oburzam si, spoko

Co do brwi: nie przyciemniam ich, mam takie 'mysie', z przyciemnionymi wygl康am jako dziwacznie

I te z regu造 mam podkre郵one oczy Bo lubi i bo mam 豉dne. Co do oczu to mam zielone Gdybym mia豉 jasnoniebieskie to mo瞠 rzeczywi軼ie z tymi czarnymi w這sami wygl康a這by to dziiiwnie. Chocia mnie si takie co podoba
wg mnie najlepiej przy czarnych wlosach wyglada teczowka o intensywnej barwie :mocno zielona, niebieska badz po prostu brazowa. bardzo jasne oczy chociaz mialam jedna kolezanke-szatynke ktora zafarbowala sie na czern, przedtem szara myszka, potem intrygujaca dziewczyna. ma idealnie blekitna teczowke, malowala jedynie rzesy i podreslala dolna powieke czarna kredka. cere miala idealna, bardzo jasna, porcelanowa, nie miala nigdy na niej podkladu
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 13:12   #861
suonce18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 57

A ja si wczoraj w豉郾ie przefarbowa豉m na czarno i szczerze m闚i帷 nie zamierzenie ,bo mia wyj嗆 ciemny br您, no a... wyszed odcie ciemniejszy. W sumie mog豉m si tego spodziewa po palette, no ale nie jest 幢e... Tzn narazie czuj si jeszcze troszk "obco" w tym kolorze, ale znaj帷 mnie szybko si pewnie przyzwyczaj Tak jak w zesz造m roku, kiedy pierwszy raz z ciemnego blondu /z jasnymi pasemkami/ czyli innymi s這wy tak naprawd jasnego blondu ,przefarbowa豉m si na ciemny br您 w豉郾ie i uwa瘸m,瞠 nawet lepiej mi by這 w tym kolorze ni w blond. Niestety farba si szybko zmy豉. Ciemne w這ski zawsze bardzo mi si podoba造 u innych, a mnie si zawsze wszyscy dziwili ,瞠 naturalne mam blond, skoro mam ciemn opraw oczu i raczej nie jasn karnacj. Niestety nie mam obecnie aparatu, bo ch皻nie wklei豉bym foty ,瞠by wam pokaza jak wygl康am i zeby軼ie oceni造 ,ale jak tylko uda mi si zdoby to zaraz wrzuc przed i po i powiecie co my郵icie
Teraz w豉郾ie szykuj si na imprez i mysl jaki makija篡k sobie zrobi, raczej do嗆 mocno podkre郵one oko ,bo si lepiej czuj ,zreszt do tej czerni teraz to wydaje mi si,瞠 lepiej mocniej ni 豉godniej... No tylko tak my郵, czy smoky eyes ,czy... mo瞠 mi co doradzicie , jak wy si malujecie np ? pozdrawiam !
suonce18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 13:35   #862
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez suonce18 Poka wiadomo嗆
A ja si wczoraj w豉郾ie przefarbowa豉m na czarno i szczerze m闚i帷 nie zamierzenie ,bo mia wyj嗆 ciemny br您, no a... wyszed odcie ciemniejszy. W sumie mog豉m si tego spodziewa po palette, no ale nie jest 幢e... Tzn narazie czuj si jeszcze troszk "obco" w tym kolorze, ale znaj帷 mnie szybko si pewnie przyzwyczaj Tak jak w zesz造m roku, kiedy pierwszy raz z ciemnego blondu /z jasnymi pasemkami/ czyli innymi s這wy tak naprawd jasnego blondu ,przefarbowa豉m si na ciemny br您 w豉郾ie i uwa瘸m,瞠 nawet lepiej mi by這 w tym kolorze ni w blond. Niestety farba si szybko zmy豉. Ciemne w這ski zawsze bardzo mi si podoba造 u innych, a mnie si zawsze wszyscy dziwili ,瞠 naturalne mam blond, skoro mam ciemn opraw oczu i raczej nie jasn karnacj. Niestety nie mam obecnie aparatu, bo ch皻nie wklei豉bym foty ,瞠by wam pokaza jak wygl康am i zeby軼ie oceni造 ,ale jak tylko uda mi si zdoby to zaraz wrzuc przed i po i powiecie co my郵icie
Teraz w豉郾ie szykuj si na imprez i mysl jaki makija篡k sobie zrobi, raczej do嗆 mocno podkre郵one oko ,bo si lepiej czuj ,zreszt do tej czerni teraz to wydaje mi si,瞠 lepiej mocniej ni 豉godniej... No tylko tak my郵, czy smoky eyes ,czy... mo瞠 mi co doradzicie , jak wy si malujecie np ? pozdrawiam !
mysle ze przydymiony makijaz oczu bedzie wygladal super mocno wytuszuj rzesy, jezeli masz cienie pod oczami to je dobrze przykryj korektorem, spojrzenie wyda sie jasniejsze a na usta jedynie jakis delikatny blyszczyk, badz neutralna pomadka, wlosy i oczy powinny grac pierwsze skrzypce baw sie dobrze
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 14:00   #863
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Jak my郵icie, jakie kolory ubra powinny nosi Czarnow這se?

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 14:18   #864
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez OE6 Poka wiadomo嗆
Uwierzcie mi 瞠 to jest granatowa czer, tylko 瞠 na moich w這sach wygl康 po prostu jak nasycony czarny. Jak farbuj si zwyk造m kolorem czarnym wychodzi mi ciemnobr您owy. M鎩 naturalny kolor w這s闚 to ciemny blond .
wlasnie tak myslalam, ze chcialam sie upewnic, mysle, ze ladniej by Ci bylo w srednim chlodnym badz czekoladowy brazie

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
czern, biel(szczegolnie jak ma sie dlugie wlosy, ogolnie intensywne barwy, czerwien, fiolet, turkus, gorzej wyglada sie w dziecinnym rozu i bl瘯icie czarne wlosy dodaja "pazura" a mocne kolory jeszcze to uwydatniaj
mikroREKLAMA

Stary 2007-09-22, 14:18   #865
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Cytat:
Napisane przez Kosmiczna Poka wiadomo嗆
Ja mam czarne w這sy i lubi siebie w wyra幡ych kolorach ( czerwieni, pomara鎍zu, zieleni itd) Lubi te bia造, wtedy moje w這sy do pasa jeszcze bardziej rzucaj si w oczy . Nie lubi natomiast czarnych bluzek ( choc niekt鏎zy twierdz 瞠 przy mojej opalonej twarzy wygl康a to ok).

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 14:20   #866
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆

czern, biel(szczegolnie jak ma sie dlugie wlosy, ogolnie intensywne barwy, czerwien, fiolet, turkus, gorzej wyglada sie w dziecinnym rozu i bl瘯icie czarne wlosy dodaja "pazura" a mocne kolory jeszcze to uwydatniaj
Dok豉dnie tak

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 16:04   #867
Lena_20
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 20 712

A ja mam ma貫 pytanko.... Czy istnieje w og鏊e farbka,kt鏎a daje grafitowy lub popielaty odcie czerni? Niestety jak dot康 nic podobnego nie uda這 mi si uzyska...

Lena_20 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-22, 17:32   #868
Sovilo
Zakorzenienie

POdbijam
Stary 2007-09-22, 23:14   #869
Agatin-K
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
wg mnie najlepiej przy czarnych wlosach wyglada teczowka o intensywnej barwie :mocno zielona, niebieska badz po prostu brazowa. bardzo jasne oczy chociaz mialam jedna kolezanke-szatynke ktora zafarbowala sie na czern, przedtem szara myszka, potem intrygujaca dziewczyna. ma idealnie blekitna teczowke, malowala jedynie rzesy i podreslala dolna powieke czarna kredka. cere miala idealna, bardzo jasna, porcelanowa, nie miala nigdy na niej podkladu
My郵, 瞠 krucza czer nawet lepiej komponuje si z jasnymi oczami... do ciemnych pasuj cieplejsze odcienie dla mnie najpi瘯niejsze zar闚no u kobiety jak i u m篹czyzny jest po陰czenie kruczoczarnych w這s闚, 郾iadej cery i jasnych oczu (mog by niebieskie, szare, zielone, ale i tak najwi瘯sz s豉bo嗆 mam do 鄴速ozielonych jak moje )... jak diabe (sama planuj uzyska taki efekt w nast瘼ne lato)

Lena_20 my郵, 瞠 wystarczy zwyk豉, niegranatowa czer... nie mo瞠 mie w nazwie nic innego
Stary 2007-09-22, 23:17   #870
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
My郵, 瞠 krucza czer nawet lepiej komponuje si z jasnymi oczami... do ciemnych pasuj cieplejsze odcienie dla mnie najpi瘯niejsze zar闚no u kobiety jak i u m篹czyzny jest po陰czenie kruczoczarnych w這s闚, 郾iadej cery i jasnych oczu (mog by niebieskie, szare, zielone, ale i tak najwi瘯sz s豉bo嗆 mam do 鄴速ozielonych jak moje )... jak diabe (sama planuj uzyska taki efekt w nast瘼ne lato)

Lena_20 my郵, 瞠 wystarczy zwyk豉, niegranatowa czer... nie mo瞠 mie w nazwie nic innego
ale nie przy jasnej cerze, szare, bladozielone, badz oczy nijakiego koloru sa bezlitosnie tlumione przez czern no i wyglada sie wlasnie tak NIJAK

ostro blekitne jasne oczy, ciemne rzesy, sniada cera i ciemne wlosy, szczegolnie u faceta
mikroREKLAMA

Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:33.