Czarnow這se;) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-09-29, 00:45   #901
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815
Dot.: Czarnow這se:)

Cytat:
Napisane przez meg21 Poka wiadomo嗆
ja naturalne w這sy mam ciemne,br您owe,oczy zielone,brwi i rz瘰y strasznie czarne i dlatego farbuje w這sy na czarno,ale juz mi sie znudzi這 i chcia豉bym co ja郾iejszego,mo瞠 sreni blad.nie wiem jak farb zafarbowac,瞠by mi wysz這 i co mam zrobi z brwiami,zeby nie wygl康a jak klaun,bo przeciez nie pasuja caarne brwi do jasnych w這s闚.Pomoze mi kto?????
wiesz co? nie farbuj sie na blond. nie bedzie to wygladac ladnie, bo u naturalnych brunetek szybko zolknie a ciemne odrosty wygladaja bardzo nieladnie. moze zrob balejage jasniejszymi odcieniami brazow?

a co do ciemnych brwi przy blondzie, to wyglada dobrze, jak nie sa one grube i krzaczaste, jak dosc cienkie i ksztaltne to nadaja charakteru blondynce sama farbuje je czarna henna, ale trzymam krocej niz przy rzesach, a efekt wg mnie niezly
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 01:16   #902
Kaldea
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 845

Cytat:
Napisane przez 蚊lchemia Poka wiadomo嗆
Kaldea, ja u篡wa豉m Matrix闚, wychodz jak naturalna czer. Na moich farbowanych na ja郾iejszy odcien w這sach kolor mocno 豉pa, ale i tak czer by豉 calkiem calkiem Ja robilam odcieniem 3G+4G(wychodz ciemniejsze ni na zdj璚iu), a potem 3W. Teraz chyba skusz si na 503N, bo wydaje mi si ch這dniejszy, ale nie wiem kiedy, bo w poniedzia貫k zam闚ilam sobie 鈔edni popiel + oxydant 1000ml i paczka prawdopodobnie zagin窸a
dziekuje za rady

Mi pasuje odcie 3G no ale m闚isz 瞠 ciemniejszy wychodzi no to nie wiem.. hmmm
A gdzie te farby mo積a kupi?

(mi這嗆 zwyci篹a wszystko)

Kaldea jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 01:34   #903
蚊lchemia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 313

3G to jest ciemnoz這ty br您, ale jakby zrobi豉 4G (je郵i nie chcesz takich baaardzo ciemnych), to my郵, 瞠 by這by ok. Ja je miesza豉m ze sob, wi璚 to inny efekt troch.
Heh, no w豉sie z tym kupowaniem trudno trafi. Najpierw kupowa豉m na allegro u osoby o nicku stylista_MATRIX (albo stylistka), 23z p豉cilam za jedn farb, ale musia豉m dokupi sobie oxydant do ka盥ej (po 6z) + koszt wysy趾i.. A oxydanty by造 w takich buteleczkach o pojemno軼i odpowiadaj帷ej proporcjom do farby, czyli wszystko si wlewa這 i miesza這. Kolor wychodzi 豉dnie, ale tak naprawd nie mog豉m sprawdzi czy faktycznie jest to oxydant z Matrixa, czy sprzedawca rozlewa do mniejszych buteleczek jakis inny. Dlatego teraz zam闚ilam sobie farb Matrix i litrowy oxydant w sklepie Largo, znalaz豉m ich kiedy przez google, maj du篡 wyb鏎 farb r霩nych firm. No ale pech chcia, 瞠 paczki nie ma (wys豉na we wtorek, ju dawno powinna by). Pierwszy raz u nich kupuj i teraz si obawiam, czy nie straci豉m kasy. To jednak nie allegro, nie mo積a tego nigdzie zglosi, trzeba po prostu zaufa i czeka a paczka dojdzie (mam nadziej, 瞠 nie zgin窸a na amen).
蚊lchemia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 04:21   #904
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
wiesz co? nie farbuj sie na blond. nie bedzie to wygladac ladnie, bo u naturalnych brunetek szybko zolknie a ciemne odrosty wygladaja bardzo nieladnie. moze zrob balejage jasniejszymi odcieniami brazow?

a co do ciemnych brwi przy blondzie, to wyglada dobrze, jak nie sa one grube i krzaczaste, jak dosc cienkie i ksztaltne to nadaja charakteru blondynce sama farbuje je czarna henna, ale trzymam krocej niz przy rzesach, a efekt wg mnie niezly

Tak ,to prawda,ale nie zawsze sie ,to sprawdza.Moja siostrzenica jest brunetka ,naturalne wlosy ma prawie czarne,brazowe oczy i ciemna ich oprawe i od kilku lat jest blondynka.Kolor ma bardzo 豉dny ,zimny blond(nie zauwazylam zeby zolk)[ no moze troche na samej gorze ,przy odrostach prawie] )i wyglada naprawde dobrze.Brazowe oczy slicznie kontrastuja z blondem , brwi ma delikatne ,tez wygladaja dobrze.Nie wyobrazam sobie jej w zadnym innym kolorze.A wrecz zupelnie nie,w naturalnych ,ciemnych

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 09:25   #905
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Tak ,to prawda,ale nie zawsze sie ,to sprawdza.Moja siostrzenica jest brunetka ,naturalne wlosy ma prawie czarne,brazowe oczy i ciemna ich oprawe i od kilku lat jest blondynka.Kolor ma bardzo 豉dny ,zimny blond(nie zauwazylam zeby zolk)[ no moze troche na samej gorze ,przy odrostach prawie] )i wyglada naprawde dobrze.Brazowe oczy slicznie kontrastuja z blondem , brwi ma delikatne ,tez wygladaja dobrze.Nie wyobrazam sobie jej w zadnym innym kolorze.A wrecz zupelnie nie,w naturalnych ,ciemnych
no bo dba o ten kolor i regularnie maluje odrosty. to inna sprawa. niestety wiekszosc takich sztucznych blondyn wyglada tandetnie po prostu, raz zafarbuja a za pare miesiecy ew zrobia odrosty, ktore sa po prostu czarne i wygladaja nieestetycznie.

one raczej nie bawia sie w plukanki, chodza z taka zolta grzywa i strasza
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 11:32   #906
meg21
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 53

dziekuje kobietki za rady!!!jestescie kochane!zrezygnuje z tego bladu,pozostane przy ciemnych odcieniach.kusi mnie czekoladowy braz,na rynku jest ca豉 gama brazow,napewno cos wybiore.
meg21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 15:15   #907
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Nie mog wklei swoich zdj耩, bo po prostu jeszcze nie mam tych z czarnymi w這sami... Wiec c騜...

Czarne w這sy tak pi瘯nie wygl康aj na zdj璚iach, ale na moich to jako tak kitowo za przeproszeniem ;( Pewnie jest to te wina obci璚ia,dlatego planuje odwiedzi fryzjera i je troch ciachn望. Ale to nie zmienia faktu, i mog豉bym godzinami patrze na zdj璚ia Marci Cross i jej rudo軼i... Tak mnie ci庵nie do rudego, ale po chwili gdy spojrze na jakie czarne kude趾i od razu zachciewa mi si pozostac przy swojej czerni.. Co zrobic?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg z3997251X.jpg (35,5 KB, 120 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 853.jpg (31,3 KB, 137 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 200694133339.jpg (18,8 KB, 99 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg z4120709M.jpg (25,7 KB, 102 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 165156.1.jpg (41,9 KB, 93 za豉dowa)

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 15:38   #908
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Kosmiczna, to odwiedzaj fryzjera i co 篡wo wklej fotki!

Ja tu daj Jessic Alb, jeszcze jako jakiego鈣am anio豉 w czarnych w這sach... w blondzie wygl康a moim zdaniem okropnie, cukierkowo i md這, za w tych czarnych mniam...
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dark-angel-jessica-alba-leaning-3700688.jpg (11,1 KB, 166 za豉dowa)
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 18:00   #909
akisia
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 067

A ja my郵, 瞠 Albie 豉dnie i tak i tak...Bo ona jest po prostu 郵iczna moim zdaniem
Stary 2007-09-29, 18:26   #910
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

Od lat jestem farbowana brunetka. wybieram czarno-brazowy lub ciemny braz castingu. Znudzily mi sie juz jednokolorowe czarne wlosy. czytalam w gazecie, ze wlasnie firma Matrix ma w swojej ofercie ciekawe kolorki dla brunetek. Interesuje mnie koloryzacja ton w ton, kolor trufle z jagoda. Na zdjeciu w reklamie wygladal niesamowicie, dwa odcienie przenikaly sie wzajemnie
Zastanawiam sie czy nie musze zrobic najpierw pasemek aby kolor byl widoczny na wlosach?
Czy malowalyscie juz tymi farbami wlosy?
Gdzie w sieci moge kupic szampon ton w ton? znacie moze jakies internetowe sklepy wysylajace produkty matrix za granice ( allegro odpada )
evamoni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 18:39   #911
Kosmiczna
Rozeznanie

A ja nie znosz Alby w blondzie... I nie uwa瘸m jej za jak捷 pi瘯no嗆, ale fakt - w czerni lepiej Tak z pazurem..

Stary 2007-09-29, 19:39   #912
evamoni
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 439
GG do evamoni

Robil ktos truflami z jagoda Matrixa?
evamoni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-09-29, 19:54   #913
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

Nie, a gdzie mozna kupic farby matrixa?
Stary 2007-09-29, 19:58   #914
蚊lchemia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Poka wiadomo嗆
Nie, a gdzie mozna kupic farby matrixa?
Pisa豉m kilka post闚 wcze郾iej
Stary 2007-10-03, 12:41   #915
Mysia_
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 295

Dosta豉 jednak ta paczk? Mam nadziej, 瞠 tak i 瞠 Ci nie oszukali. Daj zna jak wyszed kolorek ;-)
Stary 2007-10-03, 12:56   #916
蚊lchemia
Zadomowienie

Dosta豉m Uff. Przysz豉 8 dni od dnia nadania w takim stanie, 瞠 ja nie wiem gdzie ona le瘸豉 i co z ni by這 robione (Poczta Polska.. ). Na szcz窷cie nic si nie wyla這 (kartonik z farb by zgnieciony, ale tubka ca豉). Ale najzabawniejsze, 瞠 dzien wczesniej posz豉m do drogerii i niestety kupi豉m tam jak捷 farb (jedyny popielaty odcie br您u jaki znalaz豉m). Musia豉m sie zafarbowac, bo mia豉m dziwny kolor po eksperymentowaniu z rozja郾iaczem (czego 瘸逝j bardzo, bo jasne w這sy nie dla mnie), a, 瞠 tak powiem "sz豉m do ludzi" nastepnego dna, wiec przymus by Tak瞠 tym kolorem z Matrixa zrobi dopiero za ok. 2 miesi帷e. Obecnie mam ten kolor taki niezbyt, troch nier闚no wyszed, ale nie jest 幢e, jest taki ciemny popiel. Za to w sklepie Largo ju nic wi璚ej nie kupi. Szczerze odradzam, bo nigdzie w regulaminie zakup闚 nie ma podanych koszt闚 wysy趾i. Dopiero trzeba si dopyta i okazuje si, 瞠 to 11z. A 11. Czesto wysy豉m paczki, wi璚 znam cennik, 11z to koszt paczki powy瞠j 4kg A tu nawet 1kg nie by這, pude趾o zwyczajne. Znalaz豉m inny sklep w necie, jakis Barbarius. Maj Matrixy o 3z ta雟ze, a wysy趾a tylko 6,50z. I tam b璠 za miesi帷 kupowac, bo zmieszam sobie ten popiel co mam z 503N (zdj璚ie w postach wy瞠j) za jaki czas, wi璚 musz si zaopatrzy ju nied逝go
Stary 2007-10-03, 15:53   #917
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 687
Wpisy w blogu: 2

a ja mam takie pytanie dziewczyny, te oczywi軼ie ktore farbauja sie na czarny kolor.
Czy jak zmywacie farbe to sp逝kujecie az do czasu z woda stanie si czysta, bo ja moge zmywac farbe 20 min, a dalej leje sie czarnawa woda
I az do nastepnego farbowania, przy kazdym myciu w這s闚 te gdy je p逝cze to jest czarnawa woda. Tez tak macie
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-03, 15:55   #918
蚊lchemia
Zadomowienie

Ja tak mam tylko po pierwszym myciu, potem juz nie (niby nie farbuj na typow czer, ale od bardzo dawna ciemnymi br您ami, jak pisalam wcze郾iej, one wychodz jak czer). I kolor zwykle trzyma si ok 3 miesi璚y (tylko ten odrost )
Stary 2007-10-03, 16:05   #919
Zmijka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 687
Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Ja tak mam tylko po pierwszym myciu, potem juz nie (niby nie farbuj na typow czer, ale od bardzo dawna ciemnymi br您ami, jak pisalam wcze郾iej, one wychodz jak czer). I kolor zwykle trzyma si ok 3 miesi璚y (tylko ten odrost )
Ja po 5 - 6 tygodniach farbuje, bo strasznie mnie odrosty denerwuja
Zmijka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-03, 16:20   #920
蚊lchemia
Zadomowienie

Tez tak robi豉m, ale ok 2 lat temu zdekoloryzowa豉m si u fryzjera i bardzo 瘸逝j, bo w這sy mi wysch造 od tego czasu na wi鏎 i musia豉m 軼i望 Do ciemnego koloru wr鏂i豉m, ale nie farbuj ju zbyt cz瘰to, bo w這sy praktycznie mi nie rosn i nadal nie s takie jak kiedy, czyli przed diametralnym rozja郾ieniem Cho regeneruj je jak mog.

btw, gdybym wtedy nie rozja郾i豉 w這s闚, mia豉bym dzi do pasa , pi瘯ne i l郾i帷e. Nie wiem ki czort mnie podkusi. Ale dekoloryzacj mialam w salonie fryz., na kosmetykach L'Oreal i na swoj obron dodam, 瞠 na pocz徠ku w這sy by造 pi瘯ne. Dopiero tak po miesi帷u zrobi造 si maksymalnie wysuszone (mniej wi璚ej od po這wy w d馧) i mimo stara, musia豉m 軼i望, bo nie mog豉m ich rozczesac. Od tamtej pory bardzo ma這 rosn i trudno mi zapu軼i, ale si staram No i wida pisany mi czarny i tego si trzymam

Edytowane przez 蚊lchemia
Czas edycji: 2007-10-03 o 16:53
Stary 2007-10-03, 20:22   #921
Kosmiczna
Rozeznanie

Ach, a pomy郵e, 瞠 chc zej嗆 z czarnego do rudo軼i Marci Cross ;( Ale sie boje o stan moich w這sk闚 ;(;(;(;(;(;( jestem zdezorientowana

Stary 2007-10-03, 20:26   #922
蚊lchemia
Zadomowienie

Ja wlasnie taki mia豉m, ale powiem szczerze, 瞠 dzis wiem, 瞠 to by z造 pomys. Pomijam fakt, 瞠 z rozja郾ianych w這s闚 kolor bardzo szybko si zmywa.
Stary 2007-10-03, 21:12   #923
Kosmiczna
Rozeznanie

no ale ja sie chyba jednak zdecyduje na ten rudy ;P

Stary 2007-10-03, 21:30   #924
Iamnotbeperfect
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Niewiem mnie jakos czarne wlosy takie kruczo czarne wogole nieprzyciagaja wrecz pzreciwnie odciagaja :/ ladnie jest w ciemnych wlosach jak jestes opalona... Ciemne napewno moga sobie pozwolic na mocniejsza opalenizne niz blondynki. A wogole to czarny mi si kojarzy 幢e (czarny farbowany, szczegolnie jak lwosy zniszczone od tej farnby i innych zabieg闚)
Stary 2007-10-03, 21:56   #925
蚊lchemia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Iamnotbeperfect Poka wiadomo嗆
Niewiem mnie jakos czarne wlosy takie kruczo czarne wogole nieprzyciagaja wrecz pzreciwnie odciagaja :/ ladnie jest w ciemnych wlosach jak jestes opalona... Ciemne napewno moga sobie pozwolic na mocniejsza opalenizne niz blondynki. A wogole to czarny mi si kojarzy 幢e (czarny farbowany, szczegolnie jak lwosy zniszczone od tej farnby i innych zabieg闚)
Ale to jest w徠ek dla os鏏, kt鏎e lubi czer i s/by造/b璠 bruntekami. Wi璚 taki komentarz jest troch jak wk豉danie kija w mrowisko.
Stary 2007-10-03, 22:07   #926
Iamnotbeperfect
Raczkowanie

Jestem brunetk A w徠ek jest hcyba po to aby sie wypowiedzie na ten temat Wi璚 wypowiadam si 瞠 nielubie kruczo czarnych farbowanych w這s闚. Pozostaje przy czekoladowym br您ie Prawie a dla mnie rob iwielka r騜nice
Stary 2007-10-03, 22:08   #927
蚊lchemia
Zadomowienie

A to przepraszam
Stary 2007-10-03, 22:10   #928
Iamnotbeperfect
Raczkowanie

Cytat:
A to przepraszam
nmzc
Stary 2007-10-03, 22:11   #929
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

To tak jak na w徠ku bladolicych udziela造 si amatorki solarek i przekonywa造 do opalenizny...

Mnie osobi軼ie podoba si czer na pierwszym miejscu ze wszystkich kolor闚 w這s闚 i gdybym mog豉 wybiera sobie naturalny kolor to by豚y to kruczoczarny tak jak u Azjatek. Niestety natura obdarzy豉 mnie mysim ciemnym blondem i typem urody lato (m鎩 znienawidzony typ, wszystkie mi si podobaj tylko nie ten ) wi璚 nie mog sobie na niego pozwoli, bo wygl康a豉bym raczej niekorzystnie, ale chocia w徠ek nie jest o mnie (bo nie mam aktualnie nawet ciemnobr您owych w這s闚, bo ju si zmy造) to b璠 si tu udziela豉... ale nie b璠 przecie wchodzi na w徠ek "zielonow這sych" (taki przyk豉d) 瞠by je przekonywa aby przefarbowa造 si na niebiesko bo zielony mnie odpycha, prawie nikomu nie pasuje i 幢e si kojarzy...

EDIT: nie zauwa篡豉m poprzednich wypowiedzi, wycofuj si z bulwersem.

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-10-03 o 22:12 Pow鏚: nie zauwaylam
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-03, 22:18   #930
蚊lchemia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
.Niestety natura obdarzy豉 mnie mysim ciemnym blondem i typem urody lato (m鎩 znienawidzony typ, wszystkie mi si podobaj tylko nie ten )
Mam tak samo
Ale mentalnie czuj si bruntek, wi璚 si przyciemniam. I jestem bladolica i zdania w kwestii jasna cera + ciemne w這sy nie zmieni (kocham)
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:42.