Czarnow這se;) - Strona 32 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-10-03, 22:22   #931
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361
Dot.: Czarnow這se:)

Mnie si podoba po陰czenie jasna (ale nie 郾ie積obia豉) cera + czarne w這sy, ale jednak wol lekk opalenizn... no i czer do moich rumie鎍闚 i nieciekawego koloru cery ale w lato przyciemnie si szamponem, tak samo czuj si szatynko-brunetk i nie zmienie koloru na 瘸den kolor ja郾iejszy ani te rudawy
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-03, 22:32   #932
Iamnotbeperfect
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Je郵i chodzi do mojego nielubienia do farbowanych kruczo czarnych wlosow to naturalne stanowczo wchodza w gre Niewiem czemu farba kruczo czarna wywoluje efekt tak bardzo zniszczonych wlosow :/
Stary 2007-10-04, 09:42   #933
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797
Question Dot.: Czarnow這se:)

3miesi帷e temu ze wzgl璠u na zbyt du膨 utrat w這s闚 zgoli豉m si na 0,2 mil dzi maj jakie 2-3cm i wiecie co cholernie mnie ju kusi 瞠by si zafarbowa na m鎩 cudowny ulubiony kolorek CZARNY My郵 na Henn bo mam liche w這sy i nie chc ich zniszczy???????????????
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-04, 09:57   #934
truskawkowawiosna
Moderator

Wiadomo軼i: 9 815

Cytat:
Napisane przez nusia2605 Poka wiadomo嗆
3miesi帷e temu ze wzgl璠u na zbyt du膨 utrat w這s闚 zgoli豉m si na 0,2 mil dzi maj jakie 2-3cm i wiecie co cholernie mnie ju kusi 瞠by si zafarbowa na m鎩 cudowny ulubiony kolorek CZARNY My郵 na Henn bo mam liche w這sy i nie chc ich zniszczy???????????????
ale jak Ci sie znudzi to bedzie problem, ja bym uzyla zwyczajnej farby, jak Ci sie znudzi to przynajmniej bedziesz mogla pokombinowac bez obcinania po raz kolejny

polecam wax, lotion seboradin, wzmocnisz cebulki
mikroREKLAMA
MAMOTOTO Tkaniny, dzianiny, haft, handmade WROCxW
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
truskawkowawiosna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-05, 09:59   #935
nusia2605
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 797

By豉m z tym problemem u dermatolog.Mam Kamiwaz i jaki apteczny specyfik i jest ju dobrze Martwi si jednak 瞠 w這sy zn闚 bardzo ucierpi i chyba nie b璠 farbowa豉.
nusia2605 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-05, 12:09   #936
martusiaa88
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38

hihi a ja mialam zamiar rozjasniac moje czarne wloski, lecz po dlugich poszukiwaniach rozjasniacza, zdecydowalam ze dzis ufarbuje sie znow na czarno
martusiaa88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-05, 13:54   #937
dagirll
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 720

Cytat:
Napisane przez Iamnotbeperfect Poka wiadomo嗆
Jestem brunetk A w徠ek jest hcyba po to aby sie wypowiedzie na ten temat Wi璚 wypowiadam si 瞠 nielubie kruczo czarnych farbowanych w這s闚. Pozostaje przy czekoladowym br您ie Prawie a dla mnie rob iwielka r騜nice

Tak ,to prawda jest ogromna roznica.Czarne z reguly sa bardziej sztuczne, ciemny braz jest zdecydowanie delikatniejszy,naturalnie jszy -takie mam zdanie na ten temat

dagirll jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-05, 16:13   #938
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka wiadomo嗆
Tak ,to prawda jest ogromna roznica.Czarne z reguly sa bardziej sztuczne, ciemny braz jest zdecydowanie delikatniejszy,naturalnie jszy -takie mam zdanie na ten temat
Taa.. zgadzam si w tym. Czer taka sklepowa wyglada szalenie nienaturalnie :/

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-05, 17:40   #939
IWoOnA18
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 361

wyglada nie naturalnie ale po paru zmyciach to kolor wyglada lepszy i nie jest tak intensywny. Ja zawsze kupuje "czer" rowniez przestaje bo mam tj problem z wlosami czuje ze jest ich mniej dlatego"respekt" pozdrawiam
ACHTUNG!
15.08.08
IWoOnA18 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 01:19   #940
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611
Dot.: Czarnow這se;)

Uwa瘸m 瞠 Lindsay wygl康a absolutnie powalaj帷o w czerni. A si wierzy nie chce, 瞠 rudow這sej mo瞠 by tak dobrze w czarnym!
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg lindsay.jpg (28,7 KB, 236 za豉dowa)
Stary 2007-10-06, 06:29   #941
Kosmiczna
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 516
GG do Kosmiczna Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do Kosmiczna

To jest bardziej br您.. Moim zdaniem w czystej czerni to tak nie za bardzo si prezentuje
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 070325_lohan_vmed_230p.widec.jpg (18,5 KB, 224 za豉dowa)

Kosmiczna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 08:06   #942
lilianaX
Rozeznanie

Moim zdaniem kobiety o w這sach ciemnobr您owych lub farbuj帷e w這sy na taki w豉郾ie kolor spokojnie mo積a ju zaliczy do brunetek. W przeciwnym razie Penelope Cruz, Monike Bellucci czy Edyte G鏎niak te by trzeba uzna za szatynki, bo 瘸dna z nich nie ma w這s闚 czarnych sensu stricte. Ja te zgadzam si z dziewczyn, k鏎a wypowiada豉 si par post闚 wy瞠j, 瞠 w這sy farbowane na "czarny" rzadko na kim wygl康aj naprawde dobrze. Najcz窷ciej s "p豉skie" i bardzo wida na nich wszystkie zniszczenia. Ciemny br您 to w豉軼iwie ju jest czer, tylko taka bardzij wielowymiarowa i naturalna
Stary 2007-10-06, 10:02   #943
Agatin-K
Zadomowienie

lilianaX - spod serca mi to wyj窸a. Czer to te kolor, a ka盥y kolor ma swoje odcienie... a szatynka to dla mnie jasny br您 i 鈔edni br您, chocia na ciemne blondynki te m闚i si szatynka, bo to ni mniej, ni wi璚ej, jak jasny, szaray br您... za brunetka to wszystkie w這sy w kolorze czekoladowym, hebanowym, kawowym, kruczym, czy "gawronim" (jak kto nie widzia gawrona to ma on pi鏎a czarne z niebiesko-fioletowym po造skiem ) a Lindsay i na pierwszym zdj璚iu z czerni hebanow, i na drugim z granatow wygl康a prze郵icznie, chocia lepiej jej w ciepeljszym odcieniu...

Cytat:
Napisane przez lilianaX
Uwa瘸m 瞠 Lindsay wygl康a absolutnie powalaj帷o w czerni. A si wierzy nie chce, 瞠 rudow這sej mo瞠 by tak dobrze w czarnym!
No w豉郾ie - mi璠zy innymi przez ni ci庵le mnie kusi si zafarbowa, bo skoro rudow這sa mo瞠 to czemu nie szatynka ale w lato zrobi si zn闚 鈔ednim br您em Wellatonu, rok temu jak robi豉m to wyszed czarny i tylko pod s這鎍e by這 wida br您, ale wtedy przyt豉cza moj twarz, ale z letni opalenizn 豉dnie b璠zie si prezentowa i tak jak to Oscar Wilde powiedzia (i co mia豉 w opisie jedna z wiza瘸nek ) najlepszym sposobem na pozbycie si pokusy jest uleganie jej
Stary 2007-10-06, 14:35   #944
black_sun
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 705

ale fajny w徠ek... od paru tygodni chodz chora 瞠by waln望 si zn闚 na ciemno.. p馧tora roku temu stoczy豉m walk z ciemnobr您owymi w這sami by wr鏂i do blondu - efekt? wyp逝kana kiesze na wszystkie strony za fryzjera, a pi瘯ne l郾i帷e ciemne w這sy za 這patki - kr鏂iutkie blond.. co mi do 豚a strzeli這 to nie wiem.. a - m璚zy造 ja郾iejsze odrosty
i tak chodz taka chora i stkeskniona za ciemnym kolorem, hoduj te w這sy by by造 d逝窺ze i chyba niebawem wr鏂 do cudownych ciemnych kolor闚 bo to jednak by這 TO
farbuje kt鏎a z was, ciemnow這sych, farbami alcantary? [dost瘼ne na allegro]
ja u篡wam ich od ponad roku, ale blond闚, i jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem co i jak wybra z ciemnych..
na blondzie nie da rady uzyska tego pi瘯nego po造sku, nie wiem jak mia造by te w這sy by zadbane zdrowe.. nie b璠 tak l郾i造 jak ciemny br您..
black_sun jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 17:56   #945
Kiciunia21
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 903

Nie rozumiem dlaczego niekt鏎ym osobom czarny wydaje si sztuczny.
Rozumiem je瞠li chodzi o granatow czer ( kt鏎a nie ka盥emu pasuje), ale czer w b造szcz帷ym, zadbanym wydaniu uwa瘸m za jak najbardziej eleganck. Taki efekt trudno osi庵n帷 ale tylko wtedy czarne w這sy wygl康aj dobrze.

-15

Kiciunia21 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 18:19   #946
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Jak frab pofarbowa w這sy 瞠by ich nie trzeba by這 co 2 tyg. od nowa farbowa?
Co prawda dbam o w這sy, ale i tak mi wypadaj.
Ostatnio by garnier 100% color, ale po 2 tygodniach ju go nie by這.
M鎩 naturalny kolor to 鈔edni br您.
Chce mie taki ciemny br您/czarny, ale zeby wygl康a naturalnie, a nie drastycznie!
Jak farbe kupi, tak zeby sie d逝uuugo trzyma豉, najlepiej na zawsze XD
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 18:23   #947
蚊lchemia
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 313

Ja pisalam wy瞠j o Matrixach(zal帷zylam zdj璚ia). Jest dosyc spory wyb鏎 ciemnych odcieni (wkleilam zdjecia), bo np kiedys robilam Alcantar i po 4 myciach kolor si zmy (a robilam klasyczn czerni). Matrix trzyma mi si d逝go, ponad 2 miesi帷e. Tylko 瞠by go kupic, musisz znac oznaczenie kolor闚, bo w hurtowniach fryzjerskich online nie ma zdj耩, s tylko numery z palety.
蚊lchemia jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 18:48   #948
porcelanka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 43

Je郵i chodzi o Lindsay to uwa瘸m 瞠 w farbowanych na ciemno w這sach jest jej o niebo lepiej ni gdy je rozja郾ia豉 do blondu!

A co do pytania kole瘸nki o trwa陰 czarna farb.. Ja lobi garniera- nie niszczy w這s闚 ale ten 100 % color to dla mnie pomy趾a rzeczywi軼ie szybko sp造wa! Osobi軼ie u篡wa豉m color naturals i by豉m zadowolona. Teraz jestem zn闚 na etapie farbowania henn poniewa uda這 mi si znale潭 czarn Sp造wa co prawda szybko- musz k豉嗆 co 2 tygodnie- i du穎 z ni roboty ale moje w這sy s po niej takie b造szcz帷e i jakby grubsze
porcelanka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 18:53   #949
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Dzi瘯i, jak co to nie kole瘸nki, a kolegi .
A zreszt mam dosy farbowania. w這sy mam s豉be
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-06, 23:41   #950
777samara
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 217

Te mam s豉be.. Ale z farbowania nie zrezygnuj.. ;/ m鎩 naturalny to br您 ale lepiej czuj si w czerni... o wiele lepiej ;/
777samara jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-07, 11:32   #951
Aliachna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 196

S造nna brunetka blondynkwida przewag ciemnych w這s闚

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=4420

Aliachna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-10-07, 11:38   #952
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez Aliachna Poka wiadomo嗆
S造nna brunetka blondynkwida przewag ciemnych w這s闚

http://www.kozaczek.pl/plotka2.php?idp=4420
豉dnemu we wszystkim 豉dnie wg mnie i tak wyglada slicznie ale np. Nelly Furtado w blond to porazka
mikroREKLAMA
Sprzedajemy dzianiny, tkaniny, dres闚ki bawe軟iane. Zajmujemy si haftem komputerowym. Szyjemy dla ma造ch i du篡ch:)

Ta reklama pokazywana jest pod 9 815 postami tego u篡tkownika na forum. Jak za這篡 tak reklam? (klik!)
Stary 2007-10-07, 11:53   #953
蚊lchemia
Zadomowienie

O, calkiem 豉dnie Bellucci w jasnych w這sach Ale my郵, ze sporo tu zaslugi photoshopa (oprawa oczu etc), a brwi, nawet jesli rozjasnila, to po tygodniu zaczn odrasta i to juz nie wygl康a dobrze (wiem cos o tym). Ale na zdj璚iach fajnie, gdybym jej nie znala, nie domy郵ilabym si, ze naturalnie ma calkiem ciemne w這sy.

Tak a propos zmian z blondynek w brunetke(akurat na odwr鏒 niz wy瞠j ), to oczywiscie Dita mi przysz豉 na mysl. Juz wiele razy by這 tutaj wspominane, 瞠 Dita naturalnie jest jasna, ale wczoraj, poszukuj帷 kolejnych zdj耩 do mojej kolekcji fotek Dity, natrafilam na kilka z jej "m這dosci" (takiej bardzo dawnej, bo przeciez ona wcale stara nie jest, co to, to nie). I jeszcze mocniej utwierdzilam si w przekonaniu, 瞠 w jej przypadku ca趾owite "przerobienie si" na pani zim by這 korzystne. Teraz jest taka wyrazista, po prostu nie spos鏏 jej nie zauwa篡c. W blond w這sach by豉 taka zwyczajna, typowa Amerykanka (w sensie typu urody).
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg ditablonde02.JPG (87,1 KB, 70 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ditavonteese--large-msg-11909170327.jpg (18,8 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ditavonteese--large-msg-119083821964.jpg (54,7 KB, 55 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 00002k7s.jpg (35,5 KB, 84 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ditaVonTeese629071.jpg (46,3 KB, 64 za豉dowa)
Stary 2007-10-07, 12:03   #954
truskawkowawiosna
Moderator

Dita zdecydowanie zyskala na tej przemianie, czern dodala jej "pazura", wyglada wyraziscie. ale mysle, ze troche wysilku wklada aby wygladac wlasnie tak, bez makijazu nie wygladalaby juz tak super
mikroREKLAMA

Stary 2007-10-07, 12:10   #955
蚊lchemia
Zadomowienie

Mam jej fotki bez makijazu (hehe, ma逍eczka wykuka wszystko, nic si nie ukryje )
Jest bardzo dobrze moim zdaniem
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg dita.jpg (22,6 KB, 155 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg ditavonteese--large-msg-119091695434.jpg (30,2 KB, 82 za豉dowa)
Stary 2007-10-07, 13:10   #956
lilianaX
Rozeznanie

Na ok豉dce Elle Bellucci w blond w這sach wygl康a 豉dnie (wystylizowali ja i upozowali na BB), ale ju na zdj璚iach z sesji w 鈔odku wida moim zdaniem, 瞠 w ciemnych by這 jej lepiej. Blond j postarza, jak wi瘯szo嗆 rasowych brunetek (patrz:Furtado).
Stary 2007-10-07, 13:16   #957
truskawkowawiosna
Moderator

Cytat:
Napisane przez 蚊lchemia Poka wiadomo嗆
Mam jej fotki bez makijazu (hehe, ma逍eczka wykuka wszystko, nic si nie ukryje )
Jest bardzo dobrze moim zdaniem
a brwi i tusz do rzes to co ? w taka barwe ust u naturalnej blondynki tez ciezko mi uwierzyc, chyba, ze zobaczylabym naprawde dobre ostre zdjecie z bliska, bo drugie ktore wkleilas jest artystyczne, troche przeswietlone i malo naturalne, co nie zmienia faktu, ze wyglada super. ale rysy twarzy ma niezaprzeczalnie 豉dne i szlachetne
mikroREKLAMA

Stary 2007-10-07, 13:20   #958
蚊lchemia
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka wiadomo嗆
a brwi i tusz do rzes to co ?
A, to wiadomo Ale Dita przynajmniej oficjalnie si przyznaje co sobie przyciemnia, poprawia i dokleja. Mnie si to podoba, bo wiele kobiet si upi瘯sza, ale du穎 potem udaje, 瞠 nic nie musi robi etc.
Bez make upu tak z bliska fotek nie mam, by這by ci篹ko, bo Dita nigdy nie wychodzi z domu bez makija簑 (chyba, 瞠 jakies zdjecia z lotniska, ale wtedy okulary s這neczne albo zdj璚ia z sesji jak jest przed malowaniem). Ona dba o siebie jak kobiety jak aktorki w latach 40, zawsze idealny, nienaganny wygl康 i perfekcyjny makija w kazdej sytuacji Podziwiam, mnie si nie zawsze chce wytuszowa rzesy, a ona codziennie starannie dokleja sztuczne, maluje brwi, kreski na powiekach, usta. Musi to naprawde kochac
Stary 2007-10-07, 14:00   #959
Agatin-K
Zadomowienie

Bellucci jest pi瘯na, w blondzie na zdj耩 sesji wygl康a 豉dnie, ale jak dobrze wida - wybieli豉 sobie sk鏎 (albo PhotoShop wybieli... ) no i nie ma jeszcze odrot闚... ale nie widzi mi si mimo wszystko. To typowa w這ska brunetka i blond dla niej to pomy趾a...

Natomiast Dita - bardziej podoba mi si w czerni ni w blondzie, ale mimo wszystko ten styl, fale retro... zdecydowanie wola豉bym j w prostych w這sach... sk鏎a w zestawieniu z kruczymi w這sami jak na m鎩 gust jest zbyt mlecznobia豉, mimo wszystko jako ca這嗆 prezentuje si 鈍ietnie. Warto te zauwa篡, 瞠 jej brwi s naturalnie do嗆 ciemne, wyra幡e.
Stary 2007-10-07, 14:46   #960
Patryka
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 722

Ja ju od hmm ponad trzech lat farbuj si na czarno - zwykle Joann Czarny bez. I zawsze farbuj tylko odrosty, bo z pozosta造ch w這s闚 nic a nic mi si nie zmywa. Tylko ostatnio zastanawiam si, czy nie zej嗆 na kolor o ton ja郾iejszy - np. palona kawa czy co...

Aha, i tak w og鏊e, naturalnie jestem blondynk. Ale jako 瞠 przyciemniam zawsze brwi i rz瘰y, cz瘰to widz zdziwienie, kiedy kto鈣am dowie si o moim naturalnym kolorze
Patryka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
w這sy czarne farbowanie

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:13.